Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
6. kvě 2009

Holky, nekoupíte na pár dní ty moje dvě děti?? 😅

petreva
6. kvě 2009

ahoj Míšo...já jsem taky totál vytavená...E. téda řádí...včera večer si nechala záležet..už jsem nevěděla jak ji utišit, to byl řev...jíst nechtěla, dudlíka taky ne...přitom byl čas k jídlu, tak nevím, co jí zase přelítlo přes nos, ale vyřídila mě téda dostatečně. Dneska trochu v menším měřítku pokračuje...mám obavu, že na ní něco leze..mě taky bolí v krku, tak jeslti to nechytla ode mě..hodná je "jen" v kočárku a to si zase já neodpočinu..doma nespí, musím jí nosit, jinak je zleeee. Mlíčka mám si myslím dost, ráno jsem odstříkala 55 😅 a už jsem toho nechala, neb mě bolely rucejak ďas..odsavačkou mi to prostě nejde, jsem levá..
Během dne ale mlíčko hodně kolísá až mě zaráží jak a večer je ho méně...je mi ale divný,že E. takhle pořád brečí a to i po příkrmu...ach jo...
No ni, madam vztává, spala 12minut, tak jsem si teda odpočinula...potvůrka podivná...

cipisek007
6. kvě 2009

Evi, přesně jak píšeš, tvrdě spí holky jen v kočáru a to si zase neodpočinu já. Barča před chvílí usnula, Terka se mi tu vzteká v lehátku. Zapla jsem jí vibraci, tak se nachvíli ztišila, ale začala škytat. A klíží se jí oči, ale škytavka jí nenechá spát.No jenže poslední dobou bývá, že jedna usne a druhá se vzbudí. Achich ouvej.
Evi, jakej dáváš příkrm? Nutrilon 1? Ten se zeleným štítem?

cipisek007
6. kvě 2009

Holky!!!!
Tak dneska je to přesně rok, co jsem otěhotněla 😵 Kolem jedné hodiny odpolední mě Špička inseminoval a moje tělo si z toho udělalo jednovaječňáky 😀

straspytelka
6. kvě 2009

Ahojky no dr mi vlastně na to neřekl nic co to je, jen že to může být jak reakce na zlato, tak zapaření z čepičky, tak jsem jí prostě před chvilkou náušnice sundala 😖 já teda taky nemůžu zlato v uších jinde jo, to je ok, mám snubák že 😀 koupí se jí buď z bílého zlata, nebo stříbrný, tady jsou fotky jak zničených náušnic, tak simonky hlava ☹ chuděra, mě to teda smrdí, jako by tam měla hnis, na fotce to není moc vidět, taky má pusinku jako struhadlo, je to ale taky tím, že se pořád šmelcuje uši rukama a tak jsem jí dala rukavičky a mažu jí snad co hodinu krémem od hipu, olej nezabral... 😒 https://www.modrykonik.cz/_gallery/81978/81978_... https://www.modrykonik.cz/_gallery/81978/81978_...

Cipísku 😀 tak krásné vzpomínání 😵

Mám nějakou depku, jak jsem ukládala to video na zkouknito.cz tak mě přepadl smutek, že dvojčátka nejsou ☹ ☹ asi to počasí ještě do toho a navíc se to u nás v JH hemží dvojčecíma kočárkama 😢 holky, proč mě to tak pořád bolí...chjo...jsem šťastná za Simončátko moje...ale...no nebudu vás zatěžovat 😵 😵

indigo
6. kvě 2009

Hezké ránko!

Strašpy - to nepřestane bolet nikdy. Nikdy se vám po dvojčátkách nepřestane stejskat... jen si posteskni, bylo by divný, kdybys to brala jen s mávnutím rukou..... 😉 Však Simonka jen co povyroste, bude z ní rošťanda za 2 raubíře... 😀

Ty nosítka - já ani ostatní nějak nezkoumala, už dřív jsem se rozhodla pro manducu (vlastně jsem rozhodovala mezi ergem a manducou), tak už mě ani jiný nezajímaj... 😖 😀 teď už jen zvažuju, zda jí opravdu koupím, pořád nevím, jestli se m tu na ní nebude jen prášit.

