Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
2. zář 2009

jinak síma je fakt šikovná, ty jo, všechny ty holky sou dlouhánky a hubenďourky oproti našemu cyrilkovi...sem zvědavá, kolik bude mít, cm má tak 65-66 - měřila sem ho dnes sama a váha... no tak myslím, že už to bude tak 7,5 kg... doufám, že nebude sprďunk za večerní kaši, ale to se jako fakt nedalo, v noci se zýačal budit čím dál dřív, nejen že ve tři jak před dvěma měsici ale klidně i po půlnoci s brutálním řevem a nedal se nijak ukonejšit...

tak doufám, že sem ho nějak extremně nevyžrala, ale co jako mám dělat když vidím, že je hladovej

petreva
2. zář 2009

Ahj holky,
STRASPY 😵 to je hezký!!!
BARU, četla jsem tady na "příkrmech" že je nejlepší začít s lepkem podáváním vloček. Namočených a mixnutých. Třeba ke sváče s ovocem nebo jen tak 😉 prý je to pro mimčo dobře stravitelný...tak vy už kašujete? Jů, e. se teď taky budí kolem třetí!! Heleď asi mi budeš podávat hlášení, co a jak nového s C. abych věděla, co mě čeká s e. Nejsou si až moc podobní? 😀 😵 Heleď tak to ať přidá C. do délky! Přeci nebud enevěsta větší 🙂 a statnej být může, tojo 😉
Ještě k té lednici, máme Liebherr Premium. Jsme moc spokojený, skleněný police, jedna rozdělená na půl, když máš třeba velkej hrnec nebo něco vysokýho...ještě je třeba promyslet jestli s jedním nebo dvěma motory. Aby šel případně rozmrazit jen mrazák a lednice ti mohla běžet. My máme s 1motorem, takže meju vždycky lednici celou. Mě osobně přijdou 2 zbytečný luxus, ale někdo to chce 😉
JÁJO, brďo, já myslela, že bude traktor 😀 HeleĎ, já v den porodu, mimochodem termín dle utz taky vůůůbec nic netušila, vůůůbec nic minebylo a ani jeden poslík předem. Až v knihovně mi začalo hezky jemně tvrdnout bříško...tož držím palce!
Musím běžet za cácorkou, už se jí nějak nezdá postýlka! Mějte se hezky a zdravím i zbytek osazenstva!!!!

petreva
2. zář 2009

STRASPY, ještě jsem ti chtěla říct, že posílám Adélce pusinku do nebíčka...musí to stále bolet, viď. Jedno dítě určitě druhé nahradit nemůže, ale S. ti dělá velkou radost a to je moc dobře!! Moc vám to přeju, fakt 😉

kacena00
2. zář 2009

evčo, zatim všechny potenciální nevěsty sou dlouhatější...třeba majda od hely přerostla cyrdu už v 6-nedělí 🙄 😀

ale třebas bude jak já - michal je o fousik menší jak já, ale já vím, to nebývá pravidlem, tož budeme hledat mezi pidimini holčičkama 😀

petreva
2. zář 2009

Tak zvíře je najedený, teda prý...cucala asi 8min a tváří se děsaně sytá 😀
BARU, tož ještě Elli a Miška ...heleď pak písni jak budeš zavádět ten lepek 😉
PEDI, tak mě napadlo, když se E nelíbí na bříšku,což zkusit cvičit na míči. Jako položit E na břížko na míč? Popojet s ní trošku poníž, aby měla rozhled i kdyby na něm jen ležela...třeba by jí to motivovalo 😉. Myslím, že tak cvičila i Peťa s M. Já jsem "vozila" E doprava a doleva a taky do stran...no jen mě to tak napadlo...

inna12
2. zář 2009

kyčle dopadly dobře, jdem ven

papa

kacena00
2. zář 2009

hoj! no tak to by se mi líbilo, ovšem mám zákaz zaplatit nejmíń osum tisíc jen za barvu - což chápu, ale tak má chlap smůlu a do našeho starýho baráku bude mít nerez, protože já prostě nebudu každej den leštit bílou lednici aby nebyla zaprasená 😀

indigo
2. zář 2009

Čau kočky!

