Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
7. zář 2009

Tak jsem Mišku přeobjednala na kyčle, stejně byla na dřív než 6 tejdnů, tak teď je na dýl než 6 tejdnů... 😀
Tak hodíme příští tejden srazík? Co? Míšo, Inuš, Pedíku, Zuzíku, Dadíku, hradečačky, táboračky?

Ale že si to Jájík naplánoval, co? Včera se nahlásila nová těhulinka a Jája může rodit. Ona by fakt jinak čekala ještě tejden, než nahlásí // Lenča... 😀 😎

cipisek007
7. zář 2009

Indi, no Jája vysloveně čekala na novou těhuli 😀 No spíš Plánička čekal 😀
Příští týden nemůžu středu (plaveme, jako každý týden až do Vánoc) a ve čtvrtek jdeme Vojtit.

straspytelka
7. zář 2009

😀 Ahojky, letem světem jsem dočetla a v rychlosti píšu, než se mi ta drákulka vzbudí 😝
Míšo, hurááá skříň 😵 taky bych chtěla novou, ale fakt nemůžeme nic sehnat ☹ všechno je světlé 😒
Tady posílám ještě jednou odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26035942&tab=0 snad to půjde otevřít 😉 Zrcadlo u nás taky vede 😀 aspoň mi vždycky dá na 10 minut pokoj 😀 😝
Jáji, no 9.9.2009 krásný datum 😀 😵 chuděro, musí to bejt už nekonečný co 😕 Ale třeba dneska když říkáš se PLÁNIČKA uráčí vyklubat.Už se těším na zprávu 😵 😵 😵
Dadunko, malej je frajer, tolik dlabat, jen kdyby to šlo líp viď ☹ Držím pěstičky, ať se to hezky srovná všechno co nejdříve po kapičkách 😉 Naše Síma na ně byla alergická 😒 opupínkovala se mi... 🙄
Indigo, teda ty golfky jsou drsný 😲 hlavně bych teda nechtěla ten košík dole...nejde se tam dostat, to mám teď taky podobně a je mi to úúúúúplně na hoho...houbelec 😀 Tadík je teda číman, otázky typu A PROOOOČ A JÁÁÁÁÁK ty miluju 😀 😀 😀 asi mě pak klepne 😀
Evi, dneska jezdím asi sama, sice jen hodinku pak mám návštěvu, ale můžeme být spolu co ty na to?
Zuzanko, malého za nás pohlaď 😉 Jak tam jsi často u něj? Je tam hodně miminek? Já když si na to vzpomínám, je mi úzko ☹

straspytelka
7. zář 2009

Jo vítám Carrinku 😵 Čoveče byla si snažilkou podobně dlouho jako my 😉 Tak ať to vyjde všechno jak má 😵 Dej zprávy jo 😉
Jája přeci musela předat štafetu 😉 Snd přídou další a další těhulky, jé jak bych ještě chtěla miminko...ale bojim se 😒

indigo
7. zář 2009

Takže sraz: Příští týden v úterý, tam co vždy, pokud nebude pršet. Jinak jinde, ještě dovymyslíme... 😎
Může být? 😎

zuzka84
7. zář 2009

indi - meril 47cm ... ani nevim kdy ho merili. hlavne ma strasne maly nohy 😀

indigo
7. zář 2009

Strašpy vyčkej, ona ta touha po miminku převrší ten strach a půjdete do toho znovu... 😎

Zuzí to je fakt drobánek... 😎

zuzka84
7. zář 2009

straspy , ale my uz jsme doma 🙂

ad sraz - v utery teoreticky muzem ale az tak od 11 ...

zuzka84
7. zář 2009

jo a straspy u tech peg perego se ti zda blbe kosik ? ja je totiz mam (ne ty s tou otocnou sedackou) a vzdycky v pohode

straspytelka
7. zář 2009

😵 Zuzko, to je kulíšek 😵 je moc hezkej, fakt 😵
Indi, no spíš nebude už žádný...ani manžel se nechce trápit...máme se s čím vyrovnávat do konce života ☹
Spíš adopčátko 😉 To máma pozastavený kvůli Simonce na 1.5 roku, tak pak se uvidí....ale kokáme po domečku, taky by tam Simonka mohla mít nějakého sourozence žejo 🙂

indigo
7. zář 2009

Já vím Strašpy, to nepřebolí nikdy. Ale Simonka si sourozence určitě zaslouží. A klidně adoptovanýho! 😎 Domeček, hmmmmm budou srazíky u Strašpytlíků na zahradě!!! 😀 😎

straspytelka
7. zář 2009

Zuzi ahaááááááá, však sem ti vlastně psala vítejte doma 😅 😅 😅 tak to pardonek 😅 😅 SKLEROZA HADR 😖 ještě jednou Omlouvám se 😵
Jo tak ty ho máš? No to je taky jedno z mojich přání, snad najdu takové golfky 😉
Co myslíte, jsou lepší ty ROHY nebo klasika madlo?