Míšo taky někdy hledám někoho, komu věnuju dítě, aspoň na den... mít doma 2 stejně trhlý, jsme už u Chocholouška všichni. Jen zajeď k vašim, tam se ta starost o ně rozptýlí, bude líp. 😉

cipisek007
6. kvě 2009

Já se zblázním. Jestli se dlouho neozvu, tak jsem spáchala sebevraždu. Skočím pod rozběhnutou slepici.

Už 20 minut, nekecám, 20 minut lítám mezi dvěma postýlkama a strkám dudlíky. Teď jsem je tam nechala ať se vzteknou. Dělají si ze mě akorát prdel.

cipisek007
6. kvě 2009

No nic, tak já si jdu přecejenom tu hlavu vyfoukat a jdu s nima ven, protože jinak asi zešedivím, spáchám tu sebevraždu, dám je prvním cikánům co potkám atd. atd. atd.

Tak papa večer.

petreva
6. kvě 2009

Míšo!!!!vezmem se za ruce a půjdem spolu!!!Elena jí jako když nejí, pak řve a vzteká se...pak zase jí a nejí...řve a vzteká se...už nevím...nejraděj bych uvařila stovku Nutrilonu a strčila jí to do pusy...už mě to fakt nebaví...akorát brečim a jsem vzteklá...
Já tonechápu...u prsa usne, pustí se...jakmile s ní začnu manipulovat, řev.......někdy úplně pso odmítá, ale mlíčko máme, tedy zatím, že 😔 😢 😔 😢
Míšo, teď je s ní naštěstí venku mamka, přijdou a už mámv hlavě zase kojení...ale pak půjdu nemylosrdně do toho deště taky, už to nehodlám poslouchat. Samotnou mě bolí hlava a ještě ten její jekot. Uf...

cipisek007
6. kvě 2009

Evi, oni jsou snad nějaký erupce nebo co. Holky takhle nikdy nezlobily ☹
Já jsem ani tu hlavu nestihla vyfoukat, šla jsem s vlhkou. Naštěstí vytuhly jen co jsme vylezly ven. Večer naštěstí usnuly jak dudci, tak doufám, že budou spát dlouho a ne do tří do rána. Kdyby aspoň v ty tři ječely, tak jim dám najíst, ale oni prostě jen leží a kňouraj, tak jim nebudu cpát papu, když už konečně spí (spávaly) celou noc.

Nu holky, my jdeme zítra ráno na vojtění, tak držte palce. Pak zůstávám u našich, aby mi drobátko pomohly s holkama a až se vrátí David, tak teprve pojedu domů. Takže se ukážu až večer.

joooooooooo jsem málem zapomněla!!

MÁM ZPRÁVY OD KROUPINDY!!

Psala SMS: Tak jsem dneska jela na kontrolu a uz si me tu v nemocnici nechali, zatim toho moc nevim, vic se dozvim zitra, budu informovat.
Mám vás pozdravovat, takže držme palce, ať tam holčičky ještě chvíli zůstanou 🙂

petreva
6. kvě 2009

Ahoj 😔 my bojujeme dneska celý den...takhle E taky snad ještě nevyváděla. Holky já už jsem fakt hotová...od samýho rána špatnš jí, brečí a brečí...teď večer vypadala že má hlad (asi jsem pako, ale kolikrát fakt nevim jestli má hlad nebo proč brečí..) byly to dvě hod...přicucla se a děsnej řev...utišila jsem ji a ono znova....hrůza bojujeme pd sedmi..a je půl desáty..už se uřvala a držim ji zase v náručí, ale je neklidná a budí se..můžu vám říct, že už jsem úplně a zcela bezradná...vůbec nevidim cestu kudy z toho...můíčko pořád mám, ale tímhle stylem....ne na dlouho 😢
Já nevím, jestli jí to špatně teče, nechutná nebo proč u toho tak vyvádí!!!!Kdyby aspon po kojení byl klid...ale to je jen venku v kočáru.... 😢

straspytelka
7. kvě 2009

Ahojky, no tak se přidávám do kolektivu kňourajících dětí, Simča měla taky včera teda po koupání náladu až do půl 10 večer 😒 už, jsem ráda, že dneska už je zatím klid 😉 Asi to bude fakt tlakem a počasím, šak dneska by měl být rozdíl 10ti stupňů, tak jsou asi hjolky citlivé 😉 Evi, tak v kolik se sejdeme?Navrhuju tak v půl1 nebo v1 u morového sloupu 😉 pak pojedeme na ty kyčle a připrav se na frontu- vem si sváču 😀
Cipísci, držím pěsti, už asi máte vojtění za sebou, tak snad to bude ok 😉
Kroupindu moc pozdravuj, kolik je vlastně tt? 😕 😅
Jinak všechny moc zdravím 😉

