Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mona12071
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mattty000
8. říj 2009

jééé, všem moc díky za přivítání!!!na srazík dorazím moc ráda!!!!jinak já jsem Tereza...Sabi, jo snesl to moc dobře, malej už spí od půl 8, v kočárku už nechce spát 😅 😖 ....tak to budeme duo....dáme Globus a pokladny? 😀

zuzka84
8. říj 2009

miso, to taky primar chodi k porodum i kdyz ma ambulanci ??

zuzka84
8. říj 2009

ja tam tedy vzdycky teda videla jen par lidi , zadny hrozny fronty ...

inna12
8. říj 2009

Matty, nechce spát v kočárku jo??? tomu nevěřim ani náhodou!!!!!!! takovej megaspáč!!!!!! 😀 😀 😀 😀

holky, jen abyste byli v obraze, ja snad nikdy neviděla Matýska vzhůru!!!!!!! on jenom spí!!!!!! ne kecam, jednou venku byl vzhůru (ale to ho maminka vzbudila a vydrželo mu to vteřinu!!!! 😀) kam se hrabe Pavlík 😀

inna12
8. říj 2009

samozřejmě bylY 😝 😝 fuj

mattty000
8. říj 2009

😀 , tak uvidíš....ted pořád studuje ty nálepky v kočárku do kolika je to kilo 🙂 ....

peda
8. říj 2009

Ahojky 🙂 😉

Tak jsem tu na skok
Jste miláčci,že jste na nás myslely.Byl to teda děs běs ☹ já tam normálně regulérně brečela.Bylo mi jí tak moc líto.Vzala jí za nohu,visela hlavou dolů....koukla na ní,že už jsme měly začít před dvěma měsíci,že je celá nakřivo,no zkritizovala úplně všechno,pak mě teda pochválila,že jsem přišla z vlastní iniciativy a pak už byla i drobet milá.Ta hlava je z toho,jak je celá nakřivo.když mi to ukázala,tak jsem to i viděla,jinak bych ale nic sama nepoznala.Má i faldíky na stehýnkách na každý straně jinak,to jsem si měla taky všimnout 😕 .Hlavička se jí prej srovná sama,jak roste hlava i mozek a pěstičky vůbec neřešila.Ukázala mi cvik,kterej musím dělat 4xdenně,cudák u toho řve,že nemůže popadnout dech,počůrá se u toho,Já jsem z toho úplně vyřízená,na nervy.Máme přijít za 10 dní na kontrolu.Měla jsem spocený i řasy.
Večer jsme pak cvičili s Pavlem a ten musel odejít,že jí hrozně trápím a že tam na ní dojde a kdo to vůbec je,že takhle trápí miminka 😅 😝
Snad to nějak zvládnem.Ty nožky má taky blbě.že by měla problémy se naučit chodit....

Já zítra dorazit nemůžu,máme to cvičeníčko.Sice jsem lenora líná,ale půjdeme.Snad nebude zase protivka protivná a nebude moc plakat.Dneska jsme šly pěšky k tý dr a přišla jsem domů v 7 hod.Byly jsme venku,couraly ve stromovce,chudák z toho rasování okamžitě usnula.Tak jsem upajdaná za to odpoledne.

Vítám tě Terko 😉 🙂 tak Maty je takovej spavec?a dneska jste byli na očkování?nás čeká první ďobanec v úterý,tak jsem zvědavá.

Zuzi,vojtění ti teda nepřeju,snad se tomu vyhnete....

mattty000
8. říj 2009

Ježiš pedí, já se tam uplně bojím!!!!jojo včera nás píchli.....malinká, kočička... 😢 já tam snad ani nepůjdu, jsem strašně citlivá, když se na malýho jen někdo špatně koukne!!!!!.........a tohle......Maty už moc nespí... 😅 , ale noc vydrří celou, to Ellinka taky, viď?

mattty000
8. říj 2009

ne, já vím, je to pro jejich dobro..... ☹ , i se z toho počůrá?.....brouček

petreva
8. říj 2009

PEDI, pane jo, to je mi horzně moc líto!! Uf, taky nevím, jeslti bych to vydržela, teda musela bych, ale nesla bych to těžko...Moc moc přeju hodně sil, je to důležitý cvičení...něco prozradim..taky se chystáme na rhc, zdá se mi, že má Elenka nesouměrně faldíky na noze, když leží na bříšku. Ale páteř se mi zdá rovná, i když zkouším poloh. testy. Ale už si to nempamatuju, tak chci zajít za někým kompetentním. Pedíčku, vyspi se. Pa

