Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
19. srp 2009

Míšo jestli tam vyrazím, kouknu. Mám ho taky v plánu, jen nevím, jestli hned dneska... 😀

Mám toho na dnešek naplánovanýho dost, ale spánek asi zvítězí... 😝

indigo
19. srp 2009

Zuzka psala, že ji snad kuchnou koncem tohodle nebo začátkem příštího týdne. Tak bude další mimineško 😎

Evi - ruce jsou stále "v léčení", jednu už má celkem ok, na druhý pořád ošklivý strupy, myslím, že mu tam nějaký jizvy nebo fleky zůstanou. 😖

cipisek007
19. srp 2009

Jsem jim dala kolotoč a hrajou si, tak jsem se aspoň umyla 🙂

Indi, i když tvrdej nesmím, tak beru 😀
Se taky pro ten pytel pak budu muset vypravit. Mamka říkala, že ještě 2 druhy pytlů mají v Kiku v Multikině. Ale mě je ten krám dost nesympatickej. Kdyby měli v Tescu pytle v akci, tak tam asi ještě dneska sjedu, když už tu bude ta koza tchýňovatá.

cipisek007
19. srp 2009

Holky, o jakých rukách mluvíte? 😕

Jo a dotaz - má mi dneska PPL přivézt balík. Volají předtím v kolik přijedou nebo prostě zazvoní a jsem tady?

indigo
19. srp 2009

V kiku jsem bya minulej tejden na pytle koukala 😀 možná i víc než 2 druhy, různý velikosti, ale mě nějak neuchvátily, byly i dost tvrdý, tesco je tesco... jo a stály tam kolem 250,-
Koupila jsem si tam triko s dlouhým rukávem (jen nevím na co, momentálně je mi horko i v tíku, to budu nosit tak o vánocích 😀), rozprašovač na kytky (kterej je na ho*no a už jsem ho vyhodila 😠 ) a zase šla...

cipisek007
19. srp 2009

Jsem debil, už jsem si to pořádně přečetla. Už bych se měla vzpamatovat!
Indi, co se stalo manžovi?? 😕

indigo
19. srp 2009

Míšo zavolaj ti a domlluví se s tebou v kolik mají přijet, abys byla doma. 😎

Chlap si v práci opařil obě předloktí, jedno víc, jedno míň, ale obojí bylo ošklivý. Teď už je mu fajn a těší se na pojistku, šoumen... 😝

cipisek007
19. srp 2009

Indi, přesně tesco je tesco 🙂
Já tam byla párkrát kupuju tam D. trička do práce, mají je asi za 49Kč a on ji během roku dost zničí. Jinak je mi hodně nesympatickej ten obchod, páč tam nemůžu s kočárem. Sotva mezi stojanama projdu já. 😠

indigo
19. srp 2009

Já tam s kočárem byla, ale i když nemám oproti tobě tank, stejně jsem ho vždycky musela nechat někde v uličce stát když jsem chtěla k nějakýmu zboží... 😝 taky takový obchody nemusím, že tam vůbec lezu... 😀

cipisek007
19. srp 2009

Indi, dík, to je dbře, jsem byla nervní, jak si ho asi vyzvednu, kdybych nebyla doma, když to není ČP 🙂
Ježiš. Až mi přeběhl mráz po zádech.

cipisek007
19. srp 2009

Indi, přesně, takovej bordel-krám to je. Takový šílený věci tam mají. Jen pro ty trika tam jednou za čas chodíme 🙂 A to ve dvou, já jdu dovnitř a D. čeká venku s kočárem.

Jdu něco dělat, budu nakukovat 🙂

indigo
19. srp 2009

Jo musím vám něco říct - Miška měla večer rodeo, chvíli bekala, chvíli mi i přišlo, že se se směje (ale smích to ještě není), prostě byla čilá, cca 4 hodiny 😲 to jsem ani netušila, že takovej malej mimoš vydrží takhle dlouho bez spánku. No ale v 11 to zapíchla a v noci jsme (když nepočítám kojení co 2,5 hodiny 😠 ) spali!!! 😎 Vůbec teď nějak často kojím, asi začíná nějakej ten spurtík... ale to zvládnem... 😎

achalteke
19. srp 2009

Dobré ráno, dnešní noc byla docela fajn, nějak už to prostě neřeším - různý noční pochody atd., hlavně že se cejtím freško 😀, teď si dělám pořádnou snídani - mám úplnej vlčí hlad - a pak vyrazím na přeměření tlaku, nakoupím a pak už nevylezu 😀 😀 😀 😀

