Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
28. kvě 2009

Ahoj holky, teda dudlu mi nechce jinýho než običejnej kulatej 😅 no a taky už jen občas vyvyřím dudlíky, spíš je omejvám horkou vodou 😕 😅 o krytu jsem uvažovala, ale nějak pořád na něj nedošlo 😉 😅 s tím, že když kojíme, taky mi teče z toho druhýho jako blázen, vždycky cítím to teplo 😀
Teda to jsou jména 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky dobrý hihi.
Evi, tak ať se zase co nejdříve sejdeme, takhle když nás bude víc, bude sranda, hlavně jak děti porostou, už nás vidim ,jak za nima běháme 😀 😀 😀 😝
Dala jsem si včera do těla cvíčem a mám nohy jako z kamene 😒 ty- ole 😀 bolest jako prase 😅 😝 no cvíčo s Klaudií je mazec 😉
K těm plínká, ty fialové jsou lepší 😉

straspytelka
28. kvě 2009

jé pedíku, tak to je hrozný, zabal ho do studenýho prostěradla 😉 Kartáček i pastu jsem měla taky nové 😵 jo a vem si pinzetu na obočí 😀 tu jsem zase nemohla postrádat já a taky žiletku na podpaží a nohy 😅

achalteke
28. kvě 2009

Pedí taky se přimlouvám za zábal 😉 tem by mu tu teplotu měl srazit. Jinak se budu snažit kvůli tobě přijet co nejdřív, ale jsem trošku vázaná těma penězma

Strašpy píšu si teda plínky fialový!!!! Hele a co testovala jsi?

straspytelka
28. kvě 2009

Achalke, já netestla bojim se toho 😖

achalteke
28. kvě 2009

a furt je ti blbě? a bylo by to reálně možný? I když asi jo u nás teď nevim teda jak, ale otěhotněla holka s přerušenejma vejcovodama 😅

indigo
28. kvě 2009

No jo, Strašpy, testovalas?!? 😎

Fialový, jedině fialový!!! 😎

Boxík vemte jakejkoliv, časem se třeba někde objeví, já zatím nikde nekoukala, ubrousky budu kupovat jedině babylove, jsou fajnový a s kuponama do DM vyjde balík na 25,- cca 80 kusů, no nekupte to! 😎

A na terno jsem nějaká... no moc se mi tam nechce... 😀

straspytelka
28. kvě 2009

no u nás nevim, snažili jsme se 5 let a nic 😒 ale nikdy neříkej nikdy a to co vyvádíme- přerušovaná soulož teda nevim no...

indigo
28. kvě 2009

Strašpy testni, ať víš na čem jsi, takhle se budeš třeba něčeho obávat a třeba zbytečně... abys pak ze stresu ještě nepřišla o mlíko! 😉

achalteke
28. kvě 2009

hm hm, takhle to má i ta holka po dvou IVF dva kluky a za chvíli rodí třetího, doktor z toho byl úplně hin....

Indi Babylove za 25? To je snad vtip ne? Sakra proč já mám DMko tak daleko 😖

indigo
28. kvě 2009

Jájo já nedám na DM dopustit, ještě že jí mám "za bukem", mám i ty jejich slevový kupony a stěma fakt vyjde balík na 25. Normál teda stojí cca 40, pak mají megapack, tam jsou 4 balíky, za 160, je k tomu kupon na 60,- slevu, to se to pak nakupuje..... 😎
Proč máš DM tak daleko?!?!? 😀

indigo
28. kvě 2009

Dítě otravuje, že chce něco papat 😠 , hernajs vždyť ráno snídal, tak co by ještě chtěl?!?!?!? 😀 No jo, už jdu... 😝

achalteke
28. kvě 2009

Indi nejblžší DM je v Budějkách a to je nějakých 70 km a pak sice za hraniceme hned, což mám asi 15, ale tam nevim jak to s těma slevama je, ale určo to tam pojedu očíhnout 😉 ...u nás je jen TETA 😢

straspytelka
28. kvě 2009

no taky si říkám, že bych měla, ať se netrápim cvíčem a pak budu čumět na drát že 😀 😀 Jirka se tu tlemí 😅 😀 😝
Teta strejda, to je jedno, peníze lítaj jako blázen, chtěla bych nějakou práci domu, nevíte o něčem?

