Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
22. črc 2009

Jájo, ahoj, noci jsou šílený, dneska mě bolely snad všechny klouby po rozležení a jak se chci otočit, tak to je fakt. něco 😠 ty otočky na druhej bok mě pěkně zmáhaj poslední tejden to stojí za to 😝
kdy jdeš na kontrolu? je šimonek hlavičkou dolů už? 🙂 myslím, žes psala že jo, vid?

Evi, to mě moc mrzí 😔 tohle je tak strašně nespravedlivý 😔 snad drobečka zachrání ...
když sem tam byla já, tak tam paní taky udržovali, ta byla ve 31 tt, tak sem si tam pak říkala, ježiši, co ja si naříkám, že tady musim pár dní ležet, když vidíš, jaký má teprve někdo opravdový trápení 😔

inna12
22. črc 2009

a ani jsem vám neřekla, že tam byla Murečka 🙂 Indi určitě ví do vedle, né?
když jsem odcházela domů, tak ji nesli andílka, tak možná už šla rodit, tak snad jim to dobře dopadlo 🙂

Evi, a možná ho ještě chvilku v bříšku udrží, co?

cipisek007
22. črc 2009

Evi, doktoři teď dokážou zázraky. V ČB jsou profíci, tam se o něj postarají s maximální péčí. Nejspodnější hranice pro přežití je prý 24tt, a i takhle brzy narozený miminka jde zachránit!! Jednou jsem dostala na mejl video o moc brzy narozený laurince, myslím, že jsem sem i dávala odkaz. Holčička sice měla velký problémy a pobyla si dlouho ve špitále, ale je zdravá a žije 🙂

inna12
22. črc 2009

aha, odtekla voda 😢 moc držím palce,aby to zvládl!!!!!

cipisek007
22. črc 2009

innko, mě tenkrát říkali, že mě chtějí pohromadě udržet co nejdýl. Sice chtěla Barča ven tak moc, že se jim to nepovedlo, ale jestli nemá kontrakce, tak by ještě chvíli mohli zůstat pohromadě. Jestli jí tam trochu vody zbylo, tak určitě.

achalteke
22. črc 2009

Innuš jo jo už jsme hlavou dolů, zítra jdu na kontrolejšn (což mi připomíná, že si budu muset zase zmasakrovat pipku dneska)...je to mazec to spaní. Jsem si skoro jistá, že po porodu to bude lepší, protože horší už to bejt fakt asi nemůže 😅 ...

takovej malej brouček 😔 člověk si ani neuvědomí jaký je to štěstí ty miminka donosit. Evi určitě nás informuj.

cipisek007
22. črc 2009

jdu krmit.

jájo, co ten příští týden?

inna12
22. črc 2009

ono je to strašně těžký, někdy jsou na tom líp dětičky narozený třeba v 25 tt než narozený v 28 tt, tam záleží na strašně moc věcech, i když se říká, že každý den navíc je plus, ale absolutně se nedá říct prognoza ...snad si to chlapeček vybojuje!!!

achalteke
22. črc 2009

Míšo, nevim jak Honza slouží, ale zase bych to viděla na tu půl druhou na parkovišti (samozřejmě jsem se kasala a už bych k vám netrefila) a den bych ti ještě upřesnila (počítám, že kromě pondělí a pátku)...

zuzka84
22. črc 2009

evi - teda to je hruza ☹ , drzim ji moc moc palce!

jajo - jeee, ja bych ted zase tak spala , kdybych mohla ... a dneska je mi cim dal tim hur , asi fakt budu marod , to si to tu pak muzem prehazovat z jednoho na druhyho furt 😒

achalteke
22. črc 2009

jo Zuzi to je na prd 😖 a ještě v těch vedrech...taky bych spala kdybych mohla 😀 😠 ale nemůžu....sakra něco jsem po tobě chtěla a nevim co 😅

inna12
22. črc 2009

to je smutný téma, už takhle malinký a musí bojovat o život 😔 nesmim na to myslet ted

Jájo, a to počkej, v tvým tejdnu jsem si ještě pískala 😀 to jsem ještě všude běhala, v noci sebou házela, ale kdybyste viděli jak jsem se včera večer belhala těžce domů, fakt jak stará babka 😀 jsem si říkala, jaká to bude krása se moct zase rozběhnout, jít rychle a daleko 😀 ale někdy okolo toho 30 tt jsem zase měla asi čtrnáct dní ty obrovský bolesti v kříži, ty stály tenkrát zato, ale brzo to přešlo 😉
tak tě Jájo lituju, že to budeš muset zvládnout ještě přes ten srpen 😝 ale ono pro ty mimouše všechno vid? 😵
já mu ráno tak spílala, mě pěkně vzbudil, změtour a už nechtěl ležet, tak jsem musela vstát, tak hned usnul 🙂

pipku si moc nezmasakruj, at tam taky něco vidí doktor 😀 já to tak furt nějak zvládám poslepu pohmatu, ale je to děs...