straspytelka
7. zář 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 😀 jo klidně, to by šlo 😀 😀 😀 počítám s tím jo 😀
Ty brďo Simča spí už hodinu, no to si to vybere za celej den a pak půjde až večer jojo....dovolená 😀

indigo
7. zář 2009

Strašpy pro nás, co v jedný ruce táhnem neposlouchající tří-čtyřletý dítě a na kočár máme jen jednu ruku (v tý třetí táhnem nákup a deštník 😀) tak je lepší spojený, ale zase se většinou hůř skládaj (jako že jsou míň skladnější a kdo má malý auto, tak by byl třeba problém). A nebo rohy, ale trojkolkový golfky, to se dá jednou rukou uřídit. 😎
Mě se zamlouvá Buggster, ale ten mi neprojde... no vlastně nic, co já furt řeším... 😠 😠 😠 😝

straspytelka
7. zář 2009

Indi, tak na to kouknu, no chtěla bych zase otáčecí kolečka, je to super a spíš 4 kolku 😉 já těm 3 nějak nevěřím co se týká stability. Ty jo jdu tu malou probrat a mažeme aspoň na hodinku ven.Tak jsem zvědavá, že třeba navečer kouknu a Plánička tu bude s námi :o)
Díky HEZKÝ DEN VŠEM

cipisek007
7. zář 2009

Ty jo, Jája se neozývá, snad jí neposlali rovnou rodit 😀

Strašpy, ale to vypadá dost dobře ta souprava!!

Indi, srazík v úterý být může 🙂 Kdo se přidá?? Hmmm.
Strašpy, dorazíš? 🙂

cipisek007
7. zář 2009

Tak je to tady.

Zpráva od Jáji 😀

"Tak nic, porod se nekoná, na monitoru se sice kontra ukázaly a celkem pravidelně, ale hodně slabé, tak prej k porodu to sice není, ale nevylučují, že se ještě dnes uvidíme 🙂 Ještě čekám na rozhodnutí doktora. Další zprávy napíšu na koně, co mi mudr. řekne."

Tak nic. Já ho stejně tipuju na toho 9.9.09 🙂

indigo
7. zář 2009

Já chci miminko!!!!!! 😠 Se s tím Plánička taky pěkně s**e, jako všechny miminka tady, to neuměj vylízt jako Miška? Ta si řekla jdu ven... a šla! 😀 😝
9.9. 09 je hezounký 😀 ale 7. by nebylo od věci! 😀

cipisek007
7. zář 2009

Indi, ho chlapi. Drží se máminý sukně co nejdýl (v tomto případě pupeční šňůry 😀)

achalteke
7. zář 2009

To je co? Já myslela že mě tam trefí...měla jsem fakt pocit, že dnes rodit budu 😒 ...No nakonec jsem pokecala s doktorem a on, no jo vy jste ale léčena na PCo a tam je ten termín vždy nejistí a proto se neměří ani ten podle utz a řekl, že mám být v klidu, že si myslí, že do konce týdne porodim...kopečky mi tam teda nabíhali hezký a pravidelný, ale slabý... no a proto jedu na kontrolu už ve středu, teda toho 9.9. 😀 😀 😀 😀 ..
Omlouvám se že jsem vás tak splašila, ale chtěla jsem fakt rodit online 🙂

indigo
7. zář 2009

Jájíku však on Plánička vyleze, když ne dneska, tak zejtra nebo ve středu nebo ve čtvrtek nebo v pátek..... 😀
Hele taky dobře, já tu odpoledne nebudu, takže bych se nemohla účastnit porodu on-line... 😀 😎
Tak třeba tu středu? To bylo fakt úžsný datum, 09. 09. 09 😀 až bych ti ho drobátko záviděla! 😀

achalteke
7. zář 2009

Indi no jo no, dělá mi mládeneček krapet čáru přes rozpočet - už měl bejt venku, nevim na co čeká 😀 ...a ty blbý posly mám furt 😅

cipisek007
7. zář 2009

Ježišmarja středa je sice krásnej datum, ale pro mě totálně blbej!! Ráno mizím a vracím se až večír!! Njn, tak budu zapínat segry PC 😀

