Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
29. zář 2009

Jájo, ahojky!

Téda, taky trápeníčka! Musím říct, že tohle já neznám, mě začaly holky ječet a bejt protivný až po tom pověstným půl roce. Do tý doby jsem o nich nevěděla 😒 A dneska teda obzvlášť.
A bodýčka nikde neškrtí? Ani na těch stehýnkách? To je dobře! Pošli fotečku v autíčkovým body 😉

Co se oblečneí týče - my ještě oblíkneme i 68, ale jen z CA a to je normální, že tam ty velikosti mají větší, než píšou. Jinak overálky i 80 oblečeme už 😅 Příští týden jdeme na 10ti měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik holky měří.

Indi, to je pech s tou manducou!!! Klasika - když se na něco obzvlášť těšíš,t ak to prostě ne a ne přijít.
Kdo všechno byl na srazíku?
Povlečení - opravdu tam je 2x 140x200, divné divné. Už ti ta paní odepsala??

indigo
29. zář 2009

Tý jo musíš někdy dorazit na srazík a nejlépe v Becu. 😀 Chci Pláničku vidět na živo a určitě nejsem sama... 😀
Očistky preč, jo? Já pořád špinim, i když dneska nezvykle malinko, tak snad se to vytratí úplně, v pátek máme sraz s Míšou na gyndě... 😀 Ale něco mě "tam" tak divně jakoby táhne... po Tádovi mi špatně sešili čípek a udělal se mi tam jakejsi můstek, když do mě doktor hrábnul, mohl si zaháknout prst, prej jako maj pokličky ty ucha na zvedání... 😠 😀 A prej s tím nebudou nic dělat, že to rupne při dalším porodu a srovná se to, jenže i teď mi šili čípek, tak jsem na to zvědavá. Abych neskončila na plastice čípku... 😝 ale to asi dělaj v Artu taky, už mě tam znaj... 😀 😀 😀

indigo
29. zář 2009

Míšo zatím se neozvala, ale četla jsem včera její podmínky prodeje a má tam uvedeno, že výměna zboží není problém, že se vždycky nějak domluví... nebo se třeba bude líbit to povlečení terce a odkoupí si ho. A já se poohlídnu po jiným. To mi neva, ale tohle se mi tááák líbí... 😝

Na srazíku jsme byli odtud z koně jen já s Inuš, pak Terka co sní Inuš kočárkuje a ta moc pozdravuje Menníka! 😎 A pak holky "odvedle" s dětičkama.

achalteke
29. zář 2009

Míšo fotku pošlu, ty bodýčka jsou super, on je žížala dlouhá a nožky má jen lehce faldatý takže jsou mu fakt super 😉
Indi tobě šili i čípek? Uf tak to je hustý, to jsem nevěděla, že i ten se dá potrhat 😅 ...tak že by si došla do ARTu ještě? 😀

Na sraz snad někdy dorazíme, za týden jedeme do Krumlova na kyčle a máme tam sraz s holkama s porodnice - s dvěma co mi fakt přirostly k srdci (moje spolubydlící, která mi hrozně moc pomohla a pak ta holčina co jí nechali přenášet do nějakýho 43tt, tu jsme furt rozesmívaly aby se jí rozjeli kontra a ona pak porodila dva dny po našem odjezdu)....a já už bych ráda viděla i vás všechny 😵

indigo
29. zář 2009

Jo Jájo, i čípek, po prvním i druhým porodu, teď podruhý prej mě šila jen uvnitř, nástřih nebyl třeba, ale nakonec mám i venku 2 stehy. Kolik unitř netušim a ani nechci tušit... 😀 no ale co, to se spraví, hlavně že mám manducu!!!!!!! 😎 Ano, čtete dobře, dorazil chlap z práce s tím, že za hodinu odchází na hokej a já - tak to teda ne, tady máš děti, za chvilku jsem zpátky... 😀 a sedla jsem do auta a už jsem zpátky! 😎

kacena00
29. zář 2009

holky malej na chvilku zase usnul, za chvíli jedu na nákup, tak už se mi nechce rozprasovat natrhaný švestky, tak kroužím na netu 😀