inna12
22. črc 2009

Zuzko, snad fakt nebudeš mít angínu 😒

chlap si vymyslel včera v krámě (viděl tam povidla), že by měl taaaaaakovou chut na kynutý povidlový buchty, že mi to nedá a asi je zkusim uplácat...

papa

achalteke
22. črc 2009

Ha ha Inuš jo jo jsem skuhra stará, ale vydržím hodně, furt vím, že do dna mám daleko a jen prostě nadávám. Jsem ráda že je Plánička v pořádku, já relativně taky a s ostatním už se nějak porvu, však jsem šumavská vlčice, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...čoveče chtěla bych ten tvůj břuch teď vidět, si tě vůbec nedovedu představit 😅 😅

Jo a masírovatelky hrází, kdy začít? Zítra začínám 35tt tak že bychom už?

inna12
22. črc 2009

tak to nechtěj, je faaaaaaaaaaakt velikej 😀 ale to byl už tenkrát na srazu, takže zase o tak moc už ne 😀

hrázku nemásážuji, tak neporadím, ale pokud chceš provádět, už klidně obden masážuj! 😉

petreva
22. črc 2009

Holky dík...aspoň budou mít víc palců.....
Jájo já začala zkoušet tak nějak opatrně po ukončeným 34tt asi jsem to dělala tak nějak ob den a od 37 každý den myslím..teda když se mi hooodně nechtělo tak jsem vynechala. Taky jsem pak občas po masáži špinila tak jsem den taky vynechala...ale nastřižená jsem stejně 😖

inna12
22. črc 2009

mně nepřijde že bys byla skuhra 😀 to já doma furt nadávám, jak mi nejde se pro něco ohnout hned, do dveří narážím břichem, nejvíc mi dává zabrat navlíkání spoďárů 😀

zuzka84
22. črc 2009

inni - ty jo, kazdy tehu je fakt jiny, ja na tom s Dadou byla obdobne jak ty - strasne otekla a velkej pupik , ale zvladala jsem fakt celkem vsechno , kdezto ted si prijdu jak lazar 😝 . a to mi nase detska povidala jak jsem ciperna - ha ha 😀

jajo - tak to si vzpomen 🙂 . a s masazi hraze uz bych klido zacala byt tebou

achalteke
22. črc 2009

jo? Tak mi už od zítřka začnem, musim ještě teda najít jak přesně na to a jak často 😀 😀 😀 mám k tomu čistý měsíčkový olejík, tak jsem zvědavá 😉

Innuš já už mám třeba takový vychytávky, že když třeba doma vidím nějaký papírek nebo tak něco na zemi, tak si to podám nohou 😉 hlavně abych se nemusela ohýbat 😀

cipisek007
22. črc 2009

Jáji, zatím to vypadá, že pojedeme v neděli odpoledne, ale to ještě nevím na 100%. David možná bude mít zase dovču 🙂 Jj, vyzvednu vás na parkovišti 😀 Mě taky strááááááášně dlouho trvalo, než jsem sama trefila. A jak sis všimla, tak jsem se před váma pěkně předvedla, že trefím 😀
Zvedáš nohou!!! Hihi, to dělám doteď 😀 😀

Ty jo, mě ta kebule asi rupne. navíc se mi začala pěkně motat ☹

achalteke
22. črc 2009

Míšo vzala sis na tu hlavu něco, mě teda na migrenu vždy pomůže ibalgin, naštěstí poslední bolehlav jsem měla někdy v 25tt a to mi kupodivu pomohl paralen 😅

Jo jo však se ještě domluvíme a kdyby ne, máme telefouny 😉 a hlavně abychom zas nezapomněly na ty bodýčka, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a nohu začínám mít obratnější než ruku 😉 🙂 😀

kacena00
22. črc 2009

ahoj košišty!!!!!!!!!!

Jájo, jak píše evča, já v tuhle dobu masérovala baj oko tak 2-3 krát do týdne, byla to teda legra, ůáč michala to děsně zajímalo a já sem vůbec nestála o jeho asistenci, ale naopak macakr na pipce sem si dělat nechtěla a tak mě poslední týdny holil Michal 😀

Míšo to je pitomý s těma migrénama...zase hlásíš změnu počasí, chjo, s dvojčatama a navíc ještě když horečkujou...

cipisek007
22. črc 2009

Jojo, vzala v 6 a teď v 10. Algifenový kapky, ibalgin mi moc nepomáhá. No musím to nějak přetrpět. Dyžtak zavolám mamině, ať přijede dřív.

