Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
5. únor 2009

Kačko, tak st. kost mně někdy bolí ještě teď. 😅

kacena00
5. únor 2009

ooooo, to mi neřikej Mončo 😝 mě to teda tak trochu napadlo že se to může stát, ale tajně sem doufala...no a není to třeba velkým odvápněním? kontrolujou to po porodu? nebo piješ něco kde je víc vápníku? chjo
tak ať tě to přejde co nejdřív Mončo!

mon73
5. únor 2009

Kačí, myslim že to je od toho tlaku při porodu. Přeci jen byl Tobís "trochu" větší. Bolí to třeba když du do podřepu.
Budu zatim končit, děti si mně žádají. Tobi je dneska ukňouranej jak to počasí.

mon73
5. únor 2009

Nové foto 🙂 (úlovek, ještě když sme měli v krámu sekáč) pár let sem to schovávala, a ejhle už se to hodí 😉

achalteke
5. únor 2009

jéééé Mončo Tobík roste úplně před očima, je to kousek chlapa už 😉

Strašpy to jsi mě uklidnila s tím čůráním, já se bála, že už to takhle bude celý těhu 😀 to bych se rovnou přestěhovala na hajzlík 😀

Holky těhulky já když koukám na ty vaše tt tak už se nám to tu každou chvíli rozrodí - Meník, Strašpy, Kačka, Eva, ani te´d nevim jak je na tom vlastně Helča. Ty jo, ale jak ten čas letí....

kacena00
5. únor 2009

hela má v albu 30 +2 takže v úprofilu 31 tt, sem na to teď jukla, to je taky už velká paráda 😵 😵 😵

kacena00
5. únor 2009

chacha Moni, no tak to už máte dalšího sportovce v rodině 😀 😉

kacena00
5. únor 2009

prosím pěkně mám otázku, nafukovací kruh po porodu - dá se použít i ten obyčejný na palvčo? unese dospělou ženskou? neprdne? to bych teda nerada řachla zašitou potrhanou pipinou z výšky 15 cm nebo jak sou ty kruhy vysoký

straspytelka
5. únor 2009

Ahoj holky, teda to je balada spát doma, udělat si kafe a snídani sama 😀 Už mám vypranou první pračku a teď tu sedím a koukám a bazar a zrovna taky scháním ten kruh po porodu 😉 Jinak na KO jdu příští týden ve středu a režim mám normální, prostě nic nepřehánět, ale zase se úplně neválet, protože mě čeká porod docela asi těžkej, mimnko nějak narostlo a podle utz odpovídá skoro 39tt 😕 Jinak mě teda trápí děsnej kašel a rýma, až jsem se z toho zrovna dneska, jak jsem se dávila pozvracela 😠
Moni, Tobík je krásneeeeeej 😵 😵 Mám taky pár věcí ze sekáče a nebo z druhý ruky 😉 Stejně z toho rychle vyrostou a jak jsem si myslela, že budu mít krásnou 56 do porodnice, tak teda podle těch údajů z utz budu mít asi smůlu 😖 pro jistotu nachystám ty soupravy dvě, jednu větší než tu 56, ty jo... 😀

kacena00
5. únor 2009

teda ten ti vyrost...ale víš co, oni tyhle poslední UZ taky nejsou dvakrát přesný a odhadnou ti něco a pak nakonec se narodi průměrně velký mimi

no ale pro jsitotu bych teda dramaticky opmezila sladký 😀

kacena00
5. únor 2009

jéééé jája jde zejtra na kontrolu!!!no tak tfuj tfuj tfuj, držíme moc palečky a čekáme na zprávičky 😉 😉 😉 😉

menny
5. únor 2009

Moni Tobík je sluníčko 😉
Co práce?
Kačko dnes je docela dobře, jen spánek pořád chybí, bříško
zatim tolik netvrdne
Dnes a zítra jsou zápisy do škol, tak nevim, nevim jestli
můžu jít. Abych se fakt nerozrodila... takovejch schodů. Ach jo, chci tam tolik
s Davídkem jít.
Strašpy já si myslim, že spokojenost. Doma je doma

menny
5. únor 2009

Strašpy já zas myslim, že mi malej s tý 56 vyplave 😀
No děti budou asi po mě drobečci
Moni super, že kyčle v pořádku🙂
Já jen když slyšim slovo ortoped, tak se rozklepu.
S Davídkem fakt nevim, on je takovej mamánek, tak
jak to bude se žárlivostí uvidíme. Kdyby to ale bylo jak
píšeš, tak by to bylo bezva.

