Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
11. čer 2009

Peťo ona je celkem v poho, ale občas měle kraviny a zdržuje mě, ale jde to 😀 😀 😀

menny
11. čer 2009

😀 😀 😀 Míšo taky dobrý
Strašpy MMB??? tak to se divim, že jsi tu. Já bych tam totálně zasekla 😀 😀

menny
11. čer 2009

no Míšo to je prevít viď. A náááramě se u toho baví. Ještě, že bydlí 200km od tud 😎

menny
11. čer 2009

Jájo to jsi klikař

achalteke
11. čer 2009

jdu ordinovat, tak čau drbalky a to Tábora mašinkou už se těšííííííímmmmmmmm, Peťo můžeš prosím dát echo Barče a Helče?

straspytelka
11. čer 2009

já jsem taky 82 ročník 😀 teda nestíhám číst, Cipísku co tchyně chceee 😀 😀
Jo taky to dělám s tím voláním, no je vidět, že ty Maminky našich milejch máme opravdu rááááááády 😀
No navrhnu Evče vlak, ale je to s přestupem..tak nevim no... 😨

cipisek007
11. čer 2009

na MMB už i prodávám, ale radši se nedívám co prodávají ostatní 😀

straspytelka
11. čer 2009

co prodáváš?Juknu 😀 já taky prodávám 😀 😀
Teda ta nová sestra v ordinaci, tak ta je na tečku mezi očička 😀

menny
11. čer 2009

Jájo dávno vykonáno
Právě psala Barča, že se mooooc těší 😵
Helča zatim neodepsala

cipisek007
11. čer 2009

Strašpy, chtěla vědět co kočičky. Jak dopadly u dr. A pak se furt ptá na to samý. Čím je krmím apod. Naštěstí volala Davidovi, takže jsem s ní nemusela mluvit. 😀

Joooooooooo a dobrá zpráva. David mi s ní na příští týden včera domluvil rande. Jenže ona odjíždí služebně na Šumavu 😀 😀 Jsem veeeeelmi hepy!! Jáji, nectěla bys tam na ní nalíčit nějakou past?? 😀 😀

Já su ročník 81 🙂

cipisek007
11. čer 2009

strašpy, jaká sestra? Já už to neviděla 100 let, vždycky skejsnu na netu 😀
Koukni se co prodávám moje ID 208787 🙂

cipisek007
11. čer 2009

a bude tam i Barča a Helča!! Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😢 😢

menny
11. čer 2009

Jo a Cyrda prý býva pěkně hysterickej, tak se prý máme na co těšit 😀 😀

cipisek007
11. čer 2009

Mno nic, já jdu pověsit prádlo a pak do hajan. Snad budeme mít klidnější noc a ne jako na dnešek.

Všem hezký večer a dobrou noc!! 😵

achalteke
11. čer 2009

jdu se taky mrknout co Míša prodáva 😉

Míšo pošli ji sem já s ní něco provedu 😀 😀 😀 😀 z kraje ji hned ožeru

Peťo, taky se na ní těším 😵 😵 😵 jej to by bylo bezva kdyby jela Strašpy i Evča, to bylo fakt prima setkáníčko 😀 😵 😵 😵

cipisek007
11. čer 2009

dostala jsem chuť na latté 😀

cipisek007
11. čer 2009

jako kdyby jste něco chtěly, tak dejte vědět 😀

cipisek007
11. čer 2009

jo a aby jste si nemyslely, tak to tělo tam vyfocený není moje. Je sestry 😀

cipisek007
11. čer 2009

si tady monologuju, doufám, že mě za to neukamenujete 😀

Už jdu věšet to prádlo 🙂 dobrou s kobrou!

achalteke
11. čer 2009

Míšooooooooo beru ty tři bodýčka s těma autama jsou parádnííííííííííí 😵 😵 😵 😵

menny
11. čer 2009

Evi, Strašpy....přijeďte... !!!!!
Jájo to by u nás neklaplo oni nepijou 🙄

straspytelka
11. čer 2009

😀 😀 😀 tělo sestry 😀 😀 koukám, že na tu odsávačku, tu jsem původně chtěla 😉 pořád o ní uvažuju 😅 ale asi už to nemá cenu...

indigo
11. čer 2009

Tak už jsem se na Míšu koukla... 😀 MMB i MMA je závislost, šmejdim tam pořád... 😝 už neprodávám, hezky jsem se tam ale zbavila kočáru. Ale zas budu, po dětech, a koš... 😀

Holky vy jste ukecaný..... No asi bych taky vyrazila směr Tábor, samozřejmě vláčkem, radši bez dítěte, ale zas kdyby brala Zuzka Davídka, tak by se spolu nenudili... 😎 ale ten brajgl ve vlaku... 😀 😀 😀 No uvidím... 😎

A mám koš!!!!!! Teda zatím jen objednanej a zaplacenej, ale snad se nic nepokaká..... Tímto Jáje děkuji za spolupráci! 😎

achalteke
11. čer 2009

Peťo se mno pijou všechny a kdyžtak sádlo na schodech to jistí 😀 😀 😀

Strašpy to je dobrý ten frapovač.... 😉 mňamka

indigo
11. čer 2009

Jsem vám prvně měla napsat, že mám koš a pak až že ho budu prodávat..... 😀

achalteke
11. čer 2009

Indi bezva, tak se zadařilo? To jsem ráda 🙂 ...jo prcka vem bude sranda s klukama, škoda, že nejedeme lokálkou k nám, bych se domluvila s Honzou aby je vzal přímo do mašinky a mohli si zahoukat

straspytelka
11. čer 2009

Teda dítě mi spí po 20 minutách, to je děs, už druhej den se probouzí takhle.... 😠 vždycky jí vypadne dudlík, no zvedá se Jirka a bere jí prej sem... 🙄 no ať žije disciplína že... 😖
Indi jakej koš? Mimochodem si mi připoměla, jsem nasr...protože mi přední kolečka udělali obr díry v tom košíku pod kočárem, to je v háji, nemůžu tam dát pomalu ani vodu s pitím, musím to spešl postavovat a dávat na to pozor aby to pak nedřelo 😠 fakt na ozdobu toto 😠

menny
11. čer 2009

Strašpy to první cos dávala odkaz to mám....po mamce. Je z toho výborná šlehajda, ale je to namáhavý...
Já si třeba dělám ledovou kávu a to tak, že do ledový vody hodim 3v1 a do toho kapku smetany a tim tyčovym mixérem s nástavcem metličkou mám supr čupr ice cafee

menny
11. čer 2009

hm bezva....manža hlídal malýho, ten bekal.... manža se vypařil na cigáro, takže je to na mě...už mu vadí, že jsem si sedla k PC. A to tu jsem tak hodinu/měsíc. Na net furt čumim přes telefon. Tak jdu pro Matouška.
Ten můj chlap mě fakt štve. On je na PC co příde z práce, aby se nepo
zatim ženy