JÁJO, mě bylo řečeno, že dva týdny je na očistky málo...bylo mi doporučeno, abych víc lehala na břicho a ejhle ono se opravdu zase rozjelo nějaký krvácení, takže bylo vidět, že sem ještě dočistit potřebovala jen to nějak nešlo ven..tyvodo, to čumim, že někoho nechaj přenášet do 43 tt...to byl nějakej důvod? že je nechaly čekatz tak dlouho? to je fakt už hustý..
co šimonkova hlavička, už se mu otok srovnal?
jé, bude fešnej po holčičkách od Míši jo? no tak to je dobrý

jo a madla od hely taky prej na začátku dost řvala, když tu byla hela, tak mi zrovna vyprávěla jak jejich madlu mezi kojením její chlap nosil řvoucí- snad měsíc nebo to šestinedělí ??nevim teď už, a teď je to sluníčko. taky umí zazlobit, ale je to spíš vyjimka, kdy jak říká hela si hraje na cyrdu, tak ještě nezoufej, třeba se to vyvine jako u majdy

takový řvoucí dítě jako byl cyrilek nikomu nepřeju a nejmíň samotnýmu tomu dítěti...

např. když sme jeli z dovči byl už tak vyřízenej a v tý autosedačce prostě nemoh a nemoh usnout, že se první hodinu a půl v sedajdě nervozně mlátil, pobrekával, řval ale jen chvílema a tak sem si sedla za volant já, páč sem byla přesvědčená, že je to zčásti i kvůli tomu, že mě vidí a chce abych ho uspala já, chce bejt blízko mě (on jinak v autsedačce špatně usíná - spíš neusíná i když vedle něj nikdo nesedí, al už sem nevěděla coby..)
no a potom začal řvát ale táááák bolestně jak byl unavenej, že sem za tím volantem začala taky brečet a pomalu sem neviděla na cestu...skoro po 2 hod. nakonec usnul ale já teda byla smutná jak želva, protože nevim, proč ten můj koblížeček kvůli spaní tak trpí..

indi, taky čumim, koukám, že sem s vnitřně potrhanou pipkou skončial ještě dobře, že sem se mohla natrhnout ještě hůř... 😝

kacena00
29. zář 2009

MÍŠO a dík za zprávy o petě, koukala sem že se tu nějak neukazovala a tak asi nenapsala že byla v albertu akce na plenky pampers, nevim, jestli to ještě trvá, ale vycházely nějak na necelý tři kačky, kdo je máte rád..jo teď na to koukám, že ještě dnes je maji levnější

a jinak nevim, na co sem ctěla reagovat 😀asi zvládnu jen posl. stránku nebo dvě 😀

indigo
29. zář 2009

Ahoj Baru! 😎
Ještě dneska je maj, jo? No už nikam nejdu... 😀 😝 Ale cena teda krásná. Já tuhle narazila na akci v kauflandu, ale to už je dýl, byly 2 balíky za 389,-(dohromady!), vyšla mě jedna asi na 2,70. Jo a když jste si vzali jen jeden balík, tak byl za 399. mazec, co? 😀 Jen víc takovejch akcí. No ale te´d jsem zkusmo rozbalila balík Tesco plinek, těch novejch zelenejch, už č.3 😀 ale jsou ještě velký. A jsou teda parádní, přijdou mi lepší než ty původní fialový, no ale Miška měla 2 plinky, tak to není až tak objektivní, ještě jsem je odložila, teď jedem pampersky dvojky. 😎

indigo
29. zář 2009

Jo a prča - sedim tu ve spoďárech a tričku, na sobě prázdnou manducu (Miška si úplně klidně spí, když bych jí chtěla vyzkoušet 😠 😀 ) a někdo klepe... Já to honem nemohla rozepnout (ta pojistka proti otevření je fajn, ale ne když to člověk nemá osahaný a chvátá 😠 😠 😠 ), mezitim Táda nelenil a šel otevřít 😠 No sousedka se asi bavila, nesla mi doporučenou zásilku co u ní ráno nechala pošťačka. Tak maj důchodkyně v baráku chvilku zas o čem mluvit... 😖 😀
Jsem si vzpomněla na Jáju, jak si zkoušela erotický poporodní gatě a lapače mlíka...

indigo
29. zář 2009

ECOTAŠKY

Holky budete ještě některá chtít? Nevíte o někom kdo by chtěl? Ať je objednám a ať jsou tu do dalšího srazíku. 😎
Je to i dobrej dárek k vánocům! 😎

achalteke
29. zář 2009

Baru zdar, já chrápu na břichu teď už furt (si to užívám za to těhotenství) 😀 a sem tam už ze mě vyteče jen cosi průhledného či najdu kapku krve, ale očistky šly tak jak měli jít - červená krev, tkáně, hnědá krev + hleny, vodnatý výtok, tak já myslim že je to ok. Pipina je už úplně v rychtiku a napočítala jsem teda čtyři vnější stehy, což si myslím že je dobrý skóre 😉 ....
Ono s Šimonem - možná to vidim jen tak "tragicky" já (zblblá šestinedělka), Honza říká že se mu zdá úplně normální 😀 ...jo a ještě že ho mám, sama fakt nevim jak bych to zvládala...

