Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
22. čer 2009

Já chci taky fotky!!!!!!!!!!
Komu mám poslat email????
Pošim, pošim!!!

Jako Indi nic si nedělej z meruňek, já na rybí salát
sežrala melouna a už přes hodinu mám běhavku 😠

Inni těhu s Dádou jsem byla na melouny doslova úchylná.
Tak tě chápu.
Jo a mám to zesvětlený a delší

Kroupi ahojky, se picnu, ty už účtuješ??
Holky teda pěkně rostou, už abys je měla doma viď 😵 😵 😵
jako cikorky šlohly manžovi boty???? Neřádi
fakt to je síla

Mě zas ze srazíku mrzí, že jsem si nepochovala Simonku a Vendulku ☹

holky mě škruňká v bříšku musim si jít hajnout, tak zítra jo

zuzka84
22. čer 2009

kroupi - super ze holcicky tak hezky rostou 🙂 . a cikani s botama ... des. no comment 😖

inni - jo tak to uplne chapu, asi je to opravdu normalni. ale bude to fajn , uvidis 🙂

a taky chci videt nejake foto 🙂 ! ja uz mam fotky ze svatby , tak dam do albika , ale pozdeji smazu 😉

straspytelka
22. čer 2009

Tak jsem se naštvala a smazala moje tehotenství, takže jsou fotky v albu 😉 u mě 😉
Dobrou noc holky a kluci 😵 😵

straspytelka
22. čer 2009

Zuzanko jinak se moc omlouvám, úplně jsem ti zapoměla osobně pogratulovat ke svatbě, jak jste si to vůbec užívali?Teda fakt jsem se nestihla zeptat na toooooolik věcí holky moje... 😢
Třeba i na vítězství v triatlonu 😖 co vaši chlapi vlastně dělaj holky?

kacena00
22. čer 2009

čau holky!!!srazík béééégo bájo 😵 😵 😵 😵 😵 předně mě ale točí, že sem si opět nepochovala žádbný jiný mimi, páčto když sem nehoupala či nektrmila cyrdu musela sem čurkat 😝

jo a omylem sem se dostala na nějakou starší stranu a všimala si že sem si v příspěvku stěžobvala že mi cyrda vypije jen 260 ml 🙄 😅 😅 😅 no tak to mě musíte mít za hysterku, páčto to bych tu paní co by to psala taky měla 😀 😀 😀 mělo tam být, že pije jen 60 ml 😝 , dnes dopo např 40 a za 3 hod zase 40 ml.. asi tloustne ze vzduchu pacholek 😀

a prosím pěkně cyrilek vůbec nesmrdí, ale indi je přecitlivělá 😀 to je samý chvály na kukadla na todle na tamto a cyrilek udělá největší diojem svým prdem 😲 no ale v autě se teda opravdu potentočkoval a máma zbytek cesty furt meldovala že to vedle něj nevydrží 😀 ten sunar je fakt zvěrstvo!

kde najdu fotky 😕 😕 😕 kuknu do albika, už se těšííííííííííííím a heklu budu uhánět o další fotečky

petreva
22. čer 2009

Straspy, úžasný!!! Já jsem z toho dneška tak nadšená!!!!!
KROUPI, ahoj, to je dobře, že holčičky takhle krásně prospívají!!! Držte se všichni i s taťkou!
INNIKU, koukem podávat aktuální info, ať víme co a jak a hlavně, kdy držet všechny palceeeeee.
BARU, no všechny holky, já jsem tak ráda, že jsem vás viděla...utíkám do hajan, že bych se tam dostala před desátou??? 😅
Jo a holky, našla jsem jiný úvaz. Je na princip toho kříže...fakt se uváže a Eleča má nožičky tak jak jste mi říkaly. Tý jo,mě se to furt nezdálo!! Snad jsem jí nějak neublížila!!! To bych si nezapomněla. Kuňa práce.
INDI, tak co meruňky,už se ozvaly?? 😀
Ale už...jdu..