Strašpy kontrola ok, Innuš kontrola ok, no tak paráda! Inuš to jste byli na kyčlích v nemocnici, co? My jste totiž dostali od pediatra žádanku a že se máme objednat kamkoliv ve 3 týdnech, tak volám na Jih, páč jsem tam byla i s Tádou a vím kde to je a jak to tam chodí a tak, no a prej se chodí až v 6ti týdnech, že ve 3 je brzy, přitom jinde se chodí ve 3... no to je šumák, jdem v necelých 6ti příští tejden... 😎

indigo
2. zář 2009

Koukám Barča finišuje s lednicí, tak jsem zvědavá, co nakonec koupíš, mě každej říkal, že nerez je děsnej na udržování, že je na tom všechno vidět, no to není pravda, není nerez jako nerez, my máme nějakej ten povrch, co na něj sahal Táda milionkrát za den, zvlášť když lezl a začínal si stoupat, o ledničku mu to šlo... 😀 otisky tam nezůstávají, otřu jí "letem světem" jednou za tejden, aby se neřeklo... 😀 😝

indigo
2. zář 2009

Jooo a proč vám chci hlavně napsat - mám doma jednu tu ekotašku. No první dojem teda příšernej, je to šusťákový, proto je to i tak lehonký, já čekala z nějakýho přírodního matroše, ale to by ta velká taška zas nevážila 20deka... 😝 Myslela jsem, že to třeba budu nosit přes rameno jako kabelku 😀 No to nehrozí, fakt je hrozně lehounká, vůbec nedrží nějakej tvar... no ale na druhou stranu - byla jsem s ní dneska nakoupit a teda perfektní, nákup celkem těžkej (jen 2 mlíka a olej jsou 3 kilča + ovoce, jogurty...) a v pohodě. Navíc se mi blbě svezl vaničkovej tvaroh a roh tý vaničky mi trčel skrz tašku ven, bejt to igelitka, tak je jasně protržená a můžu jí vyhodit.
Takže ve finále jsem spokojená, akorát mě opět nas*al chlap, jsem jí vybalila, kouká na to divně, prej na co tašku když máme milion igelitek, no očividně nepochopl podstatu tý tašky a vysvětlovat mu její klady na to jsem neměla energii, páč jsem se skoro rozeřvala (předtím jsem mu řekla kolik stála a to mi skoro vynadal, že nejsem normální) a navíc mi chvilku předtím Táda řekl, že jsem tlustá, sice ve spojení že to nevyznělo že to myslí nějak zle, ale zamávalo to se mnou slušně a pak chlap tu tašku... no nějak jsem to nerozdejchala...
A to mu radši ani neříkám, že si objednám ještě jednu až budem dělat hromadnou objednávku...
Tahle co mi dneska přišla tam totiž není na skladě, tak jsem si jí koupila jinde, ale tam zas nemají ostatní tašky, jen jeden typ a ještě ne všechny barvy... 😝

inna12
2. zář 2009

Indi, to je divný 😲 😕 normálně jsme dostali v porodnici ten papírek, že UZ kyčlí ve třech týdnech věku, tak se ptam minulej tejden doktorky v poradně, kam na to jít, a dala mi jakoby recept na to - doporučení, na polikliniku Jih, středa vždy od 13-14 hod., ta dr. Závorová. Právě už jsme byli o týden my dýl než jsme měli 😅
má se jít co nejdřív, protože kyčle je nejlepší "léčit" pokud něco neni dobře do 1 měsíce věku nejlépe! Tak teda nechápu, že ti řekli až v 6 😕 my jdeme za 6 týdnů znovů na kontrolu...nevim, kor u holčičky mi je to divný teda, že každej říká zase něco jinýho 🙄

ja bych nerez lednici nechtěla ani náhodou, brácha má a to je šílenýho leštění 😝 😝 jen se dotkne a už flek, takže pořád ten čistič na nerez a jedou ..ani náhodou

indigo
2. zář 2009

No to je jak píšu - není nerez jako nerez, ale třeba rychlovarnou konvici máme taky nerez a tam stačí že se nad ní sráží pára a už jsou tam fleky kapiček. 😝 To už jsem i vzdala nějaký leštění, to bych musela po každým použití...