Indi lapače mlíka už nikdy nenasadim - já kráva jsem si je jedno nandala na noc a vzbudilo mě jak z nich teče mlíko všude kolem 😀 😀 😀 😀 ale poporodní gatě byl good - těch jsem spotřebovala mraky (a stejně jsem furt někde ztrácela vložky) 😕

A sláva k manduce 😉 , my teď přišli z prochajdy, měla jsem Pláničku v Becu - jak ten si chrochtal je v něm fakt strašně spokojenej a já taky, shodli jsme se s Honzou že to je ta nejužitečnější věc co jsme malému koupili 😵 ...

Jo jinak dotaz....myje se dětem nějak hlavička? Já teda chtěla koupat tak nějak ob den, ale strašně mě baví malého pak olejovat a tak koupu koupeme každý večer, je to takový příjemný rituál 😵 do vody dávám jen mandarinkový olej od Noblisu jinak nic a necim právě jestli mu nemám miminkovským šamponem občas umýt i hlavu...jo a co pupík? Zdá se mi že už v něm nic nemá, mám ho furt čistit?

Hematomy na hlavě stále má a zmenšili se jen o malinko, říkala mudra ať z toho nejsme smutný, že takový rozsáhlý kefaly se vstřebávají i několik měsíců... 😢

No jo tak já ho jdu vybalit z beca, aby se pomalu probral ke koupáníčku 😵

achalteke
29. zář 2009

Plánička v Becu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a pak pokračujte - zbytek fotek u konce 😉

straspytelka
29. zář 2009

Krásný podvečer, holky, tak já malou teda ještě vzbudím než pljdeme spát na kojení...zkusím to 😉 Ale i v lékárně se divila mag. že jí hodně... 😖
Budeme muset zítra sehnat botičky, fakt začíná chodit 😕 Jé já nechciiii, už nebude mimísek, ale samostatná rychlá jednotka 😅
Indi, povlečeníčko nechci, dík, není to můj vkus 😉 Abych tě nebrzdila 😵
Tak jsem chtěla tašku, místo toho bude mít Simča botky 😉 to bude takovejch pěknejch 600,- už to vidím jak se kácím... 😒
Jájo, normálně tu bulím, malej je kouzelnej a to jak ho máš na bříšku a první přistátí, teda jak se to člověku hned vybaví 😵 😵 😵 😵
Kačko, to je prďolka tak ubékané ? To je mi líto ,dám ti kousek povahy S do obálky a pošlu jo 😉
Holky, nevíte o nějaké pěkné dovolené i pro prťata? Jak tady tak cizina...kde by se dalo třeba i samostatně vařit, nebo plný jídlo ale i pro děti... 😉 Dík
Taky přemýšlím, že si začnu nějak přivydělávat šitím povlečení a ubrusů, kapsářů a tak...zkusím to 😉 Myslíte, že uspěju? Třeba takové tašky? 😀 😀

cipisek007
29. zář 2009

Jájo!! To je krááááááásný! Je takovej prťavej!! Ty nožičky jak mu tam trčí 😵 😵 😵
Já meju hlavičku holkám denně. No denně, 2x týdně jí meju šamponkem, jinak jí jenom namočím mokrou žínkou. Ve vodě mám pak buď pěnu a nebo olej.

