Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, mě k vaření už delší dobu nepustí 😀 Já taky prcek s dvojitým břichem k tomu, takže nedosahnu ani do dřezu natož abych si na lince něco nakrájela 😀
Magnésko si můžeš koupit i sama, ale docela dost doplácíš. Většinou ti dr. předepíše Magnesii Lacticii (tablety), nebo tak nějak nebo Magnosolv (sáčky rozpustný ve vodě). Ale já po magnosolvu měla hrozný střevní potíže, tak mi ho přestala dávat. Rozhodně si nekupuj takový ty rozpustný tablety v tubě. Ale zkuz dyžtak pít magnesii, minerálku.

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, já tý kosmetiky nemám moc, ale co nevypatlám na holky, tak vypatlám na sebe a budu vonět jak miminko 🙂

menny
1. pro 2008

Díky kočko za tip. Magnésii teda nemusim, ale koupim si jí,
A pokud to nebude nějaký hrozný, tak počkám do toho 15.12. a nechám si
ho předepsat

straspytelka
1. pro 2008

Kamarádka mi poradila na bradavky PURELAN, že je prej daleko lepší než ten Bepanten, pak kapky do očí- borová voda, těl. mléko, + obličej, mýdlo, krém pupík, pak mám doma rybilku, nurofen od 3 měsíce, buň. čtverečky, fenikl, čaj, kalhotky jednorázovky, velké vložky...a to si myslím, je všechno co potřebuju 😉 Pak mám od nivei do mrazu na obličejík krém a musím koupit ještě s faktorem na sluníčko 😉

cipisek007
1. pro 2008

Tu minerálku si můžeš koupit dyžtak i ochucenou. Ale mě chutná i čistá perlivá. Abych pravdu řekla, tak tu sladkou magnesii jsem ještě nepila. Kdyby ti to břicho tvrdlo hodně, tak si radši zavolej doktorce a skoč si k ní pro recept 🙂

menny
1. pro 2008

Míšo a čím myslíš, že se sprchuju, mažu obličej...jedině
Davídkovou kosmetikou...možná proto vypadám na 16,
třeba dětská kosmetika omlazuje 😀 😀 😀

cipisek007
1. pro 2008

Strašpy, jojo o Borovej vodě jsem taky slyšela. Ptala jsem se na ní mamky, a ta mi říkala, že jí pro nás potřebovala jen párkrát, pár dní po porodu a navíc má malou trvanlivost, takže dyžtak koupit až po příchodu z porodky 🙂
Ta rybilka je na co?

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, tak to mě nenapadlo!!! 😀 😀 Tak to já se budu patlat společně s holkama 😀 😀

menny
1. pro 2008

Jo Strašpy borovou vodičku jsme využili taky.
Ribilku jsem vyzkoušela, je super, ale ten smrad 😀
Zůstala jsem věrná bepanthenu. Ale ta dětská indulona je prý
fakt bezva, tu vyzkoušim.
Jo a taky se kupuje něco na pupíček mimíska ne

Míšo zkusim nějakou tu ochucenou, mě ta normální
fakt nechutná.
Jinak s tim vařenim to bude po vánocích už asi
mazec 🙂 asi tuhle práci předám někomu o trochu míň
pupkatýmu...manžovi 😀 Jo a když meju nádobí, tak sem
zmáchaná jak kachna 😀

menny
1. pro 2008

No fůůj taková hrubka 🤐
Rybilka je na opruzeniny

straspytelka
1. pro 2008

rybylka je na opruzeniny ale smrdí to fakt jako rybyna, ale je to nejlepší mastička na tohle 😉 http://www.docsimon.cz/article_images.php?actio...

cipisek007
1. pro 2008

Jojo na prdíky na bříško je právě mastička Pupík, tu jsem kupovala v lékárně.
Tu dětskou indulonu použil už i David 🙂 A nestěžoval si 😀
NO já když si chci umýt ruce v dřezu, tak trpím. Ale u umyvadla mi to ještě jde.

menny
1. pro 2008

Holky já jsem teď tak ulítlá na rumový pralinky 🙂
Sežeru skoro jedny denně.
Jenže došly ☹ a mám pralinkovej absťááák

cipisek007
1. pro 2008

Jo tak na tu rybilku jsem viděla reklamu v časopise, ale jestli smrdí, tak to jí nebudem používat. Zkusíme napřed tu indulonu 🙂

straspytelka
1. pro 2008

Ne na pupík už se prej nic nedává, dávalo se za nás líh, ale teď se to nedělá dávají neco v porodnici a doma pak už ne, aspoň takhle to je u nás v JH 😉 mamči přeci do zbitku dávali naušničky než je dali propíchnout do uší, aby tam nebylo nic za broučky 😀

