Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
20. říj 2009

To je fakt, já si MM potírám oční víčko, občas se mi tam udělá vyrážka a svědí to, a MM pomáhá nádherně, nevím, co budu dělat, až přestanu kojit 😀 😎

peda
20. říj 2009

Baruš,tak doma to máš jak na bitevním poli,ty kluci ti teda dávají,jeden nejí a druhej zlobí 😠 a takovou hodnou mamku mají 😵

Míšo,taky vše nej ke včerejšímu svátku.Tak u Kolářový jste teda moc nedopaly 😠 ale je fakt,že podle ní je naše Elli skoro mrzák a asi tak bere všechny děti.Když ti to nejde,tak se na to vybodni.Hlavně o tom musíš být přesvědčená ta,ty si jejich máma když to nejde,tak se to nepo.re.Tak sis teda na počtě teda užila 😠

peda
20. říj 2009

Indi a od čeho máš mrazák????že ty ho máš plnej malin a jahod a kostí 😠 😠 😠

achalteke
20. říj 2009

pedi ahoj dite mi spi na ruce tak se mi pise na prd 😀 jo na tatku se tesim taky to je jasny, to vis - od unora nic 😀 co vy máte za UM a jak vam vyhovuje?

indi musis udelat zasobu MM na horsi casy aspon jednu PETku 😀 😀 😀 je to fakt vselek....prisel mi emitexovej fusak je uzasnej uz at je chladneji tesim se az do toho Planicku strcim 😀

peda
20. říj 2009

Evi,tak máš návštěvu za sebou a hlavně že jsi to přežila,máš zase pokoj.Ty jejich kecy si nepřipouštěj,pro Elenku děláš co můžeš a ještě hrozně moc navíc a na ně se vyprdni.
Tak Elenka ublinkává?třeba si žaludek musí zvyknout na něci jinýho drobet dýt to trvá.Špenátek jí chutil?to je moc dobře.
Taky teď malá blbš v noci spí.Dneska se zbudila v půl 3 a usnula až za hodinu,ale jen chodím nahazovat dudlíka,nekrmím.Bojím se,že by si zvykla.Ale samozřejmě se to nedá srovnat s vámi se spaním,já jsem rozmazlená tím,jak spinká pořád celou noc 😝 .
To jsem zvědavá,jak dopadneš na tý rehabce.A Elenka už je veliká holčička,když tak krásně hačá 😵 😵

peda
20. říj 2009

Jájo,vy od února,mi od září 😅 ale žádná chuť zatím není.Beru to jako povinnost a to je špatný 😔 .
Používám nutrilon extra a máme ho od úplného začátku,od Elli druhýho týdne a spokojená jsem.Nejsem zastáncem dětem dávat ten na alergii a podobně.Samozřejmě když k tomu není vážný důvod.Ten extra je jen,že dýl zasytí.Ale přijde mi stejnej jak ten normální 😅 .

indigo
20. říj 2009

Pedí odhalila jsi mně. Mrazák je nacpanej kostma a ještě zmrzllinou, tu dávám Michalce každej večer místo MM, chutná jí 😀

Jájí tak fusáček, joooo? Je nynanej, co? Já už v něm vozím mimino asi tejden a lebedí si pěkně v teplíčku... 😎

Holky a právě mi dorazily ty růůůůůůžový lacláče, to je fofr, o víkendu jsem je objednávala 😲 , ale jsou ještě mnohem hezčí než na tý fotce, zamilovala jsem se do růžový..... 😀 😀 😀

peda
20. říj 2009

Jájo,já vystrčila malou na terasu a spí v korbičce.Usnula mi,když jsme byli ve městě,tak jsem jí dala ven.Fusak mám po Májovi takovej flísovej s kožíškem,tak už ho dávám,teď v něm chrupe a do sporťáku,nebo až budou mrazy,koupím pořádnej.

peda
20. říj 2009

Indi,nakonec si zvykneš 😵 😵 růžová je holčičí a k holkám patří.Já se na ní vyloženě po těch 9 letech klučičího oblečení hrozně moc těšila,ale to víš.Ona mě taky omrzí a malá jí taky nebude chtít nosit věčně 😀 😀 .
Na fotce vypadaly krásně a jsou ještě hezčí|?to není možný 😀 😀 😝
Tak zmrzlinu musím taky průbnout,třeba po ní nebude blbnout v noci a bude pořádně spát

😀

peda
20. říj 2009

Inuš,tak ti přeju,aby jste si to užili všichni tři a vítáme Pavlíky mezi občánky 😵 😵 😵 co byl teda doteď?? 😅
Mi jsme dobrý,díky za optání.