Indi, véééééélká gratulka k manduce 😵 takže v pátek dorazíš na gyndu s manducou? 🙂 že se ptám,co?

zuzka84
29. zář 2009

jajo , fotky super! a je to teda peknej dlouhan ten vas chlap. he he, ten nas to je zaprdek roku 😀 . doufam ze aspon trochu vic pribral - zitra uvidime. A jinak to mame uplne stejne s nim , ted po tech probio kapkach teda prdi od rana do vecera a jde mu to - vetsinou , tuk tuk , ale jsou dny kdy ne a to je pak docela brutal. no a jeste k tomu ten vetsi lump - ja uz jsem zrala na masli obcas 😀

straspy - teda uz simonka chodi jo 🙂? to je sikula!

indi - vy taky jedete, uz skoro plenky c.3 ty jo 😅

straspytelka
29. zář 2009

Zuzí, ne ještě ne, ale jakmile se o něco zvedne stojí a zkouší se pustit jednou rukou a šaá třeba o kousek dál 😀 Koukám na dovolenou...máme tolik nároků, že to snad ani nevybereme 😀

petreva
29. zář 2009

Dobrý večír,
tak my probrečely i odpoledne 😖 až si říkám, jeslti jí něconení ☹ no, snad bude zítra líp!!!!! SNAD!!!!
INDI, Manduca je doma!!A co, už v ní M. byla??
STRASPY, zkus to...já Elence taky dávám než jdu spát. Ona se nějakmoc ani nevzbudí, dopije se.
BARU, C. pláče v sedačce? Jeje...budu zjišťovat to plavčo, tak až budu mít infa tak ti písnu!!

straspytelka
29. zář 2009

holky co mám dělat, zase čekám nějakou jobovku, pokaždý než se NĚCO stane, většinou blbého, tak když kouknu na hodiny tak je stejný číslo, jako třeba 12.12, nebo 22.22 ... ty jo co zas bude... ☹
Evi, jestli taky ty zoubky už neklubou se...Hanka s Kristýnku se jim teď klube jeden 😉 Třeba budete mít dříve než S 😉

cipisek007
29. zář 2009

Holky myslíte, že bych mohla Terezce občas teď dám BabyCalm po těch průjmech? Všimla jsem si, že dost pláče, je rudá a pak si lehounce prdne a je klid. Takže jí asi trápí prdíci, ale já se bojím jí dát něco, aby jí to v těch střevech zase neudělalo nějakej binec 😅

straspytelka
29. zář 2009

Míšo, já ti nevím..asi bych počkala na ty výsledky 😉

cipisek007
29. zář 2009

Hmm, to je fakt. Zítra budu stejně volat dr. na výsledky, tak se jí zeptám. Jsem blbá, taky mě to mohlo napadnout samotnou. 😅

NO tak já jdu radši do hajan, všem dobrou a klidnou noc! 🙂

straspytelka
29. zář 2009

já jdu taky spát, teda ještě kojit a pak spát, je mi jí líto jí budit, ale co se dá dělat, jinak to nevyzkouším, jen si tak říkám, že si na sebe upletu pomlázku...pak až budu chtít někam jít, tak budu mít smůlu... ☹
Dobrou noc 😵

kacena00
29. zář 2009

hoj holky!!!

takže abych nezapomněla co mám v hlavě- STRAŠPY ona ještě Síma nepapá na noc kaši???? já čumim, já myslela že už dáváš příkrmy dlouho, tak se divím, že na večer nekašujete..nám to začlo cca před měsdícem, začal nám ječet v noci a budit se jako by mu bylo 4 měsíce, prostě sme šli zpět, a to sem odmítala aby se naučil v noci jíst, navíc sem měla pocit, že je faktys hladovej, takže sem začla kašovat a ´tuk ťuk, budí se mi jen jednou cca ve 4 na čurání, někdy dvakrát, ale to je vyřešený, šup dva tři teď, takže hned zaberu - oproti krmení, který i s přebalením trvalo půl hodiny 40 minut...

EVI, pláče v sedačce když se mu chce spát a na tu dovču sme jeli díky objížďkám - předělávaj tam silnice hodně přes dvě hodiny...on naposledy bez problémů a v pohodě usínal v sedajdě tak v 6 nedělích, od 2 měsíců už to bylo uplně na hov.. takže já kamkoliv jedu, snažim se to nějak načasovat..z plavča si nedovolim zůstat v táb. protože se naobědvá po plavání a to chce hned spát, vůbec vlastně se moc nemůžu někde zdržet, protože nás furt stíhá to jeho spaní

na dovče bylo hezky, ale v pátek byl řev, protže sme jeli autem a on tam usnul jen na chvíli, tak byl zdrblej a unavenej, v sobotu sme odešli po snídani - nestihnul si dát ten svůj první dopoled. spánek, jen druhej v šátku, pak už kvůli tomu hůř usínal a odpo se mu už v šátku nelíbilo, takže sobota byla děsná odpoledne a večer, nezabral jak byl unavenej, byl vzhůru skoro 5 hodin, takže večer když ho michal krmil začal najednou asi ze zoufalství řvát a volat mama mama, vzala sem si ho, uklidnil se a v polospánku snědl půl dávky kaše

