Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
8. kvě 2009

Ty voe asi 100m od baráku má koncert Ewa Farna.
Mě šmejkne. To je řev.
Snad mi nějakej vožrala nevočeše auto.

achalteke
8. kvě 2009

Ježiš Peťo to musí být rachot, budete mít aspoň silný kulturní zážitek...by mě taky trefilo

Jo co ten srazík, se chci mermomocí srazit dokud ještě nemám bejby, pak už to bude asi horší....

menny
8. kvě 2009

no je to mazec, tohle neni moje gusto.
Kdyby tu aspoň hrálo něco pořádnýho.
Mi jebne.
Takhle u baráku koncerty nemíváme
zejtra celej den na nohách, tak snad se trochu vyspim.
Jdu si zkontrolovat auto, jestli je v cajku.

Hele srazík nemůžu víkend kolem 23.5. -pouť
30. jedem k sestřence, má loučení se svobodou
6.6. jdem na svatbu
a jinak je mi to šuma fuk 😉
Hlavně ať se sejdem
Komu se chce jet do Tábora ?? 😅
Jájo koukám, že budete mít Šimona 🙂 🙂 budem dvojka 🙂 🙂 😀 😀

cipisek007
9. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Teda, holky sice spaly celou noc, ale teď se tam Tereza furt jen vzteká. Kdybych jí včera neprohmatávala dásně, tak si myslím, že jí rostou žuby. No ale lítá tam David, ať si užije, mě se takhle obě vztekají od pondělka, nevím, co to do nich vjelo ☹

Peťo, tak jakej byl koncert? 😀 😀

Tady byl v noci hroznej vichr, naproti zateplujou panelák a ten vichr jim tam rozfoukal zásoby sádrokartonových kvádrů. Je tu v okolí bordel jak u cigánů.

achalteke
9. kvě 2009

Dobrý ráno ženy, tady krásně a nádherně 😵
Peťo klidně dorazím i do Tábora mě je to fuk jestli jedu do Budějc nebo rovnou do Tábora...a za 14 dní máme srazík s termínovkama, už se na ty holky jedny bříškovatý strašně těším (myslím, že jsem se tam sešly dobrá parta)

A dnes mě čeká premiera: bavorský vdolky, tak snad to nebudou podešve 😀 😀 😀 - sem se rozhodla, že teda trochu přiberu 😀

cipisek007
9. kvě 2009

Jájo, no jako ty tvoje 3 kila, to je prostě vostuda!! Tak mááááááálo!! 😀 😀
Hele, pak se pochlub. Bych si dala taky 😀

My dneska dáme holkám poprvé ke sváče ovoce. Zatím jen lžičku, ale budu denně přidávat. Dneska dostanou jablíčko, násleující 2 dny taky a pak zkusíme banana, to jsem zvědavá, jak se na to budou tvářit, zkusím je při tom vyfotit 🙂

achalteke
9. kvě 2009

He he to jsem zvědavá jak jim bude ovoce šmakovat 😀 😀 😀
Jo jo Míšo prcek mi pěkně ujídí tukové vrstvy zevnitř 😀 tak malej a už tak hodnej 😀 ještě se nenarodil a už má zásluhy 😎

cipisek007
9. kvě 2009

Jablíčko šmakovalo, takže se ani nexichtily, takže nebylo co fotit 🙂

To dělaly i holky a mám kilově stejně 😀 Přibrala jsem jen 11kg, zajímalo by mě, kolik bych přibrala, kdybych holky nosila dýl 😀

achalteke
9. kvě 2009

Takže si počvachtaly? No tak paráda.... 😉

cipisek007
9. kvě 2009

No byla to jedna lžička, tak nevím, ale zítra dostanou hnedka dvě 😀
A dneska dostanou k obýdku králíka. Od tchýně, uvidííííme 😀

achalteke
9. kvě 2009

teda ty si baštěj...karlíka bych si taky dala 😀

cipisek007
9. kvě 2009

My ho budeme mít na zelí s bramborem. už se na něj těším. Když jsem kojila, tak jsem měla strašnou chuť na zelí, tak bych ho teď jedla furt 😀

achalteke
9. kvě 2009

zelí zbožńuju - rajčata a zelí jsou moje nejoblíbenější zelenina 😵 😵 hele pošli po drátě králoše a já pošlu podešve, teda vdolky 😀