Ty kyčle - no to je prča, já mám klasickou žádanku jako když tě posílaj kamkoliv jinam na vyšetření, ale sice taky PK Jih, mudr. Tolar nebo Fuit a jedině po a čt od 10:00. A dělaj to hned v přízemí, vpravo, když tam vejdeš hlavním vchodem... já tam volala těsně předtím než byly Mišce 3 tejdny a prej až v 6ti. A pak klasika ve 3 měsících.
To je přesně jak píšeš - každej doktor to dělá jinak... 😝

inna12
2. zář 2009

jo přesně, to jsem chtěla ještě napsat, není nerez jak nerez, to je pravda, chce dát na to pozor , protože pak je takovej spotřebič za trest

Indi, to je fakt divný, taky jsme dnes byli v přízemí vpravo, dětská ortopedie , a byla tam ta dr., byla moc hodná, ukazovala jak cvičit, bylo tam hodně miminek v čekárně, my přišli přesně na jednu hodinu a šli jsme hned na řadu ...to fakt nechápu, že ti řekli, že až v 6!!! 😕 a ty píšeš, že jedině po a čt, a nám v poradně řekla dr, že jedině ve středu 😀 což to je jedno, spíš mě zaráží, že my museli ve 3 tejdnech a někomu řeknou až v 6...

šermík už spinká, zase chvili "zpracovával" 😀 😝 a já jdu do vany, ještě furt došpiňuju, už mě to štve, sice minimálně až neznatelně, ale pořád pořád 🙄

straspytelka
2. zář 2009

KAČABO 😀 hezká lednica 😀
Taky jdeme na kyčle..někdy, ještě jsem se nekoukala, teď sem došila segře záclony-ta o mě ví, jen když něco chce, taky to tak máte? 🙄
Holky, jak sehnat práci co vynáší?

indigo
2. zář 2009

Natáhnout si punčochu přes hlavu a navštívit pobočku místní spořitelny... 😀 😝
Jinak nevim...

inna12
2. zář 2009

a Indi, dneska tě chlapi teda zlobili 😒 tak jim to oplať! 😉 a mě dneska pavel taky řádně vytočil, a dokonce několikrát, jsem ráda, že se ted odlifroval na pivo...bych ho musela praštit..no to by bylo nadlouho, ale ve finále roztrhl tu uplně novou pláštěnku na kočárek, chtěl strašně vědět, jak to tam pasuje 😠 to jsem skoro obrečela, jakej je to matlák 😝

jdu konečně do tý vany, ten net, to je mor 🙄

petreva
2. zář 2009

Dobrej večír
BARU, ty jo tuhle?? Jo je nerez a nerez, hned si na ni sáhni a udělej patlanec, ať poznáš co a jak bude v kuchyni.
INDI, tebe zlobili chlapy?? Čím pak to??
S kyčlema to máte ňáký divný...nám teda kontrolovali kyčle hned v porodnici a pak jsme šli po 6-ti týdnech.
STRASPY, proč vy jdete ještě?? Už jste to měly dobrý, ne??

indigo
2. zář 2009

Inuš oplatím, tak, že koupím ještě jednu tašku a chlap ať si šoupne pantoflí!!! 😎 Už mě ten prvotní šok z toho šusťáku přešel 😀 jsem si prvně říkala, jak je to neekologický, že je jedno, jestli pak vyhodím igelit nebo šusťák, ale je fakt, že životnost týhle tašky může bejt i několik let, kdežto životnost igelitky..... 😝

Evi "za nás" - tedy když byl Táda mimnko - to tak bylo, první kontrola v porodnici a pak UZ v 6ti týdnech a ve 3 měsících. Teď se to dělá dřív, řekli mě to tak v porodce, řekl mi to pediatr, ale když jsem volala na objednání, tak prej až v 6ti a objednala nás sestra na 5 tejdnů a kus.
Nechápu, ale nějak neřeším... 😎

kacena00
2. zář 2009

hoooooooooooooooooj!!!