peda
8. říj 2009

Jo,jo Elli taky spinká celou noc,v 8 jí dávám spát,chvilku tam povídá něco plínce a nájemníkům v postýlce a pak usne a budí se okolo půl 8 až 8 hodiny.Možná by spala dál,ale je tu rušno,chlapy vstávají a řvou tu jak na lesy,mlátí dveřma 😠 tak jí prostě vzbudí.
Tery,já si říkám,že to cvičení dělám pro ní,že jí to pomůže a nemůžu koukat na to,že jsem z toho na prášky a narvy.Že když ta šance je,že jí musím využít,že by mohla mít později problémy 😉

peda
8. říj 2009

Evi,jsi zlatí,děkuju moc 😵 ,ty to možná poznáš,máš naštudováno,ale já to na ní prostě nikdy neviděla,až tam,když mi to ukázala,tak jak kdybych jí viděla jinýma očima.Já jí třeba při pasená dávala ručky pod sebea a to je špatně,má je mít drobet před sebou....já si myslím,že jak tam vkročíš,tak jí něco najdou,ale jak píšu,děláš to pro ní,já jsem taky ubulenec citlivej,slzy se mi tam kutálely jak hrachy,srdce mi to rvalo ☹ ale příště už to bude lepší,hlavně budu vědět do čeho jdu,to je pro mě hrozně důležitý.
Jsem zvědavá,jak nám to zítra půjde a jak to naplánujem časově.

peda
8. říj 2009

co sem Moni psala,že jí smazaly? 😕 jak se mají,co práce a hlavně,co kluci?

peda
8. říj 2009

Tak já jdu do peří,jsem urvaná jak kotě.Zítra se hezky posrážejte 😀 😀 ,předejte tašky a hlavně vám přeju klidný miminka,ať si tam drobet odpočinete a přijdete na chvilku na jiná myšlenky.Papa

mattty000
8. říj 2009

ne, to určitě, takhle k tomu budu muset přistupovat taky.....prostě si poprvý pobrečím a pak už to nějak snad dám...nevěřím totiž, že se Vojtovce vyhneme...my jdeme 15. 10...ale dr tam není, prý se na nás zatím kouknou sestry...

inna12
8. říj 2009

teda Pedí, ted to čtu...to je hrozný...ale jak sama říkáš!!! pomůže jí to a to je hlavní 🙂 ale moc tě chápu, byla bych z toho taky vyřízená 😝 maličká, taky toho dneska teda zažila..dneska nám ty miminečka naše potrápili 😠

Pedí, to nebyla "naše" Mon 😀

teri, to má teda dobrej objekt na zkoumání haha 😀

holky, dobrou!!! 🙂

indigo
8. říj 2009

Jé Pedí, chuděrka malá, ale ona to zvládne... a ty taky! Věř mi, že každá máma to tam obrečí. Já už jsem se pozdějc "vypracovala", řvala jsem až v čekárně při oblíkání... 😖 Až když potom začaly pochvaly a bylo vidět zlepšení, zlepšila se mi nálada. 😎 Ono je to nějak extra nebolí, jen je jim nepříjemná ta poloha a tím jak se snaží se z toho vymanit, zapojí svaly který jsou potřeba a to je ono. že se počurala je normální, tipuju, že se počurá při třech z těch čtyřech cvičení za den. Bude to náročný, ale stojí to za to!!! 😎

Já jsem konečně douspala děti, večer krušnej, teď už se mi nechce nic dělat, doma binec, v pc práce (tím Evi nemyslím tebe, aby sis nemyslela, že je to pro mě nějaká otrava!!! 😎 ), chlap a tchán maj svátek a já pro ně samozřejmě ani pro jednoho nic nemám, to to vedu...

Ale zejtra přijdem a to je hlavní!!! 😀

A nazdar Teri!!! Inuš kecá, že Matyho neviděla jinak než spícího, páč na tý fotce co je s Miškou teda rozhodně nespí!!!! 😀 😎 Zejtra přijď taky! 😎

inna12
8. říj 2009

Indi, Inuš nekecá!!!! ja myslela Matyho venku!!! ne v interieru 😀 venku jenom spí , třeba pětadvacet hodin 😅 😀

papa

ja dokoukam zoufalý manželky a jdu na kutě..to je zase prdel 😀

mattty000
8. říj 2009

A že jim to spolu sluší, viď? Michalka je kouzelná!!! Zkusím zítra dorazit, ráda vás uvidím...Dobrou noc všem!!!

indigo
8. říj 2009

Děkuju... a to jste jí ještě neviděly takhle...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Fakt ani nevim, jaký nádherný mám děti... 😎

Inuš no dobrá, a těch 25hodin máš vyzkoušených? 😀

No nic, jdu odpadnout, čau zejtra! 😎

cipisek007
9. říj 2009

Dobré ránko!

