Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
14. srp 2009

Jooo a nové fotečky na "našich oblíbených" stránkách 😀 😀

straspytelka
14. srp 2009

Evi, hihi neboj kamarádit budeme i nadále, jen si ty moresy musíme taky asi vyzkoušet, opičíme se po vás 😀
Indi, jú to je teda dobrá že tolik přibrala 😲 to fakt máš pěknou smetánku 😀 😀 my jsme jak lunti špunti pořád, ale má 73 cm tak se nedivím, že nemáme faldíky, to se pěkně ztratí 😎 na KO měla 6750g jen 😒
Jinak mě teče mlíko i teď když kojím z jednoho 😖 taky už ty šajsky nesnášim 😠
Míšo, pytel je super věc, inspirovala si mě na začátku a koupila jsem jeden Símě a má tam ještě hooooodně místa, koupila jsem rovnou ten větší 😉 Jen dneska jsem zjistila v 1 ráno, že se mi v tom záhadně otočila a obrázek měla na zádech 😀 ale divný bylo, že ruce měla zprávě v těch rukávech 😕 Akorát jsem říkala, že jsem jí mohla na zimu koupit pytel s rukávem dlouhým, teď nemá žádnej 😒 tak budu muset dávat bodíko s dl. rukávem zase 😉
Koukám na primu na REBU to je super seriálek koukáte taky někdo? Při tom píšu vám a ještě dělám testík na auto 😉
Honí mě děsně mlsná 😠

cipisek007
14. srp 2009

Strašpy, a co dietka? Už jsi něco shodila, když už se tak trápíš?
S těma pytlema - já budu chtít zase bez rukávů, přijde mi to, že se v tom to dítě líp hejbe. Holky v něm ještě nohy natáhnou, ale koncem srpna budu muset koupit ten velkej. Hihi, musela jsem koupit tenkrát jen 0-6m, protože v tom 6-12 by se mi totálně ztratily 😀
A budu to řešit jak ty - budu dávat body s dl. ruk. Nebo overal, když se mi bude zdát, že je chladnějc. Tuhel poslední zimu jsme fakt nemohli ložnici vytopit, už aby jsme měli nový okna.

cipisek007
14. srp 2009

Jéé dneska jsem se musela smát. Vařím, v ložnici klid, tak tam jdu potichu se kouknout, aby si mě holky nevšimly a dál si v klidu hrály. A co nevidím. Bára pase koníky, ruce sepjatý, oči jí září, výtlem a v puse... v puse má svojí ponožku 😀 😀 No já myslela, že se počůrám smíchy 😀
Bára je tak pohodový a usměvavý dítě, že to ani není možný. Je pravda, že má taky svoje dny, ale ona se od rána do večera směje (když nemá svoje dny 🙂 😵

straspytelka
14. srp 2009

Míšo, ještě jsem se nevážila, ale pociťuju něco málo že slezlo 😒 spíš obvodem jako stehna, ale jinak břicho zůstává i nadále a to cvičim 3x v týdnu 😠
Ponožková Báří 😀 😀 😀 Jsou krásný holky 😵 😵 Na to jakej měli brzkej start do života, jsou fakt šikulky 😵
Se asi pos...ru 😠 😠 sem to video měla skoro dodělaný a něco jsem zmačkla a je to všechno v pr...y 😠 😠 No nejsem to celá JÁ ☹ 😠 😖

cipisek007
14. srp 2009

Strašpy, jééé to je škoda!! ☹ (video) a k tomu něčemu málu moc gratuluju, každej kousek potěší, ne? 🙂 Já bych měla taky, ale nějak se nemůžu odhodlat. Pořád jsou chutě silnější než já ☹
Jojo jsou to šikulky a vopice. Třeba Terezka se opičí. Když na ní mlasknu, jazykem o horní patro a vydám zvuk cccc. Tak ona se rozesměje a udělá to taky. A pak když mě po chvíli vidí, tak to udělá znova 😀 😀 Včera celý dopoledne mlaskala. Dneska jsem na ní mlaskla jen ráno a před sváčou na mě koukla a udělala to. No sranda je s nima 🙂

cipisek007
14. srp 2009

Ty jo, já vyklízím starou vest. skříň, a nějak to nebere konce. Už to hlavně nemám kam dávat a to jsem už plno věcí vyhodila. Buď na hadr a nebo rovnou do popelnice.

indigo
14. srp 2009

Jedna srovnávací... asi to fakt budou sourozenci... 😀 😎
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

straspytelka
14. srp 2009

Míšo, už jsem oslovila bráchu tvojeho na spolužácích, jestli by i nám udělal skříň 😉
Nemůžeme nic sehnat 😠

straspytelka
14. srp 2009

Indi hihi děti jsou jako dvojčata 😀

cipisek007
14. srp 2009

Strašpy, a chodí tam vůbec? Já mu to zítra řeknu, jdeme slavit jeho narozky.