carrinka
7. zář 2009

Ahoj holky... Tak ten Šimonek asi fakt čeká, až budu mít i já silnější čárku a budu potvrzená těhule... Musí přece předat tu štafetku, ne? Tak já se budu snažit testnou co nejdřív... Koupila jsem si dneska Mamatest, tak snad ukáže pořádnou dálnici 😀 ... ale dopředu říkám, že do 9.9. nevydržím 😅

cipisek007
7. zář 2009

Carri, ahojky 🙂 to je napětího pořád, viď? 🙂 Šimonek ven nechce a tvoje // taky 😵

dadunka
7. zář 2009

Ahoj holky,mo vám všem děkuju za podporu a vaše zkušenosti a časy, jak dlouho kojíte a přikrmujete, je to pro mě cenné!!!!!
Trochu jsem teda zkrouhla to kojení, snažím se aby pil 10min. z jednoho, 10 z druhého, max. teda 15.Akorát se holt někdy stane, že i po této době tam mlíko je. Já stejně myslím, že u mě se ten objem mlíka v prsou už nezvedne. V noci mu teda dávám z Nuk lahve, ta teče rychleji a zatím se z toho kupodivu ani nepoblil. Přes den lahve Avent, to mi neva, že to pije dýl,alespoň mám čas něco udělat.
S tím vypitým množstvím, v porodce to bylo furt, musíte to do něj cpát, musí se mu roztáhnout žaludek. Teď u dr.se mně taky ptala, jestli mu to množství zvyšuju, tak jsem jí řekla, že mu dávám kolik chce on a byla spokojená. Ale když teď čtu, jak vaše starší míma pijí míň než T. teď, tak mám strach, abychmu zas nezadělávala na obezitu. 😖
Díky za tipy na ten fenyklový čaj z DM, ani nevíte, jak vám závidím, že DM máte.Tady není, když něco potřebuju vozí mi to Dan z DM ze Strakonic. Zkusím se teď poptat v lékárně a když tak ho tam holt zas vyšlu.
Jinak s prdíkama je to díky čaji a Sabu lepší, jsem i trochu vyspalá.
Jen dnes v noci jsem se vzbudila a nemohla se otočit, předklonit nic, takže mám asi skříplý nerv a bolí to jak prase. Nic na záda si kojící patlat nemůžou,tak to jen nahřívám a masíruju. Do toho přestal chodit i pes, jsme fakt domácnost lazarů a Dan si v tomhle odjedena 3 dny pryč, bůůů.
Jinak mi je líto,že nezvládám vše dočítat a na vše reagovat, snad bude líp.Cítím se blbě, že sem lezu jen když něco potřebuju.
Vítáma Carrinku!
Jájo, držím palce a pořád čekám sms, že by opravdu to kouzelné středeční datum? 🙂
Zítra končím 6ti nedělí, takže ve čt hurá n gyndu, bojím, bojím.

cipisek007
7. zář 2009

Jéje, Dadí, tak to přeju brzký uzdravení! Nemůže přijít třeba mamka na pomoc?

dadunka
7. zář 2009

Máma má chřipku, ale já to nějak zvládnu, celá se otáčet můžu a pes už se taky pomalu plouží.
Míšo, dnes jsem viděla kamarádku s dvojčaty (3roky, kluk, holka) a ta holka měla hysterák, ječela, kopala, dupala, brečela, do toho něco říkala. Ta kámoška v jedné ruce obědník, v druhé kluka, střídavě to pokládala, aby jí chytala, pak už jí dvě vyšvihla, ale nepomohlo to. Klučík jen stál, ani nedutal. No těším se na tohle období 😅
Táda se uřval a spí, to je holt "výhoda" toho, že jsem doma sama a nestíhám, o víkendu by se mu to nemohlo podařit, protože sotva kvíkne, někdo ho chová. Ale musím ho přebalit a vzbudit, razíme do toho města.

petreva
7. zář 2009

Dádo, ahoj!!!! Nechci bejt za chytrou, ale zejm. v noci kdyby ti šlo kojit tak by to bylo to nejlepší! Tvoří se nejvíc prolaktinu, který stimuluje laktaci...a když dáváš z lahvičky odsáváš? Nebo jsi celoudobu až do rána bez koja? Četla jsem, že zpočátku by neměla být přestávka mezi kojem delší než 6 hodin, někde se udává i 5...ale nechci radit, fakt...taky jsem bojovala tak vím, jak ti "chytrý" mi lezli na nervy!!

petreva
7. zář 2009

CARRI, ty jo, tak až testneš, tak přijď říct!!!!!