Pedí, to je mi strašně líto, že našla tolik věcí, ale věř, že to pomůže a všici se otrkáte. Ono je to nebolí, neboj, ono těm dětem vadí jen to, že je nutíš dělat pohyb, kterej doteď nedělaly a navíc ten sval, kterej "posilujete" tak mají zkrácenej a tím pádem se ozývají. Holky se mi při tom i pokakaly, ale to už je vyjimka a navíc to nebylo ze cvičení, ale protože se jim zrovna chtělo. Opravdu se neboj, že to Ellinku bolí, když to budeš dělat, jak ti sestra ukázala, tak jí nemůžeš ublížit.
My cvičíme 10 měsíců a u některých cviků holky ještě ječí.
No že sis nevšimla těch rýna na stehýnkách tak z toho si VŮBEC nic nedělej. Na tohle se normálně mámy nedívaj. A to tahání za nohu, já už se tomu směju, ale taky jsem z toho byla paf! Neboj, víckrát jí to už dělat nebude 😉 Ona si takhle zkouší reakce, ale to ti vysvětlovala určitě.

By ma zajímalo, co Terka napsala za příspěvek, že jí ho admini smázly 😅

Zuzi, no a jestli ordinuje primář, tak to se těš. Ono tam sice není moc lidí, ale když fakt mají nějakou akutku, tak se sbíhají všici doktoři. My jednou v čekárně byly 4 a šla jsem s Bárou na řadu až za 2 hodiny a to ještě chtěli dr. odvolat k porodu a on že nemůže, že už tu čekám 2 hodiny, tak sháněl jinou doktorku. No hrůza.Ale přeju ti, ať jste tam co nejkratší dobu, alá já a nejen já, mám zkušenosti, že se tam na ambulanci čeká. 😒

cipisek007
9. říj 2009

Jo počkééééééééj, to nepsala Terka ten příspěvek, ale Mona a tam vím co bylo 😀 😀 Jsem si spletla nicky 😀

Dotyčná chtěla, aby jsme hlasovaly pro její miminko v nějaký soutěži. Nejspíš jí admini smázly všude.

cipisek007
9. říj 2009

Indi, ta fotka Michalky, je nádherná!!! Naprosto reklamní a výstavní miminko 😵

petreva
9. říj 2009

Dobré ráno!!
INDI, no to jen neskutčná krása! Fakt i P. se tu po ránu rozplýval a to se jindy stěží nasnídá...teď byl ochotnej se i podívat na PC a i u toho promluvil 😀 Normálně začínáme přemýšlet, jeslti by ta paní nebyla ochotná si udělat výlet do JH, kdybychom jí zaplatili cestu a samo že i fotky...???
MÍŠO, tak dneska přijede D? Budeš ho mít na víkend?? Mě jde P. do práce v neděli, takže jakž takž odpočinek jen v sobotu, ale mě chodí aspoň každý den domů, i když občas přijde dlouho, je to přes noc. No, stejně vztávám k E. já. Ale je tu.

cipisek007
9. říj 2009

EVI, Nene, David přijede MOŽNÁ až na ten další víkend. Mají tam teď zmatky a posuny 😖
No právě, v tomhle máte výhodu, že máte chlapi přes noc doma. Nocí já se bojím nejvíc ☹ I když mám mamku na telefonu a bydlí 5 minut jízdy na kole nebo autem, ale i tak. A nejhorší je, že se těch nocí bojím čím dál tím víc ☹

cipisek007
9. říj 2009

ty voe, ono tam prší!! Dyť mi ty holky dneska zmoknou. No asi udělám zase ze "sportovní" verze kočáru kočár hlubokej. Nemám totiž jinej igelit na kočár a u našich mi v bytě neusnou. 😒

petreva
9. říj 2009

Míšo a proč čím dál víc?? 😕

cipisek007
9. říj 2009

Evi, já nevím. Nedokážu to vysvětlit. Občas mě napadne ten Syndrom náhlého úmrtí kojence a asi to mě straší nejvíc ☹ ☹ Včera jsem kvůli tomu nemohla usnout ☹ Prostě jakmile se začne stmívat, tak já se začnu vnitřně hrozně bát.

zuzka84
9. říj 2009

pedi - snad jo, s Dadou jsme vojitili chvili v roce a pul a to mi stacilo 😀 . teda vam to nezavidim vubec vubec , tak snad se brzo prdolka srovna a budete v poradku

miso - tak to jo. hele a nepsala jsi mi tu jednou ze jste tam u primare nebyli ? ja ze jsem se tu ptala a vim ze mi prislo divny ze jste tam nebyli , ze chodit jen do nem. na neurologii ... 😅