kacena00
22. čer 2009

neboj neublížila, jen teď v tom bude klidnější 😉 a jen jí to prospěje

jo a to lipno beru též též též, sme si s pe´tou a helou řikaly že klíďo píďo bez chlapáku milerády moc moc rády a na budějický srazík se taky těšíme moooooooooc

jo indi, já furt nevěděla kdo seš, tak sem se pak holek ptala a musim ti říct, že se mi jen potvrdil můj dojem kterej sem z tebe měla že seš fakt ooooooobrrrrrrrrrrrrrrrrrsymapticjká žena, a teda to prdopomlouvání za to odpouštím, jo? 😀

tak dobrou a já jdu taktéž hají,sem ještě vYčerpaná z víkendu, protože sem tam usnula až v půl čtvrtý ráno

zuzka84
22. čer 2009

fotky ze srazu dobry , tentokrat mozna ani nemam kozy ke kolenum 😀 😀 a ostatnim to samozrejme slusi 😵 .... Co tam to moje dite provadi s michackou na skluzavce ? 😀 😉

ja uz taky dala svatebni fotky do alba "Cekame na druhe mimco" , pozdeji tedy smazu , at to tam nezaclani v prckove albiku 😉

jo a straspy to je v pohode , jsme si aspon sdelili jakou mame chut na knedliky se zelim a uzenym co? 😀
no a uzivali jsme si to tak nejak ... ja nevim, indi jsem rekla, ze normalne , dyt to zna ne 😀 . proste mi to nejak neprislo jako nic extra - porad jsem mela oci vecne na Dadovi , kterej zase vecne lital vsude kolem i dal 😀 , venku pak pri foceni skakal do louzi a malem ho kousnul nejakej pes (nacez celej vydesenej bezel obejmout fotografa 😀 ) ... no klasika 😀

zuzka84
22. čer 2009

hele Indi ma nejaky velky charisma , ty jowa 😅

kacena00
22. čer 2009

jo a ještě mě mrzelo že těhulkám ty miminka zrovna hajánkovali já sem táák toužila si sáhnout na pohybující bříšo, mě to teda chybí 😔 😵 😵 😵

ju jdu kuknout na fotky

inna12
22. čer 2009

jdu též mrkat na fotky 😉

Zuzi, taky moc blahopřeji k vdanému stavu! moc moc lásky do celého života 😵

Evi, jejej, snad ještě žádné palce, holky, neblbněte, však mi je už dobře docela, určo jsem měla tu střevní chřipajznu, my ještě vydržíme !! 😀 monitor byl uplně okej 😉 a už se budu šetřit a bude to dobré 🙂 sem přeci říkala, že 42 to u mě jistí haha 😀

jdu spinkat, ještě jdu na ty fotečky 🙂

kacena00
22. čer 2009

všecky ženy mi byly symaptické, i ty co znám, i ty co sem nově poznala, to zase jooooooooooooooooo, ale prostě indi má u mě body za některý příspěvky na některý diskuzii a tak sem na ni byla hodně zvědavá, jen sem to tu nerozšiřovala ale když už sme se teď viděly z očí do očí, no tak to tu říkám 😀

zuzko ty si byla ale krásná nevěsta, máš nádhernej účes

kacena00
22. čer 2009

já sem si řikala, že sem měla dojem, že na srazu bude i inna ale jak sem měla nekonící období tak mi toho asi hodně uteklo, tak tys byla nemocná? tak snad už bude všecko až do porůdku dobrý, hele to bys nám neudělala že bys rodila až na 42 tt, my se tady všecky už těšíme na další bábetko! 😵 😵

zuzka84
22. čer 2009

tak ted premyslim jestli se moje mimco vrtelo , ale nejak nevim ... ono se hlavne vrtelo to starsi 😀 , mladsi vetsinou porada mejdany pote co bracha ulehne 😅

inna12
22. čer 2009

no Zuzo, ty si byla kooooooooooočaaaaaaa veliká 😉 😉 fakt moc pěkný fotky, krásná rodinka 😵 moc sluší všem 😵

zuzka84
22. čer 2009

Jo tak Indi zapusobila pac je "vorachla" 😀 😀 ... no nic , mi nejak hrabe, asi abych sla radej spat 😉

zuzka84
22. čer 2009

jo a dekuji za pochvaly fotek. mi prijde ze se divne tvarim, ale S. rika ze se tam taky divne tvari a pritom mi tam prijde ze se tvari dobre 😀 , tak snad se tvarime oba dobre 😀

kacena00
22. čer 2009

hele a jájo, zapomněla sem se tě optat, cože to bylo za tu trautunberskou akci?

