Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
4. črc 2009

Indi 😵 je mi to jasný 😉
ti přeju at to máš ted mnohem lepšejší zážitek!
hele a co ty? máš náký ty poslíkové?? kdy jdeš na monitoř? chodíš ob dva týdny na KO nebo už též po týdnu?

jé, tak to Peťul dostane nové šaty 😀 😵

inna12
4. črc 2009

co ten dort, sehnala jsi?

achalteke
4. črc 2009

Menny gratuluju Matouškovi k zoubku...

No holky já málem skončila na pohotovosti ☹ , vylezli jsme okolo druhé ven, že si zajedeme na obídek no a začlo trochu poprchávat, tak jsme zalezli do restaurace, dali jsme papu a mě se tam z toho vzduchu udělalo špatně a šla jsem to rozdejchat ven a sednout si do auta, pak jsme jeli domu a v chodbě jsem s sebou řízla....Honza mě naštěstí chytil a že okamžitě volá sanitku, nebo že jedem na pohotovost...říkám nic, já si lehnu a bude to lepší, lehla jsem, svlíkla jsem se do naha, přiložila jsem si na krkavice studený obklad a honza mě otíral studenou vodou a za chvilku to bylo lepší. Teď už je mi docela fajn....Měla jsem strašněj strach o prcka jestli se mu něco nestalo, ale před chvilkou krtkoval, tak snad dobrý...

Indi napsala jsi to moc hezky a Barča taky - mě to teda docela zvedlo náladu, jste hrozně fajn holky 😵

cipisek007
4. črc 2009

čááááááááu 🙂

coto coto?? Matoušek má zoubek?? Tak to vás jdu hnedka dočíst 😵

indigo
4. črc 2009

Jejda Jíčo! Co nám to děláš?!? Tohle si prosím pro příště odpusť, do nemocnice hezky až na konci srpna (nejdřív) na porod, jasný?!?!?!? 😎 Hlavně že už je ti líp.

Inuš dort zatím nemám a ani nevím, jestli nějakej mám kupovat, tchýně už něco objednala + zákusky a tak, tak se na to asi vyprdnu, no aspoň ušetřím... 😀 ta mašinka mě štve, ale co nadělám... 😖

Jinak já kde nic tu nic, když nepočítám to, že v horku nefunguju... posly nic, ale občas mě bolí břicho a tak jako zevnitř píchá... ale nic drastickýho. Příští tejden si zas na jeden den vezme Tádu babi s dědou, tak snad "dodělám" věci na mimi, popřipravuju a vzhůru do porodnice! Ještě mi teda chybí jedna košilka, nevím jestli se vypravím do rioru, kdyžtak to zvládnu s jednou svojí a s jejich andělama, a monitor dechu, objednám až se uvidím se Zuzkou, nechá mi slevovej kupon do jednoho e-shopu.
Už bych to ale chtěla mít za sebou, nějak mi to břicho začíná při všem vadit... 😝

indigo
4. črc 2009

Zdarec dvojmatko!!!!!!!!! 😎

cipisek007
4. črc 2009

Evi, gratuluju ke kyčličkám 😵 jdete ještě na kontrolu?

Jáji, teda!! Kdyby něco, tak okamžitě vyražte na pohotovost, jo? Co tchýně? Už má spakováno? Mě čeká v pondělí i s dvěma tetama....

Peťul, moc moc gratuluju k zoubkovi 😵 My furt nic, pořád jim sahám na dásně a oni mě buď "kousnou" anebo se tlemí nahlas, protože je to lechtá 😀

Zuzko, Davídkovi dodatečně všecičko nej nej nej 😵

Indi, čauky 🙂 Příští týden má narozky Táda, viď?

