Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
9. črc 2009

Míšo, no tys měla zase nerv, že je to brzo, to je jasný 😖
no prej jsou i nějaký tříselný, křížový bolesti 😖 já určitě nafasuju všechny najednou 😀 😀

inna12
9. črc 2009

asi jak se stojí, tak ta váha dítka tlačí na tu žílu velkou, což? tak se asi odkrvujem..něco takového to bude asi 🙄

cipisek007
9. črc 2009

Tříselný jsem neměla, jen mi to právě vycházelo z kříže do podbřišku. Jakmile to pak přešlo do podbřišku, tak to ustávalo. Na to jsem se těšila. Jak jsem psala - nebyla to nějaká obrovská bolest, to víc pak bolelo rozchodit se po císaři, nebo se zvednout z postele, ale bylo to dost nepřijemný. Ještě jak jsem byla napíchaná kapačkama na obou rukách, tak se nešlo nijak uvelebit, jen jsem si pokrčila nohy, když to přicházelo.

zuzka84
9. črc 2009

miso - no to by teda meli delat lavicky i uvnitr 😀 . no ono aspon kdyby byli pred kasama , ale v globu nejsou ani pred kasama - tak to jsem myslela ze chcipnu nez dojdu k nejake lavicce

zuzka84
9. črc 2009

inni - ja nevim u Dady jsem vydrzela stat normalne, zase jsem mela jine problemy , ktere ted nemam ... ja teda myslim ze to je u me tim tepem (jinak s nicim problemy nemam , ale i to tak uz citim) , u indi zase to bude nejspis tlakem ... takze nas zlobej srdicka potvory 😀 , ale to byva v tehotenstvi caste no 😝

cipisek007
9. črc 2009

zuzi, to je pravda. tam nejsou. nikde. jen před tou lékárnou. 😒

indigo
9. črc 2009

Jéje tady se kontrakcuje... 😀 😀 😀 já svoje zkušenosti přidávat nebudu, páč to co jsem myslela, že jsou kontrakce a kroutila jsem se do všech možnej poloh, aby se to dalo přežít, tak mi sestra řekla, že TOHLE teda nejsou porodní bolesti, že TOHLE nic není.... 😠 ale jak už jsem psala dřív - mám nejspíš nízkej práh bolesti a co jiná ještě jakž takž zvládne a v pohodě rozdejchá, já bolestí upadám do bezvědomí... 😝
No ale ta sestra měla pravdu, dokud mi nerupli vodu, tak to byla jen bolest jako kráva, po vodě to byla bolest jako stádo krav a volů a bizonů a velbloudů dohromady..... 😀 😀 😀 😀 😀 😝

Jinak tedy přeji hezké poledne!

Evi M úžasná! Šátkovat asi nebudu, ale manducování je fajné..... 😎

indigo
9. črc 2009

Do krámu z tohoto důvodu radši nechodím, když už, tak na mininákup a s velkým košíkem, o kterej jsem většinu času opřená. Pohled na mě divnej, ale prostě na tu šumavu nakoupit musim... 😖
A nebo do OBI, tam maj vystavenej zahradní nábytek, tam se hezky sedí, to mám vyzkoušený..... 😀

inna12
9. črc 2009

ještě jsou lavičky v globu před tim, jak prodávaj tu sekanou v housce...to je od těch předních kas trošku blíž
Zuzko, asi..ale i bych vsázela, na tu dutou žílu u tebe, že ti jí mimčo při stání utlačuje, pak se ti udělá zle 😒
chlap je pryč, tak si jdu ohřát asi ovocný knédl s tvarohem, nic jinýho mě nenapadá 😖

Míšo a za jak dlouho tě ta jizva přestala bolet? myslím to nejhorší bolení?

inna12
9. črc 2009

hmm, Indi to mi ani neříkej 😠 ještě začnu uvažovat o epidurádlu a ten jsem teda nechtěla 😀 😝

inna12
9. črc 2009

taky se vždycky opírám o vozík 😀

inna12
9. črc 2009

ale kvůli zádům, to břicho mě hrozně převažuje
nic, jdu si utvořit ten oběd

inna12
9. črc 2009

epidurádl 😀

indigo
9. črc 2009

EPIDURÁDL 😀 😀 😀
Inuš buď v klidu, u mě to taky bylo tim, že jsem byla úplně uzavřená, mimino nepřipravený, čípek megatuhej, CS 0.... to se pak blbě rodí a cpou do tebe tablety, injekce, oxytocin, roztahujou "manuálně", prostě humus, nikdy více takovejhle porod na sílu. 😒
A v tvým stádiu těhotenství už jsem měla po porodu... 😀 😎

indigo
9. črc 2009

Taky jdem obědvat, páček a dobrou chuť! 😎

petreva
9. črc 2009

Ahoj holky, díky za chválu, je to fakt bezva a vzhledem k tomu našemu krátkýmu šátku...jsem ráda, že jsme do ní investovali..a navíc jsme měli jedny návleky zdarma 😉
STRASPY jdu najít ten odkaz...

