Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
14. dub 2009

jéžiš, já mam takovej hlad a furt to není pečený 😠

Jájo, škol, kde se nedělaj přijímačky z matiky je celkem dost, já strašně chtěla do Prahy na kulturologii, pak mi kámoška, co tam dělá práva řekla, ať to vubec nezkouším, že zrovna tenhle obor - obálková metoda haha... 😝 😝 trapný...to samý psychologie, protekce, úplatky, známosti..na pedák jsem nechtěla a na zemědělku (to mě nutil táta jít na přijímačky, tak jsem teda šla a v matice zakroužkovala samý béčka a za pět minut odešla a modlila se, aby to náhodou nevyšlo a to mě málem trefilo, když jsem byla snad druhá pod čarou a táta hrozil s odvoláním..tak už jsem se vzepřela 😠 fuj matika, statistika..bleh...a tady byli přednášky ze sociologie a podobně a to mě bavilo 🙂

achalteke
14. dub 2009

Inko a cože to pečeš???? snad né čápa..... 😀 😀 😀 😀 😀

No hele to znám dobře - sem chtěla jít na antropologii a to mi jako bylo rozmluveno, že to jako nehrozí ☹ ...takže pak pedák. Zemědělku jsem taky chtěla, ale jen do Budějc a ty obory co jsou na JČU mě nikterak nenadchly 😀 😀

já tlačim mazanec s másličem 😀

inna12
14. dub 2009

a když je chlap sympaťák, má charisma, šmrnc, tak i ten pupek by mohl mít...já třeba nemám ráda a nikdy se mi nelíbili vyloženě ty prvoplánově hezký chlapi, ale fakt...takový ty hezounci, to mi nic neříká, aby trávil víc času v koupelně než já, sledoval, jestli ho ženský žerou, jakým směrem mu jde vlas...takovýho vedle sebe, to musí bejt neštěstí...hlavně musí mít chlap smysl pro humor, to je pro mě nejdůležitější, bejvalej byl strašnej suchar, to už nikdy 😝

achalteke
14. dub 2009

bléééééééééé Inuš tak to fakt néééééé.....jinak bych řekla, že chlapíky beru tak nějak jako ty ☹ 😀

inna12
14. dub 2009

Jájo, tu tresku v těstíčku s mandlema od Findus, je to výborný, skvělý, moc nám to chutná oboum, dáváme si to napůl s brambořem...není to mletej hnus, jako ostatní, fakt dobrý, krásně se to masíko dělí 😉 je to sice dražší, ale my se z toho najíme fakt oba, tak to vyjde na cca tři pětky...
mazance jsem včera natlačila celkem dost a taky berana 😝 a ještě mini zajocha...uhh...tak je to jasný, z čeho ty kila jsou 😝 😀 jen ta voda to fakt nebude 🤐 😅

inna12
14. dub 2009

jen nekecej, určitě máš erotische sny o nákým pěkným hošanovi, co si honí vlnu gelem nad čelem 😀 😀

achalteke
14. dub 2009

hm tak rybišku bych si klidně dala, včera jsem byla v tescu a tam bylo totálně vyžráno - fakt ani prd 😠 😀 ...no nic jdu čumět na ordinejšn a pak zalehnu

achalteke
14. dub 2009

inuš - blicísmajlík - metroušky fakt nebrat 😀 😀 😀 😀

inna12
14. dub 2009

😀

cipisek007
14. dub 2009

Jájo, tak třeba toho tolik nesnědl a bude v pohodě 🙂 Musí 🙂

Holky, já byla taky včera v tesku. Měli slevy tak jsem nakoupila holkám letní bodýčka, pak bodýčka jen na ramínka, jako tílka a taky takový ty overálky s kraťáskama a krátkým rukávem jak je to v jednom. Nádherný. Už se těším, až to holkám obleču 😵

Teda vy mi děláte chutě s těma bochanama, já tu taky ještě mám kousek... že býýýý? 😀

