Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
14. říj 2009

potkali se u Kolína?? To neznám!!! 😲
Jojo, první je Barča, Terka je o 4 minuty mladší 🙂
Ale poslední dobou se chová jak magor. Jídlo je všude jen ne v puse, jakýkoli jídlo, přesnídávky, oběd, jogurty, kaše... Ráno nemá ani čas dopít flašku mlíka. Dělá před spaním všechno, jen aby nemusela usnout, přitom je vospalá jak 10 koťat. Škrtí králíka, píchá se prstem do oka, háže úmyslně dudlíka po posteli a tlemí se tomu, bouchá se hlavou o šprcle... TO je jen část toho co dělá. KOza jedna malá.

zuzka84
14. říj 2009

inni - nu nerekla bych ze slabsi , mozna setrnejsi k organismu ... coz nikomu neberu. ale slabsi kdyz je David bral na Cepacii , ktera je pomalu nejodolnejsi bakterii ... to nevim. nevadi zes neco rikala , ja si jen pripadala jak debil , kdyz mi reknes ze to nejsou atb 😒 . ale jo, ja tady dycky prudim - sorry

carri - super! moc gratuluju

cipisek007
14. říj 2009

Indi - jooooooooo lampa ještě svítila 😀 😀 Pamatuju 😀

cipisek007
14. říj 2009

Jdu do hajan, jsme zase osiřely, tak snad budou holky dobře spát.

Dobrou a klidnou noc všem!!

inna12
14. říj 2009

Indi!! 😀 😀 no jasně!! lampa ještě svítila 😀 fakt bych si ani náhodou nevzpomněla 😀

Zuzko, jo myslela jsem samo, že jako šetrnější pro tělíčko, že to pro něj bude, ne slabší účinek toho léku nebo jaks to zase pochopila 😀 😀 😝 😀 😀 😀

Míšo ty neznáš Potkali se u Kolína?? 😀 to byl seriál, takový méďový, Pojďte pane budeme si hrát 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=KGTVKIQb7dw


sem to milovala
snad se dneska vyspíš!! dobrou i kočkám malým 🙂

Martínek ted sjíždí toto 😀

https://www.youtube.com/watch?v=0iXtF7o10k4

😀 😀

zuzka84
14. říj 2009

inni - ja to nijak nepochopila, jen jsem si stala a stojim za tim ze to jsou atb. ale treba uzivat dlouhodobe jde asi vetsina atb - david nejcasteji bere augmentin a v plnych davkach, ne udrzovaci .... je uz zvykly a presto i po sumetrolimu se dokazal posrat , je to vsechno humus , ale nekdy je to potreba. Barca snad z toho nemusi byt nervozni , to je proste zivot ... rozhodne to neublizi , ale ted pomuze, ale nemam rada kdyz dr, podavaj zavadejici info 😒

tak dobrou noc

indigo
14. říj 2009

Ha, Inuš, jestli to Míša nepochopila jako já 😀 Jsem taky chtěla napsat, že neznám Potkali se u Kolína, ale jako hru, když byla řeč o hrách. Tuhle pohádku samo znám, je úžasná, některý hlášky používáme s chlapem doteď... 😀

A já si lampu vybavila, jen jsem už si nevybavila, že Krvavý koleno a "desátá hodina odbyla, lampa ještě svítila..." je jedna a ta samá hra 😀

Taky asi mizim (po nezbytném nakouknutí na MMA 😀), dobrou! 😎

kacena00
14. říj 2009

čus holky!!!juuuu, já vám nechtěla dát tydlety ..brouky do hlavy!!§

já nejsem nerves, já sem si radši ještě před návštěvou dochtorky řikala, že bych radši aby mi napsala atb než aby mi cpala homeo 😀 jen se divim, že mi řekla, že to nejsou atb když valstně jsou 😅 no přeci jen z oboru už sem pryč sto let a abych pravdu řekla tak nový trendy teda nesleduju pouto já a zdravotnictví sem definitivně přestřihla

