Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
21. říj 2009

Jo a Jájo, gratuluju ke krásným mírám 😵 😵

inna12
21. říj 2009

Jájo, no to máš se Šimonkem podobně 😉 ja si furt ale lámu hlavu, jestli je normoš, že mi nevydrží být dýl vzhůru než maxim.2 hodiny!!! ja sem za to ráda, že třeba nekřičí a tak, to je jasný a vážim si toho, ale všude slyšim, že miminka nespinkaj tak furt nad tim dumam ☹ holky, je to normální že jo?????

Indi na tu seboreu na hlavičce je právě výbornej ten konopnej krém, je přímo na to! nebo ještě krémík od Biodermy..
a nejlepší je stejně starej babskej recept, namazat pořádně vepřovým sádlem, půl hodiny, hodinu nechat, pak vykoupat a vyčesat všiváčkem opatrně! a to dělat pravidelně 😉 zkuste

na padání vlásků nic neporadím, mě nepadaj vubec, spíš mi jako raší nový, takový centákovýho ježka mám u hlavy 😀 😝 ale kámoška používala Revalid...ale vlastní zkušenost nemám..to sou hormony a to asi musí stejně samo odeznít, ne? a kopřivu zkus, tou nic nezkusíš, naopak 😉

Míšo, to je dobře, že jste si užily plavčo! jaj je ti?

inna12
21. říj 2009

a ted sem vyzvedla fotci z vítání, docela ok, Indi taky ti je ted vokazuju 😀 😀
jdeme do globu pro véču, zatim papa 😉

cipisek007
21. říj 2009

Innko, už je mi dobře. Byla jsem včera šíleně nevyspalá a asi se to odrazilo celkově. V noci holky spaly vzrovově. Barča bez kníknutí do půl 7 a Terka se v půl 5 vzbudila, chtěla si povídat, tak jsem si jí vzala do betle a tam jsme ještě do půl 7 spaly 🙂 Až jsem pak málem nestíhala plavání 😀

achalteke
21. říj 2009

Inuš buď ráda, že je to takovej spavec 😉 , já pamatuju časy kdy Plánička zevloval i sedm hodin!!! Teď dýl jak tři nevydrží a minimálně na půl hoďky to zalomí 😉 a je fakt, že když si hraje tu půl hoďku třeba tak si stihnu obstarat domácnost i když pravidlem je, že když si naložím na talíř začně kňourat, že si třeba cvrnkl a chce suchou plínu okamžitě hned 😅 😀

Míšo, jo právě dvě kapky vigantolu, taky se mi to zdálo nějak moc... 😒

Takže tu seboreu mastit a pak loupat nebo nějak vykartáčovávat? No dneska to zkusím a uvidíme jak to půjde 😉

achalteke
21. říj 2009

Dneska si bobánek načůral do pusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a bobkem mi opět ohodil postel 😀

cipisek007
21. říj 2009

Jájo, počůral do pusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ti kluci toho dokážou s takovým kouskem masa 😀

indigo
21. říj 2009

😀 Plánička je šikovnej! 😀

No jájo, Miška sice má něco jako vlasy, ale právě dostat to z těch vlásků... 😖 když už se to odloupne od hlavy, zamuchlá se do vlasů, to bych radši, aby byla plešatá. 😝 Hřebenem se bojím, že jí rejpnu... no než se vdá, ono to zmizne (doufám, aby si to pak Šermík nerozmyslel... 😀)

Míšo - jsem se taky lekla - ukousla ručiku... 😀

Jó Inuš fotky máte taky hezký, to je pokoukáníčko... 😀

A kde mám teďka jako sehnat kopřivy?!? No mohla bych zkusit kopřivovej šampon, co? Nebo kopřivovej čaj... 😀

cipisek007
21. říj 2009

Indi, jámyslím, že bys v lékárně sušenou kopřivu sehnala, jako se dá sehnat heřmánek apod. Ale jestli chceš, tak já mám ještě z jara nasušeno hromadu kopřiv a pochybuju, že to někdy upotřebím.
Pila jsem z toho každý ráno i čaj 🙂

Joa Indi a Inko, co jste dostaly od města k vítání??

indigo
21. říj 2009

Zeptám se v lékárně a kdyžtak si u tebe rezervuju tašku kopřiv! 😀 😎
No Míšo, bída, kytku a pamětní list. Posledně daly ještě bryndák s vyšitým nápisem "občánek města Českých Budějovic". Jo a to chrastítko bylo od Jihočeských listů, fotili tam do novil, teď kulový, no tak v novinách nebudem... 😝

cipisek007
21. říj 2009

INdi, já ti ty kopřivy dyžtak předám hned, páč já bych je stejně vyhodila, tůhle jsem na ně koukala a ještě jim dala šanci 😀 😀
Hm, takže to samý co my. Prdlajs. Taky růži?

