Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
12. črc 2009

Dobré ránko!

Tak Innka furt nic. My se snad novýho mimíska nedočkáme 🙂 Hlavně, ale že jsou obá pod dohledem.

Peťo, na srazíku byla i Zuzka - Zuzan, kojila tam Vendy, taky jí vyrostly zoubky, to bylo pořád - nekousej, nech toho ... 🙂 Takže ať tě Matýsek v tomhle moc netrápí.

Indi, super, že jste si užili 🙂Co Táda? Jak jsi ho dostala do postýlky? 😀

JInáč - Tádovi všecičko jen to nej nej nej, hodně zdraví, hodný rodiče a za pár týdnů ne moc zlobivou sestřičku 🙂

menny
12. črc 2009

Dobré ráno,
už jsem nakukovala jestli tu nejsou zprávy o Ince a Pavlíkovi, ale nestíhala
jsem nic napsat... tys mě Míšo mezitim předběhla 😀 😀
Mi příde, že sem zas celou nedělala nic jinýho než kojila
mám pak kuli tomu přes den tak nalitý prsa, že když nenakojim
po 2h tak hrozně bolej...ale nechci si zas stěžovat, neni to
nic co by se nedalo vydržet.
Když tu čtu jaký trápení máte s mlíčkem, tak jsem ráda jak to je
Kéž by to u vás bylo lepší!!
Jedeme dnes obídkovat opět k našim
a pak na chalupu, zjistit co a jak bude potřeba
Cipísčata, jak jste se vyhajaly?

menny
12. črc 2009

Míšo Davídek měl 4 zoubky a co se týče kojení ani jsem
o nich nevěděla.
Matýsek má zatim 1 a ještě ne úplně venku a už to občas zabolí.
Snad se mi ho podaří tohle odnaučit, jinak nevim jak dlouho bych to
vydržela...

cipisek007
12. črc 2009

Peťul, docela dobře. Holky jsou posledních pár dní totálně ZLATÝ. Vytuhnou při hraní, v noci se pomalu neozývají. Jen vstávají už v půl 5, ale to nic není, když můžu celou noc spát 🙂
Teď už zase chrní, takže můžu v klidu balit. Mám sice seznam, ale vůbec se z toho nevidím, protože plno prádla mám ještě vlhkýho na lodžii 😠 😠 A to ještě peru 2 pračky, ale to už nejsou mimi věci, tak to je v poho.

cipisek007
12. črc 2009

Ty jo, stejně. V tomhle jsem ráda, že už nekojím 😀 Aby mi 2 mimi zarylo ostrej zoubek do bradavky... Brrr.

achalteke
12. črc 2009

Dobrý ráno....
Taky moc a moc gratuluju malému oslavencovi a ať je na něj sestřička hodná 😀 😎 !

Čekám na chlapa a pojedem k našim na obligátní nedělní oběd a podívad se na jejich novou telku. Koupili si nějakou šíleně drahou televizi a neví si s ní rady, jak kdybychom mi zrovna věděli 😅 ....

Míšo kdybychom se tu dnes už nepotkaly, tak platí to úterý okolo půl druhý, až budu na místě brnknu co a jak 😉 a muž se moc těším 😵 😵 😵

Jinak napadl mě takovej možná trochu divnej dotaz: holky, jaký to je, když porodíte a najednou nemáte to břicho? Cítíte se jinak? Jako lehčeji? Dneska mě to tak napadlo, protože už mi ten batůžek dává celkem zabrat 😀 😀 😀 😀

zuzka84
12. črc 2009

Tadovi i ja preju vsechno nej nej k dnesnim narozeninam!

