Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
19. led 2009

evi ne neobjednávám od nich, to jen protože v tu dobu na bazáči zrovna nabízelo víc holek plenky od popolinek

kacena00
19. led 2009

já už asi nebudu objednávat nic, jen ty čtvercovky, no uvidím...každopádně varuju před flanelkama - víc holek mi psalo, že ty toho moc nevezmou, uschnou rychleji ale moc toho nevezmou... toho vlhka, takže já teď pořídím svrchňáky, čtvercovky a uvidím, uvažuju o Haipa daipa ale jedna holčina co má asi 4 měsíční holčičku mi psala že zatím jede převážně v čtvercovkách...tak nevim, možná to zatim hodim za hlavu a uvidím..

menny
19. led 2009

Aha, já myslela, že sem do bazénu 😅
No super, se moc těšim, až budem spolu vozit!!!!
Školu jsme původně chtěli ve městě za divadlem, je to jazykovka, má dobré
vybavení, ale je to škola taková prominentní až snobská. Nevim, tim prostředím
mi nějak nesedla. Tahle co jsme vybrali, je hodně přátelská a tak nějak mi
intuice řikala, že je to ono. Jen ta angličtina je tam od 3třídy.
Tak jsem Davídkovi slíbila, že na ní bude chodit i tak. Musíme sehnat kurz pro děti.
Hrozně ho to baví. Tak jsem moc ráda

petreva
19. led 2009

Aha...taky to už nechám plavat...svrchni+ něco do nich 😉 bude zatím stačit, tedy případně + 2v1...doma mám ty obyč bavlněný, tak je upravím nebo poskládám a bude...takzatím čus

menny
19. led 2009

Evi děkuju moc!!!!
Pádim pro Dádu do školky.
Držte prosim palečky na tu kontrolu!

straspytelka
19. led 2009

Ahoj holky, tak k zubařce jdu zítra, ona tam nemá sestru, je nemocná, tak nestíhá no ale dneska už je to lepší a to neberu nic, žádnej prášek tak uvidíme...
Měla jsem taaakovou chuť na vajíčkovou pomazánku a čerstvej chleba, snědla jsem dva krajíce a půl litru mlíka k tomu chudák dítě moje ale je klidný, tak snad to taky šmakuje musím si to užít, dokud můžu jíst všechno...až budeme kojit, tak bude útrum 😀
Menny držím palečky 😉
Jdu dočíst 😵

kacena00
19. led 2009

jé vajíčkovou pomazanku si musim udělat, ňam...jen to mlíko vynechám 😀 já raději kvašený věci - acidofily, jogurty (jednak vím, že to není ouplně zdravý, ale taky kvůli těm mějm přiblblejm mykozam, to je pro ně žrádlo 😝

ale tou jajuchovou pomazánkou si mě navnadila ňam, jen nevim, co tam dát místo majolky? na tu nemám chuť ani trochu, jen si na ni vzpomenu, tak se mi hejbe žaludek ☹ 😖

kacena00
19. led 2009

te´d nevim, jestli sem to pochopila dobře, menny jdeš na tu kontrolu dnes? jsem zvědavá, jak dopadneš

menny
19. led 2009

Tak jsem dorazila domu.
Kontrola dopadla hezky 🙂
Výsledky z minula z krve super, nemusim
už brát železo jupí. Co mi dělal minule stěr kuli streptokokovi
taky výsledek super. 🙂
CS 5 🙂 sice se divil, že je hrdlo uzavřené, prý podle velikosti dělohy
a podle polohy miminka ( je hodně natlačenej dole) by čekal, že nález bude
větší. No moc jsem ho až nepochopila. Mám daleko víc šetřit a hodně
polehávat. Jako druhorodičce by se to prý u mě mohlo rychle změnit.
Řikal, že doufá, že 14 dní vydržim. No ale objednal si mě až na 2.2. což se mi zdá
trochu daleko podle toho co řikal, tak jsem z toho trochu hin.
Do průkazu mi napsal velikym písmem CBS a něco- to nepřečtu. Vůbec nevim co to znamená?

