Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
15. říj 2009

Barčo, však mě taky mrzí, že jsem tě tenrkát nepotkala na srazíku v ČB 😠

kacena00
15. říj 2009

jo a s podprdama sem na tom stejně!!!

cipisek007
15. říj 2009

Barčo, docela masakr v tom Motole 😀 Chudák holčina!!! 😅

achalteke
15. říj 2009

Nazdar bazar...Terezce vše nejlepší k svátku!

Tak dneska u nás nastává den D, respektive noc D, malej bude spát dnes s Honzou u našich a já doma....vím že oni to zmáknou, ale co já, furt na to zvířátko budu myslet...S prdama to vypadá - aspoň přes den - o něco líp. Tím jak už je větší tak krásně mrská nožičkama pod hrazdičkou a prďáky vykope. Při přebalování ho nechám aspoň deset minut vykopat a hned je to lepší 🙂 ....možná zabíraj sabky, možná probiotika - kéžby snad to nezakřiknu 😅 ...

Konečně jsem objednala fusak, nakonec zvítězila oranžovočerná kombinace 3v1 od Emitexu, na ten Bunker nějak nemám 😅 ...

Sranda pozorovat ty pokroky co malej dělá, pod hrazdou vydrží třeba půl hodky i sám a úplně se smíchy kolikrát zaliká. Hlavičku otáčí všemi směry a krásně na nás reaguje, včera koukal asi deset minut na Setha jak si líže kulky 😀 . Po týhle stránce je naprosto skvělej! Už i na ty večerní hysteráky si tak nějak zvykám

cipisek007
15. říj 2009

Jáji, moc moc děkujeme 🙂
Jsem ti zapomněla popřát k těm hematomům. Teda ne popřát, ale jako, že jsem ráda, že už je jen jeden 😵 Mám radost 🙂
Taky jsem ráda, že prdíky lepčí 🙂 Nahřejváte mu taky bříško?

cipisek007
15. říj 2009

Tak jsem dneska uvařila holkám tu červenou řepu s pohankou a pórkem. Mám všecko červený a to ještě holky nezačaly jíst 😀 😀 Snad jim to bude chutnat.

achalteke
15. říj 2009

Míšo a už i ten druhý hematom je skoro neznatelný 😉 ...
Bříško nahříváme pecičkama, ale nic moc...

Mňam červenou řepu bych si dala klidně i s tím pórkem 🙂

cipisek007
15. říj 2009

Jáji, to je skvělý!!!! 😵 😵 nemáte nějaký nový fotečky!
Dneska ti moc držím palce, aby ses u vašich aspoň drobet vyspala. Co jsem poznala HOnzu, tak on to zvládne, je to moc fajn chlap 😵

No a holky nedocenily mojí snahu je od malička vést ke zdravé stravě. Terka snědla sotva půlku porce a Barča půlku. Naštěstí nejsme o nic víc červený než při vaření 😀 Měla jsem zkusit recept, kde je tý řepy míň napoprvý, jedly jí dneska poprvé.

cipisek007
15. říj 2009

Jáji, za těma fotečkama neměl být vykřičník, ale otazník 😀

achalteke
15. říj 2009

Míšo já vim, že to zvládne, ale už teď na mě útočí výčitky svědomí atd. ...
Malej teď chrupká tak kouknu po nějakých těch fotkách...

Teda holky neví co je dobrýho, já bych se řípou ládovala jak o život 🙂

cipisek007
15. říj 2009

Jájo, odpočinout si musíš 😉 Plánička potřebuje silnou maminku a ta musí taky někdy odpočívat 🙂

Uf, volala tchýně. Že chce zítra dopoledne přijít, jenže já chcu jít do toho města pro podrpdy a odkládat to kvůli ní nemíním, podprdy potřebuju víc jak prase drbání, se normálně stydím svlíkat, kdy jsme na plavču 😅 Jsem to řekla D. a ten neprotestoval, že se jí zavolá a uvidí se. Nojo, když já mám v pndělí svátek a ona chce asi dostát svých povinností... Proto nechce přijít když nebudu doma, chjooooooooo.

indigo
15. říj 2009

Hezký večer!
Jájíku, sama doma? Tý jo, a Plánička to ydrží bez kozenek? Nebo bude na UM? Každopádně se pořádně vyspinkej a nemysli na chlapy, ti to zvládnou parádně!!!!!

