Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
4. zář 2008

Menny, bbeezzvvaa!! Máš zdravé miminko!!! Teď už jen aby špinění ustálo a mohla jsi být v klidu...

To jste mě překvapily s těma albama...už to, že ti Baru smazali srdíčko bylo dost od věci...

Jinak vás všechny samozřejmě zdravím a bohužel zase půjdu pracovat...už mi to začíná lést krkem...hromadí se a lidi, které potřebuju sehnat tel. neberou nebo nejsou k zastižení, na email nereagujou a termíny mě tlačíííí

barag
4. zář 2008

helí promiň já šla už hají, no měly by tam prostě zbýt dvě věci, já mám momentálně jen to vyvíjející se miminko a metřík kdy k nám už přijde... kouknu jak to máš teď ty, teda tady se včera policajtky rozjely což? 😕 😕 😕

helik3
autor
4. zář 2008

no to nevadí, že jsi šla spinkat🙂 v poho. No to to "policajky" rozjely, to je fakt! Si myslím, jak jsem ještě tady taky nechvalně na ně nadávala, tak mi to hned osolily 😀 😀 A taky jsem si přidala tstíky a fotečku do alba-tak se mi to album ukázalo na hlavní straně-tak možná taky proto 😉 No nic, už tam mám bohužel jenom metřík a ten babystrology 😉

Hele a tenkrát jak Ti vymázly to srdce, tak jsi tam toho taky měla víc? nebo to vlastně byl důvod, že toneodpovídá tématu či co, že jo?

barag
4. zář 2008

to asi proto, že sis něco přidala nám to s holkama dycky začly lustrovat, jakmile sme přidaly fotku, já přidala břicho vymázly srdíčka, verča přidala miminko, vymazaly jí ledního medvěda - přitom album se jmenuje ledňáček, protože budou mít lednový miminko, no a tak vesele dál pokračujeme přes val, která má na uvodní straně takovýho veselýhlo koníka s kytičkou v tlamě, protže tento server se jmenuje modrý koník a naše diskuze se jmenuje na koníka, protože už sme po těch ošklivých věcech jako potraty v pohodě a na koni a snažíme se dál..- ne val si přidala nějakou fotku a fik fik, během 5 minut koník zmizel

jen to, že srdce neodpovídá tématu- ačkoliv to srdce bylo za srdce mimi, protože paní doktorka neuměla tisknout fotky 😀 no ale co už, ať si strčí svá srdce za kloobouk, hlavně že my ta naše druhá srdíčka máme tam kde mají být a daří se jim dobře 😉

menny
4. zář 2008

ahojky 🙂
Ty to je fakt sila s tema albikama 😠
Ted jsem docela rada, ze uz zadny neman

Evi dekuju moc. No je to megaradost!!!
Co to tvy traveni, je to kapanek lepsi?

Vcera jsem byla chvilku s Davidkem na hristi a dnes jsem si
ho vedla do skolky 🙂 Je to super jit zas mezi lidi. Pridu si zas tak
nejak normalni

barag
4. zář 2008

vidíš to je fajn, žes už s ním mohla být do školky a žes mohla být taky na čerstvým vzduchu mezi ostatníma maminama 😉 teď už se to určitě bude vylepšovat a bude to fajn 😉

jak sem ti tady psala že sem stresař na ta setkání, tak včera sem se sešla s jednou koníkajdou - podruhý v životě sme se viděly a já už neměla takový nervy, moc sem o tom nepřemýšlela a bylo to moc fajn, byly sme spolu dvě hodiny a měly si uplně v pohodě co říct, ono je to nejhorší asi na poprvý - jak rande 😀 a pak když si lidi sednou, tak je to prostě jen čím dál lepší 😀

holky včera sem z toho tábora jela proti směru chvilku a řikala sem si, jak si tam to mimčo plave, uplně sem cítila tlaky dopředu do břicha- jak se vlak rozjížděl, tak si tam uplně toho mrňouse představovala jak ho to najednou tlačí dopředu a pak je houpy hou.. já už sem asi praštěná, teď je takový to období- není mi zle, ale břicho neroste, mimčo necítím, jako takový netěhotný období, čekám jen na ¨pohyby a už se mi o tom několikrát zdálo- vzbudila sem se z thoo snu a byla přesvědčená, že teď sem už mimčo cítila- no samosebou cítila sem prdlačku 🙂 je zajímavý, jak se v různých týdnech mění priority a očekávání..

