Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
15. dub 2009

Jéé Strašpy se tu chlámu 😀😀😀
Můj manža má 185 a 101kg (a to trochu zhubnul
o Vánocích měl 104,5kg)
Jako bříško má tak na 4-5měsíc těhotenství a prsa též
slušný dvojky 😀 😀
On má ale štěstí, že má hodně široký ramena, tak spíš
než tlustej je takovej robusní nebo jak to napsat.
Ale ty naši chlapy jsou si vážně podobný 😀
Matýsek měl v 6ti týdnech tlapku velkou 10cm
Overalky máme na 3-6m panž do menších se mu
ty chodidla už nevejdou.

Indi jdu juknout jak velkej byl Davídek 😉

achalteke
15. dub 2009

Strašpy a k tomu že tvůj chlap má už dvojky prsa...no tak můj taky a to mi asi vadí nejvíc - hlavně když se předkloní. Normálně mu ty jeho pěkný chlupatý dvojky závidím 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
15. dub 2009

Peťul, asi opravdu na vás totálně zapoměli. Se nediv, když tam sedí takový chytračka 😀 😀

Indi, to nám nemusí přesahovat přes sebe 😀 Teď nám teda přesahujou, protože 3-5 jsou malý a 4-9 zase velký. Jo a jsem naštvaná na Huggiesky 😠 😠 Už 3x se mi stalo, že když se holky vytáhly a přetáčely se na bok, že mi protekly. Tak ty už nechci, i kdyby mi je dávali zadarmo. No to možná jo 😀

Tak nám bylo všechno na vítání občánků malý. Velikost Newborn a stejně v tom plavaly 😀

Jakpak asi válčila včera Evička s Elenkou? A jak dopadla se zubem?

cipisek007
15. dub 2009

Jako můj David by měl začít hubnout. Je víc širokej než vysokej. Už je to hrozný. Jenže ona ho ta zdravá strava drží 2 dny a pak si dá klobásku, salámek, chlebíček, nanučka, šokoládku... a to i klidně v 10 večer 😖
Oni mají v rodě velký zadky a široký stehna, tak doufám, že to holky nezdědí 😅

Jájo, no spí líp i než já. Sice když už jenom kňournou, tak nevstávám, ale jak spí celou noc, tak jsem nervní, jestli vůbec dejchají, tak je chodím tak 2x za noc kontrolovat 😀

cipisek007
15. dub 2009

no já jdu zase krmit, je to jak maraton 😀

menny
15. dub 2009

Strašpy volala jsem tam před obědem, tak
byla asi mimo z hladu😀 😀

Čau Jájíku
Hele já nakojim všude. Beru si triko ne s výstřhem
pro kojení,aby mi nekoukalo celý prso, ale tríčo vyhrnu
a šup malýmu do pusiny, takže prso mám přikrytý tričkem.
A nebo holky přes hlavinku míma hoděj plínku a jsou přikrytý.
Mě si ani nikdo nevšimne že kojim. Sem se takhle bavila s kamarádkou, malýho na ruce
a ona si až tak po 5ti min. všimla, že kojim, si myslela že Matýska jen chovám 😀

Indi máš můj obdiv na matiku jsem dutá 😅

DAVÍDEK: MATOUŠEK:
Narození 50cm 49cm
6týden. 56cm 54cm
10 t. 58cm
3měs. 60cm
4měs. 63 cm
6měs. 67cm
8měs. 68cm
10měs. 71 cm
12měs. 73 cm
18měs. 80cm
3roky. 93 cm
5let. 108cm
dnes (6,5let). rovnejch 120cm 😀

Na váhu má zas Matýsek o proti Davídkovi víc 🙂

menny
15. dub 2009

Míšo já zas při Dádovi byla max.spokojená s plínama
babylove. Jenže teď jsou krapet jiný a i když Matýsek
neni zas žádnej hubeňour, tak nám jsou děsně široký a protejkaj
Stačí jedno vyčurání a teče to pokaždý když leží na boku ven z plíny
tak ty fakt nechci ani zadarmo. Jsem je chtěla prodat, ale spíš je věnuju do azyláče.

