Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
24. čer 2009

tak asi muteř se mi o něj postarala, supr dík, pak to zkouknu, teď jdu žehlit

lenkacar
24. čer 2009

zdarec holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak si tu žijete co?koukam innka ještě drží pohromadě .. 😉

zuzka84
24. čer 2009

indi - kdy jdes zase k Hauvi a uz pujdes i na monitor ??

cipisek007
24. čer 2009

Peťo, no holky po očkování protivný. V noci spánek taky nic moc. Barča má lehounce zvýšenou teplotu, tak s nima radši ani nejdu ven, stejně je tam hnusně.
A byli jsme na první hexe 🙂

achalteke
24. čer 2009

nazdar bazar jen na skok...

Holky co chcete rodit v Krumlvově - epidurál je zadarmo (info přímo od primáře) 😉

zuzka84
24. čer 2009

jajo - no tak vidis 😉 . ale doufam ze potrebovat to nikdo nebude 😉

indigo
24. čer 2009

Ha, žádný tisíce, no vida..... 😎

Leni kdepak Inuš a rodit, prej čeká na mě, no tak to bych si ale měla pohnout..... 😀

Zuzko - no měla bych jít k Hauí dneska, ale vůbec se mi nechce, uvidím odpo, jestli se dokopu, kdyžtak zejtra... na tlak a na krev, posledně mi ubrali nějaký pilule tak jak se to projevilo nebo ne... 😝 Jinak ofiko poradnu mám za 14 dní. Monitor? Blázníš? Nevíš, že Hauí dělá všechno mnohem dýl než se to dělá jinde?!? 😠 😝 Na první monitor jdu 37+1 (nebo 36+4, podle toho jakej termín vezmu, ona teď zase bere ten dýl).

zuzka84
24. čer 2009

indi - jo? ja myslela od 36tt ze dela monitor. hele tak to mozna driv porodis nez pujdes na monitor, to je fajn 😀
no ja jsem nakonec rada ze jdu po tech dvou tydnech , nejak jsem ted furt hotova a dost me boli bricho ... tak aspon budu vedet jestli to nema vliv na neco 😅

kacena00
24. čer 2009

koukám na to lipno a chci se zeptat JÁJO jak sou an tom s povědomím o bezlepce? byl- li by to velkej problém nebo ne?...

cipisek007
24. čer 2009

Holky, já jsem taky nestihla monitor. Ale při další návštěvě mi ho už chtěly dělat... 😠

indigo
24. čer 2009

Já se monitoru trošku bojím, posledně jsem stihla jen jeden, ten se doktorce nelíbil, poslala mě do nemocnice a pak už to šlo rychle, ani jsem se nesthla bát co se vlastně děje a už jsem rodila... 😖 Třeba ho teď taky nestihnu, jako Míša... 😀

achalteke
24. čer 2009

Baru můžu když tak vzmést dotaz na šéfa restaurace, ale zas aby za to nechtěl nějakou palbu...jinak jsou tam plně a naprosto vybavený kuchyně (za to ručim protože výbavu jsem tam objednával já 😀 ) a tak možná, jestli by nebylo lepší si něco uklohnit přímo na domku 😉
...taky nevim jestli jste to tam našly - k dispozici jsou postýlky, povlečení s peřinkama, vaničky a židličky (vče made in IKEA) a zábrany na schoddy - vše zdarma na objednání dopředu 😉

...jinak teda o těch monitorech nemám vůbec páru od kdy se dělají atd.

zuzka84
24. čer 2009

to ja tech monitoru stihla az moc 😖

jen co dosednu uz me to moje dite vola. boze ja chci aspon jeden den klidu - bez fnukani a vecneho tahani me kamsi a chovani 15kilovyho klacka ☹

menny
24. čer 2009

holky tak já doma bulim jak želva 😢
přemohl mě splín z toho, že Davídek už nikdy nebude chodit do školky, že už bude školák
Asi jsem děsnej cíťa, ale když mě je to tak líto
Tady je to tak skvělý, učitelky, prostředí, děti...čeká nás něco novýho, už to budou povinnost
bééééé

indigo
24. čer 2009

No jo, já vlastně taky, když si vezmu, že mě zavřeli v nemocnici a měla jsem ho 3x deně a při porodu každou chvilku... ale to si člověk tak nevychutná, jako normoš na gyndě... 😀