kacena00
22. čer 2009

tváříte se oba hezky, a faktys vám to sluší

jo miminčí noční mejdany...nezbývá než popřát, aby z toho až budou na vzduchu rychle vyrostly! tak brou

inna12
22. čer 2009

jojo, Baru , 42tt 😀 já to tak dlouho cítím, nevím proč...jen ten minulý týden mě tedy překvapil, ty křečíky dole, jsem si říkala, není možná 😀 😝 ale asi to s tim nesouviselo, snad...však ještě snad srazíků bude, doufám tedy
🙂

jdu chrápat dobrou všem dobrým lidem

cipisek007
23. čer 2009

Doooobré ránko!!

Koukám na fotečky a jsem zmatená.
Černovlasá v černým tričku je Zuzka84, tu co jsem pokládala za Helču je Peťa (Máš nějaký světlý a delší vlasy??) a Helču jsem už pak poznala, je na fotce s Barčou, že jo (20 a 21)? 🙂
Fotky jsou krásný, nejvíc se mi líbí "těhotná lavice" 😀 😀 😀

Zuzko, mooooooooooooc sluší na svatbě. Všem třem 😵 😵 😵 Byla jsi krásně oblečená a účes taky paráda!! Zmokli jste nakonec?
A ta nudící fotka je skvělá 😀 To fakt tak dlouho kecal? 😀 😀

Holky hlásím, že si ty moje potvory si ze mě fakt dělají prrrrrrdel. V noci spaly CELOU CELIČKOU noc. Tatínek vstával snad jen jednou. To snad není ani možný ☹ Asi nechám na mateřský Davida 😀 (ježiš, to už tu taky jednou bylo....). Jsem ale vyspinkaná do růžova a holky taky hrajou si ani neceknou. A to jim dneska jdeme nechat udělat bebí, jdeme na očko ☹ ☹
Ehm, tak mi právě David oznámil, že k nim vstával opravdu pouze jednou a to v 5 hodin... Není to k nas.rání???

petreva
23. čer 2009

Ahoj holky!!!
MÍŠO, už jsem nakukovala ty nikde, tak jsem si říkala, jesti se ti daří chrupkat trošku déle...heleď, tak je to vždycky, holky jsou hodný, když o "něco"jde. Včera Elenka taky téměř necekla. Pak vypadám jak hysterčí matka...no co..musely jsme kojit ještě po cestě, tak já za volantem, Elču o něj opřenou...no vzrůšo. Tak si zahejkala aspoň tam.
ZUZKO, tý jo, fakt ti to moc sluší! A ta foto společná je hezká! Davídek drobet v akci,ale tak to má být!No a "nudící" tak je bomba, muselo to být fakt zábavný 😀

petreva
23. čer 2009

Tak jsem se rozhodla, že neska po kojení vyrazíme k té Dr. pochybuju , že mi něco řekne...vlastně ani nevím, copo ní chci. Nějak to neumím dát do kupy. Holka prostě neúměrně breči...jeden den je to lepší a já si říkám, že UŽ a nechce se mi Dr. zatěžovat, ale pak přijdou dny, kdy je to děs běs, tak já nevím, jeslti mám plašit.

cipisek007
23. čer 2009

Evi, jj vstávali jsme až v šest a šli rychle cvičit a krmit, protože potřebujeme být po jedný hod. na tom očkování. Neuvěřitelný. Já spala celou noc!! No dvakrát jsem se vzbudila, protože mi přišlo to ticho hodně podezřelý, tak jsem holky obešla a sáhla na ně, jestli dýchají. Magor, já vím. 😅

cipisek007
23. čer 2009

Evi, už je tam záskok? Tak třeba že jdeš jen Elenku zvážit a zeptat se rovnou na to ječení. To mi připomíná, že v neděli byly E. tři měsíce, co? A nepřestala? Takže tuhle neděli přestane? 🙂

cipisek007
23. čer 2009

Jdu se sebou něco udělat, uklízet a připravit holkám věci k dr. Zatím papa, budu nakukovat 🙂

petreva
23. čer 2009

Míšo, taky mě napadlo, že se půjdem zvážit 😅 Jo jo, byli jí 3měsíce...já právě nevím, jak píšu, je pořád víc dní kdy ječí...no, půjdu tu Dr. omrknout. Už jsem se tak rozhodla. Uvidíme, třeba Elča něco předvede 😅
Spát celou noc, to už ani člověk neví coje, viď...Tak dneska dostanou holčiny píchance? Hexu? Pak písni co to očičko, jo?
Tady tak leje! A je zataženo, blevajz...k Dr. pojedem autem, ale pak s E. stejně asi půjdu ven, bych se z ní zcvokla. Ona doma moc nespí.
Jdu na zuby. Jsem k snídani vybrakovala co kde bylo. Jsem měla nějakej hlad no 😅

indigo
23. čer 2009

Brý ránko!

