Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
13. črc 2009

pedi - na to ja mam trochu jinej nazor, nechci rozvadet, ale tak kdyz ji reknu ze to nechci tak by to mela respektovat ... doufam ze mu to aspon nestahla uplne, jeste rekne ze mu to docela jde samo .... no ja bych se akorat rozcilovala tak uz mlcim 😀

jajo - jj, v CB v DMku maji Ecover - praci gel a i avivaz. orechy to ne eee, ty nekde u latkovek 😉 . a ten polstarek s peckama tu taky stopro maji

indigo
13. črc 2009

Holky chápu vaše obavy, né že bych se vysloveně těšila, přeci jen vím do čeho jdu a že to rozhodně nebude procházka růžovou zahradou... ale když Inuš a Pedík píšou, že jsou tam odný a milý sestry, hned je člověku líp... navíc se těším, že se zbavím toho pupku, nějak mi začal vadit při úplně všem a mimi je nastěhovaný kdesi mezi nohama, normálně cejtím, jak mě tlačí do stydký kosti... 😖 navíc jak mi pořád tvrdne, pohyby dost bolí (to jsem s Tádou nezažila)... 😖 Asi si s Inkou domluvím dřívější termín... 😀

Manducu ještě nemám, chlap o ní ještě ani neví, by akorát remcal, že další krám... 😠 až mi začne chodit mateřská (= vyšší příjem než mám teď), prostě jí koupím. 😎

indigo
13. črc 2009

Pinďa - mě se doktor asi 3x vysloveně ptal, jestli fakt chci, aby mu to stáhnul, a ještě to udělal jen trošku, rozhodně mu to nejde celý přetáhnout. To bych taky asi vykvetla, kdyby jen tak ničeho nic přetáhnul, bez souhlasu... 😖

indigo
13. črc 2009

Já si o to totiž sama řekla, měl sotva milimetr na čurání, víc nic...

zuzka84
13. črc 2009

indi - no prave 😖 , jako ona mu to taky neudelala uplne, ale asi mu to musela nejak potrhat trosku kdyz ho to boli a to se bojim ze to tam priroste , proste tohle jsem teda nechtela, tak me to vytocilo ... no mam se vic "branit" , to jsem cela ja 😝

inna12
13. črc 2009

ahoj, tak ještě nakukuju než přijde návštěva, těším se ven 🙂
hele, když já říkám, že jsou tady hodný, některý až moc, tak je to co říct, páč já jsem chronický stěžovatel, to každej ví 😀 😀 😀
vyšetřoval mě na přijmu hodně mladej doktor, takovej fešák to byl, ten byl taky fajn 🙂
představte si, ta paní co ráno dostala tabletu,tak ve ctvrt na jednu porodila a už má chlapečka! to byla rychlost 🙂

jinak malej má 3300 gramíků 😵

tak zase zatím ! 🙂

Dadu, jsem zvědavá, kterej ten náš klučík bude dřív 😀 (aby nás ta Indi fakt nepředběhla 😀 )

Indi, ještě budu otravná...co to jméééééééééééééééénnnnnnnnnnooooooooo?????????

😀 😀

indigo
13. črc 2009

Nepovíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

inna12
13. črc 2009

zlá na iníka 😢 😢 😀 napiš aspon do ip 😀

indigo
13. črc 2009

No vidíš, né každý vvyvolávání musí bejt na dlouho, mě ráno dali tabletu se slovy "jestli zabere, v poledne rodíte". Zabrala hned, porodila jsem druhej den dopoledne... 😠 😀 😀 😀

inna12
13. črc 2009

😀 😝

indigo
13. črc 2009

Jdem dneska konečně ven, drobet se tam zatáhlo, snad neleknu v autobuse... 😝 😎

indigo
13. črc 2009

Já chci Dominiku, ale krom té taky i jiný jména....... 😀 tak si vyber..... 😀 😀 😀 😀 😀

inna12
13. črc 2009

já hlasuju pro, mě se to fakt moc líbí 😉 a moc se mi to hodí k Tadoušovi, no ještě náký čásek máš pořád 😉