A bude ten srazík,nebo ne?potřebuju si naplánovat nějak jednu návšetěvu,tak abych věděla.Můžem středa.čtvrtek.

A co Zuzka,nějak se tu neukázala,nebo jsem jí přehlídla?Kdy vás čeká ta Praha?a Davídek je zdravej?a manža už je ok?

peda
20. říj 2009

Tak,snad jsem na nikoho nezapoměla a jdu se vyspršit

cipisek007
20. říj 2009

Indi, máte ty věcičky ještě kam dávat v tom pidibytečku? 😀 😀

Pedí, děkuju za přáníčko 😵 No já ten cvik dneska večer ještě vyzkouším a uvidím, když mi fakt nepůjde, tak se na něj vybodnu. Nejhorší je "poskládat" dítě do tý pozice a pak ho udržet. Musím jednou rukou fixovat pánev (loktem) a hlavičku (dlaní). A já v těch rukách zase tolik síly nemám, abych tlačila na obě stejnatě. D. to taky furt zkouší, ale ten má víc síly a i tak mu vždycky "kus těla" unikne 😒

Jéé tak zmrzku v mrazáku máme taky, ale ještě jsem jí holkám nezkoušela dávat, já si hezky počkám na léto, až budou točený 😀 😀

cipisek007
20. říj 2009

Eví, Elenka je šiškovná!! Ty bláho, už se těším, až se holky posaděj. Prej už maj dobře našlápnuto, ale že jo, sedět už měly dávno... Oni mají dobrou polohu, na boku, horní nohu pokrčenou, ale ještě se na tý ruce vespod nezvednou 😒

indigo
20. říj 2009

Míšo my ten 2+1 totiž máme nafukovací! 😀
No právě už dávám na hromádku věci na prodej, jen ještě nevím, jestli budou lepší aukce nebo klasika MMB. Asi obojí, hodím to na MMB a čas od času něco do aukce... 😀 😎

Jo a zmrzku bys měla co nejdřív, už takhle je asi pozdě! Miška jí má od jednoho měsíce, ale jen tu umělou, chemicky přibarvovanou, slazenou a s co nejvíc "éčkama". Taková je nejlepší!!!!! 😎

Mizim k dětem, vyžadujou maminku a ta si dřepí u pc s kafem.... 😠 😀 😎

cipisek007
20. říj 2009

Ty jo, aukci bych taky zkusila, ale nevím jak na to, ale já to časem vykoumám 🙂
Nafukovací 2+1 je skvělá věc, škoda, že jsme na něco takovýho při shánění byt nenarazili 😀 😀
Takže třeba pistáciovou? A nejlépe s přírodní plísní? 😀 😀 Jůůů už se těším až zase strávím s holkama několik dní ve špitále 😀 😀

kacena00
20. říj 2009

holky já se po ránu fakt neskutečně bavim, nejdřív sem se zasmála příhodičkám a postřehum holek od vedle a teď tady čtu např. exemplář obyčejnýho chlapa 😀 😀 😀

nasratá už nejsem, m. se mi omluvil, já jemu za přehnanou reakci a už je to v klidu, od jistý doby se nějak dlouho na sebe nezlobíme, to už musí bejt...

hele s tím vigantolem mě nestrašte....a je jinej preparát? co si místo toho dáš napsat jájo???? teď bude sluníčka málo a náš byt je navíc tmavej a to tak že dost, takže déčko budeme potřebovat dodávat uměle, ale pokud je jinej preparát, klidně ho zkusim... a to nic nedám

peda
20. říj 2009

Holky ať žije salmonela 😀 😀 😀 😀 😝

Jestli sem někdo cizí nahlídne a nechápe,tak ani pochopit nemůže a rovnou nás někde nahlásí na sociálce 😀 😀

peda
20. říj 2009

Baru v UM je D přidávaný...

kacena00
20. říj 2009

evi, já nemůžu o ublinkávání nic psát, my prost+ě furt ublinkáváme, někdy mi přijde že s příkrmama míň ale teď má zas období kdy blindí a ¨blindí, takže pochybuju, že v něm nějaký atb a vůbec všechny ty léky co bere zbydou....