Indi, no ty vado, nevědět, že je to kluk a holka a že jsou od sebe 3 roky, tak je pokládám za jednovaječňáky 🙂

cipisek007
14. srp 2009

Holky, mě umřel spolužák ☹ ☹ ☹
Měl nádor na mozku, hodně bojoval a věřil, že se znova uzdraví (byl už jednou na operaci). No a 31.7. dobojoval.

inna12
14. srp 2009

ahoj, nedočítám 😖 i když bych ráda...

malej je celkem hodnej, jednou spí 4 hodky, podruhý hodinu...tak nepravidelně...
vcera mel ale asi boleníčko, chudák, plakal dlouho ☹ z jednoho prsu se mu blbe pije, fakt mi to teče hodně, tak se asi hodně naloká vzduchu, to druhý je ok..ja snad budu kojit jen na jeden prs nebo co 😝

má krvavý dole ten pupíček, tak to nemám asi čistit, což???

Indi, jak oblíkáš ted malou ven??? já vubec nevím...

díky za rady! 🙂

doufám, že se máte všechny dobře!

, Míšo, co to vidím..moc mě to mrzí, tohle je hrozný 😔

inna12
14. srp 2009

a co vám pomáhalo,když bolelo bříško?? 😒

cipisek007
14. srp 2009

ahojky innko!
s pupíčkem ti moc neporadím, o ten se nám postaraly sestry ve špitále.
Jj, dozvěděla jsem se to dneska ☹ Je mi z toho smutno. Sice jsme se nestýkali, ale znala jsem ho.

cipisek007
14. srp 2009

Innko, my jsme nahřívaly třešňový pecky (stačí ale přežehlit dostatečně plínku a položit na bříško), masáže a natírání Pupíkem.

indigo
14. srp 2009

Ahoj Inuš!
Jo jo, nahřívat, masírovat, cvičit nožkama. Ale Tádovi odpomohla od břichabolu jedině rektální rourka... 😝
Pupíček - stříkat desinfekcí, ale ne moc, aby to nebylo moc "mokrý", pak by to tu kůži rozleptávalo a pomalejc by se to hojilo. Jemně vytřít vatovým tamponkem. Miška ho ještě zahojenej nemá, ale dnes sestra říkala už nestříkat desinfekci dovnitř, už jen na tampon a vytírat.
Oblíkám - body s dlouhým, dupačky, v kočáře přikreju lehkou larisou. Po ránu navíc mikinu a čapku, kolikrát jezdíme ven už mezi 7-8 hodinou a to je ještě celkem zima. Teď má bejt ale pár dní docela horko...

Míšo to je hrozný... ☹

petreva
14. srp 2009

Holky, tak vás jdu pozdravit a hned se rozloučit...
MÍŠO, téda to s tím spolužákem, člověka zamrazí viď 😔 Ď za info o brožurách..na Hami už jsme zaregistrovaní 😉 a uvidíme dál...teď nemám vůbec časík...
INDI, ty jo koukám jak puk 😵 ty jsou stejný a krásný....
STRASPY, tož až Elenka bude mít nový móres předem tě upozorním co příjde u vás 🙂
INNIKU, taky jsme nahřívali hodně pecky,my teda v mikrovlnce a pak jemně promnout..taky máme timiánovou mastičku, ta nám pomáhá dodneška.

Holky, musím vám něco říct...volala jsem Dr o výsledky z výtěru z E. zaďochu a normálně řekla mi, jsem nasr..ještě teď na minulýho Dr., že má streptokoka!!!Debil, kdo ví jak ho má chudinka dlouho...prý problémy se stolicí jak kdysi měla asi pramení už z něho! A to jsem si o výtěr tenkrát výslovně řekla a on na to, že si můžem jít lehnout do nemocnice a tam nám udělaj všechny vyšetření, blb...takže kokovi připisuje Dr. i tu zvýšenou teplotu a naší uječenost, i když to je naše normál chování asi není způsobený kokem 😅 TY JO, mě to tak naštvalo!! Takže prý je dobře, že jsme užívali lactobacily protože se to prý mohlo pěkne rozjet v nehezkej průjem, takhle se to drželo, ale jen L. nestačí takže naše malá holčička dostala svoje první antibiotika 😖 . Vůbec k nim nemuselo dojít, kdyby...no nic už je to tak, takže dáváme každých 8hodin sirup...což zase nabourá režim...ach jo. A další jobovka mě čeká hned zítra, protože jedem k těm tchánovcům...no jsem vyfluslá...což jdu balit, jedem hned ráno po prvním kojení...takže se tu už neukážu.
JÁJO!! ZUZKO!!Co vy dvě???Kdyby něco písněte mi sms, jo?? Budu jak na trní bez netu 😅

cipisek007
15. srp 2009

Evi!!! To je šílený!!! Ten doktor by měl vrátit diplom!! ☹ ☹ 😠
Malá, takovej prcek a už ATB. ☹

