Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
30. srp 2009

Žravý řezy? Co to? No je to klidně možný, každá buchta má určitě spoustu názvů. V pátek tu byla kamarádka a dala jsem na stůl tu Fešandu a ona jééé, prošívaná deka, tu jsem dlouho neměla... 😀 Pedík to myslím povídal, že se tomu tak říká... 😎

Do týhle se do těsta dává kompot i se šťávou, je to ončo? 😎

A asi půjdu do lehátka... 😀 ale né nový, ani nepotřebuju vibrační, hlavně s hrazdičkou, abych tam mohla věšet různý "pi**vinky"... 😀 😎
Co říkáte na tohle?
http://deti.bazos.cz/inzerat/4063427/Lehatko-Ha...

cipisek007
30. srp 2009

Indi, jojo říkala to, je to možný, že je to ona ta buchta, ani jednu jsem zatím nedělala 🙂
Žravý řezy jsou piškot a na piškotu zakysaná smetana s ovocem (nejlépe konzerva mandarinek) a ještě je to zalitý želé z pudinku. http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JQN...

Lehátko vypadá dobře, jen bych se zeptala dotyčnýho, jestli jdou ty zvířátka sundavat. Nám to z toho FP jde, jsou na suchej zip a do toho suchýho zipu jdou připnout další jiný hračky.

indigo
30. srp 2009

Hernajs to vapdá dobře, ty řezy, jsou v pořadí... 😀
Tohle je něco jinýho, kompot (nejlépe plechovka mandarinek 😀) se míchá přímo do těsta, to se upeče, vychladne, navrch se napatlá směs ze smetany a tvarohu. A navrch se už nemusí nic nebo třeba strouhaný ořechy nebo nastrohat čokoládu... já to většinou trošku "postraším" grankem. 😎

indigo
30. srp 2009

Máš pravdu s tím sundavání, no ale kdyby nešli, vezmu ho, když si něco usmyslím, musí to bejt nejdýl včera... 😀 prolezla jsem MMB, tam jsem si nevybrala nebo jsou drahý... tak půjdu do tohodle. 😎

indigo
30. srp 2009

Jo a psala jsem dopo Zuzce. A vím zase prd. Psala jsem jestli třeba nepůjdou domů, jak se mají, jestli je malej pořád na neo a jestli tam Zuzka s ním. No a jak se máme my. A Zuzka napsala, že domů snad brzy jo a že je dobře, že se my máme dobře... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Já s ní snad přestanu kamarádit!!!!! 😠 😀 😀 😀 😀
Tak už aby byli doma, jinak se fakt nic nedovíme... 😀 😝

cipisek007
30. srp 2009

Jako Indi, ty řezy jsou opravdu žravvýýýýýý, takže bacha na ně 😀
Ty jo, to taky vypadá výborně, písni recepis 🙂
Hihi, to znám. Jakmile něco objevím, včera bylo pozdě na dodání 😀

Teda ta Zuzka je fakt neuvěřitelně ukecaná a sdílná!! 😀 😀 😀 Co jí zavolat? To by bylo asi ještě horší, co? 😀

cipisek007
30. srp 2009
indigo
30. srp 2009

Tohle je taky nebezpečně žravý, už jsem musela ochutnat... 😀 😝

Těsto:
2 hrnky hl. mouky
1 hrnek cukru
1 prdopeč
2 celý vejce
3 lžíce rozpuštěnýho másla
1 kompot včetně šťávy

Navrch:
2 zakysaný smetany
1 tvaroh
3 vanilkový cukry

Těsto matláma patláma dohromady, upeču na cca 180 25-30 minut. Nejlepší je plechovka mandarinek nebo broskví (ale ty pokrájet na malý kousky), zkoušela jsem i s jahodama, chuťově dobrý, ale jak je to dočervena, tak ta buchta vypadá jak 2 tejdny stará a zkažená.
Nechám vychladnout a namažu na to směsku ze smetan a tvarohu, lepší klasika v kostce než vaničkovej, je to pak dost řídký.
Teď jsem dala místo vanilkových cukrů zbytek vanilkovýho pudinku od Fešandy 😀 a obyč cukr. V podstatě si ten vršek může každej ochutit jak chce. 😎
No a úplně navrch jak už jsem psala - "postraším" grankem. 😎

indigo
30. srp 2009

A lehátko je objednaný 😀 hned zítra ho pán pošle. Teda to je fofr... 😀 😎

Ještě dělávám tyhle, tvaroh prostě miluju..... 😝
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

cipisek007
30. srp 2009

Indi, díkes, už si píšu 😀 Předám mamce, ať upeče, tam nehrozí riziko, že bych zežrala celej plech 😀
Tý jo, to ani nečeká na peníze, nebo posílá na dobírku? Dooobrý! Takovýhle obchody miluju 😵 😵