menny
5. únor 2009

Jo a úplně jsem zapoměla, že mi písala Míša.
Holky má nastydlý. Pěkně jí ale přibejvaj na váze
A příští týden by měla být na koníkovi 🙂

mon73
5. únor 2009

Kačko, neboj kruh pod tebou nepraskne. Já měla taky klasik na plavčo a ještě ke všemu takovej miny, pro malý. a vydržel. A že nejsem žádný tintítko. 😀 Jen ho nenafukuj uplně nadoraz.
A k UTZ - doktor mi vždycky řikal, že je malej tak o týden větší. Na poslednim UTZ řikal váhu 3,90. No a sekli se - byl větší. 😀
Menny, do práce se mi teď při těch chřipkách moc nechce, tak se ulejvám. 😉 Ale brzo mně to čeká. Šestinedělí skončilo, tak brzo pudu. Až budeš v kontaktu s Míšou, tak jí moc pozdravuj, a ať se ty její prdelky brzo uzdraví. 🙂
Straspy, 56ku měl Tobis asi tejden 😀

straspytelka
5. únor 2009

Pečic s tou velikostí, nevim co vzít sebou za jinou soupravu 😖 no a sladký, na začátku sjem vůbec nejedla pak jsem se rozjedla okolo toho 26tt a teď už zase nějak nemusím...tak nevim asi ty děti takhle narostou spíš po těch vitamínech pro těhule bych řekla a přitom je beru jednu ob de, nevim, myslím, že kdybych to brala každej den, tak budu mít 5kg dítko 😀 😀 no uvidíme, třeba se pletou a bude to normální miminko s váhou do 3kg 😀

kacena00
5. únor 2009

ahá strašpy ale to je klidně možný, páč prej když se baští pestrá strava, tak je to prej celkem zbytečný a mě byly doporučený 2 tabletky - laktobacilus a listovka, listovku si teď už dávám obden- tak od toho 20 tt nebo nějak pozdějc a laktobacila se snažím fakt zobat poctivě, 2 denně kvůli tomu sklonu k mykozam, jinak stačí jeden, prej je to jako prevence těch prdozních stavů miminka a taky se tím chrání kyselý prostř. v pipce, což je dobrý, aby nebyla napadená mykozou před porodem, prej se pak víc trhá, no to jediný mě teda co se týká porodu děsí, protože na ty mykozy trpim, tak mám strach že se uvnitř celá dorvu..ale co se dá dělat, myslím, že Cílek mi to vynahradí (aspoň ve zmateným hysterickým šestinedělí určo 😀 😀 😀 😀 😀 )

no takže vitamíny co sem si koupila a baštila asi tejden dva tak sem si schovala na vyčerpanější období kojení

kacena00
5. únor 2009

Moni kujukuju moc, tak já zkusim sehnat ten obyč a teda nedofukovat ouplně, dobrá rada nad zlato, páč kdyby to mělo udělat žuch...ani si to fuj nechci představovat 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kacena00
5. únor 2009

ju chudáčkové malý Mišátka...snad se bryz uzdravěj!

kacena00
5. únor 2009

no a přidalůa sem nějaký fotky našeho kluka v domečku do alba 🙂

mon73
6. únor 2009

dobré ránko 🙂
Tak ještě ste všechny pohromadě? 😉

Straspy, já vitamíny nebrala (prej sou po nich velký děti) no kolik by pak Tobis měl? 😅
Kačko, pěknej domeček 😉
Menny, co zápis, byla si , nebo to nešlo?

achalteke
6. únor 2009

Čau holky tak jsem zpět z kontroly a jsem trochu smutná na UTZ mě nevzal, jen mi vzal krev, moč (z minule vše v pořádku) a mám vyšší tlak, takže pokud se to nezlepší tak příští týden interna 😖 . Měřil mi pánev a brali další krev na triply, no a za měsíc mě čeká nějaký velký UTZ.

