Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
1. srp 2009

Jo jo asi vám Šimon drží pěsti či co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Je třeba Tádovi vysvětlit,, že maminka bude asi tak trochu rodit co nevidět 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
1. srp 2009

Jáji, já nesnášim brejle! Nosím je fakt jen večer a když v nich mám někam jít, tak to je fakt děs běs. Vadí mi, že mám omezený vidění s nima 😒

Indi, docela sranda by byla,kdybys fakt porodila zítra, protože 2. jsou moje holky a holky Kroupindy 😀

achalteke
1. srp 2009

hm a já si to dám 2/9, když 3/9 mám termín, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přesně Míšo, v brejlích brejlim jak brejlovec a strašně mi na tom nose překáží....zlatý čočky - holt zvyk je železná košile 😉

cipisek007
1. srp 2009

Jájo, tak to by byla prča!! 😀 😀 Půl zdejších miminek narozených druhýho 😀

inna12
1. srp 2009

ahoj 😠 jsem tady 🙄 my byli na houbách a ani ty houby blbý nerostou..jsem zpruzená

Indi, tak šup šup, at se tam v pondělí sejdem 😀 já už tomu fakt věřim, že se potkáme 😀 a informuj pravidelně o vývoji !!!!!!!!!!!!!
fotky krásný, stránky krásný 😵
Jájo, gratulace manželovi k řidičáku!! tak už si tě odveze do porodky co 🙂
Míšo, ahoooooooj 🙂 to jsem ráda, že jste se měli dobře a jste v pořádku doma
Evi, tchyni ber s rezervou, pouštěj to druhým uchem ven 😝

já měla večer takový slabounký bolesti na ms, jenže ty už jsem měla v tejdnu jednou, asi 3 hodky a pořád dokola, takovou i divnou frekvenci, vubec ne po nákých minutách pravidelně, slabý a samozřejmě vubec nic z toho...ted jsem po obědě a malej zase řádí 😝 jako jsem na něj fakt zvědavá čim dál vic, že takhle napíná 😀

a já celej tejden malinko doufala, že aspon to vyjde na 2.srpna, to by se mi líbilo...to má babička narozeniiny 😵 na večer mam nachystaný víno, bude se vytírat, chodit po schodech, lázňovat a sexovat 😝 😝 už ted se na to fakt těšim 😠

pěknou sobotu všem 🙂 papa

zuzka84
1. srp 2009

holky, tak ja si tipnu u sebe tak 24.8 treba 😀 ,ja jsem narozena 23.8. , ale to je letos nedele

jajo, taky gratuluju manzelovi k tomu ridicaku 🙂

inni , indi - sup, sup zensky 😀

cipisek007
1. srp 2009

Jájo, vyřiď i od nás Honzovi veeeeelkou gratulku!! No za řidičák by si mohl udělat radost tím Kingem, co mu ten pán nabízí, neeee?? 😀 😀 😀

cipisek007
1. srp 2009

Innko, ne-e, žádný pondělí. Hezky nám s Indi porodíte už zítra, čím víc miminek druhého v měsíci tím líp 😀 😀

indigo
1. srp 2009

Já jsem pro zejtřek, nedělňátka jsou šťastný lidi... 😀
Ale u mě se teda nic moc neděje 😖 , dala jsem si dvacet a jsem tak akorát rozlámaná než rozrozená... 😝

indigo
1. srp 2009

Inuš, mám tě sice ráda, ale... nevidím tě tu zrovna ráda.... 😀 😀 😀 😝

cipisek007
1. srp 2009

😀 😀 😀

Jináč taky, hlasuju pro neděli. Neděle je takovej hezkej den 🙂

cipisek007
1. srp 2009

Ty jo, mám dost. Peru čtvrtou pračku (naštěstí je hezky, tak to schne), mám vyrobené pyré jak do mrazáku, tak teď zavařuju. Mrazák odmraženej, vybalíno z Lipna, umyta hromada nádobí z výroby pyré. Děs běs. Zachvilku se vrátí David s holkama, tak zase vypukne boj s větrnýmy mlýny - jogurt holkám teče i ušima 😀

indigo
1. srp 2009

Jinak děkuji všem za pochvaly stránek, musím tam procpat ještě asi milion fotek, ale už se těším, až tam budu dávat sourozenecký... 😎

