Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
16. říj 2009

Pedí, aspoň se tam vyblbne 🙂

cipisek007
16. říj 2009

Terez, to je krásný 😵 Proč jste tam vlastně šli? A dostali jste cvik na to bříško?

kacena00
16. říj 2009

hooooj, holky musim se pochlubit, teď tu stahuju cyrduchovo video, jako sice mě trochu mrzí že je furt samý tatatata a mama volal jen 3 krát v nouzi nejvyšší, ale zase malá a pusu dává mě nejčastějc (teda až po tom klukovi co se na něj zubí v zrcadle 😀 ) a satisfakcí mi je částečně i to, že to nechce před michalem říct, michal se objeví on přestane, michakl odejde, cyrda spustí vyšeptávaně tata a nebo to zaječí táta, je to děnsá prča, ale stejnak to co sem natočila tatynkovi pošlu, akorát to má jednu vadu, matka má zapnuto na vypnuto a chválí celkem pozdě 😀 holt únava materiálu 😀 😀 😀

jo a krásně dělá pápa, sám nemáve, to mu házím rukou já, ale má z toho děsnou radost, když někdo odchází a dělá pápa, má při tom krásně uvolněnou ruku, takže se mi zdá to chápe 😀

PEDI, ty bláho, já sem taková držkatá, ber mě s rezervou prosim tě 😉 to je supr, že už ela manducu snese, to je fajn, kor do tý družiny, že nemusíš nikde nechávat kočár, je to takový mobilnější, když se dete třeba někam projít s markem ne?

EVI ahoj, my sme furt na 2 zubech, ale má pravostrannou bronchitidu, chudák, dneska při obědě ve mě byla malá dušička..
začal děsně kašlat, slyšela sem že má i plnej nos, než sem mu odsála nos asi 4 krát se rozkašlal a nadavoval a uplně mi při tom zfialověl, tak sem mu odsála nos a on se rozkašlal na novo, nesla sem ho i když neměl svetr ke dveřim do chladnýho vzduchu on zase začal kašlat a vykašlal něco strašnýho, tolik hnusnejch hlenů se do takovýho miminečka nemůže snad ani vejít, no nechám popisů ale fakt toho bylo tolik, že se nedivím, že mi tak modral, dost se mi ulevilo, pak už se smál, na půl hodiny už nesípal, jako teď sípá při dejchání celý dny..no něco ošklivýho..

jinak to mlíko bych taky nedávala... já ho dávala, dkyž c. odmítal normálně zeleninu k obědu, tak aby nebyl hladovej, alew jestli ti to sní, tak bych dala taky jiný tekutiny, aby sis nevchovala malou závislajdu, vím, nekojila sem dlouho ale v okloí kámošky si stěžovaly nebo stěžujou že okolo 8 měsíce se začly dít věci,...a nenechaly ty jejich dítka mámy např. v noci chvíli v klidu a furt si ty jejich kozeny usurpovaly...

jo a INNUŠ!!!!! tobě musím říct, že sem teda vyprskla smíchy, jestli to nápaditý není, tak rozhodně vtipný mi to přijde dost prej šermík jelikož šermuje ručkama před ksichtíkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
16. říj 2009

už je tady 😠

kacena00
16. říj 2009

pedi na mamogramu ne, píchali mi do ní pod UZ a pak to posílali do plzně na nějakej rozbor, an co přesně přišli mi neřekli, zřejmě je to nějakej zánět - si to tělo opouzdřilo, vytvořilo si nějaký protilátky, pche prozměnu zase protilátky proti něčemu, chci bejt prostě bez tý kuličky, protože mi to nepřijde normální, řikám si, co kdyby přišlo někdy druhý mimi, tak třeba jestli na to další kojení třeba todle nebude mít vliv, tak chci aby to prostě co nejdřív bylo fuč 😉

kacena00
16. říj 2009

http://n-joy.cz/video/jak-cyrilek-tatuje/wpgwwx...