Hele a kde máme Dadunku?? A Jája? Taky se neukázala celej víkend!

inna12
30. srp 2009

ste mě zase pobavily vy dvě pipky pipinovatý 😀 😀 vám dam puťátko 😀 to leží v chodbě v kočáru a dospává procházku, ale už chci aby se vzbudil a okoupat ho, už se těším na řev 😀

jo na Dadunku jsem taky myslela, jak se mají! tak se koukej pipi Dadu vozvati jo? 😉

teda co s tou Zuzou je, že je tak zdrženlivá? dostane na pérdel asi 🙂 😀 a

a jakou měly neděli ostatní?? koukejte podat hlášení, pipinky šup šup 😀

cipisek007
30. srp 2009

Innko, nelíbí se mu voda? 🙂
Jééézusmárija, já se TAK těším ve středu do tý vody s holkama!!!!!! 😵

inna12
30. srp 2009

voda se mu líbí, tam už mlčí ted, dřív békal, ale pak se mu cosi nelíbí a já nevim co..ale jak psala Evča, asi si srovnává dojmy z celýho dne a vyřvává než zařízne 🙂

tak pak holky vyfot, jak se koupají 😵 pujdete i s manželem?? musí s tebou někdo jit, vid?? to bys jináč nezvládla ne

cipisek007
30. srp 2009

Innko, to jo, to je pravda 🙂 Děti mají večer před spaním nejvíc práce zpracovat celý dlouhý den 🙂
Jde se mnou mamka. Mám v záloze ještě dvě kamarádky, kdyby mamka nemohla. D. nemůže, v pondělí odjíždí. Snad půjde udělat nějak fotka. Každopádně tam bude někdy fotograf a bude to natáčet i na DVD (i pod vodou), tak si to necháme udělat.

kacena00
30. srp 2009

ahojda holky!!

teda tak vám povim, jak stály za houby poslední dny a noce, tak z víkendu sem unešená, nadšená a plná naděje, michal se vynasnažil a dnes sme se byly podívat na choustníku, je tam zřícenina, je to tam hezký a ten lesík u toho, no z toho sem byla u vytržení a mám fotek..

prostě labůžo, navíc s michalem sme se i vodily za ručičky jak zamlada 😀

o tom refluxu já taky dost přemejšlím, jenže cyrilkova doktorka mě dost sere...jakmile se zmíním o sunaru, že ho pije málo - to sme přecházeli na UM a on bojkotoval lahev, tak proto - to už teď vím, on ještě bojoval o kozouchy chudák...no tak prej se nediví, že je sunar hnusnej - chutnala sem bebu a je chuťově totožná a ha nutrilon je ještě větší kentus takže tak..

teď sme se nějak nepochopily s lekarnicí a ona mi vrazila už dvojku (je od ukončeného 6 měsíce,což cyrilek ještě němá) tak pro jistotu volám doktorce a ta: nojo, oni ty sunaráci mají jiný číslování, kdybyste měla nutrilon, tak bych vám řekla berte 2 , tam je to od ukonč. 4 měsíce, ale ty sunaráci sou divný, maj to divně - bláblá, celej pacov jede na nutráči, ona v čekárně jen výrobky nutricie, bambilion druhů nutrilonu.. prostě kšeft, něco za něco, jako pomalu každej doktor

no nic, zkusila sem bebu pro klid duše - složení v podsattě totžné jako sunar HA- blije stejně

jisté zlepšení nastalo, když začal preferovat delší intervaly mezi jídlem ale dávky byly furt pidi..teď pije víc, delší intervaly ale opět hází šavle, takže je už pár dnů na HA bebě a je to jednou tak, podruhý amk, zdá se mi, že míň blinká s menším objeme jídla - např. svačiny- dopo a odpo

příkrmy: má tak 2-3 dny, pak by se vyvrátil, kdybych to do něj měla dostat, takže pak následuje 1-2 dny přestávka
někdy se mi zdá, že blindí míň, ale včera veškerej oběd vyblil...