Barčo - napíšu ti adresu, nechceš zajet? Parkujeme většinou před barákem (a sakra by se nám šiklo nový auto... 😀 😀 😀 ) Přívěšek bych vrátila, fakt! 😀 😎

cipisek007
1. srp 2009

Indi, ty dneska hlásíš 😀 😀 😀

Jájo, prosím Tě, pošli mi odkaz na ten zvlhčovač vzduchu. Nebo aspoň název 🙂

cipisek007
1. srp 2009

Holky, máte někdo zkušenost s domácí pekárnou?

cipisek007
1. srp 2009

Ty jo, jsem se zase rozčílila. Štětky ratolest leží v cestovní postýlce na polštáři. Masakr. (smajlíksbejsbolovoupálkou).

indigo
1. srp 2009

Míšo nerozčiluj se, ničeho tím nedocílíš a tomu dítěti stejně nepomůžeš... 😖

Pekárnu vím že má Zuzka... 😎

Jó hlásim... on mě ten humor brzy přejde... 😀 😖

inna12
1. srp 2009

ahoj, tak my byli u mydláku, já opět v sedátku v křesílku, tak bylo fajn 🙂 ale řeknu vám, mě ta voda tak lákala, až bych brečela 😝

Míšo, pekárnu jsem měla, šlo to s ní krásně, dělala jsem hooodně receptů, i třeba mazanec, pizzu..ALE nám prostě začal chybět "normální" chleba, ta chut je prostě uplně jiná..když je čerstvej, krupavej, tak dobrý, ale pak už mi nechutnal... 😝 bylo super, že sem si tam nasypala milion semínek, ale jak říkám, druhej den už mi nejel, rychle tvrdnul a to jsem ho balila do utěrky, prostě mi tomu na chut nepřišli...ale kamarádka by bez ní už žít nemohla 🙂 a krásně to voní při pečení. Ale celkově myslím, že pekárna je dobrá věc, i na marmošky to bylo fajn, záleží jestli by vám ten chlebík chutnal...

jdu se natáhnout, mám dost a jinak nic 😠

achalteke
1. srp 2009

Mšo je to tento: http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-501265... 😉

jsem vyvýletovaná, vykoupaná a unavená jak kotě. Všude na Lipně docela provoz, dali jsme si s přáteli obídek v hotelu na Svatém Tomáši. Na tamější vyhlídku už šli však chlapi sami, my s kámoškou spolutěhulí jsme sedly do stánku na malé pivo 😀

...a jdu si vás dočíst 😉

cipisek007
1. srp 2009

My už spíme, sice s pláčem, ale spíme 🙂

Innko, díky za názor 🙂 Toho se taky bojím, že se brzy ten chleba přejí, ale tak nemusí se používat denně, že jo. Já třeba občas zapomenu, nebo koupím málo, pečiva, takže k snídani pak nic není. Na netu jsem četla totiž samý klady a taky jsem našla plno receptů, jak na marmošku, jak píšeš, tak na buchty, zelňáky (!!!), sekanou, rohlíky a milion druhů chleba.
No prodebatujeme a uvidíme.

Jáji, díky za odkaz, to jsem si myslela, že tuhle máte. Věděla jsem Tefal a David si vzpomněl na 4,5 litru objem 😀 Asi do ní půjdeme taky, jak nemůžeme holkám v noci v ložnici, kvůli průvanu větrat, tak je to hrozný 😠
Jéé tak výlet a příští rok s Pláničkou 🙂

achalteke
1. srp 2009

Jo tak pekárnu taky nemám, ale docela bych do ní šla, láká mě ta pestrost všeho co se v ní dá udělat 😉