achalteke
13. črc 2009

Indi je tajemná jak hrad v Karpatech, co? 😀 😀 😀 😀 😀
Zuzi díky, to bude plodnej čtvrtek v Budějkách 😀 😀 😀 😀 ...mmch, koukal jsi na termín? tam jsou zase hlášky 😝

a taky hlasuju pro Dominiku, navíc Indigů maj krátký přijmení což se k tomu náramně hodí a já co znám Dominiky, tak jsou to veliký kočky, což je další + 😉

kacena00
13. črc 2009

ahoj ďoučatáá, senm to jen prolítla

tak se nezlobte na sporé reakce 😀

innuš, kéž by se to např. dnes v noci rozjelo samo od sebe, to by bylo po trápení a basta a navíc už byste se s kotětem taky konečně vosobně seznámily 😀

jájo, mě břicho chybělo stráááášně a to sem hekala jak indi ačkoliv sem ho neměla ouplně velký, ale dobu dobu mi trvalo než sem prostě nějak pozapomněla na ten nádhernej pocit, kterej sem měla možnost zažít, to jak se tam hýbe moje dokonalý mimineško 😵 😵 😵 😵

peťul a my sme od sebe kousek an taky se spíš míjíme, chjoooooooo 😔

apropo jak dnes návleky?

jo aženy, my sme se dnes na ty budějky zase vykvákly... protože sme byly oba za víkend nevyspalí a navíc se rozhodl náš kamarád, že odjede a ž dnes odpo, tak abysme si ho užili, teda hlavně já, míša šel do práce, ale já sem s tím kamošem fakt hodně zadobře a viděla sem ho naposledy coby těhule v létě..
no a o víkendu sme se nevyspali, protože sme byly na kultuře a navíc je Baru už stará a jak nespí doma (spali sme u tchyně) tak se skoro nevyspí..

takže bysme se asi v 7 z domu ani nevypravili..no já prostě spolíhám, že toho kozoucha budu mít v pořádku 😝

zuzka84
13. črc 2009

ja jsem tu asi jedina komu po porodu ten pupek nechybel co 😀 ? no jo , byli jiny starosti 😝 a taky asi tim jak jsem rodila docela dlouho (a jeste v tech vedrech silenych) , tak jsem si ho asi uzila az az 😅

indigo
13. črc 2009

Mně taky nechyběl a ani teď nejspíš chybět nebude, velice ráda ho vyměním za voňavoučký mimineško..... 😀 😎

dadunka
13. črc 2009

Mně chybět bude, protože veškerá nadstandartní péče, která teď byla soustředěna na mě jakožto na inkubátor se teď přesune na mrně a já můžu jít zdechnout do kouta, ze kterého bude stačit vystrkovat jen prsa. 😝

A taky proto, že jsem tak dlouho v životě na bříško čekala a budeme spolu už jen pár dnů. ☹ Nějak rychle to od toho března uteklo, do tý doby se mi to docela vleklo. Chci ještě, abychom udělali nějaký fotky s mužíkem, se mnou a břichem dohromady, plánovala jsem to ve fotoateliéru, ale nějak z toho sešlo.

zuzka84
13. črc 2009

Dadu - to jsme tady asi vsechny cekali vice ci mene dlouho na to brisko ... ale kazdy vsechno proziva jinak , to je normalni. ale ted se treba i vic tesim na to mimco a jake to bude az bude s nami (i kdyz to asi spis bude dost hruza 😀 )

indigo
14. črc 2009

Hezké ránko!
Holky já dneska asi půjdu do kina na Dobu ledovou..... ještě musím s tchýní vyjednat hlídání, ale neměl by bejt problém. Snad tam nezačnu rodit 😀 ale ještě nechci, ještě chci příští tejden stihnout Harryho Pottera... 😀 Kdoví kdy se pak do kina podívám... 😖 😝

zuzka84
14. črc 2009

dobre rano,
ty jowa , indi , kino ... hmm, na BC furt zavidim ze maji deti na nekolik dnu "na prazdninach" a tady budu zavidet kino joooo?! 😀 😉

menny
14. črc 2009

Ahoj
nemám sílu dočítat
manža ráno naboural ☹ auto prý na odpis ☹ ☹
ještě že se mu nic nestalo !!!!!!! A ani nikomu jinýmu!!!
Jsem ještě furt v šoku!
Zároveň šťastná, že nevez kluky!!!