bylo by to ještě lepčí, kdybych do toho furt nemlela já, ale cyrilek nemá chbu slaďoušek můj 😀

kacena00
16. říj 2009
indigo
16. říj 2009

😀 nevolizuj to, to si vezmeš na nohy... 😀 😀 😀 😀 😀 se budu chlámat ještě dlouho... 😀 ale je sladkej, Cyrďouš... 😎

Míšo - už jen 2 hodiny, vydrž prťka vydrž!!! 😖

cipisek007
16. říj 2009

Indi, doufám, že nebude dýl, páč jsem zjistila, že pro ní má tchán přijet 😠
Hroznej smrad je tu, je vždycky tak převoněná 😒 Musím i holčičií oblečení házet do špíny, protože jsou načáchlý.

cipisek007
16. říj 2009

barčo, cyrilek je úžasnej objevitel 😀

cipisek007
16. říj 2009

Hele, mám tu na stole čerstvou medovinu, hádejte - vypiju jí nebo nevypiju po dobu návštěvy? 😀 😀

cipisek007
16. říj 2009

Asi jí budu muset říct, jak se ty děti jmenujou.
Neustále jim říká "holko" a čau. Taky prej - já jsem je naučila ťuky ťuky, David - oni to umí, ale říkáme tomu pláci pláci. A ona furt ťuky ťuky... Z tohohle by mě jeblo, my je učíme něco na jedno slovíčko a ona tomu říká jinak. Jako s tím hačí a hají. 😠

cipisek007
16. říj 2009

Už je prýýýýč. Jako masakr. Jdu větrat.
Přivezla T. k svátku nějakou hračku, ani nevím co. A Barče, prej aby to nebylo líto, chrastítko.... Chrastítko. Tvar náramku a v tom 4 kuličky. 10,5 měsíčnímu dítěti přinese chrastítko. Nemám slov.

Omlouvám se všem za monology 😀

indigo
16. říj 2009

Míšo není to to kolečko, napůl průhlednej plast, napůl "plnej", v tom červená, zelená, modrá a žlutá kulička? 😀 😀 😀
Jen monologuj... 😀 😎

cipisek007
16. říj 2009

Indi, anooo to je vonooo. A je to vod Farlinu. No však s ním taky Bára mrskla do kouta 😀

cipisek007
16. říj 2009

Hihi, naše velké zrcadlo je velmi dobrá věc. Jakmile holky ječí, tak je před něj strčíme a máme na chvíli klid 😀 😀

cipisek007
16. říj 2009

Barčo, video super!! Cyrda má tak úžasně obrovský oči a širokej úsměv 😵 😵

indigo
16. říj 2009

Míšo - tohle kolečko rozdává radnice při vítání občánků, vy jste je nedostali? Holky dostávaj červený nebo růžový, kluci modrý, máme ho doma v modrém provedení, příští tejden dostanem červený! 😀 😀 😀 Barča ho neocenila? 😀

cipisek007
16. říj 2009

Indi, to jsme nedostali!! My dostanali jen pamětní list a já 2 růže, toť fše 😠

kacena00
16. říj 2009

čau!!!dík za pochvaly našeho usmrkánka 😵 😵 volizoval si punčocháče a má v oblibě volizovat si i fusekle a já mu to pak nestíhám měnit, jak je to mokrý, potvůrka malá

holky, my ještě nejsme přivítaný si představte, no nic, musim vedle, michal chce jít krmiti a tak si jdu por synka, já jela na nákup, a michal si ho ani nestačil užít, páč furt spal, usnul po třetí a vzbudil se před šestou, takže si ho za a michal neužil a za béééé, to mě se stát nemůže, já se o něj musim furt starat v bdělým stavu a když sůpí, rozhodně ne tak dlouho, pchéééé

cipisek007
16. říj 2009

Mňam, jsem si koupila v naší Májovský Bille mandarinky a jsou moooooooooc dobrý, ty první stejně bejvaj nejlepší 🙂

