Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
27. kvě 2009

Já mám taky tu jednorázovou podložku sebou nachystanou.
Indi,oni ty dětičky tak krásně spinkají a zamotají se v těch špršlích 😵 😵

straspytelka
27. kvě 2009

jo dudlík a odsávačku případně menší lahvičku, ale u nás to v porodnici nedoporučovali spíš prostě pořád přikládat a snažit se kojit normálně a dudlu taky moc nechtěli, kazí to právě to zvykání na prso.Tak já mizim, manžel sází, tak mu musím vrátit noťase.Brou a ofafrně papa

inna12
27. kvě 2009

Pedí, ne já dudlíkl do porodky určitě neberu, když už ,tak až dýl...mám dva koupený, ale dost jsem se o to zajímala, tak až dýl popřípadě 😉 ale to víš, každý to vidí jináč 😉

Pedí, snad ti tedy bude zítra líp! snad to ještě tedy nebude 😉

Indi, já dělám ve spaní taky šílený věci...ráno je kolikrát všechno na zemi, tak malýmu rozumím 😀

mně jde tak pomalu ted net, že bych to nějak mrskla, se z toho poséru 😠 😠

peda
27. kvě 2009

Tak cestovní fén teda nemám.Já mám jen jeden,takový profi dělo a to se mi tahat nechce 😠 tak já si musím pořídit teda ještě kruh,ten už doma nemáme.Tak si taky píšu k tomu,co zítra ještě dokoupím.

indigo
27. kvě 2009

http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/prvni...
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/druhy...

Zkouším, jestli se odkaz správně zobrazí... jó děti jsou schopný usnout v jakýkoliv poloze a pak během noci procestovat kde co... 😀

inna12
27. kvě 2009

Straspy, taky jsem právě hodně slyšela, že dudlajs kazí pak kojení, já zkusim ho vubec nedávat, ale bránit zuby nehty se mu nebudu, tak už máme jeden Avent a jeden Nuk...tak uvidíme, jeslti bude dudlíkovej

indigo
27. kvě 2009

Dudlík - neviděj rádi, ale já ho beru, měla jsem i poprvý a byla rozhodnutá nedat co to půjde, nakonec jsem byla za něj ráda. Kojení to u mě neovlivnilo, ale to může bejt případ od případu jiný... 😒

inna12
27. kvě 2009

haha profi dělo mám taky Pedí, ale to taky tahat nebudu, i když by se aspon ostatní mamky pobavily, co tam maj za kravku 😀 😀

Pedí, ne že mě pak zabiješ, až tam kruh bude, ale tenkrát fakt nebyly! Zeptej se třeba té tvé kámošky, jak ted rodila radši, at zbytečně nekupuješ..

peda
27. kvě 2009

Porodit se nechystám,neboj.Je mi blbě od žaludku a pálí mě žáha.Hemíka jsem zatlačila a on mi zase vylezl,tak mu to půjdu vysvětlit,kde je jako jeho místo a jdu spát,Pavel čučí na fotbal,dítě s ním,zítra nejde do školy,mají nějakej sportovní den a on s tou sádrou by toho mo nenasportoval 😀 tak může zůstat doma.Ten den je takovej celej divnej,no.
Tak já mizím a dík moc za ty postřehy do porodky,jste zlatíčka,fakt 😉 😵

inna12
27. kvě 2009

Indi, to je dobrý, ty nožky uplně ven 😀 a spí v klidu dál 😀

peda
27. kvě 2009

Inníku,kruh není zas taková investice a bude se zase hodit 😅
Hele,za exota bych tam byla já s tím fénem,pravá blondýna z Londýna 😀 😀 😀

indigo
27. kvě 2009

Jo, fakt je mu jedno jak spí, a zůstalo mu to dodneška, kolikrát jdu spát, rozsvítim si lampičku, mrknu do jeho postele a dítě nikde... prvně se leknu, pak ho vidim nacpanýho v nohách postele a naštorc... 😀
No taky mizím do peřin, dobrou divoženky! 😎

indigo
27. kvě 2009

Ještě tohle je fajn poloha na spaní... 😀
A mizim, dobrou! 😎

inna12
27. kvě 2009

😀

taky dobrou holky 🙂 papa

inna12
27. kvě 2009

jo holky, dostala jsem nějaké plastové lapače Medela, tak si je mám už vzít tam rovnou, když bych měla své???
jsem tu krabičku otevřela a ono je to hrozně velký 😕 jako puk 😀 nechápu jak to může držet na prsou 😕

cipisek007
28. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Ty voe Indi, takhle Táda opravdu unsul???? 😀 😀 😀

Holky, do porodky ještě z vlastní zkušenosti dopourčuju buď nůžtičky na nehty nebo pilníček. Může se vám zatrhnout nehet a poškrábat mimineško 😉
Já když jsem odjížděla do porodky, tak mojí jedinou starostí bylo, jestli mám pilníček 😀 😀 Doteď z toho máme všichni prdel 😀

cipisek007
28. kvě 2009

Jako masakr jsou, Indi, všechny polohy, ale ta na křesle, ta je neskutečná 😀 😀

indigo
28. kvě 2009

Brý ránko!
Jo, Míšo, to já jen abys věděla, co tě čeká, taky myslím jedna princezna cestuje, nebo už obě? 😀
Do toho křesla takhle běžně leze, normální člověk tam leze předem, náš mladej takhle přes boky no a už to nějak nezvlád a vytuh napůl cesty... 😀

