Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
23. kvě 2009

Brý ránko!
Míšo já jsem tě odhalila, ty máš tchýni moc ráda a jezdíš tam ještě radši! A nám tady píšeš kdoví co, aby bylo co číst... viď? 😀 Přiznej se!!! 😀

cipisek007
23. kvě 2009

Indi, kdyby tu byl stydící se smajlík, tak ho použiju 100x 😀 😀

indigo
23. kvě 2009

Jo tak ten tu fakt chybí, škoda že jsem nejdou vkládat obrázky a smajlíci odjinud... No tak snad to nějak přežiješ, na sušenkách... 😀 😎

cipisek007
23. kvě 2009

No jsou to polomáčený, tak si je rozdělím a pomalu budu konzumovat 😀

Jdu se umejt a pobalit nás, ať pak nefofruju, zatím papa a myslete na mě 😀
Já vám to pak večer zase napíšu 😀 😀

Hezký den 😵

cipisek007
23. kvě 2009

Jsem domáááá 😀

Ty jo ta zase hlásila, ještěže tam následující min. 2 víkendy nejedeme 🙂
Začala holkám něco povídat a pak říká: "No a když bude táta zlobit, tak vezmete klacek a pořádně mu nasekáte na zadek, na nohy, do břicha. Jooo??" NO já vyvalila oči a říkám jí, že to ať vůbec neříká, že mám takovýhleho synovečka a ten si servítky opravdu nebere, jakmile má v ruce klacek, tak je mu jedno, jestli tříská do země, do stromů nebo do lidí. A že nechci, aby se takhle před holkama mluvilo.
Ty vado. Kráva jedna. Jak jí TOHLE mohlo napadnout?? 😲 😲 Takže tohle korunuju zatím na její největší hlášku.

indigo
23. kvě 2009

Co slovo, to perla..... 😖

cipisek007
23. kvě 2009

Indi, no já se fakt bavím.
Jo a s tím jídlem, ona se nezeptala ani jednou, jestli nemáme hlad (jooo oběd jsme dostali, ale taky jsme domů přijeli až před pátou a oběd byl někdy v půl 12). Takže David nakonec šel do lednice a špajzu a něco mi dal. No masakr. A to byla vždycky pohostinná. Měla připravený jednohubky nebo chlebíčky, nebo nějakej koláč. Teď, co za ní jezdíme s holkama, tak nic.
Jsem Davidovi říkala, že nic nechci, že mám sušenky 😀 On se smál a kroutil hlavou. Já na něj: "A divíš se mi? Dyť co sem jezdíme s holkama, tak najíst nedostaneme." On: "no jooo dyť já nic neříkám."

kacena00
23. kvě 2009

hm...to je fakt nářez Míšo... a hlavně docela divný...

cipisek007
24. kvě 2009

Barčo, no já jen čumím, jak se ta ženská změnila. Po obědě vždycky nabízela kafe, sladký, na stole byly brambůrky nebo soletky. Ale teď prostě nic. A to si ještě představ, že ten oběd musel David nandat. Protože ona chovala ječící holčičku (už nevím kterou) a nechtěla mi jí dát, že jí utěší sama...
Docela jí podezřívám z těch keců co vedla včera okolo toho bití, že by ráda vyzkoušla sado-maso 😀 😀

kacena00
24. kvě 2009

jako jestli byla dřív jakžtakž normální, pak vopravdu nerozumim, jestli jí ruplo pod kulichem nebo co? ... 😀 😀 😀
hele míšo jak se projevilo to, že měla malá ucpanej ten slznej kanálek? cyrda teď má bubáky ve spojivkách, ale hlavně mívá zarudlý dolní víčko )což je místo, kudy vede ten kanálek, ne?), tak si řikám, že fakt musime mít vod každýho hovna trochu 😀 😝 jak říká Helča