ne tuhle lednici evi nekoupíme, jen sem na ní kápla a mě se líbila jaká je retro 😎 😀 a do toho přimastil míša z práce, tak sem mu ji ukázala

no a tak podívejme se, já myslela jak s nerezem vyhraju a ona prdlačka joo??? aha tak to dík za upozornění a až budu mít něco vyhlídlnutýho, tak si na to půjdu šáhnout do krámu

koukám po whirlpoolkách, páč se mi líbilo co psala indi o tom servisu

mě se totiž zbláznila pračka, mám elektrolux, je výborná, ale jednu dobu se mi zkrátka zbláznila - má displej.. a tak sem volala na servisácký číslo co mám v návodu a nikdy mi to tam nikdo nezvedl...a přes zlatý stránky a net sem nikoho nesehnala...naštěstí se mezitím vzpamatovala tak dobrý, ale po této zkušenosti se trochu bojim a než něco koupim se budu sakra zajímat o to, jak to s tím servísem je

kacena00
2. zář 2009

indi a nedej se mýlit vzhledem v tescu ti daj "igelitku" co je biolog. odbouratelná, vzhledově vypadá jak obyč igeli´TAČKA ŠUSTIVKA ALE OPAK JE PRAVDOU 😉
jéé pardon, žádná agitka, ale caps 😀 😀 😀

kacena00
2. zář 2009

jo a CO se vám chystám celej den napsat a nevyšlo to:

cyrilek včera a dnes usínal celkem krásně, sice mu musim udělat houpy hou ale je to jen na chvíli, a nejsou u toho tolik cyrdáty a co je další bomba- už mi tolik neblijákuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
2. zář 2009

no tak se koukám po těch whirlpool a podle funkcí co by se mi líbily - jako že se nenamražuje a vnitřek má antibakteriální povrch a nežere tolik, tak nejlevnější stojí 16000 🙄 🙄 🙄 🙄 se na to vyprdnu, všecko stojí prachy, du šetřit!

hned tak ten nákup asi nebude a nebo na splátky

indigo
2. zář 2009

Baru máš pravdu, o těch těscáckých vím, kdoví co je zač tenhle "šusťák", možná kdybych pohledala na netu, budu koukat... 😎

Tak slaďouš Cyrďouš už bijákuje míň, no to jsou dneska samý dobrý zprávy... 😎

mon73
2. zář 2009

dobrý večír 🙂

Baru, my sme lednici kupovali nedávno. Máme Liebher. Taky sme skoro rok špekulovali jakou. Tahle nás přesvědčila šuplíkama s nulovou zónou, řiká se tomu taky bio fresch. V těch šuplíkách je 0°C, tak tam vše vydrží až 3x dýl. Měla sem tam třešně 14 dní, jak čerství a mrkev přes měsíc. Píšou tam třeba tvaroh 12 dní, máslo 90 dní, paprika 17 dní trv. salím 120 dní, atd....... Je dražší, ale co já sem se navyhazovala oslizlejch salámů a sýrů. A sou to dva pořádný šuplata.

mon73
2. zář 2009

čerstvý - mladý 😅

mon73
2. zář 2009

no těch chyb je tam víc, už spim 😉 dobrou

mon73
3. zář 2009

dobré ráno 🙂
Téda, tady se pořád spí. Koukám, že sem tu byla poslední a teď zas první 😉

peda
3. zář 2009

Ahojky 🙂 😉

já dneska první???to není možný 😝

Jíčo,tak coooo???holka jedna,ty nás teda napínáš všechny,dneska jdeš na ultrazvuk,ne?

Moni,vaše lednička musí být supr 😉

Indi,tak ty už jsi nejkrásnějsí i na nákupech?namalovaná a s novou taškou 😵 😵 Jakou jsi nakonec objednala?
Mi taky byly na kyčlích ve 3 týdnech v nemocnici.Dostala jsem v nemocnici lísteček,kde bylo,že máme jít na kontrolu ve 3 týdnech.Pak máme přijít za 3 měsíce.

Včera jsem byla s těma plínkama,tak mi vrátili peníze,jsem koukala jak blázen,táhla jsem 8 balíků 😀 a za penízky jsem koupila Májovi tenisky.Plenek mám zatím dost.

inna12
3. zář 2009

no tak to vypadá dobře ta lednice! to je fakt výhoda, takový šuplíky 🙂 na takovou bych se nechala nalákati 😅

Baru, super, že Cyrda neblindí už tolik ! 🙂

jnak ahoj všem a pěkný ráno, šermík má po žranici, jdem ještě zalézt do pelechu, ted bude ještě do jedenácti chrápat 🙂 zato v noci zase sosal jak o život... 😝 jak dlouho trvá ten spurt? to se asi nedá řict, co 🙄

pa