(jestli mě fakt volal nevim, potom už to nezopakoval... 😕)

v neděli sme teda po snídani cyrilka uložili a vyrazili až po jeho spánku, dali kratší trasu a asi třiktrát sme ho "vyvenčili" mimo šátek, takže dobrý

ovšem pondělí - vyrazili sme bez dopol. spánku...2,5 hod. v sedačce...a pak to co už sem vám popsala..celkově se jeho usínání šíleně zlepšilo, ale...jak je unavenej je zle, má velkou potřebu spát přes den a jen tak neusne když není ve svým..takže podtrženo sečteno...na jednu stranu sme byly na všechno celej den dva, na druhou stranu to bylo šíleně únavný...

ale svýho miláčka bych za nic nevyměnila..jak psala Míša, mívám stavy, že bych ho přetrhal vejpůl.. )a to mám jen jednoho) ale pak si řeknu, že on mi nic naschvál nedělá...bavily sme se o tom s michalem a skoro sem zapomněla..on to cyrilek asi podědil po něm...chudák, Michal míval stavy třeba na čundrech, kde se popíjelo, že nemohl vůbec spát, někdy to došlo tak daleko, že měl z toho několikadenního nespání halucinace...a cyrilek se chuderka moje malá neumí vypnout po tátovi...

indigo
29. zář 2009

Já měla seriál a tady už nikdo...

Jájo fotky hezký, ale Beco úžasný!!!!!!!! 😎

Já už Mišku do manducy taky nainstalovala 😀 ale teda jde mi to nějak blbě, přijde mi dlouhá na tu novorozeneckou vložku, musela jsem ty záda nastavit a má akorát půl hlavičky venku. A taky nezvládám "sedněte si na židli a položte si dítě na kolena..." na tom obrázku se jim tam to dítě vejde, já když si dám Mišku na nohy, má na mých kolenou krk a hlava plandá ve vzduchu... 😖 a to se jí snažím zadečkem nacpat co nejvíc k sobě. Ale my si poradíme... 😀

Míšo nevím jestli v pátek vyrazím s manducou, kam ji položím, až polezu na kozu? Leda sestře pochovat... 😀 No uvidím. 😎

Strašpy jobovku nečekej!!!!!!! Žádná nebude! 😎 Já bych to spíš brala jako šťastný datum, ani mě nenapadlo, že je dneska takový hezký... 😎

kacena00
29. zář 2009

míšo a probiotika by nemohla??? ale když budeš volat, asi se s doktorkou dohodneš...každopádně asi jak jí vymydlili tu salmošku, asi jí vybili i normální floru, chuderka malá, tolik trápeníčka najednou....

ZUZIi a co kojčení? když sem tu byla naposledy psala si něco jakože kojení vám trvalo a že z toho máš dopředu obavy už se to lepší?

JáJO cyrilek je sice "vlasatej" ale tak nějak zlehka a tak sem mu nešamponovala hlavu ani jednou a nesmrdí mu a ani nemá žádnej problém... myjeme v nobilisu - mandlovej olej si nakapu do vody a prdelku a nebo když je zpocenej mu myju mejdlem, taky od nobilisu, ale šampon sem za celejch 7 měsíců fakt nepoužila a nepřijde mi že by byl k něčemu potřeba...u nás a našeho miminka který má pár jemnejch vlásků 😀
co se týká mytí, taky sme si nejdřív myslela mytí obden, ale velice rychlůe mě to vzhlůedem k večerním řevům přešlo, řekla sem si, že jak mu mám dát najevo, že je noc, a že by měl spát a nepovídat si (noční kecání a bojkot nočního spaní trval hoooodně dlouho) - pro mě byl tím signálem prostě moment, dky ho dám do kybliku a doufala sem že i on to pochopí a jak se zdá, nakonec to fakt vzal na vědomí, navíc neustále si ty mimina kaděj a čuraj do plen, tak mi to přijde lepší je z toho očistit..

inna12
29. zář 2009

ahoj holky 😉 fotečky vložím, srazík byl okej, Miška moc hodná kočička a krásnounká!!! Pavlík povédal, že jí teda bereme 😀
koukam na šéfa a pak chrnět, sem náká mírně nakřáplá..
dočtu až zítra, stě měly nákou kecavou 😀

dobrou!

