Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
27. srp 2009

ahoj ! nešel net 😠 to sem ale stihla najednou věcí 😲 😀 😝
tak pomalu dočítám 🙂

Peto, jojo, máme kovovou postel a je skvělá!!! měli jsme dřevěnou a po pár letech se nám pořád rozkližovala, hejbala, vrzala...tahle je levná a je prostě dobrá, ani se nehne, nevrže, je fakt bytelná, jsem s ní moc spokojená 🙂 já k ní mám i různý doplnky, tak to vypadá dobře 🙂

petreva
27. srp 2009

JÁJO, já říkala P že mám strach že budu sprostá...u nás doma se tak vždycky mluvilo a vůbec mi to nepřišlo divný než jsem poznala P a zjistila, že jde komunikovat líp a hezčejc, ale když jsem ve stresu prostě mi to ujíždí asi to mám někde hluboko, i když už normálně sprostě nemluvim. Bála jsem se jak to půjde jak to snesu...člověk neví jakáže to bolest je nebo není a taky jí má každý úplně jinou, takže nemá cenu poslouchat. Ale víš co, je to úplně jiný když přijde ten čas...úplně jinak to člověk bere než když na to jen čekáš a přemýšlíš. Až budete v nemocnici prostě drž Honzu za ruku, mlivte spolu a tak to bude nejlepší!!!Náhodou budeš VELKÁ hrtdinka budeš mít přeci chlapečka v náručí 😵 😵 😵
INNIKU, tak ale příští srazík už ti neodpustíme 😀
jdem kojuchovat a ven....ahooj

straspytelka
27. srp 2009

Ahojky, jsem ráda, že jste si to užily všechny 😵 Teda cena za parkovný hnus to jo 😖 Židličky super, i šáteček 😵 😵 Jáji, to je hezký co řekl Honzík, tak to přesně sedí 😉
Hele holky, taky tu mám doma ještě kousek Nutrilonu, nechcete to někdo, malá mi to nejí, nic tomi není, jen je to otevřený , ale zabalený v tmě a suchu 😉 Pošlu po Evě příště na srazík a poperte se o to 😉 😀 Taky mám věci na MMB, zrovna dneska odesímám balíček 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=93268

inna12
27. srp 2009

tak jsem rychle dočetla a nic si nepamatuju 😀 😝

jen, že jsme prošvihli sraz s Evikem a spol. 😠 😠 kdy bude dalšíííííí???

Jájo, jsem myslela, jestli už nemáš porozíno, tak zatím jsem o nic nepřišla 😵 už 40 tt 😵

Indi, malá je nádherná!!! to bude krasavice, stejně jako Táda 🙂

dneska jsme byli na kontrole, tak už váží šermík 4490 g! 😀 už je to pěknej poříz...vyrážku máme už i na čele, dr. říkala, že je to ta seborea, nevim, dostal ten excipial, tak ho mažu a uvidíme...vypadá pořád děsně, šudík malej ☹
už asi 4 den registruje hračky, hlavně tmavě fialovou a červenou, krásně otáčí za ní očka a celou hlavičku 😵 hlavičku otáčel sám už v porodce, koníky taky trošku pase, pár sekund ji udrží rovně nahoru 😵 tak mu vždycky tlačím zadeček dolů, ale už ho moc nezvedá..jinak na bříško ho dávám jen tak jednou dvakrát denně minutku, ještě nemá uplně zhojenej ten pupíček.
vedle přebalovala paní chlapečka, bylo mu 6 týdnů a byl poloviční,jak ten náš 😀 mi nevěřila, že jsou mu 3 týdny...je to fakt obřík 😲
hodnej je pořád, celoou noc spinká, fakt ví, že je noc, přes den po kojení tak dvakrát mrzoutkuje a vymějšlí, že chce dudan a pošovat a polochtat, ale to jen chvilku vždycky, tak mi dělá radost 😵 ted má odpolední siestu, tak jdu něco poklidit, pak pojedeme zkusit brusle s kočárkem 🙂

jo a ještě mám tu moučnivku v pusince 😠 prej jestli neolizuju dudlíka???! 😲 tak nevim, z čeho to má...bradavky si pořád omývám, dudana vyvařuju...tak si mam matlat bradavky genciánkou...super, už jsem celá fialová a on taky 😝 takže má vyřážku všude a fialovou pusu až k nosu, máme prostě krásný miminko 😀 😝

zdravím všechny!!!