Jé tady byla Helča!! To víš, že si pamatuju, kdy jsme se viděly naposledy. Ještě jsem neměla ani potvrzený těhu. A taky si pamtuju, kdy jsme se viděly poprvý 😀 Tys šla na IUI a já na UTZ před IUI, měla jsi sebou tu sexy košilku 😀 😀

cipisek007
4. črc 2009

Holky, nám bylo ve čtvrtek 7 měsíců. TO je neskutečný, jak každej měsíc uteče rychlejc a rychlejc 😅

cipisek007
4. črc 2009

Jo Barčo, Cyrda je úúúžasnej. Má překrásný kukadla 😵

indigo
4. črc 2009

Jo Míšo, a každej rok rychlejc a rychlejc, máš pravdu, příští tejden má narozky Táda, to už je velkej chlap... a jaký to bylo nynaný ani né 3kilový miminečko.....

inna12
4. črc 2009

Jájo, tak tos měla to samý jako já 😖 to omdlení je hnus!!!sem byla taky pěkně vyplašená 😔v nemocnici pak říkali, že jsou hoodně dobře chráněni na takový pády, nárazy 😉 počasí posr...., tak se opatruj a pěkně se chlaď 😉

Indi, tak mašinka bude příště 😉 mě by to taky zajímalo, kde dělají pěkný a dobrý dortíky...já si v prioru koupila ještě to kojící triko s kratkým rukávem a tříčtvrtákama, maj to tam v akci...

inna12
4. črc 2009

já mizím papa

cipisek007
4. črc 2009

Jo vlastně, já se taky musím pochlubit!!

Barča mi začala cestovat. Jednak válí sudy (úžaný!!! 😵) a jednak když leží na bříšku, tak se odstrkává nožkama. Ještě to není přímo plazení, ale vyšpulí prdelku odpíchne se a je o kousíček dál.
Už spí jen na bříšku, když jí přetáčím než jdu spát na záda, tak je během chvilku zpátky.
Terezka je lívanec lenivej. Sice už se začíná přetáčet na bříško častějc než 2x do týdne, ale je o měsíc pozadu za Barčou. Barča se přetáčí na obě strany, Terka zatím jen na jednu. NO ale ona to dožene. Jsem zvědavá, co nám řeknou 13. na vojtění. Budu se strašně moc chlubit 😵 😵

cipisek007
4. črc 2009

Jdu do hajan, mrtvo je tu 🙂

Dobrou noc všem! 😵

kacena00
4. črc 2009

peťul tak togratulujeme!!!hihi, my se ve vás po všem opičíme s týdenním až 14 denním skluzem, no tak to možná za chvíli taky můžu čekat 😀

holky no neříkám, že to byla procházka růžovou zahradou, když se to bohužel zastavilo na 8 cm a ozvy nešly měřit, páč tam ten mlj koblih byl tak skroucenej že to nešlo a oni mě kvůli tomu nutili být v poloze, která mě nevyhovovala a zastavila mi otvírání

ale když si srovnám ty hnusný dvě hodiny a těch cca 9 hodin předtím a tu euforku v porodce potom - tak ty dvě hodiny byly prostě nic 😉

a hlavně výsledkem bylo to naše sluníčko, jak píše indi když to sluníčko utrhne venklu tu sedmikrásku pro maminku 😵 😵 😵 😵 to stojí za to

hlavně to bylo takový silný, společnej zážitek, neopakovatelnej, nesdělitelnej, krásnej, legrační, bolestivej, prostě silnej, nezapomenutelnej a už jen kvůli tomu jak silný to bylo, bych si to dala ještě raz klidně

(ovšem zatim mě ten rarach tak dokonale vysává, že druhý odmítám a tak vám prozatim tiše závidím porůdky 😀 )

indi, tak nad to teď nebudou vyvovlávat, držím palce, protože zjišťovat doma jestli jo nebo ne, mě fakt přišlo legrační 🙂

tak dobrou, já jdu na králíka - máme opýkando na ohni

kacena00
4. črc 2009

jé slečna jmenovkyně válí sudy 😀 😀

no tak to je šikula, a co, že je terez o měsíc pozadu, holt bude víc kliďas po tobě, některý děti sou rychlejší některý poamlejší, akždej má svý tempo, a to aj v dospělosti

aspoň se tu budeme za sudy radovat dvakrát 😵

tak pus, vypínám komp papa

zuzka84
4. črc 2009

ahoj,
vsem dekuju za gratulace!

