Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
8. črc 2009

No pravda. Mám ruce vytahaný od chování a to mám jen jedno
v noci stávám x krát.
Nechci tě teda strašit. Za tebe budu doufát, že prořezávání bude
u holek menší boj
Jo gel bude asi lepší. Hlavně fakt pěkně zklidní ďobanec, tak by to
holky neměly drbat

cipisek007
8. črc 2009

Peťo, no tak jsem je objednala. Sice ještě o číslo větší a tmavší barvu. Ale jak jsem chodila po krámech, tak levnější neseženu ☹ Kolikrát chtějí jen za mikinku takovýhle peníze. Vyděrači.

Nj, já jdu cvičit a krmit, zatím pa.

menny
8. črc 2009

Jo a hexa zatim nic 😠
to zdravotnictví 😠
Máťa usnul, jdu pověsit prádlo

menny
8. črc 2009

Je pravda, že to dětský oblečení je drahý pomalu jak na dospěláka.
Nejradši nakupuju Cherokee. To se mi líbí a cena nebejvá taková.
Ale bundy jsem tam moc neviděla.
A na MMB jsem též jako doma 😀 😀

Tak jsem pověsila prádlo a div jsem nezmrzla 😖
pěkná ledárna. Fučí tu děsně vítr. Musela jsem víc kolíkovat
aby mi to neulítlo

inna12
8. črc 2009

ahoj, jdu vás jen pozdravit, jedem do městečka, je friše luft 😀 😀 Indi, to je nádhera co?? 🙂
papa

cipisek007
8. črc 2009

Já na MMB radši chodím minimálně, protože mám doma plno věcí, co z něj neusnosíme, ale taky plno věcí, co nosíme pořád dokola 🙂

Cherokee a Tesco jsou dobrý značky, nakupuju tam hlavně ve slevě.

TO mi ani neříkej, že je venku ledárna, to budu muset holky buď převlect a nebo jim oblect mikinu. No ale v tomhle počasí se jim nejlíp spí 🙂

Innko, užij si výlet 😵

menny
8. črc 2009

No Míšo nevim jak v ČB, ale tady prší a je blivno

Jak to, že nikdo neřek, že je Leni po ketu??

M. je vzhůru... špatně jsme se vyhajali, tak ho jdu pošišmat

Inni hezky si to užijte
co Zuzka na KO?

cipisek007
8. črc 2009

Prší? Tady ne, je oblačno, ale jinak svítí blunce.

Jo Peťo, Lenča je po KETu 😀

No já normálně čumím. V půl 10 se Terka vzbudila, šly jsme cvičit, nakrmily, během krmení se vzbudila Barča a teď Téra spí a Bára si v klidu hraje!!! Někdo mi vyměnil děti! Jdu na ně radši kouknout.

cipisek007
8. črc 2009

Fakt že jo. Terka je tuhoň obecnej a Barča zachvíli bude taky, leží na bříšku a čumí na pejsky na mantinelu. Masakr.

menny
8. črc 2009

U nás už taky ok. Matoušek je v lehátku a morduje hajánka ( hebonká látka s hlavou slona, je to
jako maňásek. M. ho miluje, hlavně jeho chobot a uši 😀 )

menny
8. črc 2009

Míšo tady je černo 😖

cipisek007
8. črc 2009

Tak to my máme něco podobnýho. Je to velikostí kapesníku a uprostřed je hlava - máme zajíce a krávu 😀 v rozích to má jakoby nožičky těch zvířátek. Dávám to holkám před spaním, taky spokojenost 🙂

menny
8. črc 2009

M. to má bez nožiček, ale zas s ručičkama a je to přesně jak řikáš
ve tvaru kapesníku.
Když jsem to koupila manža řikal, že je to blbost, že to ani nechrastí
no a malej to miluje 🙂

mám už hlad, jdu ohřát oběd

cipisek007
8. črc 2009

My to máme od Cherokee, koupila jsem jim to proto, že si neustále vyndavají dudlíky a večer mě to štve obzvlášť, protože oni se pak vztekaj. No a je celkem pohoda se zvířatama 🙂

Já jdu taky ohřejvat, dobrou chuť 🙂

cipisek007
8. črc 2009

Jak asi dopadla Barča? Doufám, že se ozve!

Jdu se věnovat holkám, papa večer.

indigo
8. črc 2009

Ahoj kočky!
Já jsem dneska nějaká grogy, v noci né a né usnout, spala jsem cca od 11 do 1 a pak od 4 do čtvrt na 7. Mazec. Asi trénink na uřvaný mimino... 😠 😠 😠

Byla jsem v poradně, i s dítětem, bavil celou čekárnu včetně sestry a doktorky 😀 setra - Tadeášku, chceš lízátko? Táda - ne teď ne, teď mě bolí záda... 😀 😀 😀
A maminko, jak se může pani doktorka podívat na miminko když je v bříšku? Ona ho vyndá a koukne na něj a pak ti ho dá do bříška? 😀 😀 😀

Jinak celkem dobrý, tlak se drží tam kde má, CS stále "jen" 3, už asi 3 měsíce... 😀 ovšem hlavička naléhá a otevřená na špičku prstu. Klidně bych si švihla porod, je mi přád horko, i když dneska je mnohem líp než bylo v minulých dnech... 😝

indigo
8. črc 2009

Jo a normálně jsem kilo shodila! 😲 A to žeru jak protržená... takže mám nahoře +5kg. U Tády jsem skončila na +6ti, doufám, že to tentokrát nebude jinak. 😎

indigo
8. črc 2009

A přeci jen jsem objednala dortík, stejnej jako vloni, tenhle
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/druhy...
akorát to číslíčko by mělo bejt aktuálnější..... 😀

achalteke
8. črc 2009

Čauves ženy, teda tady to včera jelo...no byla jsem na UTZ, tak Šimon už je natočenej směr východ, váha 2120 g a CS0, jo a tlak jako kráva, takže příště vyfasuju už dopegyt prej.....celkovej přírůstek váhy +8kg, takže už se pěkně zvětšuju 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jo a zakoupila už jsem si YAL - málem sem se vyvrátila, když to na mě švestra vytáhla, takovej masakroidní nástavec... 😝 😀

inna12
8. črc 2009

Míšo, Petul, no užila jsem si 😀 my byli vyřizovat, samozřejmě jsme nevyřídili skoro nic...na dvou místech dovolená 😝 ale pak jsme byli na zmrzlně a obídku,tak aspon tak .... 🙂

