Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
8. zář 2009

Indi, dobře vyzkoušíte mě 😀
Míšooooooo tak co? Jé to je něco s těma pádama 😖 U nás si princezna zase pro změnu otevřela suble a pak zase zavřela, ale i s rukou 😒 no chvilku bulela, ale je to ok teď spí 😉
Zuzko, to je mi líto, že je uplakanej 😔 snad najdete brzo společnou notu 😵

zuzka84
8. zář 2009

no on neni uplakanej , jinak byva dost hodnej az na obcasny prdiky, ale dneska teda byl na ranu . nakonec jsem ho dopucla odstrikanym mlikem a uz spi , ale to po kojeni nejdriv blinkal ,po dalsim si 2x si krknul a mliko mu teklo z pusy , tak nechapu ze mel jeste hlad ale asi jo no

lenkacar
8. zář 2009

tak holky nakukuju co ta naše jája ,ještě nic ?

petreva
8. zář 2009

Zuzko, kdyby tak uměly aspoň naznačit, co chtěj, viď. Ty jo, když E pořád tak plakala, já myslela, že nebudu...ale D. už spinká a bude to lepší...jak je tobě? A Davídek? Je zdravej? Relativně?

petreva
8. zář 2009

LENI, nic...dneska tu nebyla, ale dala by nám vědět přes sms 😉

lenkacar
8. zář 2009

evinko tak dej hnedka vědět vedle ..držim palečky !!!!!!!!!!!!!!!!koukám že máte potvrzenou těhulku tak už šimonek může ven 😀 😀 😀 😀 ,to je moc dobře ,já budu testovat ve čtvrtek,tak pa zatim

zuzan
8. zář 2009

Ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit (omlouvám se, ale opět nedočítám - to naše dítě spí minimálně, tak nestíhám 🙂, tak snad se máte báječně a užíváte si 🙂 Chtěla jsem se jen zeptat, psala mi Dáda ohledně srazíku příští týden, tak prosím o nějaké bližší info - třeba do IP 🙂)) Díky a budeme se těšit

cipisek007
8. zář 2009

Ahojky holky, tak je to dobrý, jen jsem rovnou šla od dr. k našim a na net nešla, nebyl čas.
Dr. jí prohmatala a proťukala kebulku, Barča plakala, ale bylo to dobrý. Boule není veliká, ale že jí mám sledovat a radši mi napsala žádanku, kdyby se mi večer nebo v noci nezdála, tak mám jet rovnou na dětský do nemocnice, ani na pohotovost nemám zajíždět. Zítra se máme ještě radši ukázat.

Fuj ale holky, já byla vyděšená. Byla jsem v koupelně, když se ozval jekot jako blbec, vyběhnu a Barča ležela vedle futer, který tam nejsou (sundali jsme ty šílený panelákový a brácha nám dělá dřevěný, takže je tam holej beton 😖) a já koukám, že má rudou půlku hlavičky. Tak jí na to sáhnu, to ječela ještě víc, letím pro kapesník, abych jí dala studenej obkládek a volám znova dr. (volala jsem jí půl hodiny před kvůli tomu jídlu). Dr. vyslýchala a pak, že máme radši přijít. Mamka rychle přijela na kole, aby počkala dole u dr. s kočárem a já jen vyběhla s Bárou nahoru.
Bára je naštěstí v poho, jen si na tu hlavu nenechá sahnout. Má tam jen malou bouličku. ALe ona je takovej vozembouch. Na čele má asi 4 dny starou modřinu. Dr. na ní koukala a já - ta už je tam chvíli 😅 No připadala jsem si jak matka, která dítě mlátí ☹ Ale vím, že je to normální, d.r říkala, že tam dokonce měla otřes mozku z pádu ze sedu. Prej to je ale raritka.