papa

inna12
27. srp 2009

ne já, on má moučnivku 😀 😝

jo a já mám v prd... ruku, už mě to bolí když mám nataženou až k loktu, prostě, jak kdybych měla krátkou šlachu ...vubec už ruku nenatáhnu, jak mě to tam pne ☹ fakt budu muset k dr. tak mě to tak štve...je mi divný, z čeho to mam, zase tolik malej neváží...a tak často ho nenosim 😖

inna12
27. srp 2009

a ještě vám musim říct, že mi po porodu zůstalo nahoře krásných 10 kg 🙄 🙄 z celkových nakonec snad 20...takže ona to nebyla všechno jenom ta voda 😀 🙄
ale malej za to stojí, moc to nehrotim, ono to pomalu půjde snad 🙂

indigo
27. srp 2009

Áááááá pipi Inuš nešel net! Mno budiž... 😀 Hele šermík je teda šikula, Miška neumí naprosto nic, zvednout hlavičku když je na břiše - vyjímečně, že ji nadzvedne a otočí na druhou stranu a zase s ní plácne 😀 Otáčet jí za hračkou? A zrovna ne, když to máma chce... 😀 A skoro jí nemůžu natáhnout nožky, pořád je má skrčený, je to normální? I když jí položím na bříško, tak kolínka sesune pod sebe... je taková pevná, to neznám, Táda byl jak hadrovej panák... 😀 😖

Další srazík bude snad brzy, Evík bude muset do bejbycentra... 😎 Hele ta ti má fajnovýho chlapa, ten můj by se osypal a zezelenal jen bych mu řekla, že by měl dopoledne strávit se ženskejma. A kdyby věděl, že se řeč bude točit převážně o dětech a že tam budou mimina, šel by se oběsit rovnou. 😠 😝

Příště už ti absenci neomluvíme!!!!!! 😎

A Miška děkuje za pochvalu, chudák se z toho rozškytala... 😀 😎

Z kil si nic nedělej, to malý zvířátko za to stojí, co? 😎 Já mám teda drobet míň než před otěhotněním, ale já dost nabrala za poslední roky, pořád nějaká léčba, milion hormonů, to se na člověku podepíše, kde je mých sladkých 70 když jsem se vdávala... 😖 😝 Aspoň mě těší, že už do sebe NIKDY nic cpát nebudu! 😀 Tedy za účelem otěhotnění. 😎 Teda myslím... 😀

inna12
27. srp 2009

Indi, no když pavel nezaplatil fakturu a vozí jí měsíc v autě, to nám ho pak lehce odpojí, že 😠 😠 jsem myslela, že ho zabim 😠

Indi, on jak je celkově velkej a takovej silnej, tak mu to jde asi líp, on fakt vypadá jak tříměsíční 😲 😀 na tom bříšku jí taky udrží chvilku, zato na zádech na odkrknutí to by se uhlavoval, to nemá rád tu polohu, nechápu 😝
nohy má taky pořád takový v křeči, se s nim vyloženě při přebalování musím prát 😠 😀 na bříšku ale ne, to je má natažený jak lemron, nebo na břiše plácne hlavou do strany a žere si ruce, to nejvíc - furt by jen sosal 😝 on se napije maximálně v pěti minutách, ale to sou tahy 😖

můj chlap by taky naší sešlost asi nevydejchal 😀 ja jak tak delší dobu čtu, tak se mi taky zdá, že evča má doma náký zlatíčko 🙂 ale ona sí to maximálně zaslouží 😉

jo! na kila prdím, to počká, to je pravda, šermík by stál za všechno 😵 ted spinká po koupání, oni jsou tak sladký, když spí, což 😀

cipisek007
27. srp 2009

Ahojky holky!

