Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
14. říj 2009

Innko, holky byly ve fusaku pěkně teplý, já jen, že vídám maminy co maj v kočárcích obojí, tak ať neplaším 🙂

Taky si myslím, že jsou děcka tlustý ze sezení u PC a TV. Moc dobře to znám, synovečka rodiče radši posadí před TV, než aby s ním šli ven apod. On teda není tlustej, je akorát, ale co to dítě bude znát? Neustále předvádí Kungfu Pandu, neustále někoho zabíjí, střílí (jo já vím, to k dětem patří, ale on je docela násilnickej a jsou mu teprve 3 roky).

inna12
14. říj 2009

Kungfu pandu 😀 😀 😀 no ale to neni k smichu...to samý muj brácha..ten pařil hry už ve dvou letech 🙄 ty počítače to je dneska mor, dřív to nebylo a my běhali po venku a hráli na četníky a lupiče 😀

za hodku se jdeme podívat na krásnej byt, bydleli by hned vedle, což by bylo supr,tak držte palce at už to konečně klapne!! hrozný dneska sehnat podnájem, jednou to chtěj radši teda prodat, ale daj inzerát na pronájem, podruhý vadí mimino, potřetí pes, počtvrtý chtěj tři kauce, popátý to někdo vyfoukne, pošestý tam neni topení atd atd 😀 😀 😀 😝

inna12
14. říj 2009

a dneska sem poprvé objednala na MMB, takže premiéra..a hned 4 věci že, kombinézku, bodýčka dvě a mikinku a paní k tomu posílá krásnou novou čepičku a tričko Next zdarma (ano můj oblíbený next, ale tak bych byla blbá jí psát, že to nechci né ) né nic proti němu nemam a už sem si zakázala tam lézt, aspoň na tejden

zuzka84
14. říj 2009

Baru - nic proti tve doktorce, ale Sumetrolim jsou antibiotika ... zrovna nedavno jsem to resila i s kamskou a opravdu jsme vyhledali ze sumetrolim jsou atb ... no nam to teda i dr. rekli ze zmeni atb a zmenili je na Sumetrolim

vice doctu po chvilich , prudi me unaveny dite 😠

cipisek007
14. říj 2009

Innko, jooo a na červený koleno 😀 😀
JO MMB je droga 😀 Ze začátku jsem objednávala jak blbá a pak jsme to ani neunosily ☹
Tak držím palce, ať to klapne 😵

inna12
14. říj 2009

Zuzko, ja taky myslim, že to není atb, že je to jak píše BAru, jako biseptol, je to chemoterapeutikum ne ?

inna12
14. říj 2009

a to neni atb! je to šetrnější a možné brát i dlouhodobě , tak at se BAru neplaší

inna12
14. říj 2009

Míšo, červený koleno mi něco říká! to sme asi taky hráli...ale já si zaboha nemůžu vzpomenout vo čem to jako bylo 😀 😀 😀
nic pádím papa !

cipisek007
14. říj 2009

Tak dočítám postupně včerejšek 🙂 Tentokrát na srazík nedorazíme. Jednak je pro mě náročný neustále skládat a vykládat kočár a jednak poledne pro nás není hodina vhodná 😒 tak příště 🙂

Nám prosím pěkně nesedí Huggiesky, pokaždý nám z balíku protečou min. 2-3. Ale s Tesco máme jen dobrý zkušenosti 🙂 Pampersky a Happy taky dobrý.

Na buchtu se radši ani dívat nebudu 😀 😀

Innko, kosti nakonec nebyly, díky tomu, že mi nebylo dobře a B. ještě měla lehkou teplotu, tak nidko nebyl venku 😀 😀

cipisek007
14. říj 2009

Innko, já taky ne, ale vím, že jsme to hráli a bylo to "strašidelný"! 😀 😀

zuzka84
14. říj 2009

inni , je to atb, atb je mozne brat i dlouhodobe ... i my je berem dlouhodobe, nechci nikoho plasit ...

zuzka84
14. říj 2009

ja nekecam , viz treba wikipedie 😀 http://cs.wikipedia.org/wiki/Antibiotikum

zuzka84
14. říj 2009

takze chemoterapeutika jsou uz dnes take razeny do atb

zuzka84
14. říj 2009

holky netusite kdy se ockuje proti chripce ?

inna12
14. říj 2009

Zuzko, ja se nechci dohadovat, ale mojí kamaráky holčička to bere dlouhodobě na ledviny a je to prý mnohem šetrnější než atb, právě jako tekutej biseptol, jen sem chtěla, aby Baru nemyslela, že je to silné nic víc..kam se to řadí a neřadí, to už je fuk, je to ale slabší

inna12
14. říj 2009

Míšo, to musim vypátrat, jinak mi to nedá spát 😀 😀

zuzka84
14. říj 2009

inni - ale jsou to atb . David to bral pul roku ... nebo mozna jsou v Motole ty doktori uplne blby 😀 .

