Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
23. bře 2009

tak možná přece jen tu slámu obarvím 😀

dadunka
23. bře 2009

Innuš, my vyberem tu sedačku na MMB a bude nejspíš nějaká černo červená, ať to ladí ke zbytku. 😉

Jájo, mohla bys sem pak ten seznam nakopčit prosím? Díky předem.

Jinak tady počasí docela jde, sníh konečně včera odlezl, ani neprší nic, jen je pod mrakem, hlavně, že nesněží!

Taky jsem slyšela vtipnou pověru, že kdo se barví v těhu, bude mít zrzavý dítě. Tak jsem zvědavá. 😀

achalteke
23. bře 2009

Dadu ráda, ale kdyžtak ti to hodím do mailu, až to dokončím - dělám to openofisáckým excelu taky by to sem asi nešlo, ho´d mi mailík do IP a až to dokončím tak ti to pošlu,ju?

jo tak to já jdu barvit hned mě se zrzečkové líbí 😀

menny
23. bře 2009

Holky moc děkuju za palečky.
Je hned líp, když vim, že na nás myslíte.
Mám ve vás podporu. Děkuju moc!!!!
Snad to bude v pořádku.

Dáduš téda takový problémy. Tak mladá a chystáš se
na endoprotézu. ☹

Hrozně pomalu mi teď frčí net, tak na ty odkazy juknu pozdějc.
Ten teploměr bych chtěla koupit. Se mi to teď 2min načítalo a nenačetlo.
Snad se mi aspoň tohle teda odešle

cipisek007
23. bře 2009

ježiš, holky JSOU zrzavý a já si nedávala ani přeliv 😀 Ale tyhle vlásky jim vypadaj 😉

Peťo, ten teploměr je fakt super. Když sebou mimi při měření mrská, tak mu neublížíš 🙂

Holky, musím letět. Holky hladový jsooooou. Ukážu se večer, zatím páčko!!

indigo
23. bře 2009

Já řešila barvení v prvním těhu a hledala info, ale teď jsem naprosto v klidu a barvím, už jsem byla v těhu 2x a potřebovala bych zas, hlavně ostříhat, nějak rychle mi to roste...

Rekt. tourka - prcek měl fakt velký problémy, první 4 měsíce kvůli bříšku proplakal, rourku jsem zvolila jako poslední možnost a koukala jak krásně zabírá. Ani ten teploměr se tomu nevyrovná, protože je "plnej", kdežto tou rourkou se do střev dostane vzduch a pak to lítá jako po másle. 😎

indigo
23. bře 2009

Jo ale vyčetla jsem, i doktorka mi to pak říkala, že se nemá používat moc často, aby si na to mimi nezvyklo a pak by mělo problémy pořád, že by se neumělo samo vykajdit. Tak jsem se bála, páč jsem jí používala asi ob den, někdy i denně, a pak jsem zjistila, že i 2x deně je ok, ale ne už častějc. 😎

inna12
23. bře 2009

Jájo, seznámek taky ráda uvidím 😀 když bys byla tak chodná 😀
jdu něco povařit, udělám kulajdu a k tomu nic 😀 😝

inna12
23. bře 2009

a zavedla jsem notýsek jako měla Evča, tak už nemám cáry počmáraných papírů 😀
Indi na prvním místě se skví - nejlepší boxík - Huggies 😀

achalteke
23. bře 2009

Innuš taky poprosím o mail do IP a píšu si box od Huggies - zrovna jsem u něj 😀

menny
23. bře 2009

Tak net už frčí v plný rychlosti.
Ten teploměr jsem zkoukla a jdu do něj 😉
Hele myslíte teda, že to barvení nevadí ani při kojení??

menny
23. bře 2009

Jakej box od Huggies 😕

menny
23. bře 2009

Teda fůj venku je ještě větší vopruz než ráno.
Do toho marasu začalo pršet 😝

achalteke
23. bře 2009

Ha přišel mi kojo polštář jdu ho prubnout jak se s nim bude spát 😀

achalteke
23. bře 2009

tady ten mám, akorát v obráceném dezénu 😉:¨

http://terkaperka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...