Já jsem dneska totál hotová. V noci mě chytla migréna a od tří jsem zvracela. V sedm ráno jsem volala mamce,ať přijede, tak si vzala holky do obyvku a já si ještě na půl hoďky s práškem lehla. Pak se mi udělalo líp, tka jsme se rychle sbalily a šly k našim. Už jsem naštěstí nezvracela, ale je mi fakt pořád hrozně. Motá se mi hlava, bolí mě, všechno mi jde nahoru. Hůrza. Mamka radši zůstává na noc. Ani jsem s holkama dneska necvičila 😒

cipisek007
27. srp 2009

Evi, my máme židličku od ABC Design. Ještě v ní ale nekrmíme, holky jak ještě nesedí, tak by si akorát zkřivily páteř. Ptala jsem se na to i dr. a ta řekla, že pokud tam tu páteř mají kolmo k sedátku (mají) tak ať to ještě odložíme. Židlička nám tu stojí 3 měsíce 😀 Druhá je ještě v krabici. Krmíme na posteli v leže, max. jim dám pod hlavičku malej polštářek.
http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick... to je ona, máme tu oranžovou 2x. Je fajn, stabilní a na kolečkách. Pod sedátkem má ještě košík na věci.

Jáji, ty nám fakt vydržíš do 2.9 😀 😀

cipisek007
27. srp 2009

Innko, takže jste dostali mazání na xichtík? Snad zabere a budeš mít doma nepunťatý miminko 😉

cipisek007
27. srp 2009

Jooo holky, psala mi Peťa Menník. Seděla zrovna s Dádou v čekárně u dětskýho psychologa ☹ Prý se Dádovi polykací problémy zase stupňujou. Píše, že doufá, že s ním nebude muset do Prahy na neuro. Koníka nestíhá.
Ještě neodepsala, jak dopadli, snad dobře.

indigo
27. srp 2009

Míšo!!! Tý jo snad se dáš brzy dokupy, to je hnus taková migréna... já si říkala, jestli se u vás něco neděje, vždycky jsi tu hned po ránu... 😖

Inuš - hele on šermík zas až tak nepřibírá, když si vezmeš kolik měl při narození, má cca o 300g víc, ne? Miška po 3 tejdnech měla přes 500g nad porodní váhou 😀 😝 Jsou ti naši mimouši žrouti, co? 😀 Zejtra jdem na "kapičku" tak jí asi nechám i zvážit, jestli tam nebude moc lidí... 😎

Tý jo mě ten šermík evokuje šermena z Prci prci... 😀 😀 😀 😝

indigo
27. srp 2009

No chuděra Davídek, snad mu ten psycholog aspoň pomůže.

Jo Inuš, ten exc... jsem kdysi dostala na něco na Tádu, od tý doby ho s ním mažu ob den a má pokožku jak dětskou prdelku (jestli to nebude tím, že je dítě... 😀), né celýho, jen tak "letem světem". A Mišku tím lehce máznu občas taky. Je to dobrý mlíko. 😎 Bojim se totiž, aby dětičky netrpěly jak já a chlap - ten má problémy s exemem dodněška, já měla atopák až někdy do 20ti, i dneska mám pořád sem tam nějakej flek... 😝

cipisek007
27. srp 2009

Indi, zítra taky nebudu 🙂 jdeme hned po snídani k našim. Budu zase až večer, hlásím rovnou 🙂

Hihi, mě zase přeskakujou písmenka, když napíše Innka hormouš. Čtu hermouš. Poprvý jsem se fakt lekla, jak mu to říkají 😀 😀

Jo a jestli mi zítra bude dobře, tak půjdu sholkama dopoledne do Teska. Mám se ti kouknout, Indi, po těch pytlích? Jestli je mít budou, tak já je budu kupovat.

indigo
27. srp 2009

TY VOLE já si tu (skoro) monologuju a zapoměla jsem, že mám v troubě tu fešandu, no naštěstí to celkem ustála a obávám se, že jí prubnu ještě dneska, jen co vychladne... 😀 😝