Jajo - jo, ja se citila jak topmodelka 😀 😀 . jen pak prisla na navstevu mamka se segrama a s babcou a ze prej tam schovavam jeste jedno ne , ze mam furt takovy velky bricho 😠 , ale co ten pocit odlehceni byl stejne naprosto uzasnej 😀 (no ja nosila na konci uz asi vic jak 25kg a po porodu mi z toho zustali 4kg, takze to asi nebyl jen pocit 🙂 )

achalteke
12. črc 2009

Právě Zuzko myslim si, že to tak nějak bude, že budu pohyblivější atd....teda jako nedělám si samozřejmě iluze, že budu hned po porodu jak obláček, ale jako teď to vstávání z postele, gauče.... 😝

cipisek007
12. črc 2009

Jáji, já se taky moc těším, až tam budeš, dej vědět a já pro tebe přijedu, než bych ti vysvětlila ke který chajdě... 😀
Dneska ještě na netu budu, ale zítra už ne. Hned ráno odjíždíme vojtit a pak po sváče na Lipno. Jen se musím ještě sbalit a to opravdu není tak jednoduchý. Jednak semi do toho nechce ajednak se z toho vůbec nevidím 😀 Dělám milion věcí okolo, jen abych nemusela balit (nevím proč, stejně to zbyde na mě 😀)

Jako mě břicho chybělo. Usneš s břichem a probudíš se bez něj, bez dětí, nevíš co se děje, kde jsi, kdo jsi. No ale u mě to byl jinej případ, já si to břicho ani neužila 😒

achalteke
12. črc 2009

Eeeee Míšo to je drsnost - usneš s břichem a probudíš se bez něj, bez dítěte a nevíš kde je, co je....fuj až mi mráz přeběhl po zádech 😅 ....hele u nás na termínu, už jsou dvojčátka taky venku, jedny šli myslím 29tt a další 31tt

indigo
12. črc 2009

Děkujeme za gratuace!

Jinak tedy hezké ránko!
Inuš nic a nic, ona na mě fakt asi čeká, je hodná....... 😀 hlavně že jsou oba ok, kdyby se něco dělo, tak jí jen tak nenechaj a malej už by byl na světě. 😎

Míšo Tádu jsem do postele nedostala.... usnul v obýváku na zemi s vláčkem v ruce. A teď tu od samýho rána přestavuje koleje..... je zlatej. 😎

indigo
12. črc 2009

Břicho - mě ato asi "došlo" až dýl, když jsem se jakž takž mohla začít hejbat, najednou jsem vstala z postele dřív než po 2 minutách hekání...... 😀

achalteke
12. črc 2009

Hele Indi já už vás úplně s Inuš vidím jak si tam na pokoji vegetíte spolu, my zase se Zuzkou obsadíme sály v Krumlově 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

petreva
12. črc 2009

Dobrý ráno!!
INDI, T. jsem snad ani nepopřála...jéje...tak mu přeju hlavně, aby byl čupr zdravej klučík, spoustu kamarádů a vám dohromady hodně spokojenosti pospolu 😉
JÁJO, je to fakt zvlášní pocit,nemít bříško...když jsem kojila ještě v porod...děloha se zavinovala, tak jsem si tak nevědomky na pár sekund říkala, á zase kope 😅 , prdlá což...ale hend mi v zápětí došlo, co by tam jako kopalo, když mi cucá mlíčko 😅 . Pak jsem měla zvlášní pocit, až jsem brečela, když jsem se oblíkala z porodnice domů...měla jsem těhu tričko a rifle...a bříško v nich nikde. Za to poklad v autosedačce 😵
MENNY, no, když se tak hodně kojí v noci, tak to zvyšuje dost laktaci, tak asi proto to tak cítíš, já bych si trochu odpumpla, což?? Hlavně, že se držíte jak to jde. I když to je náročny, probdělý noci...
Tak jdu se dát drobet do kupy, pojedem nakoupit..
MÍŠO, kdybych tě už nepotkala tak se hezky vydovolenkujte!! Hlavně ať si drobet odpočineš 😉

achalteke
12. črc 2009

Evi hezky napsaný 😵 😵 😵 😵 😵 , ze mě by ty těhu rifle spadly, jsou mi velký i teď 😀 😀 😀 😀

cipisek007
12. črc 2009

Indi, to je krásný 😵 😵 Táda je zlatíčko.

