Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
18. zář 2009

Holky to už není možný, posledních asi 5 stránek mám vždycky první příspěvek na stránce 😀 hele ale fakt si to nevypočítávám, jako abych věděla kdy mám napsat a kdy počkat až někdo napíše a pak až napsat, aby mi to vyšlo..... 😀 😀 😀

peda
18. zář 2009

Ahojky 😉

Jé,co to tady čtu o Cipísčátku ☹ je mi to moc líto,doufám,že se dá brzy do kupy a nebude to nic vážnýho 😔 je mi to moc líto,jak píšou holky,ta bezmoc,když máma pomoct nemůže a srdce jí to rve 😔 😔

Taky moc gratuluju k dvojčátkům,vy jste si je moc přáli,viď?je to supr,že je tu někdo s bříškem,jsme tu samý maminy a konečně zase jedna těhulka 😵 😵 .Budeme držet palečky dál,aby srdíčka bily jak zvon.Dvojčátka tu má Cipísek po IUI a Korupinka po IVF,oboje jsou holčičky,to jen pro info 😉

Tak holky dneska srazíkujete?počasí je na srazík jak dělaný,i venku se dá supr sedět.Kdo teda nakonec dorazil?

Mi bylý v Šikulkovi cvičit a Elli se to teda vůbec nelíbilo.Ale má omluvenku,vždycky okolo 9 usíná,dneska jsem jí ještě ráno musela budit,do školy jsme musely mi,P jel v noci do Rakouska,tak byla nevyspalá a protivka.Odešly jsme i drobet dřív,než to končilo.Jen jsem jí dala do autosedajdy,v tu ránu spala.Ale budem chodit.Mě se tom líbilo.Kdyby jste se někdo chtěl přidat,je to v pátek od 10 do 11 hod a pro dětičky od 2 měsíců.Už jsme se přihlásily i na plavání,budem plavčit od prosince.

peda
18. zář 2009

Korupinko,klobouk dolů,co všechno zvládneš,jsi fakt šikula a holčičky jsou krásňoučký.Už znám téměř všechny osobně,tak doufám,že až povyrostete,tak taky někdy přijedete 😵 😵 .A taky máme pořád podebraný to ramínko,ani nás nemohla naočkovat ve 3 měsících a nemáme kůli tomu ani naušničky 😉

Jájo,taky sabíkujem,mě zase řekla dr,že ty probio jsou vyhozený peníze,je to o názoru,Bylo to první,na co jsem se ptala,když jsme šly poprvé na kontrolu.Ale holky je tu užívají a pomáhají,tak vyzkoušejte.Elli naštěstí na prdíky moc netrpí,tak nám sabík v pohodě stačí.Ale dávám ho každej den.
A mlíčko se upraví,zredukuje se nabídka a poptávka,jen to chvilku trvá. Já si toho hematomu vůbec nevšimla,je to krásňočký prťavý miminko 😵 😵 a je celej ty 😀 😀 opravdu 😉

Indi,co děti,psala jsi,že jsou nějaký na kopici.Odsáváš už Míše z nosíku?já to ještě nedělala,zatím nebylo proč,ale drobet se bojím 😅 už jsem to leta nedělala.A nakupovala jsi na mimibazaru?Já tam objednala pro Elli 2 ryfličky,jsou nádherný a teď čekám na kombinézu.

Inníku,co vyrážka?pomáhá ta konopná mastička?musíme udělat nějakej další srazík,než vyrostete,abych vás ještě viděla jako miminečko,hrozně to letí,Elli už je pomalu tři a půl měsíce,já si jí ani nestačím užívat,až mě to mrzí.Už ti taky bude končit šestinedělí,což?ještě se čistíš?