sem ráda, že se mu to lepší samo vod sebe a ještě ta léčba a´t tomu budu řikat chemo nebo atb, já sem ráda, že mu něco napsala a snad se to všecko zničí ještě v zárodku, aby pak nestonal v řádu týdnů nebo nedej bože měsíců, tyjo, to by mě jeblo

v motole nevim, jaký sou doktoři ale co si pamatuju z praxe za cara klacka tak bejvaly rusáci - teda šváby 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale možná už nejsou páč když sem tam ležela po operaci, tak mě tam nic takovýho přes cestu nepřeběhlo 😀 tak už to snad zlikvidovaly

kacena00
14. říj 2009

dadu nevim, jestli si to přečteš, nevim, ale jinak s tím jedením a nejdením, jak se to stane netuším ale my to máme na čtvrtletky 😀 první 3 měsíce jedl jak o život, ze dne na den neměl takovej apetit a postupně začal bejt problém se pořádně najíst, doteď přes den jí 120 ml mlíka, alůe apetit už teď teda má podstatně větší a při krmení lžičkou se na to třepotá a říká ham a nebo am a furt se třepe a někdy se stane že sní celou sklenku a pak na mě ještě otvírá pusu 😀 😀 😀

inna12
14. říj 2009

Zuzko, píšeš "neřekla bych slabší......." a z toho sem usoudila, žes mě špatně prostě pochopila, né že né 😀
jen sem chtěla Baru říct, že to je slabší /rozuměj šetrnější/, že to prostě není tak silné /rozuměj nešetrné/
jako "klasický" atb pro Cyrdu.
ale máš pravdu samozřejmě 😉

inna12
14. říj 2009

kdyby sis radši pustila Pučmelouda 😀 😀

inna12
14. říj 2009

Baru, přesně, at se tomu říká atb nebo chemo, hlavně ať se broučkovi uleví!!!
mě stačí, když má rýmku, pláče u kojení, protože se dusí a nemůže sát a je mi ho tak líto ☹ kdyby šlo tu nemoc vzít na sebe, což? 😖

holky hezkou noc, dneska jdu dřív, ráno brzo vstáváme
pa

indigo
14. říj 2009

Dobrou a čau zejtra v poledne! 😎 A maliny mi prosím vás rozmluvte, Mišičce se udělala nějaká vyrážka a možná to bude zrovna z těch malin... 😖

indigo
15. říj 2009

No kde jste všechny?!? Vy snad spíte?!?!? 😠 😠 😠 😀 😝

inna12
15. říj 2009

Indi , Pedí, ja nemůžu dnes dorazit ☹ tak se omlouvám
v jednu mi přestal fungovat vysavač!!!! novej! 😠 takže malýho neodsaju! to je šílený, je plnej mlíka, rýmy, plakal, nemohl pít, ja sem vyřízená..nevyspaná, děsim se dalšího kojení 😝 ...od jedný stejně musim pohlídat Martínka, brácha jde na další byty,tak bych tam byla půl hodiny...čekám až bude kloudná hodina a jdu otravovat příbuzenstvo o půjčení vysavače, protože bez něj nemůžeme být..mě fakt trefí ☹ ☹
jak dlouho může trvat oprava? ten vysík je přes net, ještě jsem nic nereklamovala takhle, snad to bude v pohodě ach jo ..

cipisek007
15. říj 2009

Dobré ránko!

Innko, jo to znáááám, já myslela právě hru 😀 😀

Indi, cos tu dělala tak pozdě?? DíŤata nechtěla chrnět?

U nás noc nic moc. Terezka furt kňourala, zdála se mi teplá, ale spala tak jsem jí jen chodila dávat dudlíka. Nakonec v 5 skončila u mě a to jsme spaly až do sedmi, kdy nás vzbudila Barča. Terezka má teplotu 37,7. Asi zase zuby. Má nahoře dvě bílý ošklivý boule. Ach jo. Hned po mlíku jsem jí dala Nurofen, jednak na teplotu a jednak, aby jí ty zuby moc nebolely. Ona je taková trpělivá marodka. Barunka se furt vztekala a ječela při těch teplotách, ale Terka už při tý salmonele tak odevzdaně leží a sem tam kňourne.
Snad to budou zase "jen" ty zuby.

