Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
25. kvě 2009

já mám zase story s tou debilní kočkou,představte si,že v sobotu jsem na mě šla spát hodně pozdě,asi v půl 12,spím u kluka v pokojíku a on spí s P v ložnici a tak jsem si tam zhasla,přivřela dveře a najednou vyběhka z pod psacího stolku ta bestie a lítala po pokojíku,já ječela jak bláze,jak jsem se lekla,P ji chtěl chytit a bestie utekla v druhým pokojíku střešním oknem,který bylo otevřený,to je děs,ne?bůh ví,jak tam byla dlouho 😠 😠 😠

indigo
25. kvě 2009

Pedi ty z tý kočky snad i porodíš! 😝 Já myslela, že už to číča vzdala.....

cipisek007
25. kvě 2009

Inni, já bych ještě jedno brala, ale až tak když budou holky chodit do 2-3 třídy. aby mi pomohly. Těhu jsem si moc (vůbec 😠 ) neužila a ještě rodila o 2 měsíce dřív. Byl to krásnej pocit bejt těhotná. Chtěla bych to zažít znova 🙂

peda
25. kvě 2009

Jéé,Indi,ty jsi se tam nerozpustila??? 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Pedí, tak ta kočka se vrátila? Já myslale, že už máte pokoj!!

indigo
25. kvě 2009

Míšo jasně že na vás budem myslet, pro jistotu už od rána do večera!!! 😎

cipisek007
25. kvě 2009

tak holky, já jdu i s tou červenou mrchou do hajan. Všem dobrou noc a zítra si srazík užijte a po 13té na nás myslete, večer písnu 🙂

Dobrou! 😵

indigo
25. kvě 2009

Holky tak teda:
Místo - kavárna v pasáži Daniela, na Lanovce, znáte?

peda
25. kvě 2009

Míšo,dobrou i s věrnou kámoškou a ta kočka se nás drží,leze alespoň na střechu a sedí tam a čumí,nebo v noci je na terase.Já jí prostě musím otrávit,nedá se nic dělat.

cipisek007
25. kvě 2009

Pedí, my to nikomu neřeknem 😉

Už tu nejsem 🙂

zuzka84
25. kvě 2009

ahoj holky,
pry se tu mam taky domluvit na sraziku 😀 , zatim jsem blizsi info moc nevycetla ... Ale koukam ze peda taky bere detralex - na co to , pedi , vubec mas ?

peda
25. kvě 2009

To je ta Indi,jak je tam ta zahrada?Ale tam se asi bude blbě parkovat Innce,prior má hrozně drahý parkoviště,mi jednou byli u mekáče a platila jsem 80 kč

inna12
25. kvě 2009

Míšo dobrou! 😉

Indi, okej! to se mi i hodí, dojdu rovnou na tu pojištovnu si to proplatit 😉 a pojedu též busem asi, protože lannovka na parking taky pro mě hnus 😠

v kolik???

inna12
25. kvě 2009

může to být i brzo, než začnou ty hnusný vědra 😉 mně je to fuk celkem jinak

peda
25. kvě 2009

Zuzi na žíli,praskají mi v nohách ty žilky a asi i na ty otoky,ale efekt to teda nemá

indigo
25. kvě 2009

Leda bysme Inuš taky vyhnali autobusem... 😀 já to beru podle Zuzky, bude mít sebou prcka a těch míst, kde může bejt divokej tříleťák, moc není... 😖

inna12
25. kvě 2009

Pedí, detralex se bere i na hemouše ne??? no asi jo, taky je to žíla 😖

indigo
25. kvě 2009

No vida, takže místo vyhovuje? A kdy? No to je fuk, klidně brzy, ale nevím, jaká je tam otevíračka, abysme tam nestály v 9 a oni měli od 11ti.... 😝 Zuzko nevíš jak tam maj?

peda
25. kvě 2009

Tak ok,Lannovka,je to teda to naproti prioru?Tak chcete třeba v 9.30?nebo dřív??

inna12
25. kvě 2009

jo já pojedu klido busem! 😉 nejela jsem s ním asi ctvrt roku, když nekde nechci parkovat, tak mě ted vozí chlap, ale i tím busem pojedu ráda! se vzdycky dívám z okénka 😀

ale holky, v kolik tam????

peda
25. kvě 2009

Já se alespoň podívám do tý DM na tu tašku

zuzka84
25. kvě 2009

pedi - tak to je pekny, to se hned pohrnu do lekarny abych jim tam za to vyplazla 700kc 😝 😀

inni - jj, je to i na hemeroidy ...

a jak maji v te kavarne teda nevim ☹ , ale bojim se ze moc od rana tam nebudou a dneska uz byl silenej hic v 10

indigo
25. kvě 2009

A já do prioru na ty propínací košile... 😀
Jo je to to naproti bočnímu vchodu do prioru.

peda
25. kvě 2009

Inníku,to budeš mít teda výlet se vším všudy 😀 😅 i panorámata 😀 😀

inna12
25. kvě 2009

já našla, že maj od 8 hod.!
tak v 9 nebo 9. 30???

zuzka84
25. kvě 2009

ja bych jela nejdriv na 10 ... se bojim ze nebudou mit otevrenou driv ...

zuzka84
25. kvě 2009

inni - kdes to nasla ??

inna12
25. kvě 2009

Zuzi, maj dřív! já si to i uvědomila, že jsem tam byla s kámoškou dost brzy a to neni tak dlouho..
tak v půl desáté?

inna12
25. kvě 2009

počkej

peda
25. kvě 2009

Tak když tam bude zavřeno,tak můžem k mekáčovi,tam by se malímu líbilo,ne? a pak třeba přejít do tý pasáže.A já platila za ten detralex asi 300 kč za 60 tablet,beru 2 denně