Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
21. bře 2009

Hele holky normálně mě se líbí jak se to tu v noci řešilo jako ty kontrakce a tak a pár hodin na to Evča porodí. Mě to přijde naprosto úžasný - skoro jako online porod 😀 . Doufám, že takhle to budu na netu s někým (ty začátky porodu) prožívat já. Dodalo by mi to hodně síly 😵 😵 😵 😵 😵 😀

kacena00
21. bře 2009

já to taky řikala!!!! podle toho co psala tak mi to připomnělo ten začátek u nás 😀 hihi, to je béééééééégo báááááájo,

jájo, když tě tu vidím-co sem ti to slíbila před porodem? fotky z altaje nebo co? já mám hosip, těhu demence je prdlačka oproti mateřské kojodemenci 😀 😀

kacena00
21. bře 2009

jáji ono i kdyby to mělo bejt "jen" s manžou tak je to taky paráda, my se děsně natlemily, a hlavně těch několik hodin 4 myslím)m uteklo jak půlhodina 😀

jo a sváču manžovi sem mazala mezi kontrakcema já- on byl zahřívat auto a nosil do něj larysy a tašky do porodky

jo a nepochlubila sem se vám, že díky porodu se podařilo ztratit moji občanku 😀 😀 😀 naposledy o ní víme, jak jí manžel odevzdal sestřičce a pak už ťamno- ale storpo nám - mu ji vracela, ale co se s ní dělo dál????nevime ani jeden ani druhej 😀

achalteke
21. bře 2009

baru jo jo slíbila a jaksi jsi to nestihla 😀 😀 😀 a já už tě tím pak nechtěla obtěžovat (hoňky kolem Cyrdíka a tak)....

Že existuje těhotenská demence? My jsme to včera s mužikem řešili zrovna, páč občas ze mě vypadne naprosto hloupý moudro.... 😀 😀 a jako výmluva to zní dobře 😉

kacena00
21. bře 2009

to si piš že existuje, zvlášť ke konci je to bída a teď mi vynechávaj slova který naprosto běžně používám 😀

jájo, písni mi do ip mail a já valím dodělat tu bramboračku a taky palačinky, ať nás netrápim hlady

já su tak šťastné!!!další zdravý mimi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

achalteke
21. bře 2009

Baru doufám, že budu mít podobný průběh porodu jako ty - ten tvůj přístup se mi hodně zamlouvá 😀 😉
Manža si jde teď kvůli tomu aby mě mohl odvézt do porodky dělat řidičák....no to bude psycho - s čerstvým řidičem do porodky 😀 😀 😀

achalteke
21. bře 2009

Jsem si na počest Elenky otevřela lahev top topicu (místo vína) - tak na zdravíčko Elenko a maminko!!!! 😵 😵 😵

cipisek007
21. bře 2009

jo, jsme jak Sybyly (ty vado, já vůbec netuším, jak se to jméno píše 😀)
Já jí tipovala na ženckou 😵

cipisek007
21. bře 2009

Jáji, ona je pak ještě mateřská demence 😀 😀

Holky jako když jsem rodila já, tak mi taky dost pomohly SMS vás, především od Peti, která byla velkým informátorem, ani nevím, jestli jsem jí za to poděkovala. Protože jsem se ten den, než mi přišly kontrakce doooost nudila a TV nefungovala a pokoj byl jednolůžák, tak jsem se vždycky těšila na celou hodinu, až mi přijdou udělat monitor 😀
A za prosinec jsem měla neuvěřitelnej účet za telefon 😀

cipisek007
21. bře 2009

Já si myslím, že Helča bude mít kluka 🙂

cipisek007
21. bře 2009

Teď už je tu taky jen ona a pak za dýl Dadí a Jája, co? 🙂 Snad jsem opět na někoho nezapoměla 🙂

cipisek007
21. bře 2009

Mňam, David uvařil - vepřový na kmíně s rýží a ještě mi zbylo na pondělí, takže nebudu muset vařit 🙂
Zítra vařím já - bramb.knedlík, špenát a upeču maso. Taky mi zbyde, na úterý. Mám to hezky naplánovaný 🙂 Na středu a čtvrtek by mi mohla něco přinést mamka a v pátek k nim jdu na oběd 🙂

achalteke
21. bře 2009

Míšo taky nevim jak se píše S.... 😕 😀 ....já si myslím, že budu taky sedět tak nějak do poslední chvíle u compu a zjišťovat jestli je to ono atd. 😀
Na mateřekou demenci se těším ...se na to budu furt vymlouvat 😀
😀
Helče tipuju taky žínku, Dadunka bude mít kloučka a já? Se nechte překvapit... 😀

cipisek007
21. bře 2009

Jáji, škoda, že u mě nebylo na co čekat. Prostě praskla voda a jeli jsme 😀
Hele, mě segra vždycky říká, když něco nechápu - já vím, jsi na mateřský 😀 No a já už to taky používám jako výmluvu. Jen mi to už málokdo sežere 😀
Ty už víš co to bude?

