Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
9. črc 2009

tak si užijte srazík, snad na ten příští se taky dostaneme 😉
Dobrou noc 😵 😵

zuzka84
9. črc 2009

pedi - super ze taky snad dorazis , i kdyz hlasi zase dest - boooze doufam ze nebude chcat , mohlo by byt tak jako dneska , to celkem slo ... tak se budu v noci asi modlit 😀 ... Davidek uz se tesi na hriste a na Tadeaska 😉

tak dobrou noc

inna12
9. črc 2009

a na tety ne jo?? 😀 si dělám srandu, je mi jasný, že těm dětem jsou náký baby, který na ně mluví putna 😀

na shledanou zítra 😉 snad se tam donesu z parkoviště 😝 mam nohy fakt těžký a hrozně oteklý 😢 doted jsem je měla nahoře a nic moc, a to dneska není horko...sakra

DOBROU 🙂

zuzka84
9. črc 2009

inni - to vis on se zatim tesi na ty tety co se s nima hodne zna, jinak moc ne , ale bud rada aspon mu nemusis na pocest utirat prdku po kakani , jako kamaradka dneska 😀 . holt nechtel od maminky noooo 😀 😉

tak at je zitra neprsici pocasi!
jdu uz taky chrnet 🙂

cipisek007
10. črc 2009

dobré ránko holky!

jsme od půl 5 vzhůru ☹ bolí mě hlava jako kráva, ale dorazíme, snad to přejde.

ona dorazí i Pedík s Ellenkou? Super 😵

jdu tu zvěř nakrmit, pa

straspytelka
10. črc 2009

Krásné ráno, Cipískové jsou už vzhůru jo 😕 tak to jste vstávali o 30 minut dřív než my 😀
Dneska jdu J pro dort, má narozky, koupila jsem mu bonsai nebo jak se to píše... 😅 pořád o tom básní, že by se mu líbila 😕 no ale starat se budu určitě já zase že... 😖
Tak si hezky užijte srazíkování 😵 😵 😵 Hezký den všem 😵 😵

petreva
10. črc 2009

Ahoj holky, takhle brzy? 😕
Straspy máš IP, ještě jsem nejukla na konec diskuze..no ani jsem nepředpokládala, že tu budeš 😅 .Ty jo jsi mě zachránila s tou nabíječkou, to víš, že jsem ji v Jes. nechala...pošlou mi ji poštou, jen je safra pátek tak jsem zvědavá, kdy dorazí...nic, teď si ho dobiju a dopol ti písnu sms kde se se S. nacházíte a vrátím ti jí 😉 moc Ď

cipisek007
10. črc 2009

Strašpy a jak jsi vůbec dopadla u zubaře a na gyndě?
Bonsai 🙂 Přesně jak píšeš, starat se o to budeš ty 😀

cipisek007
10. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.novinky.cz/koktejl/173368-starik-cht...

By mě zajímalo, jestli ta prostitutka dostala zaplaceno předem 😀

menny
10. črc 2009

Dobré ráno
tak ta hlava furt bolí. Neni to nějak mega hrozný, ale bolí 😠
nemůžu udělat prudkej pohyb a předklonit se.
Já jsem tak na.raná, že mě ta hlava poslední dobou
bolí vždycky několik dní v kuse ☹ ☹ ☹
Ale před Máťou jsem migrénu mívala jak jste psaly. Musela jsem být
v naprostym tichu, tmě a někdy jsem i zvracela....to tohle je sice na dlouhý
lokte ale aspoň to neni tak intenzivní.
Jinak noc byla stejná jako ty předešlý, žádná změna.
Tý jo ona na srazík dorazí i Pedík s Elluškou.
Ach jo a já tam nebudu 😒
Jáju, Inku a Indi už taky neuvidim s pupíkem. Inuš jsem sice těhotnou
viděla ale ne pupíkatou.
No nic mi se nasnídáme a jdem na tu hexu. Tak pak nevim jak tu budu, bejvá pak solidně protivnej
ale už jsem si zvykla co nám lezou zuby.

Krásně si užijte srazík!!!!!
Na dálku posílam pohlazení pupíků a pusinu Barušce, Terezce,
Elle, Vendulce a Davídkovi....snad jsem na nikoho nezapoměla
Tak papa děvuchy

indigo
10. črc 2009

Brý ránko, my náhodou spali AŽ do 6ti, no taková osmá by byla lepší, co nadělám... 😖 tomu dítěti stačí čím dál míň spánku, nechápu, až bude třeba ve školce po obědě spát, tak mi usne snad o půlnoci. 😠 😝

indigo
10. črc 2009

Petí zvládni to nějak, hlava je svi*a.... 😖 a neboj, uvidíš nás sice bez pupků, ale zato s miminkama, to bude lepší! 😎

menny
10. črc 2009

😀 to měl Míšo chlápek blbý

cipisek007
10. črc 2009

Peťul, mě je taky bídně ☹ Málem sjem při krmení holek musela odběhnout na WC, naštěstí jsem to rozdejchala. Taky nemůžu udělat prudkej pohyb a už vůbec se předklonit, takže cvičení dneska bylo docela o hubu 😖
Tak ať Máťa zvládne hexu na jedničku a bez vedlejších účinků 😉
Pusinky předám 🙂
P.S. Zapomněla jsi na Tádu 😉

cipisek007
10. črc 2009

potřebovaly bysme sem nějakou novou těhuli. Nejpozdější termín má Jája, ne? Nebo Zuzka? A pak nic.