cipisek007
15. říj 2009

Kde máme Evičku? Už včera tu nebyla 😕

zuzka84
15. říj 2009

Baru - na detskem kardiu byvali jeste tak pred 7lety, ale ted co tam byla kamoska tak si myslim uz nestezovala 😀 . samozrejme doktori tam jsou taky ruzny , ale tak nam to tak podala i detska a dalsi a jsem si to vyhledala protoze kamosce jeji doktorka rekla to same - ze to nejsou atb , ale tak to je stara skola asi.

a to ja jsem hnusna matka - me tech deti vetsinou lito neni 😀

cipisek007
15. říj 2009

Jooo A všem Terezkám všecko nejlepší k svátku!!! Hlavně zdraví a trpělivosti s díťatama 😵 😵

indigo
15. říj 2009

Ano, všem Terezkám všechno nejlepší!!! 😎

Brý ránko, já v noci vstávala asi dvascetosmjedenáckrát 😝 když nefňukala Miška, tak ječel Táda, že u toho vláčku (má nad postelí obrázek na zdi) spát nebude. Asi se mu něco zdálo... Miška dneska spala poprvý ve svý postýlce, doteď jsem jí měla jen v košíku. No ale teda hrozný, jsem nevyspalá, u koše stačilo jen zvednout hlavu, zastrčit dudlíka a spalo se dál, měla jsem ho hned u postele. Takhle jsem musela vstát z postele, zastrčit, lehnout, jen co jsem začala zabírat tak vstát..... no znáte to. Ale pořád jsem si říkala "vydrž, nech ten košík v obýváku, nemůže v něm spát věčně....." 😀 (první pokus o postýlku proběhnul totiž už včera, ale bńevydržela jsem a v 1 putovala do koše 😖 )

Evča má pc mimo provoz, tak se nelekejte, že tu není, nic hroznýho se u nich neděje. Navíc měl P včera narozeniny, tak si na koně stejně asi ani nevzpomněla... 😀 😎

indigo
15. říj 2009

Inuš to je pecháček s tím vysavačem 😒 a škoda, že nedorazíš, tak příště... 😎 Já tam dorazím, doufám, že Pedík tam bude, sama se mi tam sedět nechce... 😀 Přijde ještě někdo? Zuzi? Ještě jsem psala holkám vedle, je tam jedna artová těhulinka, ale má dnes kontrolu u gyndr, tak neví, jestli to zvládne dorazit.

Venku zase chumelí!!! 😲 😝

cipisek007
15. říj 2009

Indi, děkujeme, vyřídím 😵

No docela hrůza, co pořád takhle vstávat a to já mám jednu postýlku až v nohách postele a tam leží to víc ukňouraný dítě 😖

Jo táááák, tak to jo, já jen že tu ráno debatujeme 😀

Jdu cvičit s Barčou a pak je nakrmit, zatím pa.

cipisek007
15. říj 2009

Nojo, fakt že jo!! Sněží, mě jebne.
No ale aspoň se David vrací domů. Včera v 17 hod odjel, jel tam 330km a dnes se vrací domů. Jejich firma vysloveně uvažuje ekologicky a ekonomicky... 😅

Už tu nejsem.

peda
15. říj 2009

Ahojky 🙂

nějak nestíhám,jak musíme cvičit.Malá dneska vyspávala do 9 hodin,tak to mám zase nějaký rozhozený.Teď rozpráví medvědům z kolotoče,pak zacvičit a po 10 hodině do postýlky.

Indi,nechceš to teda nechat na zítřek?Já musím vyzvednout v půl 2 Máju v družině,musela bych chvilinku po 1 hodině odejít a ty přijdeš po 12 hodině.A zítra by nás mohlo víc,ne?To můžete asi všechny a já bych dorazila po cvičení,tak okolo půl 12.

Venku je fakt hnusně,já to tak nemám ráda,Elli nemá žádný rukavičky,musím nějaký pořídit,včera měla úplně ledový ruce,jak byla venku a ve gusaku je mít nechtěla.

Tak Evi má rozbitý PC?