Míšo - bude mi stačit informace jestli je mají. 😎

cipisek007
27. srp 2009

Indi, jasně, informuju 🙂

Taky bych chtěla někdy Fešandu upéct, ale vždycky zapomenu nakoupit mouku apod. Páč jak jsem na srazíku říkala, mám skříň plnou molů 😠

indigo
27. srp 2009

Vyprdni se na pečení, příště ti na srazík každá vezmem pár kousků fešandy a budeš mít celej plech... 😀 😎
Jdu na VKV, papa divoženky! 😎

cipisek007
27. srp 2009

Indi, mě pečení vždycky bavilo, ale teď prostě není čas 😠
Ale jooooooo s tvým nápadem souhlasím 😀 Ochutnám od každýho kousek a pak vyhodnotím, která byla nejlepší 😀 😀

Jdu do sprchy a chrnět, dobrou noc a zítra hezký den!!!

inna12
27. srp 2009

teda Míšo, to je mi tě líto..takovej bolehlav 😖 tak snad se v noci vyspíš už líp

a na Davídka taky myslím, snad se mu to nestupnuje z toho, že má jít do té školy poprvé, může z toho být na nervíky ☹ to mě tak napadlo, jestli to nemá chudinka z toho.. ☹

Indi, no on docela dost shodil v porodce, při odchodu měl 3720 g...
ten excipial je skvělej, jsem ráda, že nám ho napsala, to už měl brácha před dvanácti lety, martínek je tim taky mazanej a je to fakt dobrý 🙂

dobrou!

inna12
27. srp 2009

Indi no a šermen, to je jasný, proč ho to napadlo 😀 😝 ale rukama šermuje fakt slušně, dneska mě tak šermnul do voka 😠 😀

straspytelka
27. srp 2009

Jo holky, a taky oblečení bude v prodeji v Lidlu, ponožky bodíka s dl. rukávem a tak... 😉
Míšo, tak tomu říkám migrena tohle, fuj...koukej to zahnat 🙂
Menníkům přeji, ať už se taky zbaví všechn problémů a užívají NORMÁLNÍHO života, ty se fakt z ničeho pořádně nevyhrabou ☹ Je mi Vás moc líto, holka naše ☹
Dodělala jsem 10 povinných testů na den, z toho jsem 2x neudělala 😠 a jdu hajat.Všem přeji dobrou noc.

petreva
28. srp 2009

Dobré ráno!!
MÍŠO, ty jo, taková migréna!! Jak je dneska? Zajdeš až večer, já vím, ale snad ti bude dobře!!Máš nějaký "osvědčený" spouštěče??Nebo to přijde jen tak samo od sebe?
INNIKU, reklamovali jsem teploměr, takže až přijde zas pro něj pojedem, takový "nucený" výlet, ale spojíme to s užitečnou věcí a dáme s vámi sčucha 😉 tak doufám, že už tě uvidíme!!
INDI, jsme říkala P. jeslti s námi pojede příště 😅 prý už tam bude moc ženských 😅 a v práci je to těžký, mají toho moc. Měl mít dovču celý tento týden, ale PO a ÚT stejně musel do práce 😖 ale pomalu a jistě ho připravuju 😀 říkalajsem mu,ž e půlku osazenstva už stejně zná a navíc tam příště budou klučíci tak nebude toho pohlaví sám 😀 zatím se mu to moc nezdá, ale koktejly táhnou tak uvidíme...nepsala ta ZUZKA? Moc na ně myslím...
JÁJO, tož jaká noc?? A co poslíci?? Ty chceš udělat holkám radost a počkat na tu dvojku, viď 😉
STRASPY, téda ty jsi vzácná osůbka, tady...Já si to nemůžu zapamatovat, kolikátýho je S.? Máš v profilu, že už je půl roku na světě 😵 😵 😵 a co ty zlatý naušničky, nedělají už potíže??
PEDI, tak kdy jdete zítra na ty píchanečky? Neboj nic, ouška jsou "gumový" a slabounký. Držím palce. Ale chápu, že se bojíš. Bude to dobrý a Ellinka bude princezna! Taky musíš hodit foto do albíka! Jo?
MENNÍK, má trable jednu za druhou...snad se ozve sem, aby na to nebyla sama ☹
BARU, co jsi udělala s těma ringlema? A nebudeš dělat i ostatní ovoce nebo zeleninu? A jak C. baští?? Heleď, nevěsta mu drobet zhubla, snad se bude pořád líbit 😀