cipisek007
14. říj 2009

Innko, tak až to vypátráš, tak dej echo 😀 😀

Zuzi, to netuším, optej se dr 🙂

zuzka84
14. říj 2009

miso - tam na to vzdycky zapomenu 😀

cipisek007
14. říj 2009

Zuzi, já si to někdy píšu, když jdu k dr 😀 😀

carrinka
14. říj 2009

Ahoj holky, tak mám dneska za sebou kontrolu a je to ok... ale pěkně mě včera vyděsili, protože jsem opět špinila a od včerejška mě dost píchá v podbříšku... ale prostě rostou 🙂

cipisek007
14. říj 2009

Carri a bereš nějakej ten utrogestan nebo ascorutin? Mě ho tenkrát dali na pohotovosti, když jsem drobet špinila. A jak je ti?
No a samozřejmě mooooc gratuluju k úspěšný kontrole 😵 😵

carrinka
14. říj 2009

Utrogestan beru 3x2 a mám ho postupně snižovat během 3 týdnů na 3x1 ... Ascorutin už nemám, prý je to zbytečný... ale pokud nezvracím, tak nešpiním... Ale mám vřídek u čípku, tak je to možná z něho...

Jinak je mi pořád blbě... když mi něco chutná a opatrně se najím, tak to stejně dřív nebo později zase vyzvracím... takže jsem na rohlíkách a přesnídávkách... včera večer jsem se rozloučila dokonce ještě s obědem... to jsem fakt nechápala, že jsem ho nestrávila... Dneska jsem byla jen ráno a zatím se rozdýchávám...

Jen mě mrzí, že tím, jak my vystavili novou neschopenku, tak mám omezený vycházky... né že bych chodila moc ven, ale budu muset na to myslet 🙂

indigo
14. říj 2009

Ahojec!

V první řadě - Carri - moc gratuluju ke kontrole, prcci se maj krásně k světu a ty si to holt musíš přetrpět... 😖 ale za ty poklady bysme blily od rána do večera, no ne? 😎

Se zítřkem počítám, dorazíme asi malinko po 12, ve 3/4 končí hudebka na sadech a skočíme na první nízkej bus, jezdí jich k Igy celkem dost... 😎

Fusak - taky jsme s ním teď byli prvně, dávám přes něj tu slídu, ale spíš z estetického hlediska... 😀 😎

Váha x výška - u miminka bych neřešila, pokud prospívá, nějaký faldíky absolutně nevadí, za půl roku budou mít míň apetitu a víc pohybu... 😉

A víc nevim... 😝

indigo
14. říj 2009

Jóóó Inuš, gratuluju k prvnímu úspěšnému nákupu na MMB!!! Já tam úspěšně nakupuju už 4 roky a vždycky když něco potřebuju, jdu prvně tam. (Jsem se schválně byla kouknout, kdy jsem se zaregistrovala, v prosinci 2005 a od tý doby jsem závislá...😀)

indigo
14. říj 2009

A hrávali jsme krvavý koleno, ale asi to bude to samý 😀 ale vůbec si nevybavuju princip! 😲 😝

inna12
14. říj 2009

jééééééééééééžiš, to sem si zase naběhla 😀 , tak jsou jsou, jasně, že doktoři v motole nemůžou bejt blbci né, to já, jen sem chtěla, aby si Baru neděla starosti, je to o dost slabší než klasický atb, už nevim, jak to mam říct 😅 že sem nemlčela hňupák 😝 a stejně BAru doktorka snad ví co dělá 🙂

Carrinko, držím palce dál, drž se s tím zvracením, ja to neznám, ale věřím, že to je hrozný a vyčerpávající, ale za mimíky to stojí 😵

Indi, co fotečky, už máte?? sem zvědavá!!!!

EVi, co Elenka? jak se máte?? nepojedete zase někdy do čb, že byste dali srazík s námi?

holky,jak se má Peťulka, nevíte?

Terez, co vy? četlas IP? a co Karel???? 😀 😀

Pavlík byl dneska mrzoutek na jeho poměry, nešli jsme odpo ven, asi ho to vykolejilo, poplakával, hned se smál, vubec nemohl usnout, stokrát mlátil hlavičkou doprava doleva, pak teda usnul, pak řev, vypadlej dudan, ale už konečně spinká. a furt má přilehlý ucho, asi mu ho přilepim 😝

cipisek007
14. říj 2009

Carri, vycházek stejně moc neužiješ. Já osobně jsem musela jen polehávat a od 24tt jen ležet, jinak mi hrozil špitál. Navíc - těhule na neschopence stejně nechodí kontrolovat 😉

Indi, nojooooooooo, ne červený, ale krvavý!! 😀

Teda, já jestli to svoje prvorozený brzy neprodám, tak budu mít svatozář. Co ta teď dělá za pípčoviny, to hraničí s normálností 😠

inna12
14. říj 2009

Míšo, tak krvavočervený koleno sem ještě nevyzjistila 😀 mi to fakt nedá spát 😀 Pavel taky neví, ale on nezná ani Potkali se u Kolína, tak co po něm můžu chtít, že 😀 buroš 😝

První byla Barča? sem si ted uvědomila, že ani nevím 😅 co ti provádí?