achalteke
14. črc 2009

Dobrýtro....
Tak za Míšou dnes nejedu, přehodila jsem to na čtvrtek (sice jsme měli jet s mužikem do Budějc na nákupy, ale v tomto hicu 😝 ) a vezmu s sebou mangela a pojmeme to výletně - obídek, koupačka, procházka 😵 😵 😵

Jinak já se docela těšim, až břicho odložim a to hned z několika důvodů: nejvíc kvůli tomu, že břišní obsah se mi přemístí ven 😀 , budu zase pohyblivá, klesne mi tlak, budu moc spát na břiše a konečně, že si po šestinedělí zase vlezu na koně ...i když teda na některý ty břišní změny co mě v těhu provázejí budu moc ráda vzpomínat a vůbec na celý to období, protože mi to strašně moc dalo a to hlavně psychicky. Včera jsem nad tím přemýšlela a mám pocit, že se mi to srovnalo v hlavě - hodně věcí a připadá mi to naprosto skvělý 😉

No nic vzhůru do toho hicu - na počtu a nakoupit 😝 a v poledne s pesarem k vodě

indigo
14. črc 2009

Jé Petí 😲 ale jak píšeš - hlavně že se mu nic nestalo!!!!!!!!!

Zuzko udej na 2 hodiny Dádu a pojď taky! 😀 Já mám dneska hlídání už od 6ti večer, už se těšim, asi ani nebudem chvátat domů... 😀 ale zas tu nemůžem tchýni nechat moc dlouho..... 😉

achalteke
14. črc 2009

Jej Peťo tak to je mazec, co se stalo? ☹ ☹ ☹ ☹ Uf, hlavně, že jsou všichni v pořádku...no nedávno jsme se o tom zrovna bavily - o našich chlapech a řízení

petreva
14. črc 2009

Ahoj holky!!!
PETO, téda, fuj to je šok a strach dohromady, viď...ty jo, hlavně že je manžel v pořádku!!!!!!Ale chápu, že ztratit auto je dost zásah pro rodinu...já nevím, jak bychom to udělali, přijít o auto...
INDI, jen užívej dokud to jde...a hlídací tchýni tiše závidím...no snad se v tom mateřství naučím chodit a občas i uklidím či vyžehlím..nebo třeba bude véča dřív jak v devět...no se úplně hanbim...
DADU, jsem tak netrpělivá na vaše miminka spolu s INNIKEM...dneska ráno jsem našla ty moje hovory s holkama při začátku porodu...normálně si je kopíruju jako vzpomínku...je to taaaak hezký!!!Tak ať jde vše jak má hlavně ať porůdek pořád pokračuje a nešprajcne se...budou noví miminka 😵 😵

Holky dneska si píšu do kalendáře, že se Eneňuška moje zlatá otočila sama a zcela na bříško...a v zápětí si sahla pro hračku a už ji mordovala!!!!Škoda, že to nemůže vidět P ☹ ...já myslela, že ji pusinkama udusim 😅 😵

petreva
14. črc 2009

Hele Jájo, taky jsi tam vzadu kolem mýho porodu psala, že si mužík musí udělat řidičák, aby tě mohl odvézt...stihne to 😅

achalteke
14. črc 2009

No Evi, neudělal testy a opakovat jde až 30/7, pak čtrnáct dní než ho dostane, no nevim nevim jestli se stihne trochu vyjezdit. Myslim, že mě tam hodí spíš táta nebo sanita (ale tou fakt nechci)

indigo
14. črc 2009

Nebo bude Jája zrovna kafíčkovat v Budějkách, okukovat naše čerstvý miminka, a rupne jí voda a odvezem jí tady do Budějek... 😀
Já budu dneska asi na odpis, venku horko, dítě je doma protivný, ani se mu nedivim, chtělo by lítat venku, jenže maminka je neschopná se v tomhle počasí pohybovat, tatínek vyspává po noční... 😝

petreva
14. črc 2009

Mělo tam být Eleňuška...Jájo uvidíte 😉 dítě se mi tu vzteklý...mám odsáto tak razíme na prochajdu než bude nedýchatelno...hezký den