Helča kluk a Dadí taky 🙂

achalteke
21. bře 2009

Míšo ještě ne, snad příští týden už se dovíme....jako mě je to v celku fuk co to bude, ale o píďu víc bychom chtěli holčičku 😀 😀 😀 ale jako asi je nám to asi jedno - stejně u jednoho nezůstane (ani u dvou) 😉 😀

Ty se máš že máš vaříno, my už asi 14 dni škrabeme tapety v kuchyni a nebere to konce a dneska už děláme poslední úsek za lednicí na střídačku, tak snad to do 13 hod bude. Pak chceme jít s psiskem ven mu házet frisbee a pak snad už budeme vařit 😀 😀 😀

cipisek007
21. bře 2009

Jáji, to bylo jak u nás. Halvně aby ot bylo zdravý, ale o fousek víc holčičku 🙂 teda holčičky, popř. páreček, ale ten u jednovaječňáků nehrozí.
Zakládáte mateřskou školku? Nebo Achaltekovic jedenáctku? 😀

David právě mizí na golf a já čekám na segru,půjdeme s holkama venl.

cipisek007
21. bře 2009

Tak jo, já nás jdu chystat ven. zatím páčko!

indigo
21. bře 2009

Tý jo nemám slov.... 😎 😎 😎
A nádherný datum si ta malá princezna vybrala. A bylo to rychlý, až to Evče skoro závidím!!! 😀 Hlavně že jsou obě ok. 😉

achalteke
21. bře 2009

Indi úplně jsem ti zapomněla popřát k holčičce - takže moc gratuluju 😉 😵 😵 😵 ...!!!

taky mizim ven...

indigo
21. bře 2009

Já jo děkuju! 😎

menny
21. bře 2009

Jsme u našich na obídku.
Ten dnešek je takovej radostnej. Mám z Elenky ohromnou
radost a myslim na Evču, jak jí musí být blaze na duši 😵
Myslela jsem si, že to spíš bude holka. A souhlasim s Míšou, můj typ
na Helču je kluk 😉
Míšo děkovat nemusíš, moc ráda jsem byla s tebou 🙂
Ale je od tebe hezký, že na to ráda vzpomínáš.
Mě se teď vybavil zážitek, jak jsme spolu seděli v Artu...
To snad už ani neni pravda.
Jájo taky by jste chtěli 3 dítka? Já doufám, že se nám to ještě
jednou podaří 🙂

Mažem ven, je tam úžasně. Zatim papa

peda
21. bře 2009

Holky ahojky 🙂
je to fakt krásnej den 😵 😵 Evička si to teda uměla naplánovat 😵 😵 a jste zlatíčka,jak jste jí podporovaly v noci.Taky by mi to obrovsky pomohlo.Už se těším na první fotečky a podrobnější informace.Zvládly to holky poměrně rychle 😵

indigo
21. bře 2009

Pedí doufám, že až budeš rodit, budeš s námi na koňovi do poslední chvilky jako Evča. 😀 😉

cipisek007
21. bře 2009

Peťul, to jo, to mi přijde jako věčnost, co jsme spolu seděly v ARTu 🙂 A bylas první, kdo naše holčičky viděl 😀 Teda, tenkrát tam byla prej jen jedna 😀 😀 Ta druhá se prostě někde octla 😀

Holky, venku je krásně. Se segrou jsme nachodily co za celej život ne. Byly jsme venku přes 2 hodiny a našly krásný místo na procházky, okolo rybníků plných ptactva. Přírodní rezervace pomalu uprostřed města. Jen kdyby to nebylo tak daleko. Jsme uťapaný jak nikdy. A já si myslela, že u těch rybníků bude fučet vítr (tady mezi panelákama dost fouká) a tam bylo totální bezvětří a azůro. Málem jsme sundaly bundy.

Elenka se fakt uměla narodit, do takovýho krásnýho dne 😵

menny
21. bře 2009

Psala mi naše novopečená mamina.
Elenka byla skoro venku a pak to nějak nešlo. 2 jí lehly na
břicho a bylo to. Je moc šťastná!! A moc ráda, že byl taťka při tom,
moc jí to pomohlo. Prý: pane jo, máme holčičku.....určitě je v euforii 😵
Moc všechny pozdravuje a děkuje za podporu a těší se na nás.

Elenka si nemohla vybrat lepší den. První jarní den, sluníčko...

petreva
21. bře 2009

Čau holky, Evča vás všechny zdraví a moooc děkuje za podporu, a to i za tu "noční", a za všechny gratulace. Mezi vás se vrátí až ji pustí z porodnice.
Jsme za Elenku oba strašně šťastní a to si myslím, že nám to všechno teprve dojde. Je to opravdový štěstí v životě.
Petr

straspytelka
21. bře 2009

GRATULACE I SEM EVIČCE A JEJÍ RODINCE 😵 😵 😵 😵 je to super 😉 Taky po mě skákali, asi 7x, bolelo to jako čert, ale už je to zapomenuto 😵 😀 Jirka říkal, že myslel, že mě paní chce zlomit ve dvě 😀
Bylo nádherně dneska, taky jsem kočíkovala a tchán si vzal Simonku cca na hodinku a půl a mezi tím mi manžel koupil krásný oblečeníčko a sobě taky 😉 konečně nějaká odměna za porod, nedal mi ani kytku 🙄 ...nekomentuju...mrzí mě to...co se dá dělat... ☹

straspytelka
21. bře 2009

jů novopečenej tatík píše 😀 tak co, bylo to jak sis to představoval? pověz nám slovo z druhého břehu 😀

menny
21. bře 2009

Jéé taťka nám píše 🙂
Peťo velikánská gratulace!!!!!!!!!!
Je krásný cos napsal
Musim využít toho žes zavítal mezi nás, protože bych ti
ráda takhle "osobně" chtěla poděkovat za palce, když jsem byla
těhotná! Děkuju

menny
21. bře 2009

Strašpy nebuď smutná kočko

My jsme taky dnes totálně vykočárkovaný.
Známej má hospůdku s teráskou a dnes jsme přímo u ní objevili supr čupr
dětský hřiště. To budou bájo letní vycházky 😀