Inuš klidně si vezmi vlastní, to už tolik místa nezabere... 😎 No velký jsou, to jo, aby se do nich vlezlo hodně mlíka... 😀 zkoušelas je dát do podprdy? To vyzkoušej, ať si zvykáš... 😎

cipisek007
28. kvě 2009

Indi, zatím jen Barča 😀 To je cestovatelka. Terezka se zatím jen přetáčí na bok, ale jde jí to dost slušně. Brzy se otočí na bříško.
Jinak takhle s nohama mezi šprclema neustále spala moje segra 😀 😀 (ta z yamahy 😉) to je dost prdka 😀

Holky se budí, jdu něco dělat, po sváče jdeme nakoupit a k našim, tak zatím papa 🙂

achalteke
28. kvě 2009

Dobrý ráno....
Holky u nás je to mazec. Můj chlap odjíždí odpoledne na nějakej největší fesťák do Lipska a je tu totální blázinec co si má vzít nemá 😀 no nebudu komentovat, já mám z toho prdel 😀 přesně tak do mě šil, když jsem jela před týdnem na sraz 😀 no takže mě čeká 5 dní slaměného vdovství

Potěšily jste mi těmi věcmi do porodky, já to zrovna teď řeším, že to bude tento měsíc moje priorita si raději vše nachystat, protože člověk nikdy neví, že?

Indi jo jo počkám až mi přijde apanáž od našich a vyrazim do velkoměsta 😀 právě i dokoupit nějaký ty věci do porodky, tak doufám, že je ve městě nějaká slušně vybavená lékárna. Jedna dobrá je v Krumlově, ale tam se nedá zaparkovat......
Mrknu na ty seznamy co jste sem dávaly a zkusím si udělat takový svůj seznam 😉

Strašpy den blbec byl proto, že kámoška má nějaký trable s přítelem a mě to nějak vzalo, protože ona je taky těhule 😔 ...

Přemýšlím jestli koupit podprdky E nebo rovnou F, ach jo, já budu mít za chvíli ty kozenky až na kolena 😢 😀

cipisek007
28. kvě 2009

Jáji na 5 dní?? Tý vado, co budeš dělat?
Čoveče mě prsa ani nenarostly. Jen občas jak byly nalitý mlíkem, ale to se nestávalo často. Takže podprdu jsem kupovala stejně velkou a nosím jí doteď. (byla dost drahá, tak je mi blbý jí vyhodit) Navíc hezky drží 🙂

indigo
28. kvě 2009

Co by dělala..... mejdan! 😀

Čau Jájo, čoveče ani ti nevím, jak jsou na tom místní lékárny, něco maj někde, něco zas jinde, to si člověk nevybere... 😝

cipisek007
28. kvě 2009

to je pravda, já mám naštěstí známou lékárnici, takže, když něco nemá, tak mi to objedná a druhej den to tam mam. chodim okolo denně, když jdu k našim, takže ani nikam daleko zacházet nemusím 🙂

achalteke
28. kvě 2009

No nevim co budu dělat 😅 dneska a zítra pracovat, protože zítra večer musim práci poslat, v sobotu jdu na dětský den dělat Trautenberga (co jinýho může těhule dělat) a v neděli a pondělí se pojedu válet k našim a nějak ještě do toho musim zakomponovat pletí zahrady 😀 😀 😀 😀
Ty voe na mejdlo asi nebude čas, ale taky jsem o nějakým holčičím mecheche přemejšlela 😀 😀 😀
Dneska ráno mě Šimon vzbudil, zase si dělal ordnung v bytě asi.....
Indi co ty jména? To co máš v pase beru snad jako vtip.... 😀 😀 😀

cipisek007
28. kvě 2009

jáji, ono se vždycky něco najde 🙂
šimonek bude uklízeč? 😀

y x xxxx nhv b fyxcxyx
tak tohle vám vzkazuje barča. přeberte si to 😀

cipisek007
28. kvě 2009

trautenberk jooo? no anče budeš těžko 😀

indigo
28. kvě 2009

Jájo Trautenberk... 😀 😀 😀 Moje dítě by tě milovalo, Krakonoše miluje, Trautenberkovi říká myslivec, protože je zelenej... 😀
No jména... jakej vtip, znáš lepší holčičí?!?!?!? 😀 😀 😀 Ještě Hildegarda, ale to už se mi tam nevešlo... 😀
No já mám 3 favority, chalp o nich nechce ani slyšet, ovšem já zas nechci ani slyšet o těch jeho. 😝 Takže buď se poperem, pozavraždíme a rozvedem a bude po mým, nebo dáme jedno jméno, na který jsme ochotný přistoupit obá, ale prostě to není to pravý ořechový... 😝 Přijde mi hrozně divný, že mám dát dítěti jméno, který je sice hezký, ale cejtím, že to není ono... 😖
A neprozradím!!!! Něco jsem řekla holkám na srazíku, doraz taky abudeš vědět... 😎

indigo
28. kvě 2009

Míšo - Táda by jí něco vtipného odpověděl, ovšem to by musel konečně slízt z toho nočníku!!!!! 😠 😠 😠 😠 Každou chvilku dorazej holky z práce po dlouhej době na drb a najdou ho tu v takovýhle pozici... 😀 😝

achalteke
28. kvě 2009

no se divim, že nechtěj abych šla dělat velrybu 😀 ...
joqdjowijnjw = pozdrav pro Barču, ať si to nějak přeloží do miminkovštiny 😀 😀 😀 😀 - že vzkazuje Šimon - budoucí bytový architekt 😀 😀 😀