Jiank hlásím, že holky včera pórek zvládly bez břichabolu a bez kapiček 😵 Jen k večeru dost prděly, ale to bylo stříleního 😀
Tak hlásím, že dorazila mrcha ☹ Jojo, já jí čekala, protože jsem dostala HA v tabletkách a ne injekci jako do června. No a mrcha přišla včera, jsem z toho otrávenááááá 😠

Jooo a všem dobré ránko 🙂

indigo
15. srp 2009

Hezké ránko!
Evi teda to jste změnili pediatra za 5 minut 12. Takhle to snad Elenka odnese "jen" antibiotikama, snad už bude jen a jen dobře. 😉

straspytelka
15. srp 2009

Ahoj holky teda Míšo, co to čtu...no jetoho teď nějak moc tý smrti všude ☹ tak ať se z toho brzo dostaneš 😵 Míšo, už zase mrcha jo....já byla na gyndě, že mě bolelo v podbříšku a myslela jsem, že to třeba dostanu, ale mám nějakej záněteček, tak mám čípky jéééééé ☹
Eviiiiiiiii, to je kretééééééén bože muj..... 😠 😠 😠 😠 Je mi malí líto, že on to takhle zanedbal, to bych takhle nenechala T 🙄 ak ať zvádneš tchánovce tak nějak v klidu 😵
Všechny moc zdravím a jdu prát, vysát a nakrmit malou, zase vstávala v 1 pak ve 4 a od 6 je vzhůru ☹
Krásnou sobotu všem 😵 😵

cipisek007
15. srp 2009

Strašpy, jojo, už se zase vrátila. Teda, ale vůbec mi nechyběla 😀 😀
Brr, záněty jsou bléé, nesnáším, když si musím zavádět čípky. 🙄 Tak ať se brzy uzdravíš!

achalteke
15. srp 2009

Čau ženy, dneska to vypadá na pěknej den, v 11 vyhodim neteře na Lipno a zakážu jim přijet před setměním 😀 a udělám si doma vegáč 🙂 .
Honza už jezdí do práce autem, tak jsem taková klidnější, že kdyby něco tak tu během půl hoďky je....
A jinak příští týden rodim, vim to, tušim to a klidně se vsadím 😉 😀

cipisek007
15. srp 2009

Nazdááár Jájo!
A jak se Honzovi řídí? Je šiškovnej? Stihl ten řidičák akorát, viď? 🙂
To jsem teda zvědavá, jestli Plánička vyleze 😀 To by bylo třetí srpnový miminko 😵 tomu říkám úroda 🙂

cipisek007
15. srp 2009

Jináč přeji všem krásnou sobotu, po sváče razíme k našim slavit bráchovo narozky 🙂

achalteke
15. srp 2009

Míšo no - hele po pravdě, asi jako šikovnej je, ale to víš jinak mi zabírá spojka než byl zvyklej, takže to občas pěkně cukne, občas se přiblíží až moc ke kraji a zapomíná si rozsvicovat (taky byl zvyklej na automat) takže sem mu tam nalepila pořádnou ceduli ať se nezapomene rozsvítit. V neděli jede do Týna, tak to snad zmákne ...
Včera jsem slavili 11 let od svatby, no slavili - prostě jsme ho měli 😀

indigo
15. srp 2009

Nazdar Jíčo!
Tý jo a jestli to i Zuzka stihne v srpnu, jako že asi jo, budem se každej rok opíjet společně... 😀 😎
Tak polez, Pláničko... 😎

Taktéž přeji krásnou sobotu, já mám to štěstí, že dnes je ten den, kdy nemám starší dítko, to byste nevěřily, co budu dělat... 😀 spááááááát!!! 😎
Dobrou! 😎

achalteke
15. srp 2009

Indi Pláničkovi vyřídím...a hezky se vyspi ať máš hodně síly 😉

indigo
15. srp 2009

Tý jo 11 let, jo? A s jednim chlapem, jo? 😀 My budem mít příští tejden 9 let a to si říkám, že jsem rarita, takhle dlouho..... a Jíča ještě dýl... 😀 😎

zuzka84
15. srp 2009

jajo , opovaz se rodit pristi tyden ... nestvi me 😠 😀

evi - teda to me mrzi , ze male nasli streptokoka. my ho mame taky - drzime partu jo 😀 ? ale my ho mame porad ... a taky ani ted nebude nakonec bez ATB. nu to je , zivot, zacnem holt treti rok na atb (kdyz nepocitam ty kratky pauzy) 😝 , a zase pojedem na augmentinu - no ten mu aspon chutna 😀

tak se zase loucim , snad mi zbyva uz jen tyden a kousek do porodu ... vcera jsem oslavila 3 tydny co tu lezim. no a zada uz mi to fakt nejak nezvladaj 😒