Tak teď nevím, jestli se mám červenat nebo urazit, že jsem voráchlá..... 😀 😀 😀

Baru díky! Hele a náhodou to je fajné, že Cyrda takhle prďákuje, jeden prd je lepší než 10 doktorů! 😀 Jsem ale ráda, že si tu nálož nechal až pro maminku..... 😀 😀 😀

Evi - jen plaš! Vyraz tam, doktorka ti hlavu neutrhne, jsi matka, no tak máš starost! Ať si třeba myslí, že jsi hysterka nebo plašan, no a co! Jde ti o Elenku! A třeba jí opravdu něco je... 😖

Míšo - to je prča 😀 holky tě maj normálně na háku! Z tatínka mají respekt a tak spinkají celou noc..... 😀 Já bych vraždila... 😠 😀

Co sem to ještě..... jo, jdu zkouknout fotky... 😎

petreva
23. čer 2009

INDI, ahoj , viď, taky si myslim. Tak jdu pobalit tašku. Dítě mi ještě spí,což je divný,ale ono je šero a počasí na prd...
Holky, normálně vám tomusím říct!!!! Naši sousedi nahoře....ty vo...už mě štvou...onikdž se do toho pustí tak je to slyšet po celým baráku. Všichni si na ně stěžují...no a mají ložnici nad naší...mě to přijde tak nechutný. Asi jsem zastaralá, ale takhle to slyšet...a navíc mi tam spí holka! Jeslti mi ji jen jedinkrát vzbudí normálně tam naběhnu a budu bušit dokud neotevřou...klidně nahý...to svět neviděl. Už si stěžovala sousedka, že když tam přijednou vnoučata, tak za ní chodí, ža tam pán ubližuje paní...hrůza.

achalteke
23. čer 2009

dobrý ráno....

Zuzko svatební fotky supr! Moc vám to slušelo a řekla bych, že Dáda je teda úplnej taťka, ale fakt 😅, jo a jen tak mmch mám pocit, že ten váš svědek je můj spolužák 😀 😀 😀 😅

Srazové fotky tak bezva, jen ty prsa bych si nějak zmenšila, to je děs... 😝 a maj teda jednu chybu - že tam neni Strašpy nikde 😒

Jinak měla jsem v plánu pokecat na srazu tak nějak postupně se všema, ale nějak se to nedalo 😒 a mrzí mě to, ale asi bychom tam byly ještě teď...taky mě zajímal ten triatlon a co vaši mužici atd. (jo můj chlap dělá na dráze technika a občas mašinfíru 😉)

Barčo - trautmberská akce = každý rok tu děláme pohádkovou cestu pro děti v rámci dětského dne (letos se to kvůli nepřízni počasí posunulo), je to cesta lesem kde je několik (docela dost) stanovišt s různýma pohádkovýma bytostma a děti tam plní úkoly a dostanou za to nějakou sladkost. Na konci cesty - u nás v parku - je ještě čeká "cesta pravěkem" (máme krásnýho velikánskýho mamuta pro tuto příležitost) a různý atrakce, opékání, hudba a prostě sranda a většinou je to tak, že se tam sejde celé městečko a večer se paří u ohně atd....Já dělávala většinou čerta (kvůli dredům a dělám ho i na Mikuláše) a letos teda Trautmberka (Honza byl Krakonoš)....je to taková sranda (dělát ot dobrovolně hodně třeba manželských párů a starších dětí atd.) a děti to milují a těší se na to celý rok 😉

Míšo tak holky si z tebe dělaj šprťouchlata co?

Evi jen vyražte i kdyby o nic nešlo, tak se ti uleví, že si tam byla a doktorka určitě něco poradí 😉