Ty jo, já se snad miminka od Innky nedočkám!! Od zítra nejsem na netu! Jáji, dyžtak budeš referovat 🙂

Evi, no odpočinu-neodpočinu. V každým případě to bude změna 🙂 A na tu se těěěěěěěěěěšíííím 😀

Jáji, no je to takový divný po tom císaři. Sice mi přišla v noci po narkoze (ještě jsem byla dost mimo) dr. z neonat. říct něco, ale já si vůbec nic nepamatuju. Položila mi na noční stolek časy a váhy narození holek. To jsem zjistila až v poledne druhej den.

cipisek007
12. črc 2009

Jináč už mám něco sbaleno, a jdu pokračovat, ať to David může odpoledne nanosit do auta.

menny
12. črc 2009

nešel mi net, blbla nám wifina, ale manža to už dal do kupy
Nestíhám ale už nic napsat, razíme k našim, tak se jdu jen rozloučit
Zatim pa ženy
Míšo kdyby jsme se tu nepotkaly, tak si to kráááásně užijte!!

cipisek007
12. črc 2009

Peťul, dobrou chuť a děkujem 🙂

inna12
12. črc 2009

ahoj kočičky moje, tak už jsem online 🙂 aspon něco 😖
furt nic nevím, monitory jsou krásný, můj tlak ne 😠 jenže, já vidim tady tlakoměr a už mi hučí v hlavě, už se bojím, co naměří, myslím, že je to tím strašně ovlivněný...přišla jsem sem kvůli jednomu hraničnímu monitoru, všechny další už bylo ukázkový a zkejsla jsem tu kvůlli tlaku..ten mám vysokej takhle právě od toho jednoho špatnýho monitoru, pak už jsem byla na nerv pořád 😖

dneska ráno mi říkal schacherle, že pokud takovej bude dál, tak nejlepší vyvolat porod 😒 jenže já se mimo to měření cítim fajn, určitě ho mám vyšší, jak se toho bojim, toho měření...fakt na palici... 😝 takže uvidím,co mi řeknou ráno na vizitě

jináč moc děkuju, že jste na nás myslely!!!! 😵 chyběly jste mi, kecky ukecaný 😉

jinak si nemůžu ztěžovat, od příjmu jsem nenarazila na někoho nepříjemnýho nebo tak..personal supr, poznala jsem 4 dr, všichni příjemný, normální...sestry taky hodný, některý až fakt koukám 🙂 jídlo taky ujde, čekám na chlapa, pujdeme se projít ven.
na pokoji jsem se dvěma holkama, jedna přenáší už 12.den, nechávají jí, že prý je nahoře frmol 😖 fakt super...
druhá měla bílkovinu moči, plus vysoký tlak, ale zlepšilo se tak už asi pujde domu,obě jsou fajn, tak aspon kecáme a nenudím se tak 🙂

bojím se co bude, ale už se na Pavlíka těším, je tak šikovnej na monitorech, že už nezlobí 😵
tak si říkám, at to dopadne jak chce 🙂 i když vím, že to vyvolání - nic moc ☹
tak papa a mějte se! já se zase ozvu 🙂

cipisek007
12. črc 2009

Innko!!
Že by syndrom bílých plášťů? 😉 Snad tě nechají na pokoji, dokud si sám Pavlík neřekne, kdy chce ven. Moc na Vás myslím a koukám, že se do pondělka nedočkám. Doufám, že mi pak někdo pošle SMS, že je Pája na světě a ty jsi maminkou 🙂
A spolubydlící na pokoji - líp sis "vybrat" nemohla. Je super, že jsou v pohodě, ono je to pak na palici ležet s někým, kdo je protivnej, nebo moc ukecanej nebo smradlavej (poslední dva jmenovaný jsem měla na pokoji já, hrůůůza!!!) Ta smradlavá se třeba vůbec nemyla a to byla po císaři. Prostě třeba 3 dny bez sprchy, fakt humáč. A já ležela vedle ní!! Navíc chodila hulit, takže to bylo opravdu na pob.ití 🤐