cipisek007
8. zář 2009

Psal jste někdo Zuzan ohledně srazíku? Bych jí písla SMS dyžtak 🙂

Jo Indi, mamka tam nějaký holíny má, ale některý jsou blbý, mají tvrdou podrážku a prej se "lámou". Musí sehnat jinýho dodavatele, českej Vulkanex nebo jak se to jmenuje přestal gumáky vyrábět 😠 Ale měla by tam mít ještě nějaký zbytky.

cipisek007
8. zář 2009

No já jdu do sprchy a hají 🙂

Zítra budu až večer, ráno jdeme plavčit a po obědě na KO s Barčou. Takže kdyby nááááááhodou se nám Jája rozdvojila, tak mi prosím někdo písněte SMS 🙂

Jáji, tímto se pro zítřek vzdávám styčného důstojníka v informování 🙂

Všem dobrou noc!

petreva
8. zář 2009

Holky!!! Nemohl by být ten srazík v pátek?? A zase tak žůžově po ránu? Vůbec teda nevím, jak má být...ale my asi pojedem tak jako tak pro ten teploměr. Vyměnili nám tlačítko, tak snad půjde dobře už...

petreva
8. zář 2009

A mluvily jste o příštím týdnu, že jo? Tenhle my nemůžem...

inna12
8. zář 2009

Míšo, tak ještě, že tak!!!! bych byla taky hotová 😒 maličká, pošli jí pohlazení 🙂

my ucho dobrý, trvalo to dlouho, zrovna nespal, jak na potvoru, stravili jsme tam skoro 2 hodky, porad tam mrcasil a koukal, ale spat zrovna ne...a to je to takovej spáček jinak 😕 tak neni na jedno ucho hluchej 😅

ahoj

indigo
8. zář 2009

Brej vrčír...
Míšo určitě bude Barča ok, no kdyžtak bude mít Táda praštěnou nevěstu (už takhle bude mít praštěnou tchýni...😀).
Já vím, zlehčuju to... 😖 ale děti jsou v tomhle naštěstí gumový. 😎
Užijte si plavčo!

Srazík - klidně i pátek, jak chcete... no jestli sem bude mít Evča cestu, tak je to jasný... 😎

indigo
8. zář 2009

Než odpadnu, ještě jak jsem dopadli v poradně: Všechno ok, 4400g a 56,5 cm, úplně stejný jako v jejím věku Táda. Cm souhlasí na milimetr, váhu má Miška o krapínek vyšší, o ten měla i "startovací" váhu, takže jsou to fakt asi sourozenci... 😎 Trošku jsem se vyděsila, když podezřele dlouho zkomal doktor pusinku, nějaký ty 3 uzdičky, prej že tam nic nevidí, pak z něj vypadlo, že to je dobře, že tam nemá nic bejt, že kdyby tam něco viděl, bylo by to špatně. Takový šoky na mě... 😀 ale jinak dobrý, takovej nezvyk, s Tádou to bylo pořád na oční, na rehabku... no né že by mi to teď chybělo, to vůbec. 😎
Dobrou kočky!

dadunka
8. zář 2009

Dobrý večer, prosím o radu Manducářky,objednávám M.na Biomamma. Mají tam v nabídce i: kapsička Manduca, a dále chrániče ramenních popruhů. Je to potřeba k té Manduce, mám to objednat???

Barče posílám pofoukání na bebí 😔

petreva
9. zář 2009

Ahoj holkyyyyyyyyy JÁJA v 5.26 hlásí, že je přijatá v porodnici a otevřená na dva prsty a už leze po zdi. Další změny budu hlásit, ale jen do devíti, pak musím předat štafetu někomu jinému, chodíme s E ven 😒

petreva
9. zář 2009

MÍŠO, uf, takový bebíno!! Ty jo, hlavně že je to dobrý, sis oddechla, viď!!
INNIKU, ouško zdravý, to spadl další balvan v Budějkách co? 😉
INDI, ty fotky jsou úžasný a jak jsou posloupný 😀 Davídek není vůbec malinkej 😅, je to fešáček!! Fakt krásnej!
DADU, kapsička na M. je taková přídavná,něco jako ledvinka, takže jí více méně nepotřebuješ. A chrániče? To jsem neviděla nikde, tak nevím, ale určo je nemáme 😅Jakou sis nakonec vybrala??
Ta naše cácorka po ranním kojení, prosím pěkně nespí, to jsem zvědavá, kdy zabere,jeslti vůbec...