peda
20. říj 2009

Jdem cvičit,dneska jsme ráno necvičily,jak jme šly ven...to bude zase slz a ty oči,,mami,proč mě mučíš,,

cipisek007
20. říj 2009

Pedí, taky si říkám, jestli někdo nakukuje, tak nemůže tušit a doufám, že na nás někdy nezazvoní sociálka, že dávám dítěti ohlodávat kost z kuřete a láduju ho zmrzlinou 😀 😀

peda
20. říj 2009

A Baru,já se vlastně nezeptala,už se mu to zlepšilo?kašle?má to pořád na průduškách?

cipisek007
20. říj 2009

pedí, drž se!!

peda
20. říj 2009

Míšo,díky,jsi zlatí jdem na to 😉

kacena00
20. říj 2009

pedi, v umělý je Káčko, takže co sem začla s příkrmama a skončila s kojením, vysadila sem kanavit, ale o déčku nic neřikala, no jestli se tu jája neobjeví, budu to muset vykoumat já, protože pokud ještě nějaká věc, která anšeho piškota může zklidnit existuje, já to ráda vyzkouším, je fakt že ten syčák se na tu kapičku večer dycky vysloveně těší a otvírá pusu a třepe jazýčkem, závislák...

cipisek007
20. říj 2009

Barčo, máááléééj 😀 My dáváme kapičku vždycky na lžičku s přesnídávkou 🙂

dadunka
20. říj 2009

Achoj hokí 🙂

mám asi 2 min.
Prosím, nevíte, můžu mít k mateřské dohodou o provedení práce???
A jak se to vlastně dělá s přechodem z MD na RD, dostala jsem při žádání o porodné nějaké papíry, ty mi prý vyplní strakonická sociálka (tam mám zaměstnavatele) a s nima půjdu sem na sociálku do Prachatic? A kdy tak? MD mi končí na konci roku.

Teda JÁJO, to se mi vůbec nelíbí s tím Vigantolem, já ho teda dávám denně kapku,ale jestli je to tak, tak s ním končím. Jak jinak krom slunečního svitu mu ho můžu doplnit?? A prosím hoď mi sem odakz na tu debatu o něm. Dík.Jinak T. najel na podobný spací režim jako máš váš Šimon zhruba ve stejném věku 😉 a má ho doteď.

Indi, bezva odkaz na ty fusaky vs.Teutonie. T. je zatím v kožíškovém v korbě,ale dlouho už tam asi nepobude, protože je tam fakt natěsno, holt půjde do sporťáku.

Já dneska měla v noci "volno", spala jsem v jiném pokoji než kluci, D. mi čas od času takhle nabídne službu, když už jsem úplně grogy a to jsem včera byla. T. spí krásně do půlnoci, ale od půlnoci se budí po 2hod.a nevím co chce, flašku vypije jen z půlky, prdíky nemá,ale pofňukává. ☹

PEDÍ, teda tak vy už baštíte takhle velký porce Nutroše a po jaké době mezi sebou?

EVI, jojo nejsem moc vidět, mám okolo ještě dost aktivit a všechno chci stihnout, ale většinou vás u rychlokávy stíhám alespoň přečíst.

MÍŠO, fotky z plavča krásný, od kdy, že se chodí???

ZUZAN, vše nej Vendulce k narozkám, kdy my dvě se konečně potkáme?! 😀

achalteke
20. říj 2009

Dadu hodím ti to do IP, to forum je víceméně tajné nebo ne tajné, ale trochu pro zasvěcené attachment parentingem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 samozřejmě kdo by měl zájem hodim do IP, ale jelikož nám sem lezou nezvaní hosti občas nechci zvěřejňovat 😉

Dadu tak doufám, že nám to vydrží stejně jako vám, to by se mi celkem zamlouvalo 😉

cipisek007
20. říj 2009

Dadí, děkuju 🙂 Tak do Šikulky můžeš chodit plavat už teď, ale to budete "plavat" jen ve vaničce. A od půl roka se jde do bazénu 🙂
NO já to měla s přechodem z MD na RD tak, že jsem musela zaměstnavatele písemně požádat o vybrání loňský a letošní dovolený a zároveň na nástup na RD. Zároveň jsem jim dala papír ze sociálky (v ČB ho dávají na Úřadu práce) pro potvrzení, a pak jsem ho na ÚP odevzdala. Toť vše. Jak je to v Prachaticích - Strakonicích netuším 😅

To mi připomíná, že jsem už 3 dny oficiálně na RD. Do 17.10. jsem si vybírala dovolenou.

kacena00
20. říj 2009

jájuš to mě zajímá čím dál víc prosim taky o odkaz, díkec