straspytelka
28. srp 2009

Ahojky taky myslím na Míšu a Menníka, Jájinku....vás všechny 😵
Chjo, nevim jak u vás, ale já sedím u pc a leje ze mě už teď 😖 bude horko, malá se tu děsně bojí mouchy, musím jí zlikvidovat 😀 Cyhstáme se na chatu, zítra tam přijedou naši, tak musím uvařit hodně jídel, táta jí moc moc 😝 Taky udělat nějakou buchtu, asi bez kakaa, nemáte tucha na nějakou výbornou rychlo a levnou? Nebo třeba z piškotu 😉
Evi, no včera bylo S půl roku 😵 😵 😵 Náušničky vesele červenaj, vždycky jí je sundám, očistím a vrátím, oučka nic nedělaj, jen má prostě agresivní pot asi 😒 je fakt, že se potí hodně, ale to má po nás 🙄 po kojení, nebo večerní kaši, vypadá, jako by se polila 😖
Všem na různé zákroky a kontroly držím pěstičky 😵 😵 Pa

achalteke
28. srp 2009

Čauve holky, tak jsem se byla rozloučit dnes s mudrem, tlak se tak nějak ustálil okolo 139/89, takže to prý hrotit nebude a do nemocky mám jet až na termín tzn. ve čtvrtek, takže pohoda 😉
Včera večer mě chytil takovej posel, že sem myslela že skočim do zdi 😀 😀 😀 😀 namasíruju hráz, nesu olej do lednice a že si umeju ruce a šup - křeč do podbřišku a až do zad, tak jsem začala funět jak vlak, chvilku chodila a pak se zapřela o stůl a do minutky to bylo pryč - ale jako slušnej masakr 😉 kupodivu jsem z něj měla obrovskou radost, až teda na Honzu, ten byl celej bledej 😀 😀 ...a spala jsem jak dudek, na záchodě jsem byla snad jen 3x 😉

Peťka mi včera psala, že jdou s Dádou k tomu psychiatrovi, ale taky nevím jak dopadli, jestli zaznamenali nějaký posun

menny
28. srp 2009

Ahojky
moc děkujem všem za palečky.
Zatim nic nevim, v září mám přijít bez Dády. A řekne mi
o něm. Já čeklala venku, povídali si, Dáda kreslil, maloval naší rodinku
jako zvířátka. Sebe jako dinosaura, mě a Matouška jako ptáčka a manžu jako jelena ...😀
Jen mi pak dr řekl, že je to velice sečtělej, chytrej kluk a hodně vyspělej.
Je to sice moc hezký, ale pořád nevim co se s nim děje.
Je to hrozný ta bezmoc a nevědomost ☹
nechci aby se mu to dělo!!!!!
Ve škole to mám nahlásit, aby věděli, kdyby se mu to stalo.

Mám vás dočtený jen poslední 2strany:
Míšo teda taky migréna jak prase...chudáku soucítim, tohle moc dobře znám
a je to šílený taková bolest a tak zle
Inni no nakonec půjdem do dřevěný 🙂 už máme vybráno
ale ta postel se jmenuje Jana, tak nevim jestli děláme dobře 😀 😀 😀
Pavlík bobánek malej, je mi ho líto!!!!!!!! 😔
ať se toho všeho co nejdřív zbaví
Strašpy moc hezký slova děkuju, už mě hrozně štve jak se to všechno hromadí
aby toho nebylo málo, včera se mi rozbila pračka 😠 😠
taťka s manžou to ale dali tak nějak do kopy, ale jak
dlouho mrcha půjde je ve hvězdách

židličku mám Jané-plastová polohovatelná židlička a stoleček co se
nacvakává do sebe, mám ji po Dádovi, byla super!!!! Plast se ale unavil
a na Matouška ji zatim nemůžu použít, furt se opravuje ☹ takže na druhý dítě to moc teda
neni. No snad ji dáme dohromady a bude dobře sloužit jako před pár lety.