petreva
4. zář 2008

No Menny, trávení stojí za starou bačkoru. Včera jsem snědla půlku melounu, aby už konečně...a nic...to ještě užívám tu lactulozu...mám v břiše jak v rybníku, nafouklá jsem až je mi z toho špatně...vzala jsem si dnes glic. čípek, ale nic...ty jo, já už toho mám v břiše tolik...zvracet se mi chce, bolí mě i chodit...ale blinkat nebudu, to už musí být, když to přijde...
Holky, Utroš se bere do 12t od poslední MS nebo stáří miminka. Já jsem z toho počítání pořád nějak paf...Stejně si budu muset pro Utroš dojít, tak se zeptám jestli už není tak moje krev...a jestli je to do 12t od MS tak mi jistě zbyde. Myslím tedy MENNY na tebe a nějak bych ti ho poslala, kdybys chtěla. Byla by ho škoda...
Baru, vždyť to už nemůže dlouho trvat, kdy toho svého malého ucítíš, jsi hubeňour tak by tomohlo být už brzy!!

barag
4. zář 2008

evi, snad se to trávení zlepší tak do dvou týdnů, je to ještě děsná doba, ale já na začátku taky měla celkem zácpu a to mám trávení docela v klidu a pak se to zlepšilo, tak třeba to nebude tak dobrý jako u mě, ale aspoň nějaký zlepšení ucítíš... já to pochopila že do 12 tt normálně jak to počítaj doktoři - tzn stáří miminka 10 tt, ale já nevim, já ke konci už zalajdala...

petreva
4. zář 2008

Baru, tak tím jediným se uklidnuju. Popravdě taky trochu lajdám Utroš, protože je to další progesteron, který tase působí na hladké svalstvo - střeva taky a tímje asi zácpa a to vše trávení ještě horší...Taky jsem to tak pochopila...
tak já vyrazím...zase moře zařizování...mějte se!!!

menny
4. zář 2008

Evi to me fakt mrzi s tim zazivanim, me ta lactulosa hodne pomohla
Ten utrous mam ted od dr. a taky od Barci,ale urco ho nevyhazuj,
kdyby byl jeste potreba, tak ho beru vsema deseti!!!!

cipisek007
4. zář 2008

Nazdárek holky!

Tak koukám, že Peťa zvládla dovézt Davídka do školky! Super! Teď už bude jen dobře 😵

Mě je dneska strašně unaveně. Už 4 noci jsem se pořádně nevyspala. Večer lezu do postele ospalá jak dudek a jakmile položím hlavu na polštář, tak se totálně proberu, asi začnu spát v sedě. 😠

Evi a zkoušela jsi třeba pít podmáslí nebo kefír, popř. jíst Activii. Mě teď strašně začal chutnat kefír a krásně si během dopoledne dojdu. Dneska jsem byla už 2x 😉

menny
4. zář 2008

Ahoj Miso
Vylet do skolky byl pro me zazitek mesice 🙂
Taky jsem dnes desne ospinkana, jdu haji
a pak pro Davidka
Tak zatim papa

cipisek007
4. zář 2008

Peťo, papa 🙂

cipisek007
4. zář 2008

Já jdu taky dělat hají. Kdybych se zítra neobjevila, tak všem překrásný víkend! 😵

dadunka
4. zář 2008

Čau holky, potřebuju radu, mám afty, nevíte, co na ně můžu použít? Četla jsem, že od genciánky už se ustupuje, protože má v sobě karcinogenní látky, doteď jsem si s ní ta místa mazala, ale byla už 2 roky prošlá a asi nefukční, protože to nezbralo. Dnes jsem si koupila čerstvou, ale po týhle info si jí asi do pusy už nedám. Co mám dělat?

helik3
autor
4. zář 2008

zdravím po obídku 😉

menny jsi šikulka, takže začínáš zase trošku konečně normálně fungovat?? Tak to je paráda!