Barčo, u nás se to taky volizuje 🙂 Máme taky neustále mokrý fusekle a spodní části punčoch 😀

cipisek007
16. říj 2009

jo Indi, co ten pytel v MMA? Vyhrálas?

inna12
16. říj 2009

BAru, Cyrda božííííííííííí !!!!!!! 😵 😵

Míšo, a máš to za sebou 😀 😝 jináč IP nemám slov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 haha

holky, furt nechápu, jakto, že Míše a Ellče nejsou plínky trojky???? Pavlík je má už měsíc! 😲 dyt holky jsou stejně vysoký ne??? a tlouštík von nejni, tak to nechápu!!! Pedí, neříke mi, že je má Ellča pod prsa? on je má těsně k pupíku ten horní lem a huggiesky 4 cm pod pupík..tak mi to nejde do hlavy, že vám nejsou 😝

jinak Pavlík měl ted slušnej hysteráček, dneska už druhej, on už nedokáže tak vypnout jako dřív, chce spát a jakmile mu to nejde, tak je zle 😒 strašně pomáhá plínka přes očka, to se najednou přestane házet, šermovat, naříkat, pomalu se zklidní a vytuhne...už spinká prdík, ale to bylo slz 😝

mandošky ňam taky bych si dala 😠 😀 já jdu na tu buchtu, P. ted přinesl zakysanky, tak jdu na to, zejtra přijdou dvě návštěvy, tak at nedělám vostudu 😀 😝

Terez, zejtra s procházkou počítám a těšíme se na vás! 😉

a holky, podnájem v tom pěknym bytečku bráchovi klapl!!!!! ve středu budou podpisovat smlouvu! budu mít Martínka zlatínka vedle v baráku! mám z toho takovou radost!!!! 🙂

hezký večer 😉

cipisek007
16. říj 2009

Innko, tak tady pššš, ať z toho ještě chvíli něco máme 😉
Jináč, nám jsou trojky plínky už asi půl roku 😀 😀 😀 A ještě tak půl roku budou 😀 😀

indigo
16. říj 2009

Míšo já ten pytel nějak zazdila... zatím nekupuju, Miška je pod dekou, ale zatím nemá sílu se odkopat, asi nechám jeho pořízení na dobu až to bude nezbytné... 😀

Inuš psssst 😀

Plinky - no ono taky jak který, trojky Mišce jsou, ale dvojky zatím taky, tak sděláváme dvojkový zásoby. Další dvojky už kupovat nebudu, mám radši plinku větší, nejlépe když se vpředu překrývají ty lepicí pásky. U dvojek pampersek se nám nepřekrývají... a má je Miška tak k pupiku akorát. Má pupek schovanej, když jí dám plinku.

indigo
16. říj 2009

Jinak u nás nespí ani jedno dítě, Táda je čilej až až a vydyndal na mě bombon, no tak půjdem podruhý čistit zubiska, má je normálně zkažený, první zoubky, v tomhle věku... ☹ a to se snažím, čištění neflákám... 😖

A Miška prospala skoro celý odpoledne, půjde spát tak v 11 😝

cipisek007
16. říj 2009

Indi, jasný, to chápu, ale i kdyby byla nouze, tak aktuální spací pytel Cherokee nekupuj. Sice je v něm teplo, ale v noci šustí, což budí a jednak má strašně hluboký průramky, holky mají "díry" až na kyčlích 😠

cipisek007
16. říj 2009

u nás se chrní, holky odpoledne moc nespaly, tak vytuhly brzy a zítra jdeme plavat v 5, takže přijedeme akorát na véču a to budou tuhý taky brzy 🙂

cipisek007
16. říj 2009

Jdu do sprchy a hají, dobrou všem!

indigo
16. říj 2009

Dobrou Míšo.
Taky bych šla hají, ale mladá slečna má poledne, budu jí muset začít někam směřovat, nějakej režim, ale zase takhle se naposled nají v 11 a pak spí skoro do rána. Aspoň Táda už to zabalil. Já jdu ještě upéct buchtu, nemáme co k snídani. 😉