Indi, tak to je fajn, že tlak ok! ale hele, ty mě štveš normálně!! jak už otevřená, hlavička naléhá 😠 😠 sakra, ty mě fakt předběhneš..bééééé 😠 😀 😀
a teda takovej malej přírustek kilovej 😖 já budu prostě přibírat až do konce 😔 to si pak dam, to shazovat 😢 ale už jsem si zařídila cvičení, hned v šestinedělí, na stáhnutí bříška, tak snad to nějak pomalinku do roka shodim 😝 😝 už jsem taaaaaaaaaaaak nafouklá ☹

Jájo, tak to není fajn, že tlak zlobí, ale neboj, to se upraví! vítej v partě dopegytáků!!! Já mám ted tlak akurát 🙂
malej už má krásnou váhu! 😉
jdeš do toho yalu, jo? já bych se bála, že mě to vyčistí málo...je prý hodně šetrný...já doufám, že mě klistýr tak prožene, že ho potom vyprdnu raz dva 😀

Indi, Táda zase hlásil 😀

cipisek007
8. črc 2009

Ty jo, to je počasí, že by jen Indi vyhnali ven!!
Po cestě jsme s holkama 2x zmokly (ano ano, Michalka je chytrouš obecnej a nevzala na kočár pláštěnky...), Ale mám vyřízeno co jsem potřebovala.

Indi, Táda je borec 😀 Krásná váha. Čoveče, na 0,5cm jsem byla otevřená já a do týdne jsem rodila 😀 Koukej si dobalit tu tašku 😀
Dortík je krásnej, jakou má náplň?

Innko, zmmmmrzka a obídek. Hm, taky bych si dala, koupila jsem si na zítra nějakou hotovku v Bille,t ak jsem na to zvědavá. Neba mě vařit jen pro jednoho a na oběd k našim jdu v pátek po srazíku 🙂

Jáji, šimonek má krásnou váhu 😵 a ty taky 🙂 Ježišmarja, já se tak bála klystýru, když jsem byla v porodce. Když jsem tam chodila na WC - je to místnost s lehátkem, umyvadlem a WC a tam se právě dělal klistýr (kurník, já nevím jak se to píše!!!) a viděla tu nádobu s tou hadičkou... Modlila jsem se, aby se při císaři nedělal.

cipisek007
8. črc 2009

Jo a nejen že jsme zmokly, ale Terezka po cestě ztratila ponožku 😀 😀 Ona už hází kopejtka nahoru na kočár a měla nic moc nedržící ponožky, ale teplý a najednou koukám, fuska na noze není, tak hledám v kočáře a nic. Naštěstí jsem měla sebou deku, tak jsem jí zabalila, ale nemáme fusku 😀

cipisek007
8. črc 2009

Jako masakr: 6 dětí - 5 kluků a jedna holka. Před maminkou smekám klobouk.
http://revue.idnes.cz/namestek-rudolf-blazek-je...

cipisek007
8. črc 2009

Aha jsem si to zase blbě přečtetla, tak jednoho kluka má s jinou, ale i tak. 5 dětí od jedný ženský...

inna12
8. črc 2009

tak klistýrku se kupodivu nebojím, to bude rychlovka 😀 nechci se tam zdělat při porodu 🤐 😀 ten klistýr to budu určitě brnkačka oproti ostatnímu 😖

vařit pro sebe taky nesnáším, to je naprd..tak snad ti to bude šutit 😉

inna12
8. črc 2009

5 kluků 😝 😝 😀

cipisek007
8. črc 2009

innko, no já se ani tak nebála porodu jako toho klistýru. divný, co? 😅

jdeme krmit a pak zkusíme ještě vyrazit ven. zatím pa

inna12
8. črc 2009

to jo 😀

kacena00
8. črc 2009

hooooooooooooooj!!

míšo já tam jedu až v pondělí na to vyš, seš hodná že na mě myslíš, my se včera už přeobjednaly, páčto by mich tento týden vůbec nebyl v práci

holky teda já nevim, jak to s tím YALem je, já to nezkoumala, ale já bych si to prostě do prdelky asi nebyla schopná vrazit a hlavně vim, že bych se chtěla děěěěěěěěěěěěěěěěěwsně šetřit když bych do sebe měla ten objem fouknout 😀

takže šupdvatři, bylo pro mě lepší vystrčit prdel na sestru

jediný co bylo teda trapný, že na hajzlu na našem pokoji nebyl žádnej vodsávač fukar nebo vůně ve spreji, takže se tam linul promiňte mi ten detailní popis, ale jinak by to nebylo celý 😀 - den starej segoš 😀 😀 😀 😀

inna12
8. črc 2009

BAru, ahoj!

no nám říkala PA, že ze svojí zkušenosti radí klistýr si nechat dát, že jí to opravdu porod urychlilo, jak se střeva zahřály a pořádně hly...tak i z toho důvodu ho chci..a z toho jak píše Baru též, taky bych si to sama asi nedovedla nasadit 😀 😀 😝

jdu dát šlofík 🙂