a v noci neblinká, fakt spíš ve dne a co mě zaráží, že blinká fakt i 2 hodiny po jídle...chjo

já na ni 3.9 kdy deme na očko vyběhnu- a nedám se odbýt s nějakýma kecama o nutrilonu, na to kašlu, jde mi omoje dítě - naštěstí teda je vidět, že přibírá (zavedla sem noční kaše, začal se budit čím dál dřív s brutál řevem, takže bylo vidět, že má hlad megaobrovskej), navíc mezi pitím si cucne ode mě
takže hlady až tolik netrpí, ale zarážející je teda ta četnost blití a to kolik je schopnej toho vyblinkat..

dál se hodlám poprat o nějakou konzultaci u neurologa ať už s jejím požehnáním nebo bez, ale řeknu jí o tom, protože to co cyrda dělá v půl roce podle mě normální zkrátka není - tečka, a ať mě o tom přesvědčí někdo kdo tomu rozumí, že je to v pořádku a pokud ne, ať se s tím něco začne dělat

ona je z těch ženskejch, který maj pindy jak tchyně - sem slyšela jak ste si maldýho naučila na šátek--to sem odjížděla s brekem, protože ví hovno, co máme doma za boje a takhle je to nejjednodušší udělat závěr, aniž by se zajímala. takže 3.9. si sednu do oprdinace a nevyjdu dokud mě nezačne brát vážně

kacena00
30. srp 2009

petruš na zejtřek a na další dny moc držím palce ...snad to dáda ustojí, a snad nebudou nějaký učitelé na něj vychylovat... chjom, to je hrozný tohleto..snad ti ten psycholog už trochu udělá ve věcech jasno

míšo vy už máte dvě zubatky, u nás ticho po pěšině, sice teď opět rve všechno do pusy s větší intenzitou ale žádná nateklá zkrvavená dáseň není

Míšo ty půjdeš s holkama na plavčo? a to tam s tebou bude ještě někdo muset bejt ne? my deme zejtra taky se moc těším, i když teda ta cena je hustá...uvidím, jak se nám to bude líbit a dyžtak bych se kouklla jestli něco není v pejru, 4000 na půlrok je fakt hustá cena 😝

cipisek007
30. srp 2009

Barčo, teda vy máte taky blbou doktorku!!! Nemůžeš jí změnit?
Nechápu, jak můžou bejt dětský doktoři takový hovada. ☹

cipisek007
30. srp 2009

Barčo, však na zuby je ještě času dost. Mám kamarádku s téměř ročním chlapečkem a ten ještě nemá ani jednoho zuba 😉 S tímhle si hlavu nelam. Mě osobně prý vyrostl první zub ve více než roce.
Třeba se ti Cyrda rozhejbe v bazénu. Kámošky syn byl do 3/4 roka lenivej jak prase. Jakmile vlezl do bazénu, tak se pak rozhejbal.
Jojo, jde se mnou mamka a ještě mám v záloze 2 kamarádky, kdyby mamka někdy nemohla. Budeme tam prej dvoje dvojčátka 🙂 4tis. za půl roku???? Tak to je masakr! Já platila 3705 za obě na 13 lekcí (každý týden). Jedný jsem to zaplatila celý a druhá to měla s 20% slevou.

cipisek007
30. srp 2009

Jdu do sprchy a hají, dobrou a zítra budu až večer, v 9 mám být u zubaaaařky ☹ ☹

kacena00
30. srp 2009

tyjo, tak to je mazec, to je fakt rozdíl taková cena 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

no mluvila sem s helou, madlenka je dost nevodomilní dítě a kdyby se to změnilol asi by po novým roce jezdila do budějich,t ak sem si řikala že kdyxby náhodou, zkusila bych jezdit s ní, teda ovšem nejvíc to zatim záleží na madlence

ona je ta doktorka asi na některý věci celkem dobrá, ale ...v něčem mě teda dost nasejřila a prostě už se nenchám odbýt, ne a ne, prostě mě bude brát vážně a jestli ne, pak bych se mohla asi poohlídnout po jiný

a s tím pohybem a rozvojem, já si nějak hlavu ani nedělám, myslím, že c. je tak nějak v normě,já sem možná i ráda, že trochu brzdí, ačkoliv novej pohyb - ten co připomíná soulož by ho mohl zaměstnat, takže by třeba byl víc v klidu, na zádech je to pro něj nuďo, na břiše už pomalu taky a do toho ješět na bříšu začne blinkat

a ty větší děti vám teda už na bříšku neblinkaj??? není to teda normální???