cipisek007
24. kvě 2009

Barčo, on ten kanálek vede i horním víčkem, což sjem se divila. Jak jsme byly naposeldy s B. na očním, tak dr. právě vymáčkla hnis z horního víčka (i mi to ukazovala, když máčkla, jak to vyteklo, fakt jsem čučela jak tele na nový vrata). No a jak se to projevuje. Jsou v koutcích takový ošklivý bubáci, do žluta až zelena. A teče to především když se vzteká nebo pláče. Taky se v oku drží slza, je takový pořád lesklý. Ten hnis se drží především v tom koutku, ale kolikrát i v řasách (a kurňa nejde ven, když to zaschne 😠 ) Zarudlý víčka jsme snad ani neměly. Jestli Cyrda nemá třeba "jen" zánět spojivek, nebo nějakou alergii na pyly nebo prach. Zkus se pak zeptat dr. až půjdeš do poradny. Třeba ti dá jen kapky a ty pomůžou. Nám pomohly chvíli a pak to znova teklo ☹ V každým případě neuškodí, když mu to budeš čistit náhradou za Borovou vodu (nesmí se vyrábět). Místo toho ti v lékárně dají Opthal. Opravdu mu to neublíží a kukadlo s tím vyčistíš.

A co se tchýně týče, tak fakt nechápu, jak se mohla takhle změnit, já jí fakt měla ráda. Kulicha nenosí, ale mohla se někde řachnout o strom 😀 😀

cipisek007
24. kvě 2009

Jáji, jakej byl srazík a kde jste narazili na takovýho roztomiloučkýho ježečka? 😵

achalteke
25. kvě 2009

Dobrý ráno holky, tak se po delší době hlásím....

Míšo sraz neměl chybu, sjelo se nás asi deset. Penzion byl úžasnej, krásnej novej čistej s těma nejlepšíma snídaněma co jsme si mohli představit. Skutečnej ráj. Hodně jsme mluvily o všem možném (i nemožném) a hodně jsme se nasmály. V sobotu jsme si daly 14ti km tůru po Ždárských vrších k Velkému Dářku, kterou jsme krásně všechny zvládly 😉 a povídaly jsme, povídaly a pak jsme se všechny vyfotily v blond paruce (viz pas) 😀 😀 😀 Paní v restauraci, když nás viděla tak to komentovala slovy: "Ty vole, ony jsou všechny těhotné!!!!!" 😀 😀 😀 😀. Až dá někdo z holek fotky, hodím sem odkaz 😉
Jela jsem přes Brno a tam jsem se byla podívat v obchodě kde mají úžasnej výběr látkových plenek a podobých záležitostí....no takže až nám přijde přeplatek za zálohy tak pojedeme do Brna nakupovat 😀

Ježka mi poslala mamina a je tam těch fotek víc a teď bych skoro řekla, že ještě krásnějších, můžu přeposlat pošleš -li mail. 😉

Dnes jdete na tu resondáš (sakra bylo to tak, to slovo?), že? Tak doufám, že se dovíte o něco víc pozitivnější výsledky 😉

Jinak my se máme celkem fajn. Malošovi se pohupování ve vlaku moc líbilo (no je to holt nádražák), né už tak mě 😀 (viz. záchody, atd.). Zítra nás čeká 3D UTZ u Čutků, už se nemůžu dočkat 😵 😵 😵 a jsem zvědavá jestli nám potvrdí kloučka 😵

cipisek007
25. kvě 2009

Jáji, tak to je super, že se povedl. Koukám že jsi celá blond!! 😀 Jsem si říkala - ty voe, Jája přece chtěla dredy a ne blond!! 😀 😀
Na resondáž jdeme zítra ve 13:15 tam máme být 🙂
Zítra drží pěsti na Čutky, hlavně nám pak dej vědět, co a jak 😉
Musím letět, appa 🙂

indigo
25. kvě 2009

Ahojec!

Jájo jé to jste si to hezky užily, co? 😎 Já bych kolikrát někam jela, ale vůbec nejsem srážecí tip.... 😝 Tak maximálně nějak jednotlivě, ale třeba na organizovaný kafe do Igy bych nešla..... 😀 😎

achalteke
25. kvě 2009

Indi ahoj, co ty, už na prahu 30tt, toto letí, teda 😀 ..

no já zase jsem srážecí typ i když ne za každou cenu, ovšem tady se mi líbilo, že jsme byli pěkně v přírode, udělly jsme si vejšlap, prostě program byl hodně spontání, ale povedený a myslím, že všechny holky byly max spokojený....a těší mě, že lokalitu jsem našla já a holkám se líbilo, termín mohl být lepší, protože v praze byl festival respekt porodu a já tam strašně moc chtěla jet na přednášky 😒

inna12
25. kvě 2009

ahoj všem! 🙂
tak já už jsem samotinká, chlap opravdu odjel 😢 ale jen na dva týdny to ukecal, tak to snad nějak dám 😅 ale už ted druhý den je mi smutno...