indigo
21. říj 2009

Žlutou. A na ten list jsem se ještě ani nekoukla, je pořád v batohu... 😀

cipisek007
21. říj 2009

my ho ještě ani nezaklidili 😀 😀
taky to "uváděla" ženská? Tuším Popelová.
Já dostlaa 2 červený.

indigo
21. říj 2009

Tak jo, nějak se domluvíme na minisraz někde na šumavě 😀 a předáme kopřivy. Jestli bys je měla vyhodit... 😎

cipisek007
21. říj 2009

indi, určitě 🙂 Jen jsou některý i s kopřivama, jsou až z Lipna vezený 😉

cipisek007
21. říj 2009

jo některý kopřivy jsou i s kopřivama...
Samozřejmě s kořenama 😀

indigo
21. říj 2009

Jo, ženská, ale jméno - to bys po mě chtěla moc. S Tádou byl primátorem ještě Tetter, tak jsme měli jeho. 😎

A kopřivy až od Jíči, No to si dám líbit, to bydu mít na hlavě hřívu... 😀

Jdu na seriál, pa kočky! 😎

cipisek007
21. říj 2009

Indi, nooo od Jíči nejsou, jsou od mojí tety, ale Jíča tu chatu byla 2x i s manžou a Pláničkou v bříšku navštívit 🙂

mattty000
21. říj 2009

Indi, mám krém od Biodermy, odkápnu ti, my už to nemáme - nekupuj to, je to všechno drahý a tohle ti pomůže a mně to je na prd.....víš co, já ti to dám, fakt mě to tu leží, nám stačilo 2X máznout, ta bioderma je uuuuužasná!! jo a Míšo, mám tu na TÝDEN tchýni. 😠 😔 , co vám řekli u Kolářový? možná si to už psala....

indigo
21. říj 2009

Holky tady je můj chlap před zhubnutím (vítání s Tádou) a po zhubnutí (s Miškou), to je co? Normálně mu závidim, tu vůli, právě jsem do sebe nacpala dva lipánky, takhle nezhubnu... 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

indigo
21. říj 2009

Jééé Teri to bude mooc hodná, musím udělat sraz! 😀 😎

indigo
21. říj 2009

teda BUDEŠ a MUSÍME, takhle to má úplně jinej význam 😀 někam mi mizej písmenka... 😝

cipisek007
21. říj 2009

Teri, no opět kritizovali. Dostali jsme novej cvik na kolínka, ale já ho necvičím, já při něm holky neudržím ☹
Proč vy jste byli vlastně u Kolářový, to mi nějak uniklo. A cvičíte něco?

Indi, jak to dokázal??? 😲 😲

mattty000
21. říj 2009

to je přeci jasný!!!!!!!!Musíme Mišce ulevit..... jen nemůžu v pátek......jináč kdykoliv....nebo ti to někam hodím, v rámci procházky, není problém.......

indigo
21. říj 2009

Míšo - Jste to co jíte.... 😀 akorát bez doktorky Kateřiny a bez tv. A nikdo mu nedělal "přepadovky". Docházel do nemocnice k jedný dietoložce, ta mu přesně sestavila jídelníček na míru, udělali mu různý vyšetření a tak... no a za půl roku dal dolu 27 kilo. Ale chce to pořád se hlídat, jinak zase leze nahoru.

indigo
21. říj 2009

Já nemůžu ani zítra ani v pátek, máme narvanej program 😝 Asi si v sobotu uděláme procházku... 😀

mattty000
21. říj 2009

Míšo, malej je 36tt a naší dr se nezdálo, že má občas pěstičky, no....tak jsem tam radši šla, nic moc mu nenašli, jen má drobet rozestouplý svaly na bříšku....jinak vše ok....tlačím mu pod prsíčko....kontrola v listopadu, když bude ok, tak už asi nemusíme.....teda tvářila se tak, ona mu něco najde, to se nebojím....

cipisek007
21. říj 2009

To je skvělý!!
Držím palce, aby mu to vydrželo. Já jsem si jednou zaplatila lektorku ze STOBu. Zhubla jsem za 10 týdnů 12kg, nejvíc mi to šlo dolů ze stehen. No a kila mám zpět a mám i něco navíc. Mám teorii zmáknutou, ale v praxi mi to teda fakt nejde 😠
A kdy předáme kopřivy?

mattty000
21. říj 2009

tak jo, se někde potkáme v sobotu? nebo v neděli.....já chci taky zhubnout... 😢

cipisek007
21. říj 2009

Teri, tak držím palce, oni tam jen tak někoho ze svých spárů nepustěj, zrovna dneska jsem o tom mluvila s maminkou od dvojčat, co spolu chodíme plavčit 😠