Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
5. zář 2009

holky, neplanujete srazik kdyby bylo hezky jeste nekdy ? potrebuju mezi lidi 😀 . sice bojujem s tim pitim (ne , nemuzu tomu rikat kojeni) , ale proste asi fakt potrebuju nekam vypadnout, abych se zase nejak srovnala , jinak na me padaj trochu depky 😔

zuzka84
5. zář 2009

a nejak me rezou kalhoty do tej jizvy .... asi budu chodit v teplakach 😀

cipisek007
5. zář 2009

Zuzi, tak s tou jizvou a kalhotama jsem měla taky dost problémy. Každý mě na ní tlačily a řezaly 😠
Srazík plánujeme s Evčou a Petrem a Elenkou, mají jet do bejbycentra pro reklamovanej teploměr, ale ještě nevíme kdy.

indigo
5. zář 2009

Srazík klidně! 😎
Zuzko klidně zajeďte k nám nebo můžem v tejdnu zajít my! 😎 Sice to bude složitější na dopravu, s dvouma dětma 😀 ale to si musíme zvyknout... 😎
Jsem se neodvažovala to zatím navrhnout, přeci jen se musíte doma trošku "zabydlet" ale když potřebuješ vypadnout... 😎

Míšo taková hodná dcera, s kytkama ti chce pomoct, a ty jí určitě nenecháš... nevděčná matko!!! 😀

V albu růůůůůůůůžovej komlet (to by se líbilo Pedíkovi 😀 ), ale musím uznat, že Mišce sluší... 😎 a nový lehátko, trošku se v něm zatím ztrácí... 😀 Povšimněte si těch tváří, sysel hadr!!! Normálně je má menší, nějak jí na tý fotce vylezly... 😀 😀 😀

zuzka84
5. zář 2009

miso - fakt? jsem necekala ze s tim ostatni taky maji problemy , jsem si rikala jestli si to nevymyslim , protoze segra to treba nikdy nerikala, ale me to teda fakt docela vadi
ad srazik tak dejte kdyztak vedet , treba by jsme se pridali , ale my jedine v te kavarne Daniela za prizniveho pocasi 😅
indi - ja ti chtela napsat ze se stavime ve stredu , to jdem do poradny, ale on s nama nakonec pojede i standa - ma rozjednany webovky pro doktorku , tak se chteji domluvit 😀 , ale mohl by nas pak u vas treba vysadit - jdem tam tusim na pul 12 .
jinak mame v pondeli kycle a v utery Dada krouzky , tak to ho budu vyzvedavat 😅

cipisek007
5. zář 2009

Zuzi, fakt. Obzvlášť ze začátku, když mi naši přinesli tepláky a různý takovýhle kalhoty na neo a já začala chodit v něčem jiným než noční košili. Tak mě to na to tlačilo a nebylo to nic příjemnýho 😒
Jojo, už se asi budeme scházet jen v Daniele. Je to tam fajn a dokonce i holky mi tam dlouho spaly v kočáře a okolo nich lítaly děcka, křičely, smály se a nic 🙂 S nima to ani nehlo.

Indi, to víš, že jsem jí nenechala. Hnedle se chystala tu zem ochutnat 😀
Jéééé malej syslík v lehátku 😵 😵 A to v tom růžovým - hééézké 🙂 Vypadá tam už veeeliká.

straspytelka
5. zář 2009

Ahojky, nevím jak dočtu tooooolik stránek 😀 jdu na to, tak za 1h jsem tu 😉

cipisek007
5. zář 2009

Strašpy ahooooooooooj!!
Co Simonka? Jak jí jdou slabiky? 😵

indigo
5. zář 2009

Čau Strašpy, jen dočítej, ať jsi v obraze. 😎
A já si (doufám) ve středu pochovám Danečka, heč heč!!!!! 😎