Míšo,dej za mě Teezce pusinku a že jí s Elli přejem všechno nejlepší 😵

Inníku,tak to je něco,to jsem zvědavá,jak se k reklamaci bude stavět firma.Ale asi tě vyšlou do nějakýho záručního servisu,ne?

indigo
15. říj 2009

Míšo - jak uvažuje firma by mi bylo šumák, hlavně že platěj! 😀 No ale teda takovej zbytečnej vejlet si mohli odpustit, co? 😝

Pedí - tak asi jo, zejtra by mohla snad i Inuš a když to dáme na 10 tak i Míša... ještě písnu holkám vedle, snad tam teda dneska nikdo nedorazí. 😉

peda
15. říj 2009

Indi tak jo,já si taky myslím,že je to lepší,ne že bych tě ráda neviděla 😀 😀 když tak budem zítra spolu.Já zítra vyzvedávám dítko až ve 3 hodiny,tak mám času 😎
Mi jsme zacvičily,to bylo zase pláče ☹ a tak jí to chuděrku vysílí,že jsem jí položila do postýlky a v tu ránu zavřela víka a spinká 😵
Jdu si zapnout kamarádku žehličku a něco udělat s tou kopicí prádla,která mi roste před očima 😠

cipisek007
15. říj 2009

Pedí, zachvíli budete s cvíčem tak sehraný, že vám to ani nepřijde 😉 Někde jsem četla, tuším tady v jedný diskuzi o Vojtovce, že každej ten cvik je pro dítě tolik námahy, jako když dospělák uplave celej bazén. 😒 A teď si vezmi, kolikrát denně to cvičíte.
Terezka moc děkuje a posílá Vám všem hubááánka 🙂

Zítra asi se srazíkem a s námi nepočítejte. Potřebuju si nutně sjet do města koupit podprdy a když už tam budu, tak nakouknu do Velryby v Krajinský. Ještě nevím, jestli pojedu dopol. nebo po obědě, musím se domluvit s D. Podprdy z předtěhu mi nejsou a tak nosím kojící a ty už jsou totál na odpis.

kacena00
15. říj 2009

čau bambule!!!!

ZUZKO, to já sem teda lítostná až běěěěda, fakt každý breknutí na začátku sem ořvala, když to teda už netrvalo dlouho a já byla nasejřená, a i teď jak začal stonat sem bulela a jen si na něj pomyslím se dojímám, já sem prostě citná 😀 😀 😀

s těma švábama to byla veliká převeliká legrace, jakoby nestačilo, že do šaten v motole se chodilo přes děsný katakomby - nebyl problém se ztratit, mě kvůli tomu po jedný noční ujel vlak i s kamarádkou, která měla taky jednu noční (to už bylo po střední a tak sme mohly mít praxi i dvanáctku v noci) ale té kaamrádce se jednou stala horší vec, bloudila těma katakombama a hledala hajzlík, neb měla průjem a nakonec jí nezbylo nic jinýho než to udělat do igelitky, aby neměla berana hnědáka na zadku 😀 😀

a ráno když sme do tý šatny šli a nějaká dobračka před náma večer zhasnula, tak to byl brutál, jaký černý mračno se po rozsvícení rozuteklo, no praxe v motole byla fakt sranda 😀

INI, já reklamovala jen hrazdičku a málem sem z tý ženský vytekla...ale hela mi řikala, že nikdy problém s reklamací přes net neměla a prej má hodně věcí přes net, je to o tom člověku, co tu konkrétní firmu asi řídí...já musela poslat kopii odkladu o zaplacení spolu s tou věcí a čekala sem a čekala... ale snad ti poraděj něco jinýho, nej by bylo kdyby měli kamennou prodejnu někde poblíž tvýho bydliště...

jináč mě štve, že vás uvidím asi až po zimě ☹ ☹ ☹ takže třeba inku poznám až za čvrt půl roku, chjooooooooooo

kacena00
15. říj 2009

a Míšu...

kacena00
15. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=L-MRH-FYqH0

chichichi něco pro děti, to musím dostat k vánocum 😀 😀 😀 😀 😀