inna12
9. zář 2009

jéé Jáje moc moc držím pěsti!!!!!!!!! 😵 😵 😵 tak konečně se taky dočká mimouška 😵 a to pěkné datum k tomu 🙂

Evi, díky 😉 no ja si myslela, že to bude v pořadku, ale pochybnost se maličká vždycky vloudí, tak jsme si oddychli, to je jasný 🙂
to ste brzo vzhuru holky , tak snad Elenka ještě usla a dáchly jste si...

Davídek je fakt moc krásnej!!! Zuzko, povedl se! a vubec neni prtavej 😵 😵 😵 je to roztomilouš 😵

inna12
9. zář 2009

tak mě Evča zblba a píšu taky Davídek 😀 😝 samozřejmě, že Daneček 😉

indigo
9. zář 2009

Brý ránko!
Jájík rodíííííí, no huráááááá! On fakt Plánička čekal na tohle datum!!!!! 😀

Dadu neporadím, ale jsem ráda, že to vyzkoumáš, pak u tebe budu lovit zkušenosti... 😀 😎

zuzka84
9. zář 2009

dobre rano,
moje mladsi dite si jako kazde rano vyspava a me uz teda docela boli prsa 😒 . no ale budit ho nebudu 😀

A Jaja rodi , no to je super, uplne mi skocili slzy do oci (no holt jsem v sestinedeli :o) )... snad bude mit fajn porod

jo a nas Danecek v domacim munduru , he he, v tom plave 😅

petreva
9. zář 2009

No jo?? Jasně že Daneček!!
Má na vás někoho Jája číslo? My budem po půl desátý nejspíš pryč, tak abyste tu věděly aktuelní info 😉

indigo
9. zář 2009

Já jen skočím nakoupit (jen co se mladá vzbudí a nadlábne) a pak budu celej den doma, tak může mě! 😎 Číslo má. 😎

lenkacar
9. zář 2009

indi tak hned hlaš vedle jo? ale že bude mít pěknej datum 😉 😉 😉 ,snad to proběhne rychle ..mějte se tu pěkně zatim ,furt vás šmíruju 😀 😀 😀

petreva
9. zář 2009

INDI, tož ti předám žezlo! 😉
LENI,jen šmíruj ať víš kam se přestěhuješ 😵

menny
9. zář 2009

Ahojky,
vůbec netušim, kdo mi napsal 😀
( s t-zones a ještě anonymně 😀 😀)
ale moc díky za sms o Jáje!!!!!
Tolik na ní myslim, úplně mě mrazí!!!!!!!!!!!
Má krásný datum dnes 🙂
těšim se na Šimonka 😵

všechny moc zdravim 🙂
dětičkám pusinu

všimla jsem si nové těhulinky p a r á d a 😵 😵

petreva
9. zář 2009

Jů Peťo,no jo, to jsem byla já. Psala jsem tak ryhle a nadšeně...to jsem se určo nepodepsala ani Barče 😅

indigo
9. zář 2009

aktuální info (už 5 minut starý, kojila jsem) - Jaja je na 5 a bude to určitě ještě dopoledne. Už to ani nemůžře moc udejchat, jde jí to všechno do kříže a už to nepřestává.
Čichám čichám Pláničku... 😀
Jo a do Krumlova to odřídila!!!!!!!!!
Jsem z toho nějaká rozhozená, bude mimouš!!!! 😎