Jinak koupila jsem avenťáckou lahvičku a kartáček na vlásky. Zapoměla jsem na vlhčený
ubrousky, jinak jsem už komlet.

Strašpy ať to zítra dopadne u zubaře dobře myslim na tě!
Evi múj zoubek je na tom furt stejně, na výplachy chodim. Po porodu
se to bude muset hned vyřešit.

Jdu hajat, jsem uťapkaná.
Papa

straspytelka
19. led 2009

Menny, super že KO dopadla tak dobře 😵 😵 😵 😵
Já do vajíčkové pomazánky dávám, vajíčka na tvrdo, tři lžíce ob. hořčice, čtvrtku másla, jednu menší cibulku, sůl pepř 😵 Je to žrádloooooo 😀 😀 😀 Teď jsme snědli kousek makrelky 😀 samotnou bez ničeho, ale přišla jsem pozdě zůstal na mě fakt jen pidikousek 🙂 no aspoň něco... 😀

menny
19. led 2009

Strašpy díky moc 🙂 no jsem ráda, že to vypadá dobře.
Tou vajčkovkou mě lákáte. Já teda dělam vajčkovej
salát, ale nemá chybu, asi se nechám inspirovat a zítra uklohnim
k večeři
Tak a už fakt lezu do pelechu a jdu si vzít magnézko. Bříško mám jak šutr.
Zítra papa

kacena00
19. led 2009

tyjo a makrela..sakryš strašpy ty mi dáváš..no seženu si makrelu 😀

to je fajn, že do ní nebudu muset dát majolku, fuj, jen na ni pomyslim a blila bych 😀

meny tak gratuluju ke kontorle, no dovedu si představit, jak si tam něco brumlal a člověk z toho moc neví 😀 ale když to shrnul jakože je to v pohodě, tak dobrý, neboj za ty dva tejdny určo nebudou tak velký změny a pokud ano, tak byste stejnak frčeli sami- ale - to se hlavně nestane!!! 😉

já si dnes na netu objednala další noční kojo košilky, který budu pak moct užít i normálně a už tu mám na zejtřek seznámek, už chci taky bejt komplet 😀 😵

straspytelka
19. led 2009

Doufám, že nebudete tak prdět jako já z tý pomazínky, to bude váchnivá noc teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Se mi líbí, jak už se hezky kompletujeme a vyčkáváme na dopečení těch našich zlatíček 😵
Tak jsem si protáhla ten zub kartáčkem takovím mezizubním a najednou to udělalo křup a bolest polevila 😕 asi tam mám váček a propíchla jsem ho 😖 ale je fakt, že mě to nebolí už toli, no a vatička se slivovicí taky pomáhá 😀 😀
Jdu se okoupat, manža mi bude holit nohy a pak masage mojí....ehm...šak víte 😀 😅

kacena00
19. led 2009

ale ale strašpy! odkypak je slovo hráz sprosté???? 😀 😀 😀 😀

no a my budeme holit moji ehm..no však víte? kontrola na poradně, ve středu plavčo, příprava na porodní holení, abych se jim tam pak neojebovákovala 🙂

tak a teď jdu na žéhlení žéééhlení, konce tooomu není- to si povíme teprve až budu žehlit ty příšerně minipidíkovský věci a plíny 😀 😀

straspytelka
19. led 2009

Tak mi to vzali z gruntu všechno, taky příprava na holení do nemocnice 😀 Manžel je jaksi mimo z masírování 😅 😵 taky to nemaj ti klucííí lehký že 😀
Evi, co děláš zejtra?Nejdeš do města?Já mám bejt na poliklinice u drgyn na 8 ráno a pak v půl 1 u tý zubajdy, ta se mi nechce domu, je to u Jitřenky.Co si dát kafíčko, a pokrafat? 😀 Prozvonila bych tě, až budu odcházet o drgyn a počkala na tebe na spodním náměstí u morového sloupu 😉
Jdu hajat děvčata 😝 Dobrou noc 😉

kacena00
19. led 2009

teda tak u nás to byl extra vopruz, vypadám určitě jak vodrbaný morče...my tu máme totiž sprchovej kout v chdbě, která je studená (už abysme se přesěhovaly) takže to nebyl med kvůli chladu, navíc nemám žádnej spešl pipi holící gel, což je chyba číslo jedna!!!