achalteke
15. dub 2009

Menny taky to vidím na tu plínku na veřejnosti, páč jsem krapet (krapet víc) stydlivka (vždycky jsem se hrozně styděla za svý velký prsa) - a to se mi docela zamlouvá 😉

Holky a stal se zázrak - už mi přišla nemocenská za březen a docela pěkná tak jsem happy, akorát teda nevim proč mi to tentokrát ti mameluci poslali poštovní poukázkou, takže to musim stejně odvézt do banky 😠

menny
15. dub 2009

Jé holky my teda máme prsatý chlápky 😀 😀 😀

achalteke
15. dub 2009

taky si řikám že by si ti naši chlápci mohli podat ruce 😀

cipisek007
15. dub 2009

Tak holky usnuly, no jídlo mám připravený, tak stačí se vzbudit 🙂

Peťo, my je používali taky. Jsou dost široký, al ejá si říkala, že je to fajn kvůli kyčlím. I když mám radši plínku vyšší než širší. Zvlášť teď jak holky celou noc spí, tak je nepřebaluju (kolikrát si říkám, že bych měla, celých 11 hodin v tom zavřený.. 😅), ale nechci je budit, bojím se, že by mi pak neusly bez flašky. No a jak se v noci vrtí, tak jim plínka sjede dolů a jsou počůraný až úplně na konci tý plíny. Jinak s Babylove jsme problémy neměli 🙂

menny
15. dub 2009

Jájo to schovej do polštáře 😀 😀 😀
Nám zas přišly daně, takže taky fajnový 🙂

cipisek007
15. dub 2009

Jáji, hlavně že to přivezli 😀

cipisek007
15. dub 2009

Jo daně mi taky přišly, ale myslela jsem, že to bude lepší když jsem pracovala jen půl roku 😒

No už se tam vrtí, tak jdeme cvičit a krmit, za cca 45 minut jsem zpět 🙂

achalteke
15. dub 2009

he hedaně tak já budu ráda když mi přijde pár stovék, celej rok sem dřela jak kůň a nemarodila ani jednou tak si můžu nechat zdát....

jdu se psem (vypadá ok) a pak se přemístíme domu....dnes má u nás prezentačku Hipp tak tam půjdu odpoledne očumovat asi 😀

menny
15. dub 2009

Já mám Míšo taky radší plíny delší než širší.
Jo a dnes jedu do hypernovy pro Pampersky.
Akce 2+1zdarma...takže po rozpočítání vyjde jeden balík na 273kč
A v Intersparu stál balík 486...celkem rozdíl

menny
15. dub 2009

Jéé psala Helča, že jdou domu 🙂

cipisek007
15. dub 2009

Peťul, to je dobrá cena. My teď máem papersky ty oranžový, 4-9kg a jsou s vůní heřmánku 🙂 Akorátže když tu plínku hooodně počůraj a nebo pokaděj, tak to pak dokonale smrdí 😀 Jinak my jsme nasyslili 6 balíků tesko plínek, jak je měli v březnu v akci, tak teď máem plnej děcák plínek, takže plínky aspoň měsíc nekupujeme 🙂

jáji, tak to vypadá, že těch kostí moc nesnědl, co? A nebo se poučil a dokonale je rozžvejkal 😀

Ty holky si ze mě dělaj normálně srandu. Už zase spí.