indigo
7. kvě 2009

Ahoj holky,
do klubu kňouradel se zatím nepřidávám, ale soucítím s váma...... 😖
Kroupi to snad ještě pár tejdnů vydrží, není myslím ještě ani 30.tt, no hlavně aby bylo všechno ok. 😉

straspytelka
7. kvě 2009

Ahoj Indi, jak se daří? Jo díky za info 😉 Jinak jsem chtěla ještě napsat, že jsem malí sundala náušnice a skoro úplně jí během noci zmizela ta vyrážka na pusince 😨 takže si myslím, že to je fakt tím zlatem, je teda divný, že se jí to neudělalo hned...Jinak mastička do vlásků taky pomáhá, je jako had, svlíká ze jí celá z kůže 😒 tak jí to jednou denně po koupání namažu a pak celej den vyčesávám velký kusy kůže 😖 ale vypadá to, že pod tím je hjezk kůžička, no bojim se jen o ty její tři chlupy na hlavě, ale vepředu už se dělá ježeček 😀 😀 jupí 😀 chtěla bych, aby měla vlasy hustý po mě...no uvidíme, asi fakt bude zrzka 😀 Tak já jdu za manželem do práce, potřebuje flešku a na hodinku ven, pak nakojit a pak tradá na kyčle... 😒 bojim bojim 😕
Večer budu dělat kokosovou buchtu pro naše, zítra přijedou a táta nemá rád kakao, pálí ho pak žáha, no a k večeři bude brokolice se sýrem a brambor 😉 Na zítra musím něco zase vyčíst na netu 😀 Co u vás vede jako jídlo, něco rychlího a dobrýho 😝 ?Napište

cipisek007
7. kvě 2009
achalteke
7. kvě 2009

Čau holky, zdravím po dellší době (měla jsem teď kvanta práce a hořel mi termín) ...

Jinak sem byla dnes v poradně a celkově mám nahoře 3 kila, což je asi úplnej normál u nás Doběn 😀 😀 😀 a ve čtvrtek jedu na ten cukrovkovej test nebo co to je, ble, ble, ble a blicísmajl

Juj co ta Kroupinda? ☹ Jéé tak doufám, že holčičky u ní vydrží co nejdýl...myslím na ní na doublemamku

cipisek007
7. kvě 2009

Jáji, nazdárek, čoveče, jsem na tebe myslela, kde se touláš 🙂

Holky my o víkendu nejedeme ke tchýni!!!! 😵 A příště se taky vymluvím ánžto mám narozky a chci to drobet "oslavit" u našich, takže z toho bych se taky mohla vykroutit 😀

Nu a jelikož mám za sebou 3 skoro probdělý noci a spím za chůze, tak jdu směr sprcha a postel, takže všem hezký večer a dobrou noc 🙂

achalteke
7. kvě 2009

Míšo hezky se vyspi a odpočiň si a hlavně ať se ti nezdá o tchýni 😀 😉

cipisek007
7. kvě 2009

Jájo, to doufám 😀

Ještě jsem vám přidala nový 2 fotečky do albíka 😉

cipisek007
8. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Tak my zachvíli razíme k našim. David jde na golfový turnaj, tak budeme s holkama celý den venku. Barča se už stihla celá poblinkat i s povlečením v posteli, takže mě čeká zase velký prádlo. Včera jsme jim v Bejbycentru koupili krásný šátečky a "pirátky". Bohužel mi to nestihlo uschnout ☹ Barča mi dělala modelku a moc se jí to líbilo, až jí Terka záviděla 😀
Jinak holky naštěstí spaly tvrdě až do tří. Pak se různě vrtěly, kroutily, pobrekávaly, ale já nevstávala, je tu David, tak ať si taky užije 😀

Tak já nás jdu chystat, hezký sváteční den 😵

achalteke
8. kvě 2009

Dobré ráno, Míšo koukám, že mám s Davidem podobný program - taky odpo razim na green. Ofíko je hřiště ještě zavřený no ale jako zaměstnanec, že..... 😀 😀 😀. Fotky hezký, holky už jsou pěkný kusance 😀

menny
8. kvě 2009

Krásné ráno.
Míšo jak to čtu, tak jsem moooc zvědavá jak dopadnem s Matýskem
na vojtění. Bojim se, že to nebude žádná sláva.
Máťa u toho poslední dobou pěkně řve. Cvičit máme 3x denně a řikám si jestli
to neni málo.

