Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
22. bře 2009

jdu převlíct postele,sice se mi nechce,ale nikdo to za mě neudělá 😠 😀
taky mizím

menny
22. bře 2009

Indi u větších dětí dle upatlanosti, někdy i 2x denně 😀
Jinak já kojim a sterilizátor je pro mě stejně pomocník.
Dudlíky furt sbírám ze země, ale je pravda, že to neni nutnost
a může se koupit kdykoliv po porodu

menny
22. bře 2009

Hele teď je Loskuták a budou tam mluvit o sterilizátorech!!!
Náhodička teda

inna12
22. bře 2009

Pedí čau 😀 si měla hned říct, že taky krvíš z nosu! bych byla v klidu 😀 Menník taky, tak je to ok..strupy mám už taky 😠 a už mám tu mořskou vodu, nějaký Sterimar, tak uvidíme 😉

Menny, aha, díky, gynekologa shání švagrová, chodila do nemocnice a utekla..hodně jich nebere, dneska je to fakt problém 😒

Teploměr - určitě je nejlepší rychloběžka, ale holky, mýmu mladšímu bráchovi jednou v zadečka praskla!! fakt bacha na to, mamku málem tehdy trefilo, hned na pohotovost, to si dodneška pamatuju...fakt nikdo nechápal, jak se to mohlo stát! 😒

Menny, myslíš, že tedy ten kyblík stačí?? Ty mu třeba tu hlavičku sama umyješ v tom v pohodě? Nevím pořád s tou vaničkou nebo přemýšlím jen o takový tý gumový podložce do velký vany...
"špinavý den" - to je dobrý 😀 😀
zase někdo rád koupe denně, že to miminko si zvykne na režim - vykoupat, nakrmit, spát, ale myslím, že je to asi jedno, co komu vyhovuje víc 😉 pro pokožku, pokud se nepotí hodně, je asi lepší obden...

já štrůdl dělám fakt často a už ho nejím, normálně mi přestal chutnat, jak ho máme pořád, ale chlap ho pořád vyžaduje 😕 😝 jdu škrábat jabka, to nesnášim 🙄

a dneska manželky 😀 sledujete? 😝

peda
22. bře 2009

Loskutáka mám zapnutýho,kluci jsou na hokeji a já mám 😎 😎 😎
Inníku,mě teče krev jen při smrkání,jinak ne.Rýmu mám taky pořád,je to nepříjemný,ale asi to k těhu patří.
Rychloběžka prasklav zadečku,jo?? 😕 😕 to by mě trefilo

menny
22. bře 2009

Inuš nám kyblík stačí. Umeješ ho v tom v pohodě i hlavičku 😉
Sterimar používám já...bacha ať ti to nevystříkne mozek z hlavy 😀
Takovej pocit jsem totiž měla prvně. Nejdřív to zkus do vzduchu.
Je to síla, ale mě pomohl nejvíc.
Koupem ob den panžjsem atopička a Dáda po mě, tak s Matýskem je to
preventivně. Je to i na rady PA a naší doktorky

peda
22. bře 2009

Já odpoledne pekla vdolečky 😵 😝 ,ale štrůplík taky můžu 😉

peda
22. bře 2009

Petruš a co Dáda na brášku??
Mareček se těší,ale ještě chudák neví,co ho čeká 😀 😀 😵

menny
22. bře 2009

Jé holky bych si dala štrůdl, vdolečky. Mňam
To musel bejt horor s tim teploměrem
Manželky sleduju...pokud neusnu 🙂

peda
22. bře 2009

Manželky bych taky sledovala,ale když je časově posunuli,tak už na ně nekoukám,pro mě je to pozdě.A zvlášť teď,chodím spát do 10 hod,já chodím každý 2 hod čurat,pak než usnu,stávám v 6.45 kůli škole,tak abych nebyla mrtvolka přez den.Holky,já totiž vůbec neumím spát přez den,nikdy bych neusla.Já potřebuju klid a a tmu a když byl malej mimi,tak to bylo teda něco,já byla chodící mrtvolka 😀

inna12
22. bře 2009

tak chlap škrábe jabka na zemi a pes chodí okolo a ty šlupky krade a odnáší do skříně 😀 😝 to samý dělá i u brambor, ale ty žere rovnou 😀

tak už jsem si nastříkala do nosu a fakt pěknej proplach 😀

jo tenkrát byl brácha na pozorování v nemocnici, ale tam říkali, že už to tam měli s tou rychloběžkou, prostě se to stát může...je to už asi 8 let, ale to mi fakt utkvělo...No mě toho utkvělo víc, jak naši třeba zápasili s přetahováním pindíka a malej tak strašně naříkal a mamka na to neměla, byla na tom hůř než on, jak bečel 😝 toho se normálně u toho chlapečka bojim! Měly jste s tim problém, co máte kloučky?