peda
18. zář 2009

Strašpy,tak baráček?to jsem zvědavá,jak vám poradí.Taky pořád váháme...Jé,autoškola,to už není ani pravda,teď už se asi nechodí na trenažéry,viď?to bylo něco 😀 😀 pak jsme jezdili po areálu autoškoly,učitel na nás řval z takový věže,nebo posedu 😀 😀 já jedila 120 škodovkou a zůstala mi v ruce ta kulička,jak jsou na ní nakreslený ty rychlosti-na řadící páce 😀 😀 to byly zážitky.Já se hrozně bála jezdit,ale je to jen o tom jezdit a nebát se.Jsi šikula.

carrinka
18. zář 2009

Díky, dvojčátka jsme si moc přáli... Je pravda, že jsme posledních 14dní na bříško mluvili pořád v množným čísle... taková intuice... Snad to bude ok...

Budu chodit i ke Špičkovi do poradny, scháněla jsem nějakýho doktora tady poblíž a sám mi to navrhl a byl moc rád, že bude mít další těhulku dvojku a ještě "svou" 😀

peda
18. zář 2009

Dádí,co manduca?už se nosíte? 😵 😵 a jak se to Tádovi líbí?

Petruš,vy teda máte trápení s těma zubizkama jedněma.Já si to u Máji vůbec nepamatuju,že by to bylo nějak hrozný,to se na to musím připravit 😒 A co autíko?už je z tebe pirát silnic?nebo NENENE?? 😅 😅

peda
18. zář 2009

Carii a ty jsi os kud?asi jsi to někde psala,už to zase nevím.Špičku jsem měla na prvním pohovoru,oni jsou tam milí všichni ti doktoři.Měla jsem všechny tři.
Já měla zavedený 3 embria a jsem přešťastná,že je jen jedno miminko.Ale už doma jedno odrostlý dítko mám a bydlíme v baráku bez výtahu.

carrinka
18. zář 2009

Já bydlím kousek od Krumlova, ale gynekologa mám až v Hořicích... což je 1,5hod cesty... Ztratila jsem nějak důvěru v gynekology v ČB a k Římanovy tady unás nepůjdu ani kdyby mi platili... teď mu tu během měsíce umřeli 2 děti (obě uškrcený - jedno 28 a druhý 38 týden... je to děs, ale jak slyším jakým způsobem a jak často dělá UZ, tak bych to toho nešla... to radši budu dojíždět...

Mám to tak stejně do ČB i do Prachatic, kde má ordinaci... Jsou tam spolu s Michálkem - střídají se... Takže bude absolutní důvěra... jsem fakt ráda...

A dvojčátka jsou super... Teď bydlíme v prvním patře, ale ve středu jsme dostali stavební povolení ,tak snad příští léto nebo podzim bydlíme v domečku, těch pár měsíců zvládnu donést mimi do prvního patra 🙂 ... Ale nechci to zakřiknout, ještě nemáme ty srdíčka 😉

indigo
18. zář 2009

Pedí dětičky jsou lepší, Táda je už nějakou dobu bez teplot, ale pořád pokašlává a i rýmu ještě má, ale obojí na ústupu. Mišce už odsávám jen tak 2x za den, ale je to pořád nutný.

Jo jo, nakupuju na mimibazaru, teď zase čekám každým dnem holinky, budou mít stejný s Davídkem od Zuzky 😀 berem občas spolu, za jedno poštovný... 😎 A zase se chystáme spolu něco ponakupovat... 😀

Carri - Špička je fajn, já ho měla nejradši 😎 Ten je někde od Prachatic, ne? Ty taky? Nebo od Krumlova? No jo, hlava děravá, ale určitě už jsi to tu psala... 🤐

carrinka
18. zář 2009

Já jsem od Krumlova, ale mám to právě stejně daleko do Prachatic jako do Budějic... Tak budu ráda jezdik k němu... je mi sympatický... a vlastně jsem těhu i trochu s "ním"... dělal mi OPU i ET 🙂

indigo
18. zář 2009

Tak jsem se trefila i s Krumlovem i s Prachaticema... 😀 😎 A bude baráček jé, no tak gratuluju k povolení! To bude fajn, jeden víkend na zahradě u Strašpy, druhej u Carri, děti se spolu vyblbnou... 😀 😀 😀 😀 😎