straspytelka
28. kvě 2009

jo mám nové foto 😵

achalteke
28. kvě 2009

Strašpy já bych věděla, to co dělám já... 😎 😎 😎 😎 , ale asi bych ti to předala až porodim 😀 😀 😀

achalteke
28. kvě 2009

Simča je kusanec, se ty naši chlapíčci tady o ty malý ženský porvou 😀 😀 😀 😀

straspytelka
28. kvě 2009

a co to je? jů tady chčije a chčije ale jak 😀

achalteke
28. kvě 2009

tzv. transcript = přepis audia od texťáku + překlad 😉 kdyžtak ti víc info pošlu do IP ať to tady nezamořuju...

straspytelka
28. kvě 2009

ok napiš do ip 😉 kuju popřemýšlím

inna12
28. kvě 2009

Pedí, chudák, ☹ tak snad mu teplota spadne brzo 😖
ty omáčky Apetito právě nijak chemický a nezdravý nejsou, chválili je dokonce v MF! ha...a jsou fakt strašně dobrý, všechny druhy... ono i taková kupovaná zelenina neni nijak skvělá, kolikrát víc chemická jak polívku v sáčku 😅 to by se nedalo jíst nic 😖
Pedí, co pejsek?? už může jíst, nedělá jí to problémy? malá 😒

na srazík příští týden pujdu též ráda 😉

no jo Indi, ale maj právě jen v tom Ternu 😀 jsem včera čítala leták..právě sem nikde žádnej plastovej boxík neviděla, tak tam asi budu muset 😖

babylove prdeloutěráky mám na vaše rady, vaše velebnosti Indigosti, už nakoupené, tak bědá vám, jestli se po nich oprudíme 😀 😀 😀

Straspy, jo, cvíčo s Claudií mám též, jenže na VHS, takže si ho přetočim tak leda na prstě..ale byl to fakt záhul, jestli máš to na dolní partie, si to živě pamatuju 😖 no čeká mě to po porodu též..hlavně nehladov!! to je fakt to nejhorší, naopak přibereš a budeš se zbytečně trápit, ono fakt funguje hodněkrát denně přiměřeně a pohyb a mělo by to jít...já strašně rychle příbírám, když se nehlídám, ale naopak i rychle shazuju, když se hejbu, ale ted jsem tak zpuchlá, jsem zvědavá, co mi zbyde po porodu 😝 🙄

cipisek007
28. kvě 2009

Holky, já jsem ten pilníček a nůžtičky myslela pro vás 🙂 Miminka ještě tak velký nehtíky mít mít nebudu 😉 Ale vy kdyby jste si zatrhly nehtík, tak ať to můžete ošetřit a nepoškrábat miminko 🙂

Evi, Barča má po sondáži. Zatím to vypadá dobře, jen sem tam jí něco vyteče, ale ukáže se zase až časem. Minule taky měsíc byla bez problémů a tak se jí to zase ucpalo ☹ Teď nic nekapeme, dokapali jsme kapky před zákrokem, tak teď máme max. jen vyčistit Opthalem a nebo Opthalmo-Septonexem 🙂

cipisek007
28. kvě 2009

Jáji, fialový z Tesca máme odzkoušený a zdají se mi zatím nejlepší. 🙂

Pedíku, teda ty máš starostí. Jak je malýmu?

inna12
28. kvě 2009

Míšo, pro nás jo?? hehe, to je dobrý 😀 ale malej od bráchy se šíleně škrábal ve spánku jak šermoval ručkama, tak ty rukavičky mít musel...

cipisek007
28. kvě 2009

Evi, fotky krásný, jak přebalujete na kameni je bomba 😀

Strašpy, Simonka je krásná 😵 😵

cipisek007
28. kvě 2009

Inni, ale jako fakt 🙂 To si pak budeš muset v porodce ten zatrhnutej nehet ukousnout 😀 A taky jsem to četla v pár seznamech co do porodky 😉
My jsme poškrábaný jen sem tam. Spíš maminku se snaží sice hladit, ale spíš mě dost poškrábou. To mi připomíná, že jim musím zase zkrátit drápky 😀

inna12
28. kvě 2009

jo Síma je kočka 😉 se mi to furt nechtělo načíst 😠

cipisek007
28. kvě 2009

Inni, mě to taky trvalo, než mi to načetlo holek fotky. 😠

inna12
28. kvě 2009

Míšo, já myslím, že nervama před porodem ani žádný nehty mít nebudu 😀

cipisek007
28. kvě 2009

a jéje, holky měly k obědu trochu brokolice a holky to nějak trápí. budeme muset dát na noc kapky 😒 a brokolici zase schovat.

inna12
28. kvě 2009

Míšo, co právě dělaj holky? spinkaj?