Bodýčka!!! Budu je mít nachystaný na stole vedle skleniček na pití 😀 😀 😀

kacena00
22. črc 2009

děkuju všem za podporu, ono to teda nakonec ani tak nebolelo, ale bylo to hoooodně divný, až sem z toho měla trochu na krajíčku 😀
ale sou asi podle mě tak tisíckrát horší věci, jako třeba plodovka... to musí bejt strašný, spojený s tím strachem o mimčo..

jak ste psaly s tou láskou, já to měla podobný jako pe´ta, sice mě nikdo ničím tak ošklivým nepostrašil, ale bála sem se moc protože to bylo třetí těhotenství a já dělala dětskou sestru na aru-jip, kde byly jednak děti s metabolickejma chorobama a pak tam byly i nedonošenci, jako nevydejchala sem to, a po 8 měsících zdrhla

no a pak moje hvězdná kariera na chvíli byla ve spec. školství, takže kvůli prvnímu sem měla šílenej strach v těhotenství a čím delší dobu se mnou ten človíček setrvával, tím víc sem k němu za to lnula, říkala sem mu, že je můj nejlepší kamarád
a jak se blížila doba porodu, bála sem se zase o něj z jinejch důvodů, při porodu nastaly nějaký komplikace a tak poslední dvě hodiny sem se fakt bála o něj uplně nejvíc a když mi nakonec přinesli ukázat uplně zdravýho človíčka, tak byl výbuch naprostý lásky a aeuforie uplně nekotrolovatelnej 😀 😵

ale přiznávám se, že potom doma nastaly chvíle, kdy sem ho docela nesnášela, to zase musim říct já...

doprkvančic totálně se mi zmenšili písmenka...pché

kacena00
22. črc 2009

moc držím palečky evi té kamarádce a danouškovi..

a zuzko tobě taky, aby se top nějak nerozjelo

kacena00
22. črc 2009

jo a jájo s těma nocema, taky mě to pak ke konci sejřilo, ale furt sem si řikala - je to příprava k tomu, co následuje po porodu, je to uplně normální - dělala sem si takovej samovýplach mozku a musím říct, že sem se sekla, bylo to po porodu podstatně horší 😀 😀 😀 😀

takže neboj, furt ještě může bejt hůřeji 😵 ale bude odložen břišní ruksak a bude ti vedle hlavy dejchat malej uprděnej šimonek a budeš sice nevyspalá ale budeš š´tastná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadunka
22. črc 2009

Ahoj,

včera byl náročný den a noc teda. 😒 Ve dne jsem byla na KO, pak porůznu nakoupit, pak jsem MM dělala poctivý bramboráky, kterejch bylo nakonec asi 100 a moc dobrý, večer zalít všechny kytky kolem baráku, přeskládat prádlo a pak už jsem se složila na gauč.Už mě hodně bolelo břicho, takovej velkej tlak ven.

V noci úplněk a vedro - psi nespali, pořád chtěli venku hlídat, já nespala, protože jsem měla hrozně horký nohy a byla nafouklá, dítě nespalo, pořád se tam mlel. Podařilo se mi ho uspat až půlhodinovým houpáním své pánve a stejně se pak při každém otočení z boku na bok budil a kopal. Furt jsem chodila čůrat a nic nevyčůrala, už jsem si vážně myslela, že začnu rodit. ☹

Tak teď jsem to dospala a je zas vedro jak sviňa.
Dnes je poslední rak a taky ten úplněk.

Do řidičáku jděte, je to strašná svoboda, vůbec si neumím představit se pořád někoho doprošovat a je paráda moci si zajet kam chcete a kdy chcete! 🙂

Evi, Danečkovi držím palce, ať si to vybojuje a je to nespravedlivý jako prase.
Innuš, kdy máš termín, opravdu toho 24.7. nebo to je jen koníkovský?

achalteke
22. črc 2009

Baru 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty vee zase bulim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipisek007
22. črc 2009

Barčo, volala mamina, po obědě dorazí a bude tu s náma. Nějak se fakt necítím na to tu bejt s holkama sama. Ta hlava se motá hnusně a já se bojím, že holky upustím.
Měla bych se taky najíst, ale vůbec na nic nemám chuť.
Kdyby aspoň ty potvory spaly společně, abych si mohla jít lehnout, ale Terku jsem před chvílí uspala, pořád má 37,6 a tak jsem s Barčou radši odešla do obyvku, aby jsme jí nevzbudily a ona nabrala síly. No a Barča tu kecá a kecá a tlemí se a vůbec to nevypadá na to, že by v nejbližší chvíli mohla vytuhnout. 😠

dadunka
22. črc 2009

Manducářky, kde jste kupovaly Manducu. Já na tu svojí červeno černou koukala na nošení dětí.cz, ale zrovna tenhle typ tam z neznámého důvodu prodávají bez plátěného pytlíku a přitom to o to není vůbec levnější. Já jí chci i s pytlíkem! 😎