menny
9. črc 2009

Tak mám úžasný zprávy 😵 😵 😵
Matoušek krom nožiček (a to máme 1 cvik) necvičíme už vůbec!!!!
A jsme měsíc do předu v náběhu na plazení 🙂 🙂 🙂
kontrola až 18.8.
Dádovi teda cviky přidala. Je jak kostlivec, potřebuje posílit
zádový svaly, aby se mu pod školní taškou nebortila záda,
ale protože cvičí na míči, tak ho to ba

Baruš seš hrozně hodná!!!!!
Děkuju za nabídku. 🙂 🙂 🙂
ozvu se ti

Mě v těhu nevadilo chodit, sedět, ale taky jakmile jsem jen stála, tak jsem
myslela že padnu ☹

teď se hodně kupuje ten Yal nebo jak se to jmenuje, ale za Dády to nebylo
proto jsem psala po staru 😀

přišla hexa, měli jsme jít dnes, ale dr tam byla dnes jen do
10h a šla jsem s klukama na to rehabko, takže na očkování jdem zítra
jsem popravdě ráda, jinak by mě štvalo ještě víc, že nemůžeme srazíkovat.

inna12
9. črc 2009

Petul, a já to věděla, že budou dobré zprávy, fakt !!! on je tak šikovnej od mala 😵 gratuluju 🙂

menny
9. črc 2009

Inuš děkuju
jsem na Matouška obrovsky hrdá!!!!!!
Prostě po tom všem jsem fakt šťastná, že nám to tak dopadlo!!!

Evi manduca krásná.
Já ji viděla na živo poprvý, je to cca týden, u dr., a byla to ta hnědá s modrýma kytkama
viděla jsem jí před tim jen na netu, ale takhle..krása
Ale mandukářka ze mě stejně nebude. Jsem zamilovaná do šátků 😀 😀

petreva
9. črc 2009

MENNY!! Výborně! Musíš být hrdá, je na co 😵
Jen šátkuj, je to hezký...ono asi každýmu vyhovuje drobet něco jinýho.. 😉
Tak sjem to dítě zase musela uspat na rukách, potvorýna jedna...to jsem zvědavá, jakjí to dlouho vydrží. Spí od čtvrt na dvě 😠

zuzka84
9. črc 2009

innus , ale ta duta zila nebo co se projevuje jen v leze a ja tam fakt nelezela 😀 . a myslim ze uz i trochu poznam od ceho to je ... proste kazdej mame nejaky problemy tehotensky , s Dadou jsem zase mela uplne jiny mno 😅

kacena00
9. črc 2009

hooooooooj!!!

no tak paráda paráda jen tak dále, matoušku za chvíli tě mamina nebude stíhat 😀
hele mě bylo takhle blbě když sme byly na vejletě v novohrádkách, několikrát sem sebou málem praštila ale předtím sem se dycky brutálně opotila, že mi tekly v tý zimě až čurky potu do čárky v zadku a klepela sem se

ale já to tak mívám, i když sem brala ..jé jak se to jmenovalo jo, utroš, a vlastně i bez utroše při hladu, ale todle v tom 20 tt bylo masakrozní takze s tebou zuzi taky velice cítím

já nevim, asi taky nebudu mandukářka ale jestli mám bejt šátkařka tak budu muset někdy zmermomocnit pěťu 😀 😀 😀

menny
9. črc 2009

Evi děkuju
to je jasný, že každýmu vyhovuje něco jinýho 😉
hlavní je, že se těm našim dětičkám v šátku nebo manduce líbí
Když dávám M. do šátku tak vydává takový nadšený zvuku, je to prdka
musim si to někdy nahrát. 😀

holky tak za poslední 14dní kadíme větší frekvencí.
Právě se mi M. podělal až na bodýko a kalhoty, takhle po...
je dnes už po třetí a to jsou teprv dvě