cipisek007
15. dub 2009

Peťo, fakt? To je super! Doufám, že brzy hodí aspoň pár foteček 😵 Už se na malou Magdalenku těším 🙂

cipisek007
15. dub 2009

No ale teď už je nenechám, už se tam zase vrtěj. Jdu je doprobrat 🙂

menny
15. dub 2009

Holky mizim, jdu přebalovat a krmit...
zatim papa

indigo
15. dub 2009

Holky někdo má hlavu na matiku, jinej třeba na jazyky.... já jsem na jazyky totální střevo, maturitu z němčiny mám jen díky tomu, že jsem se daný téma naučila nazpaměť jak básničku 😖 a na vejšce, když byla poviná zkouška z jednoho jazyka, to bylo pro mě utrpení, všichni ji měli hotovou v prváku a mě pořád vyhazovali 😀 jsem byla nas*aná, že snad skončím VŠ kvůli jazyku, kterej vůbec nestuduju... 😠 😀 ale dobře to dopadlo, profesor se smiloval..... 😀 😎

indigo
15. dub 2009

Míšo - huggiesky byly dobrý ty premium, tuším zeleno modrý (normální jsou červenomodrý), vyzkoušej 😉

indigo
15. dub 2009

Kojení na veřejnosti - mě problém nedělá, ale schválně se někde vystavovat, to zas ne, pěkně nějaká lavička v parku nebo tak... no jednou jsem kojila na náměstí u kašny 😀 taky jsem jen povytáhla triko, prso bylo schovaný. 😉

kacena00
15. dub 2009

holky já nemám šanci dočítat a tady mi to nikdop neshrne nebo se to ztratí v záplavě příspěvků 😀 😀 😀 😀

takže jen prolítávám, protože už slyším pochrochtávání - neklamnou známku toho že se moje dítě chce dostat ze sladkého sna k prsu ale bojuje s tím, co by raději 😀 ale dlouho trvat nebude a zvítězí hlůad

vidím, že řešíte kojení na veřejnosti - no my byly v pondělí za kamarádama v žirovnici - jako nikdá předtím, když sem s nima byla třeba na fesťáku či v hospodě nebo tak bych si nedovedla představit, že se před nima někdy vykozím 😀 ale byly sme tam tři páry - jedni mají kluka 8 měsíců, další holčičku 89 týdnů a my 7 týdeňáci - to bylo vtipný, když sme přišly k těm s holčičkou - zrovna její máma dokojovala, tak se k ní přidala ta s 8 měsíčním klukem, za chvíli řval Cyrda, mezitím potřeboval napít ten 8 měsíčňák, byly tam i rodiče tý holčiny s 9 týdenní

kacena00
15. dub 2009

jájo, já sem jim musela podepsat nějakej papír aby to začali posílat na účet, ale je divný, jestli už ti to na účet chodilo...no holt halda papírů a beordel bordel..

cipisek007
15. dub 2009

Tak nakrmeno, berušky spinkají a já vařím holkám polívčičku. Ještě jsem stihla udělat vajíčkovou pomazánku k večeři, ať žijou Velikonoce 😀 Ale poooovedla se mi. Už se těším, až si jí večer namažu na čerstvý chléb 😀 😀

Indi, jo červenomodrý máme teď. Už je nechci, zdají se mi i dost "prkenný" Tak zatím plínek máme doma dost, ale pak zkusíme ty co píšeš 🙂

cipisek007
15. dub 2009

JInak ke kojení, já jsem ani neměla čas kojit na veřejnosti a než bych ty svoje dvě cácorky tenkrát nakojila, tak se bude smrákat 😀 😀

menny
15. dub 2009

Jé bych si taky dala vajíčkovou a čerstvej chlebík...to by se ale Matýsek
uřval
No si Míšo představuju tebe a kojení holek a jak než nakojíš je tma
jako v ranci 😀
Hele mě napadlo kojila si někdy obě najednou ?

Holky se tu psalo o srazíku, jsem pro!!
Co takhle v Táboře 😅 ?

menny
15. dub 2009

Jako jsem dnes líná jako veš.
Zatim jsem si byla schopná převlíct jen kalhoty,
vršek od pyžama mám ještě na sobě.
Jsem teda vostuda, ale já se za to nestydim. 😀
Kdyby dnes nebylo to vítání tak se normálně ani snad
nepřevlíknu.
Sem i manžu poslala pro ty plíny. Jemu jet do krámu neva, ale
schválně mě zkoušel nalákat na C&A který tu včera otevřeli a že můžu utrácet.
Sem asi vadná, ale se mi nechce. Postihla mě lenora