peda
22. bře 2009

Teď akorát povídají v loskutákovi o kojení a potřebách okolo toho 🙂

lenkacar
22. bře 2009

baf!!!a jsem tu 😉

lenkacar
22. bře 2009

tak jsem si to vyzkoušela sem zajít a tak zajdu třeba zítra ,tak se mějte fajnově 🙂

indigo
22. bře 2009

Fuj Leni to jsem se teda lekla... 😀

lenkacar
22. bře 2009

jinak ještě,četla jsem manžela od Evinky a je to bomba ,že zašel říct jak to zvládli..je to prima trojka..Evinka ,malá i manža..

indigo
22. bře 2009

Tý jo prasklá rychlobrnda, jo? No to mi ani neříkejte... 😖

inna12
22. bře 2009

jsem se tak lekla ted 😀 to Leni už nedělej 😀 a já musím na ten blbej štrůdl, už to mááááááá.... 😠 at už je to v troubě a mám zase klid..

JO a normálně se mi tak dneska blbě dýchalo v obchodě, jak u sebe nemám flašku vody a je dusno, tak je se mnou zle...mám pořád sucho v puse, bez flašky už neudělám ani krok 😝 a to je zima! Jsem zvědavá, až bude léto a pařáky ☹ 😝

lenkacar
22. bře 2009

tak pa holky jak piju tak se odstěhuju na wc ,žádná sranda se mnou dneska nebude.. 🙂 ,musim dohnat odpoledne bez pití.. 🙂 ,jsem ráda ,že jsem vás našla ..

indigo
22. bře 2009

Štrůdl miluju, ale na mě je to moc "patlání" a nechce se mi do něj... 😒 😀

menny
22. bře 2009

Jé Leni tak jsem ráda, žes to našla 🙂
No Pedí tak manža akorát přijel a začal do mě něco hučet a já to propásla
do prčic 😠 Bylo tam něco zajímavýho?
Inuš pindíka u Dády jsem začala přetahovat asi ve 3měs a úplně v pohodě 😉

indigo
22. bře 2009

Jo pinďa - tak toho nemáme přetaženýho dodneška, no až půjdem na tříletou prohlídku, tak mu to doktor asi už vezme násilím. Mě to prostě nešlo a víc zabrat se bojím, teď už si tam prcek vůbec nenechá sahnout. 😒

menny
22. bře 2009

Inuš pošly štrúdl, já bych si tak dala.
Si pořád řikám dneska...a jabka mi hnijou

menny
22. bře 2009

Leni pij, pij, pij....😉

indigo
22. bře 2009

Já chci taky štrůdl... ☹ a mám tu na něj tak vajíčko na potření, rozinky a 3 jabka... 😠 😀

menny
22. bře 2009

Hele Indi nevtírej se Inuš s ingrediencema, já
byla první 😀 😀

inna12
22. bře 2009

hele já nevim jak vy, ale já mám štrůdl splácanej natotata 😀 nahážu tam jabka, dneska jsem teda strouhanku připálila, posypu čim najdu, zabalim, poupravim díry a je !! 😀 😀 už se s nim fakt nědělam jako dřív... 😝
Indi, se třema jabkama, haha 😀 poslala bych oboum, ale nevím jak 😀 i když teda estetický nejsou, tyhle rychlý 😀 (můj děda říkal, že prdel si to přebere, že je jedno, jak jídlo vypadá 😀) No nevim 😀

peda
22. bře 2009

Leníííí 😉 jupííí 😵

Petruš povídali tam o odsávačkách,sterilizátoru,koši na plínky,ale berou tak jako,že to existuje,tak povrchně,tak asi nic zajímavýho,no 😉

Holky,malej si s pinďou hraje sám a moc se mu to líbí 😕 asi tak rok 🤐 ,ten výraz se mi ani nechce psát,v 8 lelech.Řešila jsem to s dr,prý je to úplně normální,mě to teda moc normální nepřipadá,ale dělám,že o tom nevím.Když jsem to zjistila,tak celej zčervenal,chudák,tak jsem mu řekla,že nedělá nic špatnýho,ale že je to hodně soukromá věc a že se dělá v úplném soukromí.Mojí kamarádky kluk si hraje od 5 let 😕 .

A pindˇu nám v 😕 roce a 8 měsících přetáhla Senta Burianů.uroložka na poliklinice,já na to neměla,trhnout za to,do ordinace musel jít Pavel,já čekala v čekárně a řvala jak želva,když jsem slyšela ten křik.Ale od tý doby to je v cajku.

menny
22. bře 2009

😀 😀 Inuš to je dobrý teda. Děda má pravdu
Já dávám místo strouhanky rozdrcený
piškoty 😉

indigo
22. bře 2009

Natotata, jo? Já než si rozválím těsto, tak jsou vánoce... 😖