carrinka
18. zář 2009

jooo... budeme mít véééliký dům a máme hooodně velkou zahradu... teď 1400m a po stavbě nám zbude 1250m2 ... tak pořídíme hooodně židlí a můžem "pařit" 🙂

straspytelka
18. zář 2009

Ahojky jé gratuluju k dvojkám dávej na sebe hoooodně pozor, vím z vlastní zkušenosti ☹
Domeček........jo asi jo 😵 ještě musíme udělat rozbor vody, není tam totiž městská voda, ale jen studna...to je docela problem...no uvidíme, třeba si domeček nadělíme na vánoce 😀 prej to půl mega s přehledem opraví 😉
Na všechny moc myslím 😵 Snad se tu objevíte, já tu budu 😉

indigo
18. zář 2009

A news od Cipísčat: Testy zatím nedopady nijak katastrofálně, Terka ma dnes už třetí kapačku. Dr. povídala, že půl kila dolů u takovýho miminka už je skoro na hospitalizaci na JIP, tak snad to nebude nutný. terka stále hodně kadí a obě dostaly šílenou rýmu. 😝 Barča se zatím drží. Moc moc gratuluje Carrince! (jsem jí zatepla naprášila 😀). A všechny moc pozdravuje!!! 😎

Já budu taky občas nakukovat... 😎

carrinka
18. zář 2009

Straspytelko dík... pochopila jsem z pročítání diskuse, že se něco ošklivýho stalo. Vůbec na to nechci myslet. Po těch letech je to krásný pocit, že jsem těhu. Snad to dopadne dobře... Máš nádhernou holčičku, jukla jsem na fotky 😀 , tak to snad nevadí 😉

straspytelka
18. zář 2009

Carrinko, jen se prosím tě opatruj, nech se rozmazlovat hned od začátku jasan 😉 I za nás tady maminky 😵
Teda to je mazec s těma holkama ☹ ☹ ☹ snad se to ztratí, tak jak to přišlo... 😢

inna12
18. zář 2009

Pedíku! ahoj 😵 tak Ellušce se nelíbilo ☹ ona si ale zvykne neboj a za chvíi bude cvičit jak o život 😀
Pavlík je nemocný, šudíček můj, má rýmku, ale už je to mnohem lepší než v noci..to skoro nemohl ani sosat, ja spala asi hodinu, furt jsme ho odsávali, jak chrčel..pak se tak pozvracel, plakal, on se tak přejídá, to toho ty hleny, hltá 😝 tak sem ho do 5 ráno hlídala, aby se neudusil, no byla sem ko ☹ odpo už byl dobrý, už má jen malou rýmku a ma utrum s přepíjením 😝 musim ho zavčas odpojit 😝

Evi, jak jste pořídili v BC? co Elenka, byla hodná?

Carri, gratuluji ke dvojčátkům, to je na dvojitou gratulaci 😵

inna12
18. zář 2009

Pedí, číhni do albíčka 😵 on už taky není to mališký miminečko mi přijde ☹ on je taak velikej 😝 už se tak krásně směje, i nahlas hýká 😵 přidej náké fotky Elenky prosim prosim 😉 jaké má vlásky? na té fotce od dadunky má kratoučký, světlý..to má pořád? Pavlíkovi celej předek vypadal, vzadu má chomáš, je to pankáček 😀
sem pořád hrozně utahaná po dnešní noci, pavlik od půl osmé spinká, tak jdu taky 🙂

zuzka84
18. zář 2009

carri - strasne moc gratuluju ke dvojnasobnemu stesti ! hlavne at vse dopadne co nejlip! ja po mesici v nemocnici uz taky u tech dvojcatek vidim jen sama rizika ☹ . ale urcite je vice dvojcatek ktery se narodej uplne v pohode 🙂