straspytelka
5. zář 2009

To je masakr dočíst 😕
Míšo, díky za optání, dneska řekla první slovo MABATA 😀 Díky za další tip na sušenky 😉 Dáš sem pak foto skříňě? My pořád žádnou nesehnali 😒 všechno je to světlé 😖 Co DOVOLENÁ 😅 Jo PC je mor, to známe 😀 Piškot jsem zatím Simonce dala jen jeden, bude mít třeba jen jeden za tejden, jako odměnu 😉 Jogutr mi teda ten neslazenej nechce, tak koupím sladkou aktivii asi, stejně sní 5 lžiček a pak nechce. No koukám, že máš taky náviky jako já, kousat si nehty a jíst při stresu sladký 😅 Nám se ten zub snad nevyklube...má tam jen špičičku pořád a je protivná, hlavně k večeru a přes den mi spí cca 30 minut a jinak ne, už kolínkujeme slušně, dneska poprvé natáhla ruce a dělala komín 😀 pak padla na ústa a řvala jako pomatená?
Zuanko, malej je krásnej, moc moc se vám povedl a co ty jak se cítíš? Už se těšíš až bude doma viď 😵 😵
Menníku, hele nás učili ve škole, že třeba když je to 26 let tak dokuď nemáš ty 27 narozeniny žiješ tím 27 rokem života, pak až osalvíš narozky, tak žiješ už zase 28 rokem života...Tak jak je to? Nějak jsme nerazili na překážku koukám 😀 😀 😀 Další zoubek jo? Kde? Hele hoď odkaz na pračku, taky jednu sháním. Chtěla bych nějakou chytrou už 😉
Indigo, jaký máte pexeso? 🙂
Inuš, já taky po porodu mazala po 6ti nedělí na oční no a vyfásla jsem brýle ☹ mám na pravé 1.5 mám mít 1.75 a na levé 1 😒 dioptrie
Baru, máš dobré postřehy v jídle, já tohle nějak s tím mojim dr neprobírám tak podrobně, jen se kolikrát divím, co tu pak třeba viz piškoty jogurty napíšete, no třeba o tom kuřecím to vím 😉 ale je fajn, že to tu napíšete, se člověk poučí aspoň a vyhne se tomu největšímu hnusu 😉 Takže díky 😵
😀 😀

straspytelka
5. zář 2009

Jo zase máte srazík? Že bych přijela autobusem? 😉

cipisek007
5. zář 2009

Strašpy, sůši holkám moc chutnaj 🙂 Určitě se pochlubím novou skříní, jen budete muset mít trpělivost, páč ještě není hotová, jak jinak u mýho bráchy 😀 Neměl čas dodělat dveře, tak máme jenom jedny ze čtyrech. A to zrcadlový 😀 Ale věci si prej do ní už můžu naskládat. Aspoň že tak.
Sladkou activii mi taky holky nejí. NO holky, Barče jsem jí ani nedávala, tý bílá Act. chutná a Terka jí nejedla.
Zkoušela jsi Simonce dávat homeopatika? Terezku docela uklidnily. Nedávala jsem jí je nějak často, ale většinou při jídle, po kterým měla jít spát, aby se klidně vyspala. Spala pak jak dudek.
Vítej v klubu obrýlených 🙂 Já teda nosím spíš čočky, brejle nesnášim 😠
Větší srazík plánujeme, až přijede Evča s manžou pro teploměr 🙂

cipisek007
5. zář 2009

Jo Strašpy, já jim do toho jogurtu škrábu banán. Jen kousek, celej banán mám pro obě na dva dny, aby to mělo trochu sladší chuť.

straspytelka
5. zář 2009

Jo ten jsem jí taky asi 2x dávala a chutnal jí, ale mě zase příde jí dávat ten tmavej banán druhej sen jako divný, tak co nesní sežeru já-DIETA HADR 😠

cipisek007
5. zář 2009

Strašpy, já to neloupu celý, jen půlku, tu naškrábám. A druhej den jen odkrojím tu tmavou část, zbytek je krásně světlej 😉 Já už totiž banány nemůžu ani vidět po těch třech měsících 😀

straspytelka
5. zář 2009

den ne sen 😀
Holky, neštvěte mě s těma buchtama 😅 dostnete na čenich 😝 kdo se na to má koukat 😀 😀 😀 😀
Holky, nevíte kde bych našla levný body s dl. rukávem na zimu 80 velikost?
Mě se třeba taky nelíbí, jak každý doktor napíše jinak ty kapičky Kanavitu a Vigantolu, tak se v tom člověk má vyznat 😠
Teď mi tu chlap nadává, že místo toho, abych si dala šumivý vitamínky do vody, tak to lížu 😀 a že místo kecání mám setřídit fotky...no je fakt že je tam bordel v tom, ale co zima bude dlouhá 😉
Těším se a zároveň bojím váno, jak jste na tom? Už nakupujete dárky? 😀 My na to dlabem...už dlouho, jen abychom se sešly a to stačí 😉 jsem zvědavá, co udělám za cukroví, no mohla bych nějaké zdravé a netuším, co dám Simonce 😒 aby na nás jen nemusela koukat, jak se cpeme a mohla se cpát s námi 😉

straspytelka
5. zář 2009

jo ták...tak to mě nenapadlo 😅 no taky už se těším, až jí dám celý 😀
Hele taky pouštíte pohádky, nebo čtete? Jestli nejsem nějaký blázen...J říkal, že z toho stejně nic nemá, no asi ne...ale já mám dobrý pocit při nejmenším 😵 😵
Ty jo jsme tu osamocené co...kde jsou všechny ženy?