Jinak sranda je, že mi nikdy nemůžou natočit monitor v sedě, vždycky vleže na boku, malej má srdíčko někde v místě mé slabiny, takže musim to čidlo pořádně přidržovat, což včera třeba půl hodiny nebyla žádná prdel - ruku jsem měla úplně odkrvenou....si říkám, že už musí být prcek pěkně dole, když už se tam takhle uvelebil 😀

indigo
19. srp 2009

Zdarec Jíčo!!!!!
Vlčí hlad, to sedí! 😀 Jó polohy při monitoru jsou kolikrát všelijaký... 😀
Hlavně aby se s tím Plánička už dlouho nes*** a koukal vyšupajdit. Víš že máte se Zuzkou rodit tandemově?!?!?!? A ta už to má fakt za pár. 😎

Ženy já ze sebe jdu udělat blbce, ale fakt nevím - co je JERSEY? Opět asi trošku zautrácím na MMB 😠 😀 😝 a prostěradlo znám jen bavlnu nebo froté, co je prostěradlo jersey? 😝

achalteke
19. srp 2009

Jo jo Zuzka, hodně na ní myslím....jak to zvládá těch pár posledních dnů 🙂

Hele Indi to neporadím - jersey vim, že jako existuje, ale co to přesně je to netuším 😅 ...

indigo
19. srp 2009

To mě celkem těší, že nejsem za blbce sama..... 😀 😎

cipisek007
19. srp 2009

ty jo, taky jsem to slyšela ale netuším.

Jájo, drž se 😵 musí to být hrozný v těchhle vedrech!!

hlásím, že terka celkem OK. a že tchýně dorazí už v poledne!!!!!! 😠

achalteke
19. srp 2009

Míšo, zase tchýně? Ta je nějaká neodbytná poslední dobou, ne?

indigo
19. srp 2009

Větší pryč, menší přebalený, nakrmený... valíme do toho tesca, se zase určitě neudržim... 😖 😀
Čau večer ženy! 😎

cipisek007
19. srp 2009

Holky já se asi brzo zblázním. Nejenže T. mi spadla z postele, ale při krmení Báry si hrála s chrastítkem z kolotoče, který jim půjčuju, jen když na ně koukám a nebo když právě krmím, aby ta druhá dala pokoj. Je to jediná hračka, která je udrží chvíli v klidu. No a T. ho strká do pusy a pak začne nekontrolovatelně ječet a přestane dejchat (to dělá normálně, když jí něco bolí např. po očku), no a jak ječela a měla otevřenou pusu, tak tam krev. Dobrá utěšila jsem jí. No a pak jí uspávám, bobíška mýho skokanskýho, a do ložnice vlítne vosa. Je tohle normální? Proč se všechno děje najednou a ne postupně? Naštěstí se motala jen okolo okna a když jsem T. položila zpátky do postýlky, tak jsem jí vyhnala, ale kdyby mi je ještě štípla... To už bych asi si hodila oprátku. ☹

cipisek007
19. srp 2009

Jájo, už zas. A už v poledne, mě jebne. Po dnešních trablích už na ní fakt nemám ani trošku nerva, všechny jsem vyplácala na Terku. A nejspíš bude až do večera. Jsem mamině říkala, ať kouká přijet hned v 5, jen co zavře, nebo mě z ní .... ani nechci psát co.

cipisek007
19. srp 2009

No tak jsem se dívala, jak jí jedou domů busy. Tak jede jí to 16:40 a pak 18:30 tak se modlím, aby mi v půl 4 odevzdala děti a jela na bus v 16:40.

kacena00
19. srp 2009

hooooooooooj, čte se to žerzej a teď si za boha nevybavim, jestli je to právě bavlna hladká nebo jako frotovina, ale myslím, že hladký... hm..sme to ale hospodyňky tyvodo když nevíme co ej žerzej, hm...víc nestihnu, maloš se probral, tak já se na to vyprdnu, zase jindy kdovíkdy...