No nazdar DAdu, hele taky mám nějaké afty, nikdy to nemívám, velmi zřídka. Teď jsem na to nedávala nic, čekám, že ty mrchy zmizí-odezní samy-mám jena horní dásni-ale mám doma nějakou grepovou mastičku která pomáhá, ale nevím jestli to mohu-nečetla jsem víc ani jsem se více o to nezajímala, takže neporadím ☹ Ale až něco zjistíš, budu ráda, když se podělíš 😉

Jé holky dneska u mám "jenom 222 days to go 😀 😀 tý jo to je ještě štreka 😀 😀 😀

barag
4. zář 2008

s aftama neporadim, nevim..já teď mám zase opar a ten sem řešila s lékárnící, máme strašně ochotnou tak koukala do PC a našla co můžu,

no vidíš Helčo jak to jede 😀
můžu se tě poptat mimo téma--- když ste měli tu chovnou stanici- kdy se tak dávaj poprvé očkovat psíci? já sice dnes budu volat, doufám, že se to ještě obejde bez nich, že mi dá jen do ruky pastu na odčervení, ale nejsem si jistá, jestli sem třeba první přeočkování už neprošvihla..v pondělí jim byli tři týdny

helik3
autor
4. zář 2008

no BArčo můžu es přesně přeptat mamky jaké dny přesně jak byly. Ale myslím, tuším, že kolem 4 týdne bylo první opdčervení, kolem 6týdne očkování a pak ještě jedno odčervení a v osmém šli k páníčkům 😉 jeslti to budeš chtít zjistit naprosto přesně, tak Ti to v pondělí hned písnu-mamka se vrátí v neděli z té dovči 😉

Ve třech týdnech jsi ještě neprošvihla nic, buď v klídečku 😉

Hele Menny a Baru máte už něco koupeného na sebe? Nebo se v pohodě ještě vlezete do starých věcí??

barag
4. zář 2008

uf, tak to sem ráda, já mu dnes zavolám jen sem nechtěla dostat sprďunk víš? že sem se měla zajímat dřív...

helčo já sice nemám zatím na břichu nic moc- viz album, ale už tahám těhu gatě z nějakýho internetovýho bazaru, protože buď chodit s rozepatýma gatěma nebo se škrtit se mi fakt nechtělo. a v úterý sem poslala peníze další paní na mašestráky který bych chtěla mít na zimu, tak doufám, že už zítra je pošťačka doveze...

sice do těhu věcínemám břicho, ale normální věci sou mi hodně nepohodlný, takže teď budu vypadat měsíc jak pakoš ve velkých kalhotech, ale to mi je uplně jedno a byla sem takhle i v praze na těch provazochodcích 😀

menny
4. zář 2008

Ahojky
Normalne kolem devaty jsem usla a chrnela az do 11:45 a to me
jeste vzbudil budik 😅

No jako ja uz se skoro do niceho nevejdu. Hlavne s kalhotama
mam potiz. Dnes jde akorat mamina k jedny znamy co ma
sekac, jestli tam ma nejaky tehu kalhoty. Kdyz jsem cekala
Dadu, tak mi odsud poslala nejaky veci, ale to uz je tak na
doma.
Jinak mam 2 novy trika s dlouhym,co mi koupila mamka v kenvelu
ve sleve. Jsou super volny a budou nositelny i po porodu.
Pak mam jeste tehu pas na brisko, ktery schova kratsi triko- to
je bezva vec.