A Inni, my měli k véče taky rybku. My ale měli čerstvýho amura. Včera ho tatík někde dostal, tak nám mamka přivezla kousek a udělali jsme to jen se solí a kmínem na másle. Bylo to mňáááám 😀

inna12
14. dub 2009

amuříka bych si taky dala 😉 já můžu rybku jakoukoliv...
Cipi, jenže ty se máš, můžeš jim hadříky obléct hned a kochat se tím, já se asi nedočkám 😀 né ještě se musím vyspat do foroty, určitě to bude čert 😖 😀

tyjo, já jsem mrtvá zase, jdu spát...a to já chodim i ve dvě v noci 😲

dobrou všem 😉

cipisek007
14. dub 2009

inni, dobrou a neboj, dočkáš se 🙂

indigo
14. dub 2009

Holky copak máte proti matice?!? 😀 Já z ní mám státnice, pravda, jen na pedáku 😝 ale snad něčemu i rozumím... 😀 😎

indigo
14. dub 2009

S těma oblečkama tě Inuš úplně chápu, ňuchňám si u ty mrňavý bodýčka 56 a říkám si, jak je možný, že tomu mýmu veklýmu chlapovi byly obrovský... 😖 😎

cipisek007
14. dub 2009

indi, hihi, my oblíkáme 56 teďko 😀 😀

cipisek007
14. dub 2009

Indi, v kolikátým tt se Táda narodil?

indigo
14. dub 2009

Míšo v 37., měl 49 cm a 56 na něm visela 😀 nosil jí tak 3 měsíce, pak se nějak rychle vytáhnul. 😎

cipisek007
14. dub 2009

Indi, tak nějak. My byly propouštěný po měsíci z nemocnice s 45cm. Před 14ti dněma měly 58 cm 🙂 Ty nejmenší věci holky nosily 3 měísce, takže jsou tak obnošený a opraný, že jsou zralý na hadr 😀

cipisek007
14. dub 2009

Jdu chrnět, všem dobrou noc!! 🙂

indigo
14. dub 2009

Dobrou noc! 😎

cipisek007
15. dub 2009

Dobré ránko! tak jsme s holkama zase osiřely. Teď chrní po snídani a já jim půjdu zachvíli připravit polívčičku na poledne. No ale napřed se tu s vámi v klidu nasnídám 😀

menny
15. dub 2009

Dobré ráno
Indi Matýsek měl taky 49cm, ale teď nějak rychle
roste. Před 14 dny měl 54cm, tak velikost 56 nám
začíná bejt malá a taky až teď dodělám balík plen,
tak užmusim koupit větší-na 6-9kg i když máme
4780g

Jdem dnes na vítání občánků 🙂
Vtipný je to, že dopis od města nám přišel až včera.
Ještě že jsme se do tý schránky podivali.

Jdu snídat sekanici

cipisek007
15. dub 2009

Peťo, nám taky byly plínky 3-5kg brzy malý 🙂
Jé vy se jdete vítat, no to je krásný!! 😵 Fakt jo? To nám přišel 14dní předem, ať žije Česká pošta 😒

indigo
15. dub 2009

Hezké ránko!

Jé Meníku, tak už budete i přivítaný, to je fajn. Tak si to užijte!!! 😉
Plenky - jsme vždycky měli větší než kolik vážil, mě všechmy přišly malinkatý... 😀 a měla jsem ráda (nevím proč, asi úchylka 😀) když ty lepící pásky po stranách mu šly na bříšku přes sebe, jestli mi rozumíte.... Jakmile nedosáhly přes sebe, začala jsem kupovat větší plenky 😀

indigo
15. dub 2009

Tak jsem schválně koukla, jak mi prcek rostl.
narození - 49cm
6neděl - 56cm
3měsíce - 63cm
6měsíců - 69cm
1rok - 77cm
1,5roku - 88cm
2 roky - 93cm
aktuálně - 101cm, 16,5 kg, no je to kus chlapa... 😎

indigo
15. dub 2009

Ale co si vybavuju, ještě na vítání občánků měl kalhoty a košili 56 a to jsme byli ve 3,5 měsících. 😎