indi , nekdy muzem vyrazit s klukama zase do te kavarny na lannovce ne? kdyz uz stejne musis do prioru 😀 a treba by se i nekdo jeste pridal 😉

inna12
4. črc 2009

holky, dobaluju tašku, takže plínky pro mimčo, ty vlhčený utěráky na zadeček dávají tam???
a vložky do podprsenky? to asi ne, co? díky ! 😉

zuzka84
4. črc 2009

inni - v CB vlhceny ubrousky urcite svoje, vlozky do podprsenky taky , tam ti daji akorat nejaky ty sberace mleka.

inna12
4. črc 2009

ok, jdu je tam zandat..díky 🙂

dobrou!

cipisek007
5. črc 2009

Dobré ránko a krásnou neděli, i když upršenou.

Dneska máme milou návštěvu, takže budu uklízet, péct a po obědě dělat jednodržky, ale zítra mě čeká tchýně s celým arzenálem, takže asi takhle.
David hnedka jestli jim budu dělat taky chlebíčky. Tak jsem mu to musela odkejvat. Mamka mi povídá - buď lepší než ona. Něco na tom je, ale já chci bejt prostě zlá. No nic. Takže budou zítra chlebíčky.

Barčo, jj, Terka je kliďas jen v tomhle, jinak je pěknej vztekloun. Barča se začala přetáčet na bříško úderem 6. měsíce a Terka 7. Ale ty sudy!! To je bomba 😀

Jdu pracovat, všem krásný den!

indigo
5. črc 2009

Hezkou neděli přejem!!!
Jo Zuzko máš pravdu, to by šlo, navrhuju pátek dopoledne, přidá se někdo? Inuš, pokud nebude v porodce? Pedík? Míša? Jíča? Dorazí Tábor nebo Hradec? Nebo Dadunka? Už je holka doma, což? 😎

Inuš i nějaký vlhčený ubrousky jsme dostali v porodce, ale pidimini balení, to je hned pryč a další nedostaneš, takže vlastní. Na druhou stranu plinky dávali v pohodě, ten malej balík co dostaneš vydrží tak akorát než vás pustí domů a když ne, v pohodě mi sestra další plinky. Ne celej balík, ale třeba 3-4 a pak jsem si zase došla. 😉

menny
5. črc 2009

Dobré ráno
koukám, že vás tu trápí tlak těhulinky☹
Jájo já sebou taky v těhu švihla...je to hnus
hezky odpočívej kočko a pohlaď za nas pupíček.
Taky už se to pomalu blíží 😵

Co melounový závisláci ?? 😀
Innuš musim na tebe teď často myslet.
Už budeš mít každou chvíli ten uzlíček v náruči
Vyvolávaj se mi vzpomínky na můj první okamžik absolutního
štěstí, když jsem dostala Matouška do náruče 😵 😵

Evi gratulace ke kyčlím 🙂

Zuzko dodatečná gratulace Davídkovi ke 3. narozeninám !!

Míšo 7.měsíců...prostě nezkutečný, ten čas hrozně letí...pokaždý si vzpomenu
na nás dvě v Artu

U nás dobrý.
Davídkovi je líp.
Měl tenhle prodlouženej víkend trávit u našich, tak mu bylo líto, že je marod.
Kino se mu taky nevydařilo, tak protože byl bez teplot, tak jsme ho pustili k babičce a dědovi, kde
má mít klidový režim, ale dost pochybuju, že s dědou neřáděj.
Snad mu nebude po víkendu hůř.
Včera byl můj chlap na pivu. Základ 4piva měl už odpoledne na terásce.
Přišel v 1:30 pěkně nadranej 😠 😠
ve 2h šel na záchod, kde asi půl hoďky pobýval.
Což jsem se v duchu škodolibě smála. Dobře mu tak 😀