menny
9. črc 2009

Baru 😀 ráda,
já nemít Hanku, tak jsem v pytli 😀
pošlu ti odkaz na dobrý vázací videa 😉

zuzka84
9. črc 2009

Baru - jj, taky jsem se potila a kdyz jsem pak (u tej sekanej 😀 ) sedla na lavicku , tak jsem se zase uplne klepala zimou , ale uz mi bylo lip ... no je to nekdy sila zvladat to tehotenstvi 😉 . me jako dost mrzi ze jsem takhle nepouzitelna , uz kvuli malymu ,no. a to musime zvladnout jeste 2 mesice

menny
9. črc 2009

😀 😀 Baru teď koukám na email 😀

petreva
9. črc 2009

Ty jo, tak ta roubířka spala 25minut...to se snažim poo aby spala v postýlce, se na to vyprdnu, takhle doma nemám šanci něcoudělat natož uvařit...
MENNY, BARU, vám ty šátky ale moc sluší, njak mi k vám prostě jdou 😉
ZUZKO, téda takhle špatně...tak se drž i s drobanem 😉
Tož jsem se dozvěděla, že můj brácha má s největší pravděpodobností Dnu, to je mu 22 😔 ty jo, je to takovem malej-velkej pošuk, ale v životě má dost smůlu. Už tohle bude blbí pro život, taková dieta a možnost selhání ledvin...a to měl v 19 těžkej úraz ruky, na to ani nemyslet...brouk můj...
Tak už je to v postýlce vážný...musím za uřvancem. Tak někdy zas...

cipisek007
9. črc 2009

Já se na to počasí vy... z vejšky. To kurník nemůže v rozmezí 12:30-15:30 nepršet popř. nebejt hic, že by se jeden pic?? 😠 😠 😠

Aspoň, že jsem stihla nakoupit. Potřebuju ještě na poštu, přišel mi nějakej balíček. Nevím co to je, asi nějaký vzorky, nic nečekám. tak půjdeme po sváče, holky teď spí v postýlkách. A jako naschvál je tam slunce.

Peťulko!!!Ooooooooooooooooobrovitánská gratulace!! Mám moc velkou radost 😵 😵
Matoušek je bojovník, a ještě je měsíc dopředu, páni. Že mu posílám pusinku 😵
Co se kadění týče, tak si myslím, že to má co dělat s těma zoubkama.

Zuzi a jak jste vlastně dopadli včera s Dádou u dr?

Epidurádl, už aby jste porodily, nebo změníte český jazyk 😀 😀 😀

cipisek007
9. črc 2009

Jo Innko, já ani nevím kdy to přestalo bolet. Jakmile mě přeložili na neonatologii, tak vím, že jsem měla jen velkej problém se zvednout z postele, tam už nebylo to držadlo, co ti visí nad hlavou (takovej ten trojuhelník). Takže když už jsem se zvedla, tak jsem se snažila udělat co nejvíc věcí, abych nemusela vstávat často 😀 Holky mi dali na pokoj asi až pátej šestej den po přestěhování.
Jakmile jsem dostala holky na pokoj, tak jsem tu bolest asi přestala vnímat. Takže fakt nevím.
Jo apak, když už jsme byly doma, tak delší chození mi dělalo problém. A na to mě kamarádka upozornila. A já jí nevěřila. Třeba vytlačit kočár do kopečka nebo ho zvednout na chodík, to bylo něco.
Teď už je to OK, ale když ležím na zádech a mám jednu z holek na břiše a oni jak jsou dlouhý a furt kopají nohama a už se i odrážejí, tak mi dost často zajedou špičkou do podbřišku. Jo to ještě bolí.

inna12
9. črc 2009

Zuzko, neprojevuje se jen vleže...ta paní co zkolabovala v aute u viaduktu, jak jí ten chlap zachránil (bylo to i v tv), tak právě to bylo kvůli tý žíle a ta seděla...a já četla, že i když stojí těhotná, tak se přitlačuje, ale méně..., každý mimino je tam naštorcovaný jinak, někdo je na to citlivej, někdo ne..ale nebudu se hádat, stejně je jedno z čeho to je, říkala jsem asi, toho my se nedopátráme 😀 spíš už řešit, kde jsou co nejblíž ty lavičky 😀

Míšo, hmm, tak to asi nebylo příjemné 😝 já nikdy ani neměla narkozu, tak jsem taková neznalá...

Evi, to je mi líto bráchy ☹

já si jdu umejt palici, pak ke kámošce, na ten kurz,tak už mam co dělat..
pá epidurádlové 😀 😝