Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
30. bře 2009

Holky ty vaše prdelky jsou tak krásný, už se nemůžu dočkat tý svojí. 😎

indigo
30. bře 2009

Dadunko - já na prcka monitor měla, teď si ho asi taky půjčím (teda doufám, že bude kde), jsem klidnější... ale jsou i lidi co to odsuzujou, tak si pak vyber... 😖
Ale kupovat ho nebudu, to je docela drahá sranda....

petreva
30. bře 2009

Holky my už zase řijem... ☹

menny
30. bře 2009

Holky jsou s naušničkama ohromný fešandy 😵 😵 😵
Pedí Blažena je dobrý 😀 😀 😀
Tak cukr zvládnutej.
Chodí se na něj od 25 nebo 26let. S Davídkem jsem nemusela 🙂
Obalování v pytlíku bomba nápad, to neznám.
Evi další šátkařka? Super!!
Míšo gratuluju ke kontrole kyčlí super!!
Dáduš gratulace je kontrole
To cévkování je mazec i u ženský. Skoro celý 6-ti nedělí
jsem promarodila se zánětem od cévky ☹
Inuš ještě že Dáda neumí číst, hned by od tebe chtě mojčátko 😀

Leni tfuj, tfuj na zítřek!!! Palečky mám v pohotovosti!!!!

Ani nevim, jestli jsem odpověděla na vše, co jsem chtěla.
Musim k malýmu, tak zatim papa

straspytelka
30. bře 2009

Dadunko, já monitor mám a jsem nadmíru spokojená, vyspím se úplně normálně, je to fajn 😉 určitě pořiď 😵 ;- kojo polštář skoro nepoužívám už, na spaní v těhu je ale skvělej 😉 kojím v leže, nějak mi to nejde v sedě, na pravou stranu, na levo jo... 😒a přitom v porodnici jsem zase neuměla kojit v leže 😖 😀

cipisek007
30. bře 2009

Jáji, mě cévkování nebolelo. Jen je to nepříjemný, ale horší je snad návštěva u zubaře 😉

Pedí, jaký plínky? Nechtěla jsi napsat panenky? 😀 Hodím ti sem odkaz. http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=725287 ty uprostřed jsem objednala. Jsou naprosto luxusní! Jsou skoro větší jak holky 😀
Taky se ti líbí Terezka? Souhlasím 😀 😵

Všem děkujeme ke gratulacím 🙂 Jsem ráda, že už tam nemusíme, odpadl nám další doktor. Už zbývá jen každých 14 dní váha, neurolog a rehabko-vojtovka.

Inni, my byly třikrát asi z toho důvodu, že jsou holky nedonošený 😉

cipisek007
30. bře 2009

Evi, to je dobře, že můžeš dát E. kapičky. Nám teď došel ten BabyCalm, ale máme ještě jedno celý balení Sabíku, tak ho zkusíme ještě jednou. Dám mu ještě šanci 🙂

inna12
30. bře 2009

Péťo!! koukej to Davídkovi přečíst 😀 😀

Dadun, já fakt myslím, že ten monitor je dobrá investice...já kdybych neměla mít kojo polštář a x jiných věciček, tak monitor fakt jo 😉 já jsem kdysi vedle házela odkaz na příběh, kde fakt zachránil donošenýmu zdravýmu mimi život...stane se tak v třeba v milionech případů ale stejně...vyčítala bych si to...ale každý na něj má jiný pohled. já jsem rozhodně PRO 😉 zkusím ho najít...mně to docela přesvědčilo. Brácha ho má a zatím měli jeden falešnej poplach za pět měsíců...

Cipi, aha, a vidíš, sice byly mrňavoučký a ted takový šikulky 😉

kroupinda
30. bře 2009

Jééé Elence to moc sluší 😉 ...je to kočka...Simonka taky pěkně roste... 🙂 ...Dadu já je určitě pořuzovat budu ty monitory tak doktorky mi říkala že na ty dvojčata to doporučujou všude,radši pro klid... 😉 Inníku byla jsi už na tom 3D a máš to na DVD???Jééé Inníku myši já se bojím ☹ a morče je pro mě taky myš 🙂 ...já se jdu natáhnout tak hezký večer a zítra papa

cipisek007
30. bře 2009

inni, ani nevíš, jak jsem ráda. Co jsem slýchala na neonatologii,tak jsem se bála a oni se mi holky tak drží. 🙂

Teď mluvili ve zprávách o očkování na pneumokoka. Jsem zvědavá, jestli to projde.