A co ta Jája, dorazí? Snad se ještě ozve.

menny
10. črc 2009

Jéje pusinu samo i Tádovi 🙂

Míšo to máme určitě z toho podělanýho počasí
mě teď stačí menší změna a řepa mě rozbolí

cipisek007
10. črc 2009

Peťo, přesně a ono se mění, má bejt od neděle horko a ve středu až 30 (chuděry těhule). Takže jsme tu rosni dvě, radši bych ale rosňou nebyla. Pitomý počasí!! ☹

menny
10. črc 2009

Hele doufám, že tou těhulí bude Lenča 🙂 !!
Jak tak píšu o tý podělanosti, tak tu na mě koukaj kukadla s právě vybuchlou
náloží v plíně 😀
takže mizim

indigo
10. črc 2009

Holky vůbec z tý vaší předpovědi nejsem nadšená, na mě je i těch 20st. tak tak, včera jsem šla ven až když se rozpršelo, stihli jsme to domů akorát, než zase vylezlo sluníčko. Tý jo já tohle někde říct, tak si lidi asi klepou na čelo..... 😀

Jo, těhule by to tu chtělo, poslední je Zuzka, ale ta je i s Jájou "normálně", poslední arťáckej úspěch jsem myslím já, no měly by tam s tím něco dělat... 😠 tak snad se teď přidá Leni. 😎

cipisek007
10. črc 2009

Peťo, tak pěkně utírej 😀

Jj, Lenča, tej to už konečně musí vyjít!!

No ono vůbec tady arťaček moc není 😀 😀 Já po IUI, po IVF Indi, Peťa, Pedík a to je všecko, ne? Jestli si dobře pamatuju, tak Evča i Strašpy jsou taky normálně?

indigo
10. črc 2009

Skoro dopadnem na srazu jak minule - sraz mamin a těhulí z Artu a jediná "arťačka" jsem tam byla já a moje 2 děti..... 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
10. črc 2009

Měly bysme změnit název 😀 😀 😀

cipisek007
10. črc 2009

Musím to zaklepat, ale začíná mi být líp 😕

menny
10. črc 2009

Míšo ještě Monča, ta je taky po ivf
Indi ahoj, nejsi divná, ale těhotná, Davídej je 12.8. 02 přímo na povodně.
A před tim bylo nehorázných vedro dokonce až 40stupňů. Co bych tenkrát dala za trochu
deště aby se trochu ochladilo. Začala jsem tenkrát rodit, když začal povodňovej slejvák

dnes je nám 5 měsíců !!!! 🙂 🙂
Míšo vzpomínáš.......hrůza ten čas

indigo
10. črc 2009

Těhulky a miminky, co se v Artu dotkli kliky u dveří a otěhotněly, + pár těch co jsou po ivf nebo iui. Výstižné? 😀

Já jsem si musela dojít udělat kafe, mám po ránu taky nějaký blééé stavy a kafe mě z toho dostane, myslela jsem, že si ho dám až s vámi, no tak nedám.... tak si dám tousty! 😀

cipisek007
10. črc 2009

Peťo, velká gratulace. Ty bláho, zas nás tam vidím 😀 😀

Indi, chtělo by to ještě něco delšího 😀 😀 😀 😀 😀

Tak jsem to tam vedle ve snažilkách sprdla 😀

menny
10. črc 2009

Indi já ti nevim, ale najdou se tu i takový co na art jen pomyslely
a kliky se tam v životě nedotkly 😀 😀

indigo
10. črc 2009

Peti to je fakt, mělo by bejt spešl počasí pro těhule, třeba nějaký zóny chladnýho vzduchu a deště nebo tak něco... 😝 příští tejden 30, no měla bych o víkendu dodělat co je potřeba, zabalit tašku a pak budu jen umírat na gauči a čekat na den D... 😝

cipisek007
10. črc 2009

No jo, na tu jsem zapomněla, jak moc často nechodí, jsem skleroza. A Zuzka-Zuzan ta je taky přirozeně jen po dotknutí kliky, ne?

Peťo, tak to já dostávala megamigrénu. Tys rodila, bolelo tě břicho a já nerodila, jen jsem neměla kde složit bolavou hlavu (už jsem se nedostala přes řeku, musela jsem zůstat u známejch ve městě) a měla jsem nefalšovanou dvoudenní migrénu i s bli.tím.

tak to já na kafí počkám a toust si dám taky, díky žaludku jsem málo snídala.
Je v tý kavárně teplo? Já jen jak mám obléct holky.

cipisek007
10. črc 2009

Peťo, tak to je Jája 😀 😀