Jájo, to jsem ráda, že se vám sraz vydařil, ježek je fakt nádhernej, až se mi zdá, že je to upravený, takhle roztomilej snad ani nemůže bejt 😵
zítra držím palce, ať se malej pěkně předvede, na 3D, ne jako ten náš hňupáček, co celou dobu mával pupečník před ksichtíkem 😠

Míšo, to je blbé, že zas malou budou trápit s očkem, snad už naposled a budete mít klid 😉

Pedí, nerodíš???? 😅 kdy vám prosím tě dorazil ten kočárek, po kolika týdnech od objednání??

Peťul, jak vy se máte? Co Davídek, už má krček zahojený? Co Matoušek, pořád hodné miminko??

Evi, co ty, pořád zlobivé miminko?? Ne vím, že to není vtipné, moc na vás myslím, jestli už se to trochu zlepšilo 😉 aby sis trochu odfoukla konečně 😔

mějte se všechny moc hezky papa 😉

inna12
25. kvě 2009

jo a na kafíčko by Indi nešla jo??? 😀 😀

achalteke
25. kvě 2009

Inuš čau, no tak to je v poho, když odjel "jen" na dva týdny, to tu bude coby dup 😉 ...a co už máš všechno? a do porodky už balíš? 😀 😀 😀 😀

Co ten Pedík? 😅

indigo
25. kvě 2009

Indi by šla, ale jak s kým, znáš to..... 😎
Jó zejtra už budu mít v profilu 30tt, letí to neskutečně. Přijde mi to jak minulej měsíc, všechny ty ivf... a za chvíli všechny rodíme! 😎

indigo
25. kvě 2009

Pedík je tajemnej, co? 25.5. by bylo krásný datum..... 😎

Jinak já jsme taky konečně začala s nákupama na mimi, krom kočáru, kterej mám někdy od března, jsem koupila 2 dudlíky a pantofle sobě do porodky. Toť zatím vše... 😀 😝

indigo
25. kvě 2009

Ale já mám spoustu věcí po Tádovi, tak toho ani moc nepotřebuju... 😎

inna12
25. kvě 2009

Indi, neznám 😀 😀
hmm, to já už koupila milion věcí, ale stejně tím kočárem fakt vedeš! 😅
Indi, nevíš, za jak dlouho vyroste mimčo o jednu velikost tak?? Jako o velikost hadýrků myslím... 😅

Jájo, no snad mi to uteče, pořád někde courám a přitom bych se měla učit, ale to se mi táááák nechce 🙄
ale dneska odpo nikam nejdu, byla jsem 2 hodiny ráno se psem a už jsem se takhle brzo pařila 😝 fuj...
...no věcí už mám dost 😖 😀 narvanou takovou menší komodu, hadříky, koupací pomůcky, další serepetičky, však víš... 😅 na kočár čekáme, autosedačku už máme, kolotoč též, postýlku..no skoro všechno asi už...
do porodnice mi chybí pár věcí, mám to na kopici tak nějak...a to je co říct, já takovej flinkač-všechno na poslední chvíli 😝 co ty? Ty už máš vlastně též kočár 😉

inna12
25. kvě 2009

jo Pedíku, ty koukej vozvat jo??? 😉

indigo
25. kvě 2009

Inuš ze začátku počítej, že poroste tak 1cm za tejden. Když se narodí cca 50cm, v šestinedělí, možná 2 měsíce bude nosit 56, pak už ne... Táda za první 3 měsíce vyrostl o 14cm. Pak se to pomalinku začne zpomalovat, schválně dávám jak rostl Táda (a byl to fakt "tabulkovej" kluk... 😎 )
narození - 49cm
6 tejdnů - 57cm
3 měsíce - 63cm
půlrok - 69cm
rok - 77cm
momentáně - necelý 3 roky - cca 102cm. 😉