v 9 na tebe budeme myslet, ať máš zubiska jak perličky 😉

straspytelka
30. srp 2009

Ahojky tak jsem vás dočetla uuuuuuuuuuf ale nic neodepíšu, jssem ko. ZÍTRA RÁNO AHOJKY 😵

menny
30. srp 2009

Ahojky
jsem tu jen v rychlosti
dopíglovala jsem byt, nachystala věci do školy (zítra nebude čas)
představte si že hujerovci vyjížděj už v 6h, tak před 9h jsou tu
no ty jsou prdlý 😠 😠
mám toho zítra hodně k tomu manža v práci...se z nich nepo....
Jo a definitivně mi umřela pračka 😠 😠 a to jí bylo 7 ještě mohla sloužit
před 7-9lety jsme koupili pračku, postel, ledničku...jediná lednička zatím drží,
tak snad taky nezkape 🙄

Baruš určo se u dr nenech odbýt, popř. to neni jedinej dr na světě.
Matoušek už tak 1-2 měs skoro vůbec neblinká. Výjmečně se stane, když se přejí

Inuš Pavlík je bobíšek, je roztomilonkej 😵 😵 😵

Míšo mi tu máme pro mrňata bazén Juklík a tady dáš za jedno to samý co ty v Budějkách za 2 😠
4litry za bazén nedám, i když věřim, že by to bylo paráda

dnes mě malej kousnul 😠 ty jo už mi tu bradavku asi brzo ukousne, ten zub nahoře
je dosti mazec, až vyleze úplně bude to síla. Dáda takhle teda nekousal
ale jinak šudlík už zkoordunoval ruce a nohy a lezem jak divý, potřebovala bych oči
na zádech 😀 😀 no bude to už trochu náročnější
dnes jsem mu v takku koupila naprosto úžasný zateplený šusťáky, takový dospělácký, no bamba

Holky na ty buchty se mi zbíhaj sliny mňaminky

Dáda se před chvilinkou vrátil z párty. Tady je každej rok lampiónovej průvod
zakončenej na plovce, kde se opejkaj buřty a je diskotéka, je to pro děti rozloučení s létem, je to super akce
Jen ho teď nemůžu dostat dohajan.

Tak mi držte palce na to příbuzenstvo 😝, snad se z nich
nezcvoknu, no chci aby si to Dáda užil ten nástup do školy, tak mu to chci udělat co
nejhezčí, dáme sváteční obídek a tak, takže tchánovci ať se nějak zabaví

dobrou holky moje. Dětičkám pusinky a spešl jednu pro naši poslední těhulku !!!
Kdyby se Šimonek chystal na svět písněte mi někdo, nezapomeňte prosím 🙂
papá

petreva
31. srp 2009

Ahoj holky,
JÁJOOOO??? Nevím, kdo bude první, komu svěříš tu velkou novinu, ale já už jukám na telefon s velkou netrpělivostí 😉
PETO, myslím na tebe, bude devět, tak posílám sílu na Hujerovce!!! Zamkni mozek, nebude potřeba a pouštěj to hned druhým uchem ven!!! M. kouše při kojení? Ty jo, a jak ho to odnaučit? Jsem zvědavá na E. i když po pravdě si myslím, že se zavedením příkrmů bude s kojem rychle konec...uvidíme.
MÍŠO, zubař, brrrr...tož se drž!
STRASPY, co S. a zoubek? Už je venku a je klidnější? Co po hexe?
INDI dělala ženský dýchánek 🙂
BARU, normálně můžu jen doporučit změnu dr. ani nevíš, jak se mi ulevilo, když jsme přešly. Už jen to, že preferuje jednu značku um nebo že ti řekne, že sis C. rozmazlila!!!