takže si to dovedete představit, jednak rychlovka a jednak mám strach, že mě z toho ještě chytne mykozka, páčto by to potřebovalo asi spešl ph...

no dílo, doufám, že další holení už proběhjne v teplý koupelně na předělaný části baráku, už se tam bude topit a navíc s lepší přípravou 😔 uf... sem z toho votrávená, doktorka si bude myslet, že u nás probíhalo zvláštní mučení pchééé 😀

straspytelka
20. led 2009

BÉBÉ, balím věci do nemocnice CS 4, dr má strach, jinak je vše ok... :? se mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😢 No což, byla jsem tam i na začátku, půjdu na konci 😉 Držte mi pěstičky, budu mít noťase, tak dám vědět 😉
Nechápu to...ještě mi řekne, že je všechno ok, ale pro jistotu si půjdu lehnout 😠 😠 😠 to můžu i doma 🙄

mon73
20. led 2009

ahojky 🙂
Straspy, tak to je teda něco. A to budeš ležet až do konce? Nebo máš ještě šanci že tě pustí? Oni vědí, že toho doma moc nenaležíme, a takhle tě budou pořád kontrolovat. Tebe i prďolku. Věř, že všechno špatný je pro něco dobrý. Budeš mít noťase, tak to bude trochu lepší. 😉

Jinak vajíčkovou pom. ste mi teda dělali chutě. Hm,to by asi Tobís nevydejchal. Tak já zas nic. 😒

Menny, tobě už se to taky krátí, což ? Koukám, školu už ste vybrali, tak už jen nastoupit. Davídek už se asi těší. 😉 ( Však ono ho to přejde 😀 )

Nové foto 😉

dadunka
20. led 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, u nás je zatím vše ok, ťuk ťuk , včera na kontrole mělo mímo 5,3 cm, obr proti vašim co? 😀 Za týden jdeme na NT k Čutkovi, tak se těším, manžel ho ještě na utz neviděl.
Jinak koukám, jak to tady máte všechny za pár nebo z Monči a Míši už jsou zdatné maminky, to je krása!
Tak se opatrujte! 🙂

mon73
20. led 2009

Ahoj Dadí 🙂 sem ráda, že si konečně zavítala mezi nás, a doufám, že tu budeš častějc. 😉 To je dobře, že je vše jak má. Taky ťuky, ťuk. Taky se opatruj a přiď poreferovatjak dopadal UTZ.

My se dem vyvenčit. Tak zatim.... 😉

menny
20. led 2009

ahojky
Teda Strašpy, co to čtu????
Do nemocnice??? Kuli CS?? Já ho měla před 11dny 4-5 a v pořádku
No hlavně ať ste v pohodě kočko!!! Určo napiš!
Myslim na vás!!

Moni Tobík je tak slaďonkej, fakt hrozně krásný miminko!!!
Jo mě už se to dosti krátí, začínám se ztrachovat. Včera jsme můj porod a následnou
péči o Matýska řešili s doktorem 3/4 hodiny. Bojim se co bude, tak mám trochu chmury.
Školu máme konečně vybranou, bylo to fakty dilema, ale dnes jsem mluvila s učitelkou
ze školky, jestli by nechtěla dělat angličtinu s dětma i po školce a byla nadšená.
Už jsme tři maminy, co by to taky braly všema 10ti, tak o kroužek angličtiny už se
nestrachuju 😵 a Dáda měl velkou radost, panž tuhle učitelku zbožbuje.

Dádu, ať vše klape jak má

Jinak jsem teď totálně vymrzla, tak šup do peřin 😉
Zatim papa

achalteke
20. led 2009

čau holky,
Mončo Tobíček je nádhernej špuntík a ta fotka v tý zavinovačce mě úplně rozbrečela (poblázněný hormony) 😀

Menny za měsíc už budeš nejspíš dvojitá maminka, viď? Toto letí...

Dadu, my si píšem...nicméně ještě jednou velká gratulačka....