jinak my dnes poprve cestovali v satku a je to super teda , jak malej jeste skoro nic nevazi tak opravdu pohoda 😎

zuzka84
18. zář 2009

jo inni , ptala se na tebe renca z nemocnice 😉 , jen jsem nevedela co ji rict, ze se mate dobre, kojite a tak , klasika no 😀

petreva
19. zář 2009

Dobré ráno,
KATO, moc gratuluju k dvoum bublinkám, hlavně ať je vše dobré!!!!A brzy se dočkáš dvou srdíček 😵
INNI, v BC nám dali opravenej teploměr, okoukli jsme jídelní židličky, fusaky a koupili mantinel do postýlky + pítko na lahev a uši. Víc nic, mi to tam přijde dost drahý 😅
PEDI, jů vy chodíte cvičit? A co jste dělali?? My začnem asi trochu dýl, tady v tom blbým městě je to s takovýma aktivitama na pendrek 😠 ale v listopadu snad už otevřou bazén, tak bych chtěla s E chodit plavat.
Tak my na vás čekali a čekali 😀 , bylo krásný počasí...Šli jsme procházkou do kavárny, já oči dokořán, jestli se některá přeci jen neobjevíte. No měli jsme dobrý důvod dát si každej dvě mňamky. Snad nám to vyjde příště, hlavně ať jsou vaše dětičky brzo zdrávy. A Terezka Cipískatá ☹ moc na ni myslíme ☹
STRASPY, no nekec, že budete kupovat domeček!!!!! A kde?? Jakej??? Ty voe, já byc si závity zavařila, ale prachny na dům prostě nedáme ani kdybychom si vzali hypotéku, teda jeslti by nám jí vůbec dali 😅
Dneska jdeme na tu oslavu...tak tu zase nebudu 😒 ale večer vás snad dočtu 😉 Mějte se všechny dobře a dětičkám pohlazení....

menny
19. zář 2009

Ahojky
mooooooc Káťo gratuluju!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
A máme novou těhulku jupí
teda ty budeš mít "arťáckej" servis celý těhu 😵
prosím napiš něco o sobě, já tě vůbec neznám 😅 !!!

Zuzka úspěšně šátkuje 🙂 🙂

Mám ještě info od Míši že výsledky budou nejspíš v pondělí a že se jí mooc stýská po Barunce!

Bude se tu stavět koukám, teda se máte 🙂
Já jsem teď šťastná za tu chalupu, taky máme velkou zahradu, tam budou moct
kluci řádit. Snad to tam dáme brzo do kupy.

Jájo tys kojná jak já 😀 😀
jestli můžu poradit, nejlepší jsou prsní vložky chicco
nepropustí ani kapku a jsou prodyšný 😉

Pedí nejde nám dát rámeček na značku na ten novej přední nárazník,
tak jezdim aby mě neviděli policajti, včera jsem to měla jen tak tak.
Ale dnes to snad nějak uděláme a bude ze mě zas pořádnej driver 🙂

jé já si vůbec nevšimla kroupi.
Teda holky jsou úžasný 😵 😵 😵 😵
účtuješ jo? Teda jak ty to děláš ? 🙂 🙂

Indi co Táda už je lepší?

Dáduš zkoušela jsi manducu??

Baruš snad to nebude na imuno tak hrozný 😉
Já myslela, že to neni taková věda určit celeakii. Dávčovi tenkrát vzala dr krev
a pak volala, že je to ok.