cipisek007
9. kvě 2009

Jak ti jdou? 🙂 Já mám na něco strašnou chuť, asi po obědě upeču nějakou buchťalu. Nejhorší je, že vůbec nevím NA CO mám chuť 😠 😀

achalteke
9. kvě 2009

Ještě jsem se do nich nepustila...až po sléze...no Míšo já už dneska straším od pěti tak sem přemejšlela co budu vařit, sice je kuřák v troubě, ale na ty vdolky jsem dostala silnou chuť.....upeč něco rycchlého a jednoduchého - tchýně jak tu byla upekla piškot, namazala marmoškou na to naskládala banán, zalila zakysanou smetanou a na to ještě nalila puding z mangovýho tangu a byl to geniální mňamec 😉

cipisek007
9. kvě 2009

Tý vado, to musela bejt mňamka!
Já upeču kakaovník, je to osvědčená rychlá dobrá buchťala, ale ten tvůj recepis si píšu, a někdy upeču.
Jo a ten kakaovník upeču až se David vrátí s holkama z venku, áááánžto došlo mlíko. Leda bych si udělala 1/4l ze SUnaru 😀 😀

David jde s holkama ven, aspoň si odpočinu, jsem nějaká utahaná. Tímto se Ti Peťo moc moc omlouvám, že jsem se neozvala a nedorazila ☹ Holky jsou furt vzteklý a mě to zmáhá 😒

indigo
9. kvě 2009

Ahoj kočky,
tak teď jsem z toho co jsem tu vyčetla regulerní hlad.... 😀 😝

Holky my jdem dneska do kina, co je malej na světě, tak snad poprvý! Mám z toho husinu už teď, jak ho babička uspí, jestli ho neláduje lízátkama a tak... navíc má posledních pár nocí asi nějaký ošklivý sny, tak mezi půlnocí a druhou se vždycky budí s hrozným pláčem. No snad to nějak zládnou, ale asi na tom budu hůř než Táda.... 😖 Jsem nějaká cíťa, nechápu, jak nějaká máma může např. v tej výměně manželek nechat několikaměsíční dítě doma a odjet..... 😝
Ale už tam asi 2x spal a vždycky to přežili, to jen já jsem schopná tam 3x za noc volat jak je... 😀 😀 😀 😝

indigo
9. kvě 2009

Teda jako že jsem dostala ten hlad...... 😀

cipisek007
9. kvě 2009

Indi, jako já jsem si tu buchtu přecejen upekla. Neměla jsem mlíko, tak šel David po obědě s holkama ven a koupil. Mám pečeno a dokonce jsem si připravila na zítra bramb. salát, budeme mít řííízky 🙂
Na co jdete do kina?

Jáji, co bavoráčky? Dooobrý?

Peťo? Co nákupy a výlet v ČB? 🙂

inna12
9. kvě 2009

Jéé, Peťul ☹ na kafčo bych s tebou šla ráda...my byli na chatce..to je škoda,
ale Jájo, jestlli pojedeš do Tábora, tak bych jela na srazík klido s tebou! 😀

Peťul, jak jsi na tom s šátkem?? ovládáš už něco?? 😉 Přítel by ho moc chtěl, já se bojím, že bych to neuměla..

zdravím všechny!

....jinak jsem pěkně otekla, mám to asi 3 dny, nožky jako konvičky, i v ksichtě, ruce, blbá voda...vypadám jak opuchlina už fakt 🙄 no ale co nadělám 😝 😀 ve středu jdu na masáž nohou, snad to trochu pomůže...

Janě gratulace k miminku.

inna12
9. kvě 2009

Jájo, jméno už máte stopro jisté?? vy se máte 😉 my furt ne 🙄 😕

achalteke
9. kvě 2009

Teda Indi tak kino vám teda fakt upřímně závidím...jak já bych vyrazila, nebo do divadla 😵 😵 😵 každopádně letos se chystám na Carminu Buranu a ještě něco na otáčko - kámoška tam dělá zdravotnici tak mi zajistí místo co nejblíž hajzlíku 😀 😀 😀 už se strašně těším....