mon73
6. únor 2009

Jájo, nesmutni. Oni pak UTZ tak často nedělaj. Hlavně že je jinak vše ok. 😉

achalteke
6. únor 2009

Jo Mončo teď jsem si našla nějaký info na babyonline a je to fakt úplně běžný. Tak jsem v klidu, akorát mě teda mrzí, že jsem ještě neslyšela srdíčko, ale zase si říkám, že kdyby se něco dělo tak to poznám buď bolesti nebo špinění a mě až na blbou chřipku je fajn 😉
Jinak říkala sestra, že se s těhulema roztrh pytel a v porodku bude v srpnu a září pěkně našlapaná - hned po mě šla holčina taky v 11tt 😀

menny
6. únor 2009

Ahojky
Jájo, super, že kontrola ok. Nesmutni, mimíska ti ukáže
třeba příště 😉
Moni taky ty vitamíny moc neberu. Baštim hodně ovoce a zeleniny,
tak vitamín v podobě prášku zobnu málo kdy.
K tomu zápisu jsem nakonec dolezla. A jsem ráda. Sem na toho svýho broučka pyšná 😵 !!!
Řiditel kolem mě pobíhal, jestli nepotřebuju napít, usadil mě na pohodlnou židli a prý kdyby něco,
takže auto má před školou 😀 😀 no moc milej starší pán.
Ten si nás bude asi pamatovat. Doma jsem si pak hned lehla a noc byla taky výjmečně spavá.

Za hoďku jdu na ten monitor. Tak snad to bude dobrý.

achalteke
6. únor 2009

Meny tak budu moc držet palce, ty jo jsem zvědavá jak dopadneš.... 😉

mon73
6. únor 2009

Menny, tak ještě že tě nemusely od zápisu odvážet. 😀 Myslíme na tebe, dej vědět jak si dopadla. 😉
JJ, Jájo, těhule přibejvaj. Mám známou ve školce u nás na sídlišti, tak sem se jí ptala, jestli bych už neměla malýho přihlásit, aby se na nás dostalo. 😀

straspytelka
6. únor 2009

Ahoj holky, teda dneska mě motýlek zase trochu trápil, pořád jsem v noci lítala na malou 😨 pak mě budil kašel, no paráda, dneska asi padnu za vlast 😀 Holky, jak je to s tím jak dlouho chce člověk zůstat doma na MD?tO SE NĚKAM CHODÍ PRO NĚJAKEJ FORMULÁŘ NEBO CO? 😖 No a se školkou je to fakt...teď je zase dětí docela dost a taky uvažuju, že pak dítko přihlásím třeba ve dvou letech, aby bylo prostě v pořadníku 😝 Jinak já bych chtěla být ty tři roky doma 😉 Pak chvilku pracovat a pak třeba zkusit další prtě, ale spíš dotáhnout započatou adopci 😉

menny
6. únor 2009

Kočky hlásim, že vše v pořádku 😵
Jen na monitoru lítaly kontrakce až k 70. (nejvíc jsem
mívala kolem 35)
Tak mi ta sestra či porodní asistentka řikala, že teda doufá,
že mi to v to úterý vyjde, aby jsme se prý neviděly o víkendu.
Takže o víkendu fakt nic nerobim, abysme vydrželi v celku
V pondělí do 10h nástoupit a v úterý kolem 8h jdeme na to
Tak to mě tu do úterka budete mít asi pěkně vyschýzovanou.
Tak ne, že mě necháte o víkendu tady samotnou

Moooooc vám děkuju berunky moje za palečky
připravte je pořádně na to úterý jo

Jo a s tou školkou to fakt neni sranda. Kamarádka bydlí dalo by se
říct v příměstký části Tábora. Ptala se už loni u nich ve školce, ohledně
toho jestli jí ho za rok vemou a jako bez šance. Takže ho bude muset příští
rok vozit do školky několik km od domova. Dobrý co. Za chvilku fakt budem muset
řešit školku už jako těhule
ve školce

menny
6. únor 2009

Je ten poslední řádek tam být neměl, co jsem to napsala za nesmyslnost,
snad jste ale pochopily 😉