Jinak byli jsme na rehábku. Dáda musí ve cvičení zabrat nebo se mi pod tou taškou zhroutí ☹
Matoušek dopadl na 1***
je fakt hodně dopředu, až moc
mám mu to sezení a stání ztěžovat. To nevim teda jak bych měla dělat 😀
když už se drží ve stoje jen jednou rukou a dokonce obejde (poručkuje) kolem 1/2postýlky 🙂
to jedině že bych mu dala překážkovku 😀 😀

menny
19. zář 2009

Inuš co Pavlík, už dobrý?
Evi, ty můj poklade, mastička brzo poputuje zpět 🙂 🙂

menny
19. zář 2009

Jájo, Dáduš teda máte krásný přírůstky...gratuluju!!!!

menny
19. zář 2009

Samozřejmě jsem myslela dětí, aby nebyla mejlka 😀 😀

menny
19. zář 2009

A jak píše Pedík jsou tu dvojky zatim samý holky
Káťo chtělo by to trochu povyrovnat stavy 😀 😀
tak aspoň páreček 😉 🙂
co by jste si vlastně přáli?
Budu držet palečky na srdíčka!!!!!!

Tak a dost monologů 😀
jdu poklidit, v 10h razíme do města koupit Matouškovi něco k svátku
a pak k našim na obídek a pak na chalupu. Měli jsme jít dnes na pouť, ale
(nevim jestli jsem vám to psala) Davídek byl ve čtvrtek ve škole na hanbě, protože nedával
pozor a nevěděl co má dělat...dělal kraviny 😠 😠 😠 😠
tak byla pouť zařazena do procesu Zákaz

hezkou sobotu všem, měla by být slunečná tak si ji užijte
papa

peda
19. zář 2009

Inní,Pavlík je ještě miminečko 😵 😵 hrozně to letí,tak si užívej,dokud je mrňavoučkej.A na fotkách žádná vyrážka není vidět,nehledáš na něm mamko mouchy?? 😀 😀 A s tou rýmou,to je hrozný,odsávat,odsávat.Zkuste podložit nohy postýlky tam,kde má Pavlík hlavičku,aby mu odtýkaly hleny,nebo prodávají takovej klín polštář tvrdej...snad bude rýma brzy na ústupu.Dobrej je i eukaliptus dejchat.....

Evi,cvičení je od 2 měsíců,je to moc hezký,takový spívání,básničky a do toho takový pohoupáníčko s dětma,masáže cvíčo s nořičkama,na míči ,je to takový milý 😵 .Na plavání už jsme taky objednaný,tady je nával,tak se člověk musí objednat dřív.

Petruš,není ta učitelka nějaká divná?už mi to přišlo divný s tou poznámkou,ale hanba...to už je moc,ne?Vždyť je to dítě ze školky,neumí se ještě soustředit... 😠 😠 😠
Užijte si chalupu,mi tam pojedem zítra na oběd,naši se vrátili z dovolený....

achalteke
19. zář 2009

Holky help!!!! Trápí mě kvasinky, celá pinda mě svědí jako děs - hlavně v noci, nevadí to při kojení? V pondělí naklušu k mudrovi...

peda
19. zář 2009

Jájo,já si myslím,že v kojení to nevadí a kup si tantum rosa nebo jak se jmenuje a dělej si výplachy.Několikrát denně.Nebo si kup nějaký mazání,je toho mraky a když řekneš,že kojíš,tak ti určitě něco poradí 😉

zuzka84
19. zář 2009

menny - no jasne to ani nejde mu zabranit co ? to jsou rady :-/ , nas Dada taky chodil kolem nabytku od 7 mesicu , tak vim ze to asi moc dobre nejde. a to je nas Dada hypotonik 😀

jajo - snad to nevadi. tak at jsi brzo zase zdrave. to teda fakt nezavidim , kor po porodu 😒

jinak ja jsem dve noci za sebou spala az moc , tak dneska synacek naznal ze to uz stacilo 😀 , zase skoro celou noc probekal v krecich. doktorka ze pry nemam jist moc mlecny vyrobky , cokoladu a ryby. no tak ryby ty moc nejime, mlecny vyrobky i cokoladu jsem omezila, ale je to nejak furt podobny , jen nekdy je to celou noc, nekdy ho to po pulnoci uz prejde a spinka tak nejak v klidu - tak jakoze jen knourne , zatlaci a spi dal .
no nic, jsem si postezovala 😀