Ježíši Míšo mlč, ten bramborovej salát...normálně sem musela jít setřít slinu 😀 😀 😀 😀

Inuš takže půjdete do šátku? Ty jo ty už si 30tt to je neskutečný....Inušdo Tábora mileráda vyrazim, ale vlakem - začíná má obtěžovat docela pás, takže raději jezdim jen krátký trasy 😀 😢 ...No a jméno, no snad už je definitivní, ale nikdy neříkej nikdy, že? 😀 😀

A bavoráci dopadli na jedničku, akorát ten můj moula šlehal a šlehalšlehačku až se zdrcla - takže byla taková másloidní 😠 😀 😀

indigo
9. kvě 2009

Jé, divadlo už nevím jak vypadá, chodili jsme celkem často, ale s dítkem už to není tak jednoduchý.....
Jdem na Líbáš jako bůh, kamarád na tom byl krom manželky i s tchýní a ta prej prohlásila, že volný pokračování se bude jmenovat Šu*áš jako ďábel 😀
No jdem se oblíknout a pomalu vyrazit, tak hezký večer, děvuchy! 😎

inna12
9. kvě 2009

Jáji, jojo, chtěla bych ho, do lesa, do přírody a tak...my chodíme často se psem a to se nám moc s kočárem neche,tak by byl fajn...a celkově to musí bejt super. chlapto viděl ve městě a moc se mu to líbilo 🙂 jen se to ještě naučit 😖 😝
no 30 tt a znova na mě padla únava, jakou jsem měla o dost dřív 😖 navíc oteklá, v noci sem tam křeč, v břiše šílí jak čert, blbě se mi dejchá, záda dole občas bolí a tak celkově je to teď trošinku horší 😀 ale jde to 😉 prostě nejhezčí období ženy 😀

já ještě autem jezdím v pohodě, tak se nějak musíme na ten srazík domluvit! ráda bych vás viděla! 🙂

inna12
9. kvě 2009

Indi, taky hezký večer! Užijte si to 😉 Bude se ti to líbit, taková oddechovka 🙂
... my teď byli na hororu v kině, můj blbej nápad 🤐 no celkem dobrý, ale pulku filmu jsem měla zavřený voči 😀

inna12
9. kvě 2009

ale klidně bych s tebou i jela vláčkem na výlet 😉

achalteke
9. kvě 2009

Jo přesně z toho důvodu chceme šátek a posleze manducu i my - chodíme se psem hodně do terénu a i proto jsme koupii kočík jaký jsme koupili, protože prostě vím, že budeme více nosit než vozit...

Indi na tenhle film jsem slyšela jen chválu 😉 užijte si to 😉

Čekám až mi skončí aukce a budu čučet na telku, tak se mějte 😉

petreva
9. kvě 2009

Ahoj holky,
MENNY, tak jaká byla noc?? Dalo se spát?
INDI, uží si filmík a vypni 😉 Táda to zvládne, chlapák jeden.
INNA, tak šátek?? V albíku máme jednu foto 😉 vážeme, nevím jak se jmenuje, kříž či jak...v kolíbce se E nelíbí
JÁJO, my pořád nevíme s tou manducou...kdybychom si ji mohli vyzkoušet 😒
MÍŠO, řízky a salát 😝 je toto možný 😝 a buchtáka k tomu, to je nedělní obídek 😝
Já dokuchtila koprovku...kopr je prý na laktaci, říkala Kačka, tak si ho teď dávám kam to jen jde 😅 jinak my jsme na tom pořád stejně, pořád bojujeme se vztekáním, histeričností a brekem. Dneska je Elence 7 neděl 😲 a váží nahatá před koupáním 5300g 😲 je z ní malej Mischelin 😉
Dost mi chybíte holky jedny moje 🙂 . Snad se to nějak dá do kupy (snad dřív než za půl roku) a budu chodit častěji. Mějte se všechny mooooc hezky.
PS: nové fotečky 😅

cipisek007
9. kvě 2009

Jájo, to neva, hlavně, že se zadařilo Tobě 😀
Jako jdu na salát, mám na něj chuť. Neumím dělat malý dávky, tak je ho pro celej panelák 😀

Evi, no na salát a řízky a buchtu bych si netroufla, kdyby byl David doma. Nechávám si zbytky do týdne a pak si jeden den uvařím na 2 dny 🙂
Holky se teď taky furt vztekaj. Buď spí a nebo ječí. Duo. Masakr. Odpoledne jsme je položili do lehátek a to neječely, tak to vypadá, že se jim v postýlkách nelíbí. 😅

Všem hezký večer a dobrou noc 😵

inna12
9. kvě 2009

Evi, fotku se šátkem jsem nenašla 😕 ale na tý č.23 je Elenka úžasná 😵