Jájo moc díky za sms....myslim na tebe kudy chodim!!!!!!

Co malej Daneček????

Musim jít. Snad už brzo budu častějc.
Všem velkou pusu, chybíte mi

peda
28. srp 2009

Ahojky 🙂 😉

všem přeju hezký den 🙂

Jájo,já tě tipuju na 1.9,jako je moje dítě 😉 tak poslík tě včera překvapil?to já vůbec neměla,mě jen tvrdlo břicho.To je dobře,že tlak se ustálil.Tak ve čtvrtek by jsi měla razit?jo a neděs se porodu,někdo je u toho hysterickej a řve jak blázen,mě to u prvního porodu taky hrozně vyděsilo a strašně jsem se toho bála,nechtěla jsem pak ani tlačit,jaká jsem si myslela,že je to hrůza.A není to vůbec tak hrozný,jak si myslíš.Moc bych ti přála rychlej porod bez komplikací 😉 😵

Petruš,tak jak jste dopadli s Dádou?a bude chodit Dáda do školní jídelny a družiny?Asi ne,viď?

Míšo,tak tebe takhle trápí ta migréna?To je mi tě líto ☹ .Už je líp?

Indi,pytle v tescu nemají 😉 Co Míša,jak dneska spinkala?

Evi,na naušničky půjdem teď,okolo 9 zbudím Máju a všichni vyrazíme.Normálně z toho mám žaludeční neurózu,je mi špatně,bojím se ne toho,že jí to bude bolet,to nějak zvládnu,sice se slzama,ale to dám,ale bojím se pak komplikací,teploty,mrzutosti,hnisání,spinkání,jedení....bojím,bojím ☹ ☹
Ještě jí hnisá to očkovaný ramínko,tak to možná zase píchnout nenechám 😔 uvidím,co mi řekne dr.

achalteke
28. srp 2009

Pedí neboj, to dáte, určitě to bude bez komplikací a malá to ponese statečně 😉 držím vám palce ať jste obě statečné holky
Díky za útěchu, už to zas tak tragicky nevidím včera jak sem rozdejchávala toho posla tak sem jenom koulela očima a myslela si něco o porodu ježka 😀 😀 😀 😀 😀

Míšo co, je líp? To je drsný když takhle zvracíš, jak často se ti to stává? Musíš být pak zesláblá jak moucha.... 😢

peda
28. srp 2009

Inní,tak máte ještě moučnivku?a to je z olizování dudlíku? 😕 to asi ne,ne?já to neměla ani u jednoho dítka,ale je to celkem běžný,ale prý je to bolestivý pro to mimi.To je mi šermířka líto.Tvářičky se vyzdraví a bude zase fešák 😵 a mám velikou radost,jak zvládáš kojení a jak se hezky vykrmujete 😵 😵 jsi šikulka 😉

Malinká mi teď usnula,dala jsem jí nurofen,kůli těm naušničkám,tak si jdu nachystat věci,zbudit Máju,udělat snídani a pak vyrazíme.Máme toho dneska moc,musím udělat svíčkovou na neděli,nakoupit na oslavu Májovo narozenin,bude mít bandu dětí na chalupě....

peda
28. srp 2009

Oni takový ty hnusný kontrakce netrvaj zas tak dlouho,já je měla asi 2 hodiny,možná i míň,budeš tam mít manžela a ono to uteče,neboj a hlavně se nenech vynervit nějakou hysterkou vedle na sále.Pak mi dáš za pravdu,že sis to představovala daleko hůř,uvidíš 😉

A těch naušniček se moc bojím,pak dám vědět 😔