inna12
30. bře 2009

holky, na to obalování, čím větší pytlík, tím lepší a květák na menší kousky (nejlepší to bude na ty žampiňony) a fakt jsem to měla hned! Jen to vejce tam divně vypadalo 😀 naházíte, zaklepete, převrátíte a je...mně to docela i bavilo 😀 otázka je, jak dlouho bavit bude...uvidíme

nebo ještě jeden tip..můj taťka a švagrová rovnou na talíři smíchaj mouku a vajíčko, uděláte řidší těstíko a pak už jen strouhanka...taky dobrý a jen dva talíře a fakt to není poznat!!! 😉

straspytelka
30. bře 2009

holky tak mě napadlo jestli ta moje Simšula nemá alergii na ty kapky 😒 protože my došlo, že když se mi 2x osypala tak jsem dávala ty kapky 😒 no uvidím, až je zase budeme třeba potřebovat, ale nám to jde naštěstí dobře, prdíme obě 😀 já jak piju ty kojo čaje a samostatnej fenikl-ten už mi leze ušima 😀 a Jirka už nesnáší ten smrad z něj 😀 jo mimochodem jednou mi vypil skoro celou konvici toho kojo čaje 😀 z DM, že prej mu moc chutná 😀 no snad z toho nebude mít mlíko, když se občas napije 😀 no čekám na něj už měl bejt doma z práce, ale asi se loučí, dneska končí po 7 letech a nastupuje od dubna na jiné místo, tak ho to asi taky vzalo ☹ proto je poslední tejden nervozní a chytáme se 😖 😨 😕

cipisek007
30. bře 2009

Strašpy, ten fenyklovej BIO z DM je fakt dobrej, i mě chutnal. Jen mě štve,že se musí louhovat akdyž ho potřebuju rychle, tak to trvá. Koupila jsem instantní "aby bříško nebolelo", holkám chutná.

straspytelka
30. bře 2009

jo a dostala jsem nabídku že by mi jí naočkovali proti meningokoku typu B, že je to jakási studie, která trvá už 9 let, je to bezplatný, dal mi k tomu papír, tak zítra nebo večer si to přečteme s manžou 😉 Teď toho zase je, těch andílků doprčic... ☹

straspytelka
30. bře 2009

cipísku já mám tenhle http://www.velkoobchod.maxizdravi.eu/?it=001439... pak ten granulovanej z DM a ještě ob. co mi koupila mamka od firmy Belin a to je fakt síla 🤐

straspytelka
30. bře 2009

jdu se osprchovat a hajat později sem nakouknu zatím papa
😵

inna12
30. bře 2009

Kroupi, neboj, to není myš 😀 😀 ale já můžu všechno 😝 i pavoukovce, hadovce, cokoliv bych si pošodala 😀

cipisek007
30. bře 2009

Aha 🙂 Já už čaje nepiju, jak nekojím. Dávám ho holkám 🙂

Holky vy už jste nechaly holkám propíchnout ouška? My ještě ne 😅

inna12
30. bře 2009

jo a Kroupi, na ten 3D jdeme příští úterý, snad to bude na DVD, pak ti to povím 😉 jestli budu blbě natočenej, tak ho pak štípnu 😀

achalteke
30. bře 2009

čau holky jsem zpět z party a odstal jsem latexovej dudlík 😀

Dadu k Čutkům asi nepojedu, páč ten velkej UTZ si dělá náš mudr sám 😉 ale ještě uvidím jak se s ním domluvím ve středu na kontrole 😉

Monitor dechu určitě dobrá věc, já ho teda ze začátku nechtěla, ale mám ho půjčený od kamarádky a jsem za to ráda.

Kojo polštář dobrá věc, budeme kupovat ještě jeden, protože manža s ním spí taky 😀

Inuš máš těhotný morče, tak to je dobrý - můžete spolu probírat těhu věci 😀

Evi Elence naušničky strašně moc sluší - je to princeznička 😵 😵

...a dík za ten typ na obalování - výborná věc 😉

achalteke
30. bře 2009

😔 😔 😔 😔 😔 Křižák umřel 😔 😔 😔 😔 😔

indigo
30. bře 2009

Jájo taky jsem si pořvala, zas jeden seriál po dlouhej době, kterej se mi líbil..... ☹

achalteke
30. bře 2009

přesně to jsme teď Indi s mužem říkali - seriál nic moc, ale některý díly byli dobrý - no až se to objeví na rapidu tak si to stejně stáhnu 😀 😉

indigo
30. bře 2009

Mě se nelíbil ten skok, jak bylo po letech... ale ve finále se mi to fááákt líbilo. A taky mám v plánu ho stáhnout 😀, jednou zkouknout a to mi myslím bude stačit. 😀 😎

cipisek007
30. bře 2009

Holky, taky jsemt omu nemohla uvěřit, že je to pravda ☹ Smutně to skončilo.

achalteke
30. bře 2009

asi tak nějak Indi 😉 já milovala Hop a nebo trop 😵

Míšo viď? Sem si pěkně pobrečela... 😔

cipisek007
30. bře 2009

indi, ten díl se mi taky nelíbil. Bylo to takový o ničem.

Jdu chrnět, na dnešek jsem toho moc nenaspala, divná noc byla, ale to mi řeklo víc lidí, že se jim blbě spalo. Jsem odpoledne vytuhla s Barčou na břiše a spaly jsme přes hoďku 🙂

Jo a dneska se nekonal břichabol 😵 😵

Dobrou noc všem!!

cipisek007
30. bře 2009

J8 pořád čekala, že se udělá Rašilov srandu a ono ne ☹

Mizim, dobrou.

achalteke
30. bře 2009

Míšo tak, že by vás břichabol už opustil, to by bylo fajn... 😵 😉

sem se natláskala knedlema a jdu taky do peří, tak dobrou kobylky 😉