achalteke
31. srp 2009

Čauves, u mě furt nic a ani se nic nechystá, předevčírem mi párkrát bolestivě ztvrdlo břicho, od tý doby nic.... 😝
Jinak mám náladu pod psa, můj drahej mě včera totálně nasral a pes to dovršil tim, že sežral půl pekáče buchty ze stolu (nikdy předtím to neudělal a já myslela, že ho snad zabiju) 😠 😠 😠 ...
Takže jdu zase zalézt do peří, protože fakt nemám na nic náladu, pa pa

achalteke
31. srp 2009

Jo a kdyby něco, smsky se pokusím rozeslat všem na které mám číslo tzn. Míša, Indi, Barča, Evča, Peťa a Dadu a zbytek už si to nějak sdělí 😉

straspytelka
31. srp 2009

Ahokjy, peru uklízím, zavařuju...nestíhááááám, kdo mi naklonuje moje já aspoń 3x? 😀
Malá teď usnula, tak píšu...
Teda holky tady se toho uďálo...
Recepty mám opsaný, budu dělat s tím ovocem a tvarohem a dám tam kiwi 😵 Tašky jsou moc hezký, mě se líbí taková černá a kruhama 😉 ale potřebuju koupit na kočárek nějakou nepromokavou nevíte o něčem? 😖
Evi, zoubek nic 😠 malá jeukňouraná a ani se nehnul ☹ mažu jí to tím gelem...musíme vydržet.Po hexe dobrý, jen zvíšená.. 😉 Děkuji za optání 😵 A co monitor? Tak E už popolejzá 😵 😵 😵 krásnýýýý.
Stejně ty naděti jsou šikovný že jo holky 😵 😵 a jak tu někdo psal, taky bych jí umačkala, když spí nebo se na mě směje 😵 😵 je to úžasný bejt máma 😵
Jáji, neboj počítám, že do konce týdne tu budeš už rozdvojená 😀 Hezky hajej, já jsem vzůhru od 5ti 😒
Holkyyyyyyyyy, mě picne, podávala jsem sportku minule...no a nic a te´d, když jsem to nepodala, tak vytáhnuli všechny ty čísla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mě klepne ☹ ☹ bylo by na domeček ☹
Jdu opsat nákup na buchťulku a jdu se taky konečně umejt 😅

kacena00
31. srp 2009

tyvoe strašpy...našemu tátovi se to stalo asi před deseti lety, o tři dny mu uteklo asi 40 melounů 😕

trvalo mu to asi měsíc než to někomu řekl..hm, tak to nasejří...

holky díkec za názory, já čeho se jen při případný změně doktora bojim, že pacov je fakt malá díra a tady se všecko tak přešuškává 😝 😝 jak sem žila deset let v práglu tak sem tomuhle nějak odvykla i když sem taky ze vsi a když sme se přestěhovaly, dost těžce sem nesla, že si toho každej všímá a furt nás řeší

no nic, jdu dodělat co mám, za chvíli razíme na to plavčo, doufám, že o nějakou kačku zkásnu pojišťovnu, kort když sem si teď vypočítala, že jen v mlíku dáme měsíčně tak dva litry, tyvole, za dvojčata nutroš to musela bejt teprve pálka..a to se c. teprve rozjídá

kdyby nedávala oborovka za to, že tam přitáhnu novýho klienta (michal mě a já cyrdu) prašule tak bych se na to asi fakt vykvajzla, takhle u¨vidím jak se nám to bude líbit a zkusím se fakt poohlídnout po něčem jiným, ty prachy sou děsný

tak pus a dík, že na nás myslíte

kacena00
31. srp 2009

jájo, jejej, to by mě taky nakrklo, kdyby mě nejdřív nakrknul milej a pak mi čubajzny zežraly buchtu, kort když já teď udělala jednu po půl roce 😀
a i kdyby to nebylo po půl roce, dycky když takhle něco zežerou, mám chuť je zaškrtit

dadunka
31. srp 2009

Ahoj holky,

předně mic gratuluju Zuzce k Danečkovi a doufám, že už jsou v pořádku oba doma! 😵

A pak moc myslím Jájo na tebe,držím palce, ať vše dobře dopadne, za chvilku už budeš držet drobce v náručí a všechno bude navždxy jinak 🙂