Míšo my jsme k tomu zvlhčovači dostali i vlhkoměr a teď jak máme pořád okna dokořán tak je to paráda, jak je zavřem vlhko klesne a když zapnu mlhovar tak se to zlepší, takže to asi funguje dobře 😉

inna12
1. srp 2009

jo Míšo, myslím, že je pekárna dobrá, jen nám ten chlebík prostě po času nešutil, jinak neměla chybu, ale to je na vkusu každého 😉 mě to jinak bavilo, tam přidávat semínka, olivy atd... já měla moulinexku zbytečně drahou, kámoška má Alasku tuším za litra (mají v makru) a službu plní uplně stejnou, taky je šikovná z Lidlu ta Bifinetka, ale to chce vychytat akci, tam je taky za dobře a je fakt dobrá 🙂 třeba těsto kynutý z ní bylo krásný, určitě to chce zkusit, ale myslím, že se ti pekárnička šikne 🙂 ale než já to naštudovala, kam do jakýho rohu co dát 😀 ale to mě bavilo, dost jsem si s tim hrála 🙂

sem se zase přežrala melouna , to nevim, jak zvládnu vyháněcí ceremoniál 😝 😀

cipisek007
1. srp 2009

Innko, třeba ten vyháněcí ceremoniál meloun zvládne za Tebe 😀
Hmm, asi do ní půjdeme. David o ní začal mluvit a když vidím všude, kolik to má funkcí a že to nepeče jen chleba, tak je to super.
A jak píšeš, takový to první seznamování a zkoumání mě taky baví 😀

Jájo, tak to je skvělý. Asi zítra pro něj Davida pošlu 😀

inna12
1. srp 2009

Míšo, určitě pořidtě, kdyby vám náhodou nesedla (většine jo!), tak jí prodáš a je 🙂 my první dny čuměli přes to víko do ní jak na televizi 😀 jak se tam ten chleba hnácal 😀 taky jsem si vyhodila ten hák míchací s tvrdým chleba, zůstane to v něm, tak jsme v noci hrabali v popelnicích a hledali kus chleba s hákem 😀 jo s pekárnou byla sranda 🙂

no meloun mě asi slušne prožene, už se mi to honí v břiše 😝

na zvhlčovač taky koukám 😀 ale já už mám utrum, včera jsme objednali new foťák, tak už mám smůlu, bo mě P. zabije 😝 🙄

cipisek007
1. srp 2009

😀 😀 😀 😀 Přesně to budu dělat 😀 Koukala jsem i na naší novou pračku, jak se tam to prádlo převaluje 😀

Jsem D. oznámila, že jede zítra do Datartu a přiveze zvlhčovač a pekárnu 😀 😀 Koukal jak vyvoraná myš. Brácha nám totiž začal dneska vyrábět vestav. skříň do chodby a to bude prý do 35tis 😅 takže to ZATÍM vypadá jen na zvlhčovač. Pekárnu si dyžtak můžeme přát k Vánocům, že? 🙂

inna12
1. srp 2009

to věřim, že koukal 😀 to je jasný, to počká 🙂
u pračky jsem taky seděla na bobku a čuměla 😀

cipisek007
1. srp 2009

A to mě ještě pračka ukazuje čas, jak dlouho ještě bude prát a pak to napíše END, když dopere 😀 Si se mnou normálně povídá 😀 😀

zuzka84
1. srp 2009

ehm, my mame taky momentalne v tahu hak , stejne jako inni 😀 , nejak jsme jeste nekoupili novej 😖 . jinak je to ale fajn , prave ze se tam daji hnacat vsechny mozny testa , nejen chlebovy

inna12
1. srp 2009

Zuzko, no na ty háky já musela fakt dávat pozor, protože to bylo pořád 😠 nebo jsem je tam vůbec nedala 😀 to bylo taky super 😠

ještě máte volno na pokojíku? zaplnuje se to tam zase?

cipisek007
1. srp 2009

Zuzi, taky díky. Takže je rozhodnuto. Pokud sami nekoupíme, tak si o ní řekneme Ježíškovi 😀