achalteke
19. srp 2009

Míšo tak snad se to obrátí a tchýně tě třeba něčím milým překvapí 😉

Baru, k těm nosítkám - nemáš ještě možnost zkusit Beco? Já jsem se teď jím tak nějak nadchla a vážně přemýšlím, že necháme manducu manducou a půjdeme do beca...ale uvidím 😉

Jinak jsem zpět od mudra 😒 zprávy nic moc, tlak i přes dopegyt leze pořád nahoru, takže místo dvou tablet budu dávat už čtyři a zas dobrý je, že mudr se vyjádřil něco v tom smyslu, že kdybych do termínu neslehla, tak přenášet mě nějal moc nenechají 😉

cipisek007
19. srp 2009

Jájo, bohužel ona mě nepřekvapí ničím. Max. větrníkem, kterej nosí pokaždý a já ho pokaždý vyhazuju, protože se to už fakt nedá jíst. Obzvlášť v takovým hicu!
Tak to jsou dobrý zprávy! Ty jo poslední 2 týdny jsi těhu!! (Max.) strašně to uteklo, viď?

cipisek007
19. srp 2009

Uáááááááááááááá, kudla v kapse se mi otvírá!!!

Hlášky:

1. Máme tu leporelo o Kůzlátkách a vlkovi.
Ona - jé hele to je ovčí babička a vypráví pohádky. Já na ní - to je pohádka o kůzlátkách, tak to asi bude koza.

2. Jdu krmit. Vezmu si B. a ona říká mamko a druhá jíst nebude? Já na ní, že bude jíst až první dojí, že obě najednou nekrmím a že jsou zvyklý. Ona a dovolíš mi jí nakrmit? Myslíš, že zvládnu jí nakrmit? Já na ní - vychovala jsi dvě děti, od tý doby se v krmení nic nezměnilo.

3. Neustále říká - to ne, to by nám mamka nedovolila. To ne, to by nám udělala baci baci a tytyty. Neřekne, nene, to není na hraní, to nepatří malým dětem do ruky.

4. Nene, sedět nesmíš, to se mamce nelíbí (opět). Já jí asi jednou vezmu sebou na vojtovku a budu sestrám klást otázky podobného typu. Já jim sezení nezakazuju, já už bych ráda, aby seděly, ale když to neumí,t ak je do tý pozice nebudu tlačit, ne?? Kráva jedna.

Teď odešla s holkama ven. Mám chvíli klid, tak jdu s odpadkama, už tu ty plínky drobet smrdí 😀

inna12
19. srp 2009

ahoj, jdeme na procházku, ak jen rychle 🙂 všem hezký den" 🙂

Jájo, neboj, dva týdny už přečkáš, pak bude tláček zase okej!!! 😉 už se ti to neskutečně blíží, vid 😵 😵

my byli u doktorky, tak Pavlík přibral za týden 350 gramíků!! Už jsme za porodní váhou 😀 😵 tak krásně prospívá a vyrostl o centák..pěkně to tam celý počural 🙂

Míšo, fotky holek fakt hezký, rostou do krásy!!! 😵 a nerozčiluj se 😀 😀

papa

cipisek007
19. srp 2009

Innko, mě z ní asi fakt brzy jebne 😠 😀
Hihi, naše Barča si zase pokadila svojí kartu, co má u dr. založenou 😀 A garutluju ke krásnýmu přírůstku 😵

dadunka
19. srp 2009

Ahoooooj! Fotos ze srazu a od nás doma v mém albu, jen jsem nestačila vyfotit Cipísčata, tak příště. Srazík byl fakt moooc fajn a jsem ráda, že jsem se nakonec vypravila. Cesta zpět ok, jen větší pařík než dopo, ale Táda spal.
Teda jste mě nějak přechválily, úplně se červenám 😅
Hrozně ráda jsem vás všechny viděla naživo, super!

cipisek007
19. srp 2009

ahojky Dadí 🙂
Fotky krásný, koukám, že si Indi a Menník vyměnily děti 😀 😀