No a já tak nějak vůbec nestíhám zapínat pc, pořád je doma co dělat. Když dítko spí, jakože přes den to moc dlouhé intervaly nejsou, tak debordelizuju domácnost a zahradu, kde padají tisíce jablek a hrušek a je na tom milion včel. Taky je tu snad každý den alespoň jedna návštěva, tak proto vás zanedbávám, tak se nezlobte, až bude venku zima a hnusně, tak to bude lepčí, slibuju! 😎
Minulé pondělí jsme byli na kontrole u Dr., Tadík začal krásně přibírat, je prý na horní hranici přibírání a ve 4 týdnech vážil 3780g. Tak jsme si oddechli, mně se předtím zdály i hnusný sny, jak nám dr. říká, že se spadnul a musí do nemocnice ☹
Taky jsme od té kontroly ukončili krmení po prstu a sondičce a jsme na lahvičkách, souběžně i kojím a Táda v pohodě bere lahev i prso. Množství mlíka se pořád zvyšuje, ale pomalu, teď z obou prsou odstříknu na jeden zátah 60ml, ale tolik tam nemusí být pokaždý, ale jsem za to ráda. Z jednoho prsa mi hrozně teče pořád mlíko, takže vložky nevložky mi pořád protéká přes všechny trička, tak furt peru, hnus.
V noci Táda spí zhruba 3hod. intervaly, pak chce baštit, tak to docela jde. Je to chovací dítě, v náručí klídek, chrápe,neřve a jakmile ho dám do postýlky, spustí řev, no klasika. A druhou půlku noci spí zásadně u nás v posteli.Prdíky ho extra netrápí, úspěšne se mu daří vypuzovat je ven a to jsou řachy 😀 Jinak se s ním koupu ve velké vaně a to je paráda, moc se nám to oběma líbí 😵
Od zítřka máme objednané obědy ze školní jídelny, akorát se až dovnitř nedá zajet s kočárem, tak zatím tam budeme chodit s klokankou, ale T. v ní trochu kloktá, tak chci konečně využít šátek, tak to dnes budu zkoušet vázat a když to nepůjde, objednám Manducu. A taky na vyzvednutí oběda je vymezená jen konkrétní půlhodina, což je pro mě trochu šibeniční, protože být někde na čas..děsný 😅
Přestala jsem žehlit látkové pleny, tak uvidím, jak to půjde s nevyžehlenýma.
Jo a jedna praktická vychytávka, úplně stejně jako parní sterliizátor do mikrovlnky funguje napařovací miska s víkem do mikrovlnky 😉
Jo a ještě jsem si vzpomněla, babi nám hlídá, jde jí to jedna báseň, tak už jsme byli bez T. 6 hodin na svatbě, v sobotu 6 hod. na fesťáku, ve středu máme 3 roky od svatby, tak snad taky budeme moci vyrazit na véču, jsem ráda, odpočinu si a pak si to o to víc spolu užíváme. Dan taky hlídá, takže včera byli sami 4 hod. na chalupě, holt alespoň nějaká výhoda krmení umělým mlíčkem. 😖
Tak jdu prát, čistit si chrup, pokusit se ho přendat z náručí do košíku a do města na poštu.
Zatím papa a zdravím všechny!!!!!! 🙂

kacena00
31. srp 2009

co to tady je za bordel??????????????
poslední příspěvek ve dvanáct, hmmm

dadu, tak supr že přibývá 😉 hele s tou lahví, já taky na začátku občas dokrmila a bral obojí, ovšem když sem to zkusila ve 4. měsíci, tak to už pochopil, že něco je snadnější a tak začal bojkotovat prsa a souběžně s tím ale nechtěla ani lahev a pak (byla to otázka max. týdne) už chtěl jen lahev..

ale třeba se do té doby dopracujete už jen ke kojení

ačkoliv si psala že ti docela vyhovuje ta svoboda 😀

dnešní plavčo: trága, ačkoliv zase ne tak velká, ale na začátku sem si teda myslela že to vystornujeme zaplatim jednu lekci a další pokus až v lednu...
- nenapadlo mě, že bych měla c. učit na sprchu, teď do toho ta jiná akustika, vedro, vlhko, no jakmile sem ho ošplouchla pod sprchou, tak se začal klepat, brečet a bylo vidět, že se fakt přííííííííííšerně bojí
- dál mě nenapadlo že je studenější voda v bazenu než má v kybli (tam mu navíc nevystydá..) chodila sem tam na těhuplavání, ale já byla v těhotenství extrémně zimomřivá a tak mě nenapadlo se zetpat kolik má ta voda stupňů a zvykat ho doma...
- no a další - kybl, omezenej prostor=bezpečí

tož tak, naštěstí největší řev jen deset minut, zbytek sem ho chovala a hojdala a mazlila a zpívala mu..no ale ve stresu byl, i když neplakal..kdyby řval celou dobu, prděla bych na to, tak zatim přišel mi muž