straspytelka
15. dub 2009

Krásné ráno prtky 😀
Posnídala jsem asi před hodinou tvarohovou pomazánku s pažitkou a Caro 😉 Zahájila jsem dietku na cukrovinky a cvičím 😉 Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží 😀
Chlap má taky těch 187cm a 106 kg, ale břuch prsa a stehna... 🤐 hlavně ty prsa, jak přestal cvičit, tak je na podprsenku č.2 😖
Teda s tím pejskem kdo to chodil venku ty 2 hodiny? teda chudák malej...
Simonka už má ty plínky č.2 a oblíkáme někdy 56 někdy 62, protože se jí tam nevlezou ty chodidla... 😝 😀
Chdák, bude mít určitě tlapu, to chci vidět schánět jí pak v pubertě boty 😀 měříme po porodu 52 cm a teď má 59cm 😲 teď spí poprvé na bříšku, jinak mi pásla pořád koníky a pak se stekala, už pochopila, že se tak dá i odpočívat
😀 FUJ, zase dávaj tu hnusnou reklamu s tím dítětem na skle po nehodě 😖 😕 ta představa je děsná, rači ani nemyslet na takové věci, jezdíme připoutaný všichni, no manžel po 6x upozornění se připoutá teda milostivě taky 😠
N o s tím prsem, jsem na ní tak koukla, že si to už nedovolí, ale ona ho jako nevzala, ale přořád mi malou přišoupávala a mačkala jí na tvář aby sála a tak...nechápe, že si taky musí chvilku odpočinout, no asi to zapoměla už...je to přeci jen 27 let co měla Jirku 😉 Jo a kojení na veřejnosti, no taky mi to nejde, ale tůhle jsem kojila v myčce na auta 😀 seděli jsme tam, Simča vypila jedno prso a sklidnila se, pak nám domyl automat auto a jeli jsme 😀 😀 ale v nějak přeplněným městě nebo pakrku bych kojit nemohla, někam se trochu skovat potřebuju taky 😉

menny
15. dub 2009

Datum odeslání je na dopisu 6.4.
To nebude jen poštou. Město na nás prdí.
Mě to jako naštvalo, takhle ze dne na den.
Ještě když sem tam volala, tak mi to zvedla naprostá pipka.
IQ houpacího koníka. V dopisu bylo napsáno, že v případě,
že se na vítání dostavíme, máme účast potvrdit telefonicky. Tak
tam volám a řikám jí, že chci potvdit účast a ona se mě na to zeptá,
jestli teda přídem?? Kterýmu slovu ta blbka nerozuměla.
Tak sem jí vysvětlila, že potvdit účast znamená jako že přídem 😀
Budu tam mít ale 3 kamarádky s mininkama,
tak se pěkně sejdem 🙂

Indi je úchylná 😀 😀 nám teda lepíky přes sebe nejdou 😀
Máme ale pěkný faldíčky na nožkách a plínka se nám začínaj zařezávat 😀
Ale pomatuju si, že i když Dáda byl žížalka (a furt je) tak plíny jsme taky
měli větší

straspytelka
15. dub 2009

Menníku, tak si to hezky užijte, za jak dlouho to asi příde nám, jsem zvědavá, se těším, až malou pořádně načančám 😀 no proto musím taky zhubnout že 😀 Chtěla bych nechat udělat od profesionála nějaké fotkyx nás tří, ale musím se dát ještě trochu dohromady a dojít si na kožní s tou mojí hubou 🙄
Teda ta byla narvdlá ta ženská co 😀 😀 nevolala si tam ráno, že ještě třeba spala po flámu 😀 hody hody doprovody... 😀
Stěma nakupováníma vám závidím, tady máme houbeles, no vietnamce no...to jo.. 🙄 kupuju po MMB next a cherokee a tak...to jsou moje značky lásky 😀

achalteke
15. dub 2009

Čau holky....

Strašpy zrovna na to kojení na veřejnosti jsem se chtěla zeptat, jak to máte, maminy.... 😉

Menny teda Matoušek roste fakt jak z vody 😉 ...takže dneska vítáníčko...

Indi jsi první člověk co znám (a zároveň neznám) co má státnici z matiky. Fakt smekám 😉 ....

Míšo opět podotýkám, že holky spí líp než já 😀 😀 😀 😀 😀