cipisek007
1. pro 2008

Peťo, pralinky jo? Tak to já jsem ulítlá na jakýmkoli sladkým. A navíc mám pořád hlad a chuť k jídlu, takže jak jsem se držela s kilama doteď, tak to půjde nahoru. Dneska třeba máme k obědu lívance s jahodouvou merendou

straspytelka
1. pro 2008

Menny, tak pralinková královna se z tebe stala 😀 😀 😀 😀 ty já taky ráda, nebo višně v čokoládě, nebo čokoládovej fernet, nebo domácí jak říkáme kohoutí šuk 😀 to je vaječnej koňak hihi, no musím si nechat zajít chuť, na vánoce asi ale neodolám a naleju si trošičku 😉 😵

menny
1. pro 2008

Holky si přídu jak analfabet ☹
Se fakt omlouvám, čtěte mě s přimhouřenýma očima jo.
Já co napíšu to hrubka 😠

straspytelka
1. pro 2008

menny na to prď 😀 je to fuk, já taky píšu hrozně 😀 no co no, žijem, žijem, tak co 😀 Cipísku, tak já zajedu jo, ty jsem neměla ani nepamatuju a teď se mi u plotny stát teda fakt nechce 🙄

cipisek007
1. pro 2008

Jako na vaječňák mám chuť úplně neuvěřitelnou. Už delší dobu.

Strašpy, dobrý je, že si můžu tady jídla objednávat 🙂 Mamina furt neví co vařit, tak jim vymyslím 2-3 jídla a zbytek je na nich. 🙂

Peťo, na hrubky nekoukáme 😉

menny
1. pro 2008

Co kohoutí šuk 😀 😀 no to je dobrý 😀
Já zas sladký tolik nemusim a dřív mi pralinky
ani moc nejely, ale teď. Mňamka.
Si řikám, kdyby mě zastavili policajti a já na ně
dejchla, asi bych vypadala blbě.
Už jsem v tý fázy, že je nosim i v kabelce 😀

Jé Míšo pošly nějakej lívanec, bych si taky dala

menny
1. pro 2008

Jé se mi ulevilo, že můj pravopis berete s rezervou 🙂

straspytelka
1. pro 2008

😀 😀 😀 V KABELCE JO, tak to jseš pořádnej závislák...jo imochodem, i v margotce je rumová tresť a nadejchá se taky do trubičky...manžel to zkoušel 😀

menny
1. pro 2008

Jdu juknout co se skrývá v ledničce. Jsem si
tam zašila někam jesenku pro akutní stav nouze
nedostatku cukru 😀

cipisek007
1. pro 2008

Peťo!! V kabelce??? Tak to je pecka 😀 😀 Jsem mrtvá 🙂
Heleď, jak píšeš o tý jesence, tak jjá zase ulítávala na pikniku. Taky mlíčko v tubě, ale bílý 🙂 TO jsem musela mít doma pořád a kdykoli šel David nakoupit, tak mi ho musel přinést 🙂

menny
1. pro 2008

No Strašpy už jsem na tom fakt blbě. 😀
A to normálně rum přímo nesnášim.
Hele ale rumovou tresť nenadejcháš ne. To je nějaký
divný

cipisek007
1. pro 2008

Myslíš, že rumovou tresť nenadejcháš?
JO a to mlíčko piknik muselo bejt ještě hooodně vychlazený, na tom jsem si pošušňala nejvíc 😀

straspytelka
1. pro 2008

Nevim no, prej trubička byla pozitivní, foukal do toho hned po konzumaci 😀 jůůůůů miluju Salko, jak bílí, tak čokoládoví a výborný je dát si do toho bílího granko, nebo lentilky 😀 😀 Teda fuj, když to čtu tak si říkám, že jsem fakt čuně...jako třeba miluju, rohlík, tenkej slíkací párek, nebo kabanos a bílej lipánek 😀 😀 to Jirka - manžel když to vidí, odchází a vrací se po konzumaci 😀

cipisek007
1. pro 2008

Strašpy, to sníš jako lipánek s kabanosem?? Tak to je neuvěřitelná kombinace 😀 😀 😀 Já párky od začátku těhu nemusím. Kabanos a uzeniny (salámy) mi nevadí, ale mě se na začátku těhu udělalo z párků zle a od tý doby je nemusím.
Lipánek. Tak ten si asi objednám až půjde mamina dneska nakoupit. Tak ještě sem s chutěma ať můžu maminu zaúkolovat 🙂

straspytelka
1. pro 2008

No já tu kombinaci jedal i před těhotenstvím 😀 a ke všemu co jde taky přidávám brusinky, nebo wasabi, nebo chilli, no teď ne, by mě to mrně ukopalo asi 😀 ale brusinky vedou na plný čáře 😀
No aby mamča nemusela vykoupit půlku obchodu 😀 😀