Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
23. bře 2009

Díky, taky si to myslím. Tak já tam ještě zajedu pro nový doklad, doufám že se se mnou nebude hádat. 😝

peda
23. bře 2009

Dádo,já si myslí,že ti jiný diklad nedají,že záruka na zboží je 2 roky ode dne prodeje a buď se výrobek opraví,nebo vymění,ale že je to pouze ty 2 roky,že se tím nemění datum prodeje.Zkus si zavolat na ČOI,tam ti to řeknou,jak to je,ať jdeš do boje s argumentem.

dadunka
23. bře 2009

No Pedí, tos mě nepotěšila.Kouknu na stránky ČOIky. Myslím, že se tenhle zvonek porouchá za pár měsíců taky a ve finále budem muset koupit nový,grrr 😠 Ať žijí bezdrátové zvonky.

achalteke
23. bře 2009

Kočky už mám Quiňáčka - je nádherenej nádhernej nádhernej musim se psem budu tak za dvě až tři hoďky až vyvenčim a pokochám se kočíkem

inna12
23. bře 2009

jé, Jájo, závidím! vyfoť pak jo? jaký je v realu 😉

menny
23. bře 2009

Jupí, jupí, jupí....
Kyčle v pořádku !!!!!
A koukám na nožičky a povídal, že ani cvičit by
jsme prý nemuseli, ale že Vojtovka neublíží!!!!! 😉
Jsem šťastná jak blecha 🙂
Těm co nám držely palce moooooc děkuju!!!
Jste zlatíčka

Jdu kojit.
Pak dočtu

dadunka
23. bře 2009

Menny, gratuluju!

Jájo, jojo, pak vyfoť!

Jinak s tou reklamací, jsou povinni vystavit mi nový doklad a záruka trvá dva roky.
Jinak i kdyby mi jen vyměnili nějakou součástku, tak se ta záruka prodlužuje o tu dobu, co ta reklamace trvala. Na to mi paní nedala taky žádný doklad. Už je vidím, jak budou ze mě nadšený, jsem si to i vytiskla. Jinak lepší než stránky ČOI jsou stránky SOS - sdružení obrany spotřebitelů 😉

inna12
23. bře 2009

Menní, já to hned věděla, že je to šikulín 😵 to je fakt úžasný po tom všem, nádhera!!!! taky bych byla šťastná!

Dadu, pak napiš, jak si dopadla! já se jednou při reklamaci bot tak zhádala, že boty putovaly putovaly ke znalci do Zlína a samozřejmě, že to byla vada materiálu!!! tenkrát se to táhlo asi půl roku 😝 🙄 v nákých obchodech jsou pěkný svináci a zkouší na lidi, co si můžu dovolit 😠

menny
23. bře 2009

Jé Jája už kočárkuje 🙂
No bájo

Koukám Dáduš reklamuje

menny
23. bře 2009

No jsem taky držka a nenechám si nic líbit.
A když nejsou v krámě ochotný, tak se nedám
Tak Dádo hodně štěstí

Inuš dík mám převelikou radost

peda
23. bře 2009

Petruš,já mám takovou radost,to sna d není možný,takový úspěchy po tom všem,moc vám to přeju 😵 😵

Dadul,je vždycky lepší mít něco v ruce,až na tebe někdo bude v obchodě nepříjemnej.Tak jsem pravdu neměla,ale alespoň sis to zjistila 😉

peda
23. bře 2009

Jája mám košíkkk,já už ho chci taky domůů a pak ho dám taky k našim.Nebo možná rovnou k našim,ale to se moc nepokochám,ale rvát ho do 6 patra 😀 😀 😠

peda
23. bře 2009

Holky,mě tak nebaví ten úklid,teď jsem v koupelně a ještě 2 pokojíky 😠 😠 .Ale přijdou děti a ty mi projedou celej byt 😀

menny
23. bře 2009

No skvělí 😠
Tak jako začala jsem pěkně špinit.
No mě šmejkne! A já myslela, že už mám po
A samozřejmě jsem byla bez vložky 😖