Dadus, na ty afty ti neporadim, v lekarne by to ale meli
rict co na ne

menny
4. zář 2008

Baru me se taky na netu libili gate, ale ty se nejak po
netu bojim koupit. Co s nima, kdyz mi nebudou sedet

dadunka
4. zář 2008

Tak tou genciánkou se to potírat může, karcinogení by to mohlo být pouze v případě, když by se to užívalo dlouhodobě a na velké plochy a pak kloktat ústa roztokem Corsodylu.

helik3
autor
4. zář 2008

já jsem si koupila manžestráky a rifle, ale normální, ale o číslo větší než obvykle, tak je mi to pohodlné, na chvilku. No jsem zvědavá já se sv¨ými sklony k tloušťce 😉 Jako mám kilo a půl navíc a to jenom z toho, že večeřím, protože mám hlad-dřív jsem nevečeřela ani přes hlad-teď si říkám, proč se trápit, ale asi to tak nepůjde ☹ ku.va 😠 Kolik máte kilo navrch vy?

Barčo buď vklidu, vy tam máte určo pohodový veterináře, někteří i přijedou sami🙂

barag
4. zář 2008

ty helčo, to by ti bylo zle kdybys nejedla, já sem jedla asi tak osmkrát, sice už sem pak nevěděla co, takže to byly furt samý jogurty a ovoce, ale oběd a večeře teplý, to se srovná, to se prostě takhle musí papat, mimi si to žádá, třebas po malejch porcích, ale často, koukni vždyť Míša taky psala jak jí po malejch dávčičkách víckrát a jak jí to prospělo, cítí se líp a dokonce zatim nepřibrala tak se toho neboj,

já nevim, kolik sem přibrala protože radši doma nemáme váhu, já mám ehm...váhovou uchylku, já bych na tý váze stála třikrát denně 😀

helik3
autor
4. zář 2008

aha, jeslti ono to není lepší bez váhy-i kdž já se musím hlídat 😉

hele já se peru samým ovocem, zeleninou, jogurty apod., mám to všechno ráda, jím toho dost, ale nějak se mi zdá, že kynu a nechciiii, ještě je to brzo!!! 🙂

menny
4. zář 2008

Mela jsem navstevu, ale uz jsem zpet.

Jim hodne malo hodnekrat dene. Jim porce jak brabec,
protoze jak si vic nacpu pupik, je mi hrozne tezko.
Mam1 kilo navic.
Nema ale vubec cenu se ted trapit nejak moc vahou.
Nekdo pribere 8 kg nekdo 25kg. Kila reste az po tehu 😉

barag
4. zář 2008

hehe, jenže já váhu řešila vždycky 😀 teda ne že bych měla problém, já vždycky žrala jakprokoplá a ráda se hejbám, to pro mě není problém- ne kvůli postavě, ale spíš proto, že když sem byla nevybitá, tak sem byla nervozní, prostě taková hyperaktivka, ale prostě jak už sem psala- na váhu já mám uchylku, někoho baví číst aha, někoho baví zase vaření a mě bavilo sledovat váhu 😀 divnej koníček, ale co nadělám 😀 prostě někdy i třikrát denně 😅 obvykle když sem měla zácpu nebo naopak a nebo prostě se mi jen chtělo 😀

barag
4. zář 2008

jinak já na počátku kilo zhubla a když sem byla 19.8 ve 12 tt měla sem dvě kila navrch, ale možná jen jedno, když počítám s tím váhovým úbytkem - ale ten není jistej, protože ten sem zjistila na docela praštěný váze u tchánovců. takže do 12 tt jedno nebo dvě kila, tak uvidíme ve čtvrtek za týden v 15 tt kolik budu mít navíc, dyžtak zahlásím Helčo, abysis nepřipadala na přibírání sama 😉

menny
4. zář 2008

Baru, ja taky zhubla ze zacatku tehu... to jak jsem hodne zvracela.
Po et jsem mela 58 a ted mam 59kg. Kolik jsem mezi tim zhubla nevim.
Hele ty mas fakt uchylku 😀 😀 😀

barag
4. zář 2008

jo je to debilní koníček a proto nemám doma ani váhu a vážím se u doktorky, týjo, ještě mít doma třeba váhu co má kámoška- ta rozděluje vodu a tüky 😝 😀 toby byla závislost 🙂