Petí klííííííííííd, budeš mít doma prvňáčka, to je nádherný!!!!!!! Akorát pak teda asi obulíš to že už nebude prvňáček... Hele vydrž, za chvilku bude ve školce Matoušek! 😎

achalteke
24. čer 2009

Ty voe Indi mi to vzala s pusy 😅 ....přesně tak Peťo Matoušek bude za chvilku ve školce a Davídkovi i vám začíná taky nová životní etapa....a prvňáčci jsou tak slaďoučcí 😵 😵 😵 😉 ....jo mmch manželovi taky všechno nej k svátku 😉

kacena00
24. čer 2009

ajo ták jájo, no tak to víš že si uklohním a budu mít stoprocentní záruku bezlepkovosti, chichi, to se mi líbí ještě víc, supeeeer, já sem byla jen na začátku a neprolistovala sem si to detailně, tak to sem moc ráda

peťo, koukám, že si stejně střelená jak já 😀 já tu budu taky u každý změny bulit, ořvala sem to kojení fest celej den a kousek k tomu, včera sem obrečela tu první samostatnou Cyrilkovu otočku 😀

jojo, to už je uplně jinej život s tím dítětem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inna12
24. čer 2009

Leni, ahooj! jak se máš? něco nového??? 🙂
jo, já čekám na Indi, máme dohodnuto 27. myslím 😀 ale já tuším, že to bude 18.7 😀 ..tak

Peťul, neplač 😉 , ve škole to zase bude něco jinýho 😉 no jo další životní etapa dítka..chápu tě 🙂

já měla monitor už v 32 😕 se mi to zdálo taky brzo, ted v úterý to bude už třetí, vlastně čtvrtej mimo poradnu...vždycky vše ok..jen poprvý ho hoooodně dlouho honili...až mě to nebavilo, posledně jen přicvakla a bylo..mně se to líbí to poslouchat, jak to bije a při těch pohybech 😵

Zuzi, bolí tě bříško? nemáš to od toho jak nosíš a skláníš se k Davídkovi? asi jo vid? 😕 vubec si to nedovedu představit, že se nemůžete natáhnout, když je třeba..i Indi...vás obdivuju, to musí bejt v těhotenst.pěkněj záhul... 😖

Míšo, at je to brzo přejde mrzoutky 🙂

mně je dneska dobře, už se zase láduju melounem 🙄 chlap přemlouvá at jdeme na houby, tak nevím nevím...možná na chviličku pujdu na vzduch lesní svěží...já dneska spala do dvanácti 🤐 jsem jak praštěná palicí..pak jsem chtěla vyskočit rychle z postele, uplně jsem zapomněla na ten břuch a ono to nešlo, takže pěkně pomalu 😀 to se mi ještě nestalo

papa a hezký den!

inna12
24. čer 2009

je to lipno vypadá fakt pěkně ! 🙂

jinak ne toho 18, že to tuším, tuším ,že to bude o hooodně dýl, ale moc bych chtěla tenhle den...

fakt taková obsluha tam je jo?? to bych byla pěkně zpruzená 🙄

straspytelka
24. čer 2009

Ahojky dneska nestíhám, snad večer jen v rychlosti zdravíme a mastim za taťkou naproti do práce, PS už máme manducu 😵 jsem na to zvědavá 😀

menny
24. čer 2009

Jo sem vořvánek a vůbec mě nestrašte, jak rychle to uteče a do školky povedu Matouška ☹
Prostě něco končí a jsem děsně sentimentální ach jo