Matouškovi jsem Míšo ten klubající zoubek našla tak, že se na mě začal smát
a já viděla, malou bílou čárečku, ale už jsem si na ten poklad sáhla 🙂
doufám, že při kojení nebude moc stiskávat

zuzka84
5. črc 2009

indi - v patek muzu , tak to by bylo fajn. ja tam zase potrebuju na lannovku do lekarny, tak snad to vyjde! a kdyz se nekdo prida tak tim lip 🙂

menny - dekujem 😉

kacena00
5. črc 2009

ahoj holky!

juuu zuzko, na to sem včera zapomněla taky přeju všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a ať se mají s bráchou dobře a hezky spolu vycházej a prostě hodně dobrýho 😵

musím Míšu naladit na návštěvu tchyně - ta moje tu byla včera, dokud sem neměla cyrilka tak sem když si ostatní stěžoovali řikala že já mám tchyni docela v pohodě, chachá

nevim, jestli sem tu asi před 3 týdny psala jak mě setřela, že si za všechno můžu sama, že sem si ho rozmazlila, že za nich to všechno bylo jiný, oni to všechno stíhali a museli stíhat...kecy kecy kecy

včera sem si zase vyslechla, že můžu bejt ráda, že ty celodenní uspávacímaratony a řev nemám večer, a můžu bejt ráda, že v noci spí

no to sem, ale přijde mi krajně nespravedlivý, že michalův brácha, jeho žena a vnuk byly strašný chudáci, protože vnuk ten blbě usínal večer a v noci ze spaní začal zničehonic brečet, oči zavřený, mlátil hlavou o podložku

řikám, ale to má cyrilek to samý
ona: ale máš to přes den, buď ráda
já: no to sem štastná, celej den absolvovat v breku, nedělám nic jinýho než se snažím ho ukonejšit a uspat
ona: takový sou všechny děti
já: to není pravda, každý dítě je jiný
ona: no tak je každý dítě jiný

musela sem odejít, jinak bych ji asi uškrtila, jenže mi to nedalo a vrátila sem se a řikám jí: no mě by zajímalo z jakýho důvodu sem na tom líp já, když sio to musim celej den vyžírat a sem na to jen sama a sama, já bych si to klidně vyměnila za večerní řev, protože bysme na to aspoň byly dva, takhle mám někdy pocit, že si asi hodim mašli, když celej den musim utěšovat brečící vzpouzející se dítě, který chce v tu chvíli jediný a to spát

dokola dokola- včera sem si za to nemohla, ale byla sem na tom líp než ostatní, protože blábláblá

ale pozor, za něco si můžu: za to že nekojim..

jako svým způsobem má pravdu, ale co ona ví o tom, že se celý moje kojení začalo srát ve chvíli, kdy začla cintat cyrilkova doktorka že mám málo mlíka a mám koupit nutrilon, v tu chvíli sem si začala tvořit blok a přestala si vřeit, den předtím sem mluvila s kamarádkou a segrou a obě se mě ptaly a já jim ve smíchu řikala že bych uživila dvojčata, fakt sem byla jak pochodující krabice s mlíkem

co ví o tom, jak to je s falškou, jak sem dala na tu doktorku, kráva s vědomím, že můj 4 měsíční chlapeček už bude vědět co a jak a kojení nám to nezkazí

co ví o tom, kolik věcí s cyrilkem si vyčítám, že dělám špatně a udělala sem špatně a už se to nedá vrátit

ještě do mě takhle rejpe, přišlo mi to strašně líto v noci když sem cyrilka krmila, brečela sem asi hodinu a teď když sem se o tom bavila s michalem zase

už sem s tím byla pomalu smířená a zase mě takhle rozhodila, doprdele zrušila bych tchyně..doufám, že nebudu jednou taková kráva ale třeba jen menší kráva..i jako matka

achjo

achalteke
5. črc 2009

Dobrý ráno...no tady to vypadá, že bude dneska příjemněji a imě je o něco líp...