inna12
25. kvě 2009

tyjo, tak to rostou rychle nějak 😅 😕
hele, asi blbej dotaz, ale ta velikost 56 hadříků je jako na výšku 56 cm?? já mám milion bodýček 56, to neunosí ani 5 dětí, ale nemám žádné menší, je třeba koupit teda i menších pár??
taky vubec nevím, co v tom červenci mu vzít do porodnice...čepičku maj mít prej pořád 😝 jé to bude anabáze 😀 😝

peda
25. kvě 2009

Ahoj holky 😉 😵

hele,já tajemná vůbec nejsem 😅 vždyť sem chodím 😉

Inníku,kočár přišel po 12 týdnech,už ho máme 14 dní u tchýně.Tak ty jsi zase sama?Ale 14 dní se dá zvládnout,ne?Co losík?ty jo,ty si stou školou teda užíváš,to ti vůbec nezávidím.
Věci di porodky pořád nemám v tašce,nějak se mi do toho nechce 😒 ani teda nevím,jak se mi to tam vejde,když tam dám župan a pantofle,tak mám téměř celou tašku plnou 😠 .

Jájo,to musela být paráda.Počasí jste měli úžasný,samý těhotný baby,co víc si přát?Já už bych teda žádnej vejšlap nedala,já jsem ráda,že vylezu těch 6 pater s nákupem a jsem totálně det 😠 😝
Zítra na vás budu myslet,pak musíš podat zprávy,jak u Čutků a jestli to Matoušek opravdu bude.

Indi,co manža,jak se mu líbí v práci? a jak to zvládáš doma s prckem sama?A to je někde v těch severních Čechách?Co tlak,když je takovýhle počasí?otýkáš?

indigo
25. kvě 2009

Jinak mě chybí už jen:
polštář+deka do postýlky, nějaký to povlečení (ale spíš Tádovi, segra podědí po něm s Krtkem a s večerníčkem, koupím mu nějakou mašinku Tomáše nebo tak...),
koš na mimi (nějakej bazarovej, nejlépe za pár korun 😀),
monitor dechu (ten jsem myslela že si půjčím, ale není od koho, tak holt novej a pak ho zase prodám)
podložka na přebalovací komodu
sobě propínací kojokošie (mmch kde je maj v Budějkách za rozumnou cenu? Viděla jsem cca za 7 stovek a to fakt nééééé 😝 )
kosmetiku, zůstanu u Babylove
Mno to je asi všechno.....

peda
25. kvě 2009

Byla jsem teď u dr na kontrole a na nákupu a jsem ráda,že už jsem doma.Udělala jsem si kávu a dala štrůdlík a namá to chybu.
U dr dobrý,vše připraveno k porodu,mám krev v moči,ale nešpiním,to asi jak se to tam rychtuje 😵

Dneska ráno porodila ta kámoškaco jsme spolu byly na OPU a ET,má holčičku,2650 g.Rodila císařam,malá měla nožky dole.Tak už se na ně moc těším 😵 😵 .

indigo
25. kvě 2009

Jé ahoj Pedíku!
Zatím docela zvládám, spíš si to užívám 😀 to víš, 4 měsíce jsme doma měli taťku, ještě 2 tejdny a někdo z nás by toho druhýho zavraždil... 😝 Nakonec zůstal v Budějkách, prvně nic nemohl sehnat a když teda sehnal aspoň to "pryč" a měl to jistý, ozvalo se pár firem z Budějic, tak si nakonec ještě vybíral. 😎 Sice za mnohem míň peněz, ale radši ho budu mít doma než aby jezdil jen na víkendy. A to se má dneska ještě vyjádřit jedna firma z Písku, tam by se mu líbilo, tak prej podle toho kolik nabídnou peněz, tak ve finále možná sotva podepsal smlouvu, bude dávat výpověď... 😠 😝 No uvidíme, hlavně že má práci.

Jinak já jsem celkem ok, tlak se drží práškama v rozumných mezích, mám se maximálně šetřit, snažím se... mám CS 3 a mimi je KP, ale má ještě čas na otočku... 😉 Naštěstí zatím neotýkám, trochu k večeru, ale myslím, že tak za měsíc bude hůř... 😝