Inni jsem ráda, že je dneska líp, ale když sežereš melouna na posezení, nebude to asi to pravý ořechový 😀

Strašpy tak hurá ven s manducou. Držim palce, ať se simonce líbí....PS:konečně, že došla

Nestíhám víc reagovat, jdu se oblíkat a šup Matýska do šátku a razíme směr školka..........béééé........
Ještě 2x a mám školáka.....bééé.....
Vim, že jsem hrozná, ale nemůžu si pomoct

inna12
24. čer 2009

Peťul, celej ne 😀 ale čtvrtku jo 😝

razíme na ty houby paaaaa

nevíte do kdy má bejt takhle hnusně pršavo 😠

indigo
24. čer 2009

Inuš nevím, ale maximálně mi to vyhovuje (až na to, že prádlo suším vevnitř, ale to vem buřt...), takže - do 27. července? 😀 😎

zuzka84
24. čer 2009

inni - no to asi jo. ale to bude asi uplne OK, nepredpokladam ze bych treba neprenasela 😀 😉

jinak dneska mam teda den 😒 😝

nu nic, valime za kamoskou na chalupu odvezt ji Davidka na hlidani a mame montessori seminar ve meste, tak se zatim loucim.

zuzka84
24. čer 2009

jo inni , dost prset ma snad az do konce cervna, ale ma byt teplo, uz ted na vikend hlasej 22-28 stupnu - takze vlhko a vedro , fuuuj 😝
a tropy maji pry prijit na prelomu cervence/srpna
me by vyhovovalo kdyby bylo trosku tepleji - takhle nemam co na sebe, mikiny uz skoro nedopnu 😅

indigo
24. čer 2009

Jaký teplejc?!? Však je akorát na tričko! 😀 Akorát když prší, beru ponožky a plný boty, jinak by na mě koukali lidi už divně, že chodím tak nalehko a ještě v sandálích... 😝 😀 😀 😀

cipisek007
24. čer 2009

Koukám, že Indi je v těhu taky dost horkokrevná 😀 Já jsem taky ležela v listopadu ve vymrzlým obýváku, kdžy tam byl někdo se mnou, tak si brali teplý mikiny a fusekle a po chvíli zdrahli 😀 😀

Peťul, nesmutni, prvňáčkovství bude taky fajn. Obzvlášť jestli budou mít skvělou učitelku. A jak píšou holky-zachvíli je ve školce Matýsek 😉

Barčo, já jsem přetočení na bříško taky ořvala 😉

Innko, ještě zítra má být divně a o víkendu už teplo, v neděli prej až 28. Co houby, rostou?

Strašpy, co manduca? Dobrý? 🙂

cipisek007
24. čer 2009

HOlky, něco mi uniklo s tím LIpnem? 😅

kacena00
24. čer 2009

týjooo holky pomoooooc mě se plašej kladiva!!!svojí matinku ještě jakžtakž srovnám, i když to teda skončí tím že je uražená, ale já se snažím pak bejt milá, (ale nasrat na hlavu si nechat nechci), ale když do toho přijede ještě tcyhně tak to už je na mě mooc)

ty sou zase chytrý a já matka svině, páčto ten chudák kluk škytá (škytal asi 5 minut) a já mu nedám čaj

a podobně - příkrmy - já dámy začala na 7 týdnech jíst zeleninový polívky - no a co jen zelenina, a vyšperkoval to otecv - co si asi myslím, že se jedlo za války a spousta jinejch kydů
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

přijel michal a dovez moje pivko, tak sem si ho rovnou otevřela, protože musím uklidnit ta plašící se kladiva 😝 😝 😝 😝

Míšo na srazu Jája nadhodila že bysme mohly na Lipno do chytiček na pár dnů i s robátkama - myslelo se i s chlapama ale já péťa a Hela sme si řikaly že bysme klíďo i bez chlapů 😀 😀 😀

kacena00
24. čer 2009

jo a je to lipno u Jájů