kacena00
29. zář 2009

jééé šimonek je ještě majinkatý mimineško.... 😵 😵 😵 😵 to snad ani nejni pravda, že sme taky měli takovýho drobce, jak mu z toho beca jen trčej ty majinký nožičky 😀 pusinka malá, je moc hezkej

kacena00
29. zář 2009

hoj holky!!!
BERUUUUUU GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU mám radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵

písnu vám jak sme se měli na dovče...
na dovče bylo hezky, ale v PÁTEK byl řev, protže sme jeli autem a on tam usnul jen na chvíli
(on pláče v sedačce když se mu chce spát a na tu dovču sme jeli díky objížďkám - předělávaj tam silnice hodně přes dvě hodiny...on naposledy bez problémů a v pohodě usínal v sedajdě tak v 6 nedělích, od 2 měsíců už to bylo uplně na hov.. takže já kamkoliv jedu, snažim se to nějak načasovat..z plavča si nedovolim zůstat v táb. protože se naobědvá po plavání a to chce hned spát, vůbec vlastně se moc nemůžu někde zdržet, protože nás furt stíhá to jeho spaní)
- tak byl zdrblej a unavenej, v SOBOTU sme odešli po snídani - nestihnul si dát ten svůj první dopoled. spánek, jen druhej v šátku, pak už kvůli tomu hůř usínal a odpo se mu už v šátku nelíbilo, takže sobota byla děsná odpoledne a večer, nezabral jak byl unavenej, byl vzhůru skoro 5 hodin, takže večer když ho michal krmil začal najednou asi ze zoufalství řvát a volat mama mama, vzala sem si ho, uklidnil se a v polospánku snědl půl dávky kaše

(jestli mě fakt volal nevim, potom už to nezopakoval... )

v NEDĚLI) sme teda po snídani cyrilka uložili a vyrazili až po jeho spánku, dali kratší trasu a asi třiktrát sme ho "vyvenčili" mimo šátek, takže dobrý

ovšem PONDĚLÍ - vyrazili sme bez dopol. spánku...2,5 hod. v sedačce..byl vyřízenej, chtělo se mu spát a v tý autosedačce prostě nemoh a nemoh usnout, že se první hodinu a půl v sedajdě nervozně mlátil, pobrekával, řval ale jen chvílema a tak sem si sedla za volant já, páč sem byla přesvědčená, že je to zčásti i kvůli tomu, že mě vidí a chce abych ho uspala já, chce bejt blízko mě (on jinak v autsedačce špatně usíná - spíš neusíná i když vedle něj nikdo nesedí, al už sem nevěděla coby..)
no a potom začal řvát ale táááák bolestně jak byl unavenej, že sem za tím volantem začala taky brečet a pomalu sem neviděla na cestu...skoro po 2 hod. nakonec usnul ale já teda byla smutná jak želva, protože nevim, proč ten můj koblížeček kvůli spaní tak trpí.....celkově se jeho usínání šíleně zlepšilo, ale...jak je unavenej je zle, má velkou potřebu spát přes den a jen tak neusne když není ve svým..takže podtrženo sečteno...na jednu stranu sme byly na všechno celej den dva, na druhou stranu to bylo šíleně únavný...

ale svýho miláčka bych za nic nevyměnila. mívám stavy, že bych ho přetrhal vejpůl.. ale pak si řeknu, že on mi nic naschvál nedělá...bavily sme se o tom s michalem a skoro sem zapomněla..on to cyrilek asi podědil po něm...chudák, Michal míval stavy třeba na čundrech, kde se popíjelo, že nemohl vůbec spát, někdy to došlo tak daleko, že měl z toho několikadenního nespání halucinace...a cyrilek se chuderka moje malá neumí vypnout po tátovi...

kacena00
29. zář 2009

doprdele práce...se mi to nechce psát znova tak tu zkopírovávám do druhý diskuze a pošlu to znovu k vám...pardon...... pardon pardon

petreva
30. zář 2009

Dobrý ráno!!
Jenzdravím a pádím nás sbalit k té Dr. Jsem zvědavá, jak to zvládnem. A co mi řekne na potíže...
MÍŠO, taky si myslím, že by T a ostatně i B probiotika kpomohly. Elenka je užívá od doby co měla atb 😉
BARU, tak co ten lepek?? Už jsem se ptala, tak nechci bejt dotěrná, ale možná jsi to přehlídla 😅
INDI, nezapomeň na foto v manduce 😉