Téda Kroupi je v nemocnici ☹
Moc jí pozdravuj. Ať holčičky vydrží v bříšku co to jde!!
Držim palečky!!!!

Ve středu jsem byla s Barčou. Cyrda je fakt kouzelnej 😵
Koulel na mě ty svý kukadla 🙂
Tak jsme strávili společně supr dopoledne.

Holky vdává se mi za necelý měsíc sestřenice a jdu svědčit.
Leč nemám co na sebe. V Táboře nic nemaj. Výběr žádný ani v novejch
krámech nic neni. Teda je, ale tak na postavu 90-60-90 a to fakt nemám, takže zítra
razim s našima do ČB. Taťka potřebuje boty, mamka chce kostýmek a Honza košili.
Tu mu koupim. Tak je šťastnej, že se nemusí účastnit nakupování.
Budem toho mít moc, ale řikala jsem si, kdyby byla chvilka nebo kdybych měla brzo pořízeno,
tak že kdyby holky co jste z ČB měla některá chuť nebo čas dát kávičku nebo džusík???
Co Inuš?? Pedík...
Jo a taky zajdem do Artu pochválit jaký pěkný dítko mi udělali 😵

achalteke
8. kvě 2009

He he Peťo škoda, že nejsem z ČB - bych s tebou na džus ráda zašla 😉

cipisek007
8. kvě 2009

Tý jo Peťo a v kolik přibližně budete v ČB?
Kroupindu určitě pozdravím. A neboj, určitě ho pochválí. U nás je ten největší problém ta nedonošenost. Matýsek je donošenej a cvičíte poctivě, takže výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.
Četla jsem v tý knížce o vojtění, že víc jak 4x denně nemá cenu s dítětem cvičit. Už si nepamatuju důvody, ale optimal je prý 4x. Nám s dvojčatama dovolují 3x, ale i tak je to prostě 6x když to spočtu dohromady. A pokud vám dr. řekla, že máte cvičit 3x denně, tak ví o čem mluví 😉 Dej pak vědět, jak jste dopadly, ju? 🙂

Jájo, jak bylo na greenu? 🙂

Holky zdejší víte to? Jani už porodila. Někdy kolem půl druhý odpoledne, Kristýnka má 3,48kg a je prý nádherná (jak jinak 😵) víc nevím, slíbila mi, že zavolá, ale nezavolala, což chápu 🙂

menny
8. kvě 2009

Jáji, tebe bych brala všema deseti 🙂 🙂

achalteke
8. kvě 2009

Čau holky...

Míšo na golfu nic moc - nějak sem vypadla z formy a byla to jedna velká křeč, zítra vyrazím znovu... 😉

Peťo však my se uvidíme, jen počkej až budu mít ten šátek, tak tě budu obtěžovat 😀

Míšo Kroupindu samozřejmě pozdravuj i ode mně - to je jasná věc 😉

menny
8. kvě 2009

Míšo já nevim, jedeme kolem 9h, kolem 11h nebo spíš po by
jsme tak mohli být v igy a jak dlouho budem v ČB nevim, nejpíš dlouho 😀
A ty bys dyžtak mohla??
No to by bylo super!!
Mažu kojit. Kdyby se ti zítra chtělo, tak písni sms, hrozně ráda tě uvidim.
A kdybys mohla s holkama, bylo by to luxusní 🙂
No uvidíš ju 😉

cipisek007
8. kvě 2009

Peťo, já bych přijela jedině s holkama, ale nevím nevím jak nám to vyjde. Nic neslibuju, ale kdyby něco, tak písnu 🙂

Jáji, to víš, že jí budu pozdravovat od všech. Musím jí písnout o Jani.

Holky, jdu do sprchy a odpočívat, všem hezký večer! 🙂

achalteke
8. kvě 2009

jo a konečně poznám Čutkovic osobně - 26.5. jdu na 3D 😀 😀 😀 😀

Dobrou noc holky, já jdu čučet na tývý

menny
8. kvě 2009

Míšo tak ok. 😉
Jájo no snad se konečně sejdem 🙂 🙂
26.5. budu mačkat palce !!!!

Holky co ten srazíííííík ?????