cipisek007
12. črc 2009

Innko, držte co nejdýl pohromadě 🙂

indigo
12. črc 2009

Jééé nazdar pipi Inuš! Tak ses fakt rozhodla počkat na mě? 😀 😀 😀 Já bych to brala buď dneska, kdy má Táda narozky (ale nevypadá to), nebo pak až toho 27. Ale postel mi tam držet nemusíš, klidně pojď ještě domů, dorazíme tam spolu v noci z 26. na 27. července, jo? 😀
Mmch nemyslím, že by ten tvůj tlak byl tak vysokej, že by tě tam kvůli tomu museli držet... mě když se zvýšil. zvedli dávky dopegytu a o nemocnici nepadlo ani slovo. Vzhledem k tomu že ho beru víc než ty, klidně by ti mohli 1-2 pilule přidat a poslat domů, z tohodle se ti vůbec nedivím, že jsi na nervy... 😖

indigo
12. črc 2009

Míšo moc si to na Lipně užijte! A neboj, kdyby něco, určitě ti napíšou všichni kdo na tebe mají číslo, se mnou v čele..... 😀 😎

cipisek007
12. črc 2009

Indi, super, děkuju předem 😀 V úterý dorazí Jája, tak kdyby to bylo v úterý dopoledne, tak nic psát nemusíte, později už jo 😀
Snad nám nebude na Lipně pršet, dkykoli já jedu na Lipno, tak je hnusně. 😒

indigo
12. črc 2009
cipisek007
12. črc 2009

Indi, krásný fotky 😵 Sluší vám to spolu a ty koleje jsou bomba. Mít doma kluka, tak do nich taky jdu 😀

inna12
12. črc 2009

ahoj Míšo, díky 😉 no podle mě je to stoprocentně bílej plášť, to na sobě citim, jakmile jdou měřit, tak se uplně stahnu, srdce bije...no jenže s tim nic nenadělám, nejde tomu absolutně poručit 😔 ach jo

Indi, já bych na tě ráda čekala, ale asi koukej chvátnout...ted jsem byla zase na měření, bože, tolikrát denně, mě z toho trefí, tak opět po mým nerváku 140/90...tak sem se bavila se sestrou, jaký tak má s tim zkušenosti, tak mi řekla, že podle ní už domů bez mimina nepujdu 😨 😨 že jsem v termínu, tak to asi nechaj, dokud budou monitory takhle dobrý, jinak vyvolat..mě šlehne..takže zase nic moc nevim..no nic, prostě uvidim, jen mě štve, že vim, že si ten tlak sama ovlivňuju..jinak bych ani necekla..jsem na to zvědavá.

Indi, ani při tomhle tlaku nejde ten císař??? a jak se to teda řeší, když to nejde normoš?? 😕

fotečky krásný!!! je zlaťouš 🙂 ještě jednou vše nej bumbrlíkovi 😵

P.S. P. mi ted jel pro melouna 😀

indigo
12. črc 2009

Inuš tohle je NORMÁLNÍ tlak! Já nevím, co tam řeší, já ho mám taky takovej a to mě sestra vždycky nechává aspoň 10 minut ležet, abych se hodila do klidu a nenaměřila mi kdoví kolik... Narkozu ti nedaj při VYSOKÝM tlaku, třeba 180-200 a tak, tohle je fakt v poho, neboj.
Tý jo já ti snad normálně začnu přát, ať se mrně samo rozhodne vylízt, tohle je trápení a vyvolávání ti nepřeju, i když už jsi v termínu...

Užij si melouna!!! 😀

cipisek007
12. črc 2009

😀 Melouna budeš mít Innko i na porodním sále, což? 😀
Heleď ten tlak je v pohodě, jak píše Indi. Já měla celý těhu 135/90 (normálně mívám 120/80) a říkala mi sestra i dr. že je to krásný. Tak to by mě taky zajímalo, proč si tě tam nechávaj 😕
Teď v tejdnu mají bejt vedra, to se tam upečeš!