Peťo to je prdka s chlapem, jo každej kdo se opije se pak sám vytrestá, to znám i sama z vlastní zkušenosti 😀 😖 .

Míšo tchýně už odfrčela, včera večer jsme se ještě málem chytly...ale dobrý, další návštěva přislíbená po porodu 😝

Holky já uvidím jak mi bude a kdyžtak dorazím, stejně musim do budějc ještě dokoupit co mi chybí a čim dřív tim líp, ale uvidím asi podle momentální situace.... 😉

kacena00
5. črc 2009

jájo, já sem se vytrestávala pravidelně 😝 😀

teda sem uplně zapomněla reagovat na to tvoje omdlení.., snad už se to nebdue opakovat, tenhle skleníkovej vzduch fakt musí bejt pro těhulky šílenej, zlatej únor na rodění, ačkoliv..jet v největší (poslední) vánici na neumetený silnici ve tři ráno, taky nic moc, ale neměla sem ke konci těhotenství takový problémy, vy ste teda chuderky..

hele budějice? peťo? co ty na to? asi podle dády viď?

achalteke
5. črc 2009

jo já to čekala, že to bude mazec, ale docela mě to sere, jsem zvyklá chodit přes poledne aspoň na hoďku se psem do lesa nebo k řece (na což se těším, že budu i nadále praktikovat s prcíkem v šátku), abych se dostala na vzduch a teď se prostě bojím 😖 ....hned jak jsem tehdy objevila ty // na testu jsem si říkala. no potěš koště - nosit se s největším pupkem v největším vedru - líp jsme si vybrat nemohli 😀 nu což nějak se s tím poměřím 😉

peda
5. črc 2009

Ahojky 🙂 😉
zdravím,jsem ostuda,ale jezdíme každý den na chalupu a večer zase domů a večer jsem hrozná mrtvola a jdu rovnou spát.Tak na koníka nemám čas.

Sotva jsem si teď sedla k PC,tak malá zase béká 😢 tak jen rychle

všechny moc zdravím

Matouškovi gratuluju k zoubku,kdo na něj přišel?kdo dostane na šaty? 😅

Evi.gratulka ke kyčličkám 😵

Inníku,na tebe pořád myslím,jesli už se něco děje 😉 já rodila přesně na termín.Jsi šikulka,že už máš všechno nachystaný,jestli budeš rodit v ČB,tak ti můžu písnout co jsem potřebovala a co bylo zbytečný,třeba ten kruh jsem sebou měla,ale seděla jsem na něm až doma......

Indi,co tlak?ty horka a dusna,je mi vás těhulky fakt líto.

Jíčo,ty máš doma zase tchýni???borůvkovej koláč bych si teda taky dala.

Dneska jdem konečně ukázat Ellinku tchánovcům,Pavel jim včera volal,že přijdem na oběd.Moc se netvářili,musel zavolat za 15 min znova,že se domluví,jestli mají něco v mrazáku 🤐 😠 .Minule,jak jsme byli domluvený,že se laskavě na malou podívají,tak tam Pavel jet nechtěl a odvolal to.
Odpoledne pojedem někam na houby,ještě nevíme kam,abych mohla jezdit kočárkem někde po pěšině.Snad se někde nestratíme 😀

Dítě už nabralo grády v řevu,tak se loučím a všem přeju krásnou neděli 🙂 😉 😵

inna12
5. črc 2009

tyjo,ty tchyně 😖 😝 bez komentáře...taky doufám, že taková nebudu a fakt se budu hlídat, abych jednou do snachy takhle neprudila 😝

Pedí, ahoj! co malinká??
holky, já bych ráda šla koncem toho týdne, Pedí, neukázala bys nám Ellušku? 😵

takže kruhy tam už mají??? budu ráda, když napíšeš, co se ti hodilo sbalit a co ne 😉

papa