Peťul dík 🙂
Taky uklízim celej byt, když návštěva příde s dětma
A pak mi trvá jednou tolik ho zas dát do pucu. Zvlášť,
když příde kámoška s hyperaktivním klukem, to je mazec

menny
23. bře 2009

Doma je teď nevídaný ticho, si přídu,
jak kdybych tu byla sama. Matýsek a manža spí
a Davídek je u PC.
Jdu dát pozdní obíddek - meruňkový a johodový
knedlíky, pěkně s tvarůžkem, máslem, cukřík a k tomu šlehačku
a posypat grankem a skořicí. Mňam

inna12
23. bře 2009

dík Peto, dělat takový chutě a já tady mám jen tu polívku, který jsem požrala už dva talíře 😀
to sladký bych si taaaaak dala 😠 😀
..my pojedeme za chvíli na návštěvu podívat se na pirani v akvárku, tak se mějte hezky paaaaaa 😉

dadunka
23. bře 2009

Jéé, ovocný knedle! Tak přesně na těch jsme se o víkendu s bráchou shodli, že by je máma mohla příští víkend udělat, mňam! 🙂

lenkacar
23. bře 2009

dadu taky se mi to stalo ,že na vyměněný zboží nechali starý doklad ,holky já tu mám takovou kosu..sedim tu ve svetru a brzy dojde i na rukavice a to prosim bydlim v paneláku ,ne pod mostem

jana.cb
23. bře 2009

Leni tak to my jsme zvyklí mit tu tak max 19 stupnu doma 😉 to by jsi u nas asi zmrzla 😉

jana.cb
23. bře 2009

mysleno jako ze umyslne netopime panz nemame radi horko a pretopino a nevetrano ...radsi zimnejc a oblect se 😉

jana.cb
23. bře 2009

Indiiii psala jsem u nas v tematu tak si to pak precti kocko 😉

achalteke
23. bře 2009

holky asi sem si koupila pěknej krám..... 😠 neni tu u toho českej návod jen takovej obrázkovej z kterýho prd poznám 😠 ....vůbec netušim jak se ten kočárek skládá a jak se nasazujou ty adaptéry proklatý 😠 , nevíte o někom kdo speediho má?

indigo
23. bře 2009

Jani stejně máš u mě vroubeček! To bude teda pořádně v elkej zákusek ke kafíčku! 😠 😎

indigo
23. bře 2009

Meníku téda, to je malej šikulka. S Vojtovkou ještě chvilku vydrž, nic se tím nezkazí. Já s tím pratila někdy ve 3/4roce a to jsme měli cvičit ještě dýl, jenže jsem se chytla s jednou sestřičkou kam jsme chodili a už mě tam neviděli. A malej je v pohodě. 😉

indigo
23. bře 2009

Jájo nezoufej, to zvládneš! Hele ale jestli máš návod jako já - "...pak na konstrukci nasaďte adaptéry, ....." a já půl dne zkoumala jak... 😀 😎

indigo
23. bře 2009

A tak jste mě včera nalákali, že jsem si dneska nakoupila na štrůdl a večer se do něj pustím! 😎

jana.cb
23. bře 2009

No fajn Indi tak rano prijde Jani na snidani 😀 to je idealni stav co vic si prat .o)))))))
Jo jo Indi s tim taky pocitam ze to nebude jen jeden venecek 😢 😀

achalteke
23. bře 2009

jo přesně Indi 😅 to tady překládám a pak se dovim "že mám na konstrukci nasadit adaptéry" 😀 😀 😀 ale už jsem na to přišla. Teď ještě přijít na to skládání, no má to jít jednou rukou tak uvidíme 😀

dadunka
23. bře 2009

Tak hlásím, že jsem normálně dostala doklad s dnešním datumem a mám na nový zvonek klasicky dva roky záruku. Paní teda mrmlala, pak si zavolala vedoucího, ten ani nemrkl a řekl, ať to vystaví (zřejmě narodíl od paní veděl, že na to nárok je)! Ale nechápu, jak je možný, že to prostě nedávají zákazníkům automaticky, jak to na nás zkouší- fuj a hamba.

Jájo, zkus někoho v diskuzi výbava, kdo má přesně těnhle typ kočárku. 😒

achalteke
23. bře 2009

No vidíš Dadu už máš novej zvonek....

Jo už jsem psala na diskusi a uvidíme kdo se ozve, ještě musim přijít na to jak se shrnuje stříška na korbě a zkusit narvat adaptéry ke korbě na doraz páč když nejsou tak je korba nakloněná...no jo holt nikdy jsem neměla s kočárkem co dočinění 🙂)))))