cipisek007
5. zář 2009

Strašpy, vidíš, to mě ani nenapadlo nějaký dětský cukroví!! Musím na něco kouknout na netu, nebo jestli máte někdo nějaký tipy a vyzkoušený, co by šlo dát ročnímu dítěti, šup s tim sem 🙂
Dárky vymejšlim, ale nic moc mě nenapadá. U nás je ještě problém, že holky jsou 2., David 17. a pak Vánoce. Hrůza. 😠

cipisek007
5. zář 2009

My jim večer čteme. O víkendu, když je doma D. tak každý večer a já v týdnu jak mám náladu. Jinak mám v ložnici přenosný DVD přehrávač a tam jim dopoledne pouštím písničky (už mi z nich hrabe, ale oni je docela "poslouchaj" a jsou v klidu) a nebo Rákosníčka na CD, ten má taky úspěch.
Někdy čteme i přes den, D. jim třeba čte dopoledne Sport (noviny), Oni jsou rádi, že tam s nima někdo je a jsou potichu a třeba si i někdy položí hlavičku na ruce a poslouchají a odpočívají.

cipisek007
5. zář 2009

Strašpy, já tě taky opustím. Mám dost a ještě mě zítra megaúklid čeká.

Takže všem přeju klidnou a dobrou noc 🙂

indigo
5. zář 2009

Jsem zde, ale jedním okem, Táda sice spí, ale Michalka ne a vyžaduje si pozornost, mrška jedna malá... 😎

Pohádky - jsem Tádovi nikdy nečetla 😔 teda před spaním, usínal nejdřív u prsa, pozdějc u flašky ale za mojí přítomnosti. Až donedávna. neřešila jsem to, ale pak mi došlo, že nemůžu na půl hodiny ulehnout s Tádou do ložnice, když mi vedle kvíká Michalka (vezu jí v košíku do ložnice až když jdu spát já). Tak jsem zavedla usínání o samotě při pohádkách na CD. 😖 Asi nic moc, ale nějak nám to vyhovuje... 😝 Moc to teda ještě není zajetý, tak obden to vyjde, obden se Tádovi nedaří usnout a chodí si "pro mě", ale to vypilujem. Snad.

cipisek007
5. zář 2009

Indi, až Miška povyroste drobátko, tak určitě budete číst a Táda si taky rád poslechne 🙂

Já jim teď čtu Čpalíček veršů a pohádek od Hrubína. Moc hezky se to čte, jak básničky, tak pohádky.

cipisek007
5. zář 2009

Ježiš, čtu Špalíček 😀 😀

Už tu nejsem.

indigo
5. zář 2009

Jinak přes den si občas sednem ke knížce a "čtem", což znamená, že mi pořád bere knížku a ukazuje co je kde na obrázku a všechno komentuje... 😀

indigo
5. zář 2009

Dobrou, ty Čpalíčku! 😀 😎

straspytelka
5. zář 2009

Já tu ještě jsem, koukala jsem vedle 😉 Jdu čumákovat na MMB 😝

petreva
5. zář 2009

Dobrý večír!!
Straspy, ztracená ženo!! Pohádky nečtu, ale pusa se mi přes den nezastaví, někdy si říkám, kdyby mě někdo slyšel co všechno E. říkám a že jí bude teprv půl roku, tak si asi klepe na hlavu. Ale je fakt, že jsme přinesly z půdy leporela a tak listujeme.
Holky, já nevím, kdy pojedem do ČB, zatím nikdo nevolal, tak se srazíkujte samy 😉 a pak až to přijde 😀 tak jsem taky pro kavárničku, ale nevím jak dlouho to bude k tomu sedět venku 😅
Holky a v kolik dáváte kaši? Přímo na noc nebo před a pak ještě mlíčko??

straspytelka
5. zář 2009

Indíku, neboj to dáte..až malá povyroste 😉
Taky to nějak nepřehánim...tak nějak jak je čas 😉 Jinak malá mi taky ČTE, hrozně ráda letáky, udělá z nich pidikousíčky a já jí to beru aby to nespolkla a tak to pokračuje než jí to přestane bavit a jde zakrátit kytky nebo ožižlávat podlahu, nebo takat za kabely z pc nebo tv 😀
Vánoce, no celkem prosinec máme taky narvanej, Lucie, pak Simonka, můj táta narozky, narozky psa 😀 výročí úmrtí ☹ atd atd 😔 My vlastně nemáme jeden měsíc pokoje za celej rok 😉

straspytelka
5. zář 2009

Evi ahooooj nevim jak holky, já dávám kaši, pak jí cca 15 minut nechám pohrát si, teda když ještě neusíná a nakojím a uložím cca mezi 18-19 h 😉
Leporela taky u nás frčej, ale nějak nechápe, že to není jen k ožužlávání 😀 takže má spíš jen to do vany, to nezničí 😀 já jí z toho i čtu, máme zvířátka domácí a divoký, nebo o koblížkovi, měla jsem i mravenečka, ale ten někam zdrhnul 😖 mám krásný knížky od Disney tak asi začnu číst i ty 😉 a i český pohádky samozřejmě.Mám nějaký říkačky a to se nedá číst, je to komolenina fakt hrozná 😀

straspytelka
5. zář 2009

monologuju, no neva...holky chci se zeptat, máte už nějakýho tucha, jakou autosedačku koupit a jaký golfky?