Holky co Helča? Dlouho jsem jí tu nezahlídla...

menny
20. led 2009

Ahojky Jájo kočko jedna 🙂
Helča má myslim poslední pracovní týden, tak má nejspíš zápřah.
Pak už bude mít leháro.
Co ty, blinkáme?? Už ses vyprdla na práci??

dadunka
20. led 2009

Mončo, díky, Tobíšek je krásnej!!!

Menny, díky moc, už to máš taky opravdu za pár viď. Tak držím palce!

Jájo, díky a v tom případě Tobě taky velikááánská ofi gratulace.

Jojo, Helča tu dlouho nebyla, snad má jen hodně práce.

Určitě se ozvu, jak jsme dopadli u Čutků 🙂

achalteke
20. led 2009

Jo Menny na práci už jsem hodila bobek a válim se doma - od včerejška 😀

Párkrát jsem si už blinkla, ale nic extra, jinak to jde - teď mi bylo pár dnů fajn, dneska je to hnus a navíc se k tomu přidal kámoš průjem 😠

menny
20. led 2009

Dádu děkuju

Jájo, to je dobře, že už se nemusíš trmácet do práce.
A máš klídek 😉 A co, nevztekali se tam, že jdeš na marodní?
Mě blinkání začalo přecházet po 9tt. Tak držim palce, ať nepoznáš
opravdové těhu zvracení 😉 Neni fakt o co stát.
Pedík by chudák mohla vyprávět.
A co chutě nemáš?

petreva
20. led 2009

Ahoj holky, teď mi psala Straspy, že leží v nem. Prý si ji tam nechají do porodu, ale vůbec to nechápe, protože nález je prý OK?????Chuděra ☹

petreva
20. led 2009

Téda MONI, ten tvůj klučík je k umačkání 😵 Hele používáš Bepanten na zaďocha?? Tedy pro Tobíka...
DADU, ahoooj, tak příští týden mačkám palce 😉
JÁJO, říkala jsem doma jak jsi pobl... volant, Petr valil voči a já se musela děsně smát...hlavně ať je všechno dobrý!!!
MENNY, chmurům se nejde vyhnout, viď 😔 budeš tedy rodit v ČB? A ze včera, jako z hovoru s DR. máš jasno nebo spíš jasněji, co tě čeká? Ráda bych ti nějak pomohla...ale nevím, jak. Kdyby tě něco napadlo, budu fakt ráda, když aspoň něčím přispěju 😵

achalteke
20. led 2009

ne byli v poho - jedna z mých nadřízených je 20tt takže to vzali fakt skvěle, popřáli mi hodně štěstí a že se mám přijet podívat když budu moct. No uvidíme - podle nový nemocenský mě může přijít zkontrolovat zaměstnavatel tak jsem zvědavá jestli se tam odtud někdo ukáže.
Chutě ani ne, sem tam mě popadne žravost a sežeru na co přijdu 😀 , ale vadí mi smrady - smrad v obchodě třeba a smrdí mi veškerá moje kosmetika, takže ráno vypadá u mě asi tak, že když si čistim zuby dost mě to kope a když si mastim na ksicht krém musim zadržet dech 😀

menny
20. led 2009

Ahojky Evi
Seš moc, moc hodná. Už si pomohla. A pomáháš! Dnes jsem si v lékárně
objednala ty homeopatika.
Co se týče porodu, tak ze včerejší návštěvy jsem o dost moudřejší.
I mi řikal, že se domluví na oddělení s doktory ( ty co bude Matýsek potřebovat)
aby ho hned po porodu zkoukli a řekli co a jak. Tak až se proberu z narkózy, měla bych
vědět.
Co ta Strašpy, já to nějak nechápu. Když je nález ok, tak proč si jí tam chuděru nechávaj?

Jájo, tak to je super. A ty máš omezený vycházky? Mě dr. napsal neomezený, tak se zkus
příště na kontrole zeptat.
Jo ten poblitej volant jsem vlastně taky četla 😀 takhle kuriozně se tu ještě nikdo nepozvracel.
Jájo ty válíš 😀 😀
(nebo jak ti poblili psa....😀 😀 😀 )
Se tu řežu smíchy, tak snad mi nepraskne voda