inna12
23. bře 2009

Peto, to radí Indi, že nejlepší boxík s nej votvorem na vlhký utěráky je od Huggies 😉 je to tak Indi? 😀

já už kojo polštář mám objednanej asi tři tejdny a pořád nedošel 😀 😝

menny
23. bře 2009

Tak ženy máme nakojeno,
oblečem a jedem pro Davídka a pak hned na kyčle.
Tak od jedný držte palce!!!
Zatim papa

Jájo bude se ti spinkat naprosto luxusně 😵

achalteke
23. bře 2009

Menny posílám smajlíkacodržípalce 😀 😉

inna12
23. bře 2009

ten je ale Jájo pěkný 😉 se ti bude chrupat... terkaperka 😀

achalteke
23. bře 2009

jo už ho mám pod zádama a je to fakt bájo 😵

peda
23. bře 2009

Ahojky 😉
já vás jdu jen pozdravit,mám toho ted moc,musím uklidit,přijdou mi kámošky a po víkendu to tady teda vypadá 😝
Taky jsem byla dneska na sociálce,marodím od 12.1 a peníze nikde 😠 😠 taky to zvorala účetní,tak jsem jí dojela ještě poděkovat.Protože to zvorala za mě jako za zaměstnance a protože jsem ještě OSVČ,tak mi neposlali ani OSVČ 😠 😠 ale vše se vysvětlilo,slíbili,že mi to dneska pošlou,tak jsem zvědavá.Být závislá jen tyhle peníze,tak pojdem hlady 😀

peda
23. bře 2009

Holky,taky jsem si založila sešítek,přesně jak píše Inník,všude milion papírů a když chci něco najít,tak to samozřejmě není 😠
Ještě jsem si zapsala,jak Evča házela odkaz na tu dezinfekci pupíčku a ty obynadlový smotky 😉

peda
23. bře 2009

Dádo,kočárek moc hezkej,tak nakonec S3? taky jsem na něj zvědavá,já ho mám objednanej měsíc,ale ještě je plno času.

Jájo,ti závidím tu váhu,já už tam raději ani nelezu,já mám tak 12 kg nahoře už teď 😀 a kočárek taky hezkej,zrovna v sobotu jsme byli na procházce a hodně dlouho před námi šla mamina a měla ho,ale černej 😉

peda
23. bře 2009

Petruš,tak na vás budu myslet při úklidu,ať vám to dobře dopadne,malej je šikula,bude to určitě dobrý,moc ti to přeju 😵 😉

peda
23. bře 2009

Kojopolštář jsem nekupovala,přítel má takovej ten dlouhej hubenej polštář,vypadá jak kojící,tak zkusím ten a když to nepůjde,tak dokoupím.

peda
23. bře 2009

Tak jsem přišla,akorát když tu nikdo není,ale taky dobře,alespoň tu nebudu dřepět a budu uklízet,
jestli papáte,tak dobrou chuť,pa

peda
23. bře 2009

Jo a ještě Leni,supr,jen tak dál,držím pěsti 😵 😵 😵

achalteke
23. bře 2009

😀 Ahojky Pedí, já budu vařit až odpo teď jsem si dala hrozny....ale jdu mrknou na tu včerejší Výměnu páč jsem z ní měla prdlačku 😀

inna12
23. bře 2009

Pedí, ahoooj 😉

Jájo, výměna byla dobrá, hele já jí postíhala 😀 suprovej byl ten tatík na pláži, pohodář a sympaták 😉 ženský byly obě dobrý...

achalteke
23. bře 2009

sem ji nějak prokeala tu Výměnu včera 😀 a pamatuju si jen toho blba z Prahy, protože mužik odešel pryč od telky, že na takový vemeno se dívat nebude 😀