Míšo podprdy chápu a z tohoto důvodu tě omlouváme. A co zbytek, holky? Inuš? Pedík? Terka? Zuzka? Ještě možná Jaru od vedle. kolik tak, ta desátá vyhovuje? Nebo dýl? 😎

cipisek007
15. říj 2009

Indi, děkuji 😀

ty jo, tak ta tchýně zítra dorazí odpoledne a bude až do šesti, ještě to není potvrzený, ale ona přijde. D. už jí volal, ale on když jí volá, tak odchází z místnosti (nechápu proč, já taky normálně telefonuju s rodinou, když je v místnosti 😕 ). Takže nevím co domluvili, až uspí D. holky, tak se optám.

cipisek007
15. říj 2009

Jo a pozdravuje vás všecky Kroupinda 🙂

jaru30
15. říj 2009

Ahooooj Indigo a holky, tak jsem tu. Pokud zítra nebudu spát (mám nějakou spavou nemoc), tak se těším, že vás i vaše mimi zítra poznám 😵 😵 😵
Já jsem taky z Artu. V pátek mi potvrdili těhu. Ale přišla jsem brzy, byla jsem 4+4tt. Doktor viděl jen 7 mm váček. Znovu tam jdu 26.10. To už snad něco uvidí...doufám, že jo. Dneska jsem totiž byla u své gynekoložky a jsem z toho nějaká vyplašená. Řekla, že váček už má 14 mm, ale plod nevidí. Prý je ještě brzy (v 6 tejdnu už by měla něco vidět, ne?), ale tvářila se záhadně. Tak snad se mrňous objeví. Já těch 14 dní asi nevydržím...Snad bude vše v pořádku a za několik měsíců už dorazím na sraz i s kočárkem 🙂

cipisek007
15. říj 2009

Ahoooj Jaru, nová ikonka 😵
No mě potrvrdili těhu se srdíčkem až 7+něco, tak neplaš, bude to všecko OK 🙂

indigo
15. říj 2009

Míšo děkujem! 😎

Jaru vítej u nás!
No hele ty gyndařka je nějaká divoká... hele není starší? Skoro v důchodovým věku? Já totiž celej den přemejšlim, jestli jí neznám a možná jsem u ní jednou byla, no možná 2x 😀 Moje tehdejší dr neměla ultrazvuk, takže mě na povinnej UZ poslala na vltavu, nejsem si jistá ke komu, ale možná to byla zrovna ta tvoje. A pak asi ještě jednou, když mi nevyšlo ivf a moje dr měla dovolenou a měla jsem buď počkat až jí skončí (v případě //) nebo si dojít na vltavu nechat ukončit neschopenku (v případě neúspěchu). No byla jsem ukončit neschopenku... a taky možná u ní... 😀

jaru30
15. říj 2009

jojo, já chodím na Vltavu k Turkové....starší blondýna....utz má, ale takovej "předpotopní" mi přijde 😉 ale vyplašila mě slušně. Celý odpoledne jsem na netu sjížděla články na téma prázdnej plodovej váček 😖 Blbnu z toho. Mě by zajímalo, když by to bylo skutečně tak, jestli by ten váček vůbec rostl...?

indigo
15. říj 2009

Holky a koukejte už uspat ratolesti (moje starší spí a mladší se řehtá na koně - plyšovýho, né modrýho...😀) a zajít se vyjádřit, kdy zítra můžete! 😀 Nebo si dáme soukromej srazík s Jaru... 😀 😎 Míša se sráží s tchýní, no to má samozřejmě přednost než sraz se zeťákem. No ale Míšo, ať je to naposled, nebo se Táda poohlídne jinde, třeba taková Elluška... 😀 😀 😎

indigo
15. říj 2009

Asi to bude ona, asi jsem byla u ní, má čekárnu douhou nudli a vchod z čekárny dovnitř je až vzadu u oken. Myslím teda, že si to vybavuju dobře... 😀
No to ti nevím, jestli může růst váček bez plodu, ale podle mě ne. Teda jistá si tím a le nejsem... Nebo to taky bude tím předpotopním UZ a věkem paní doktorky. To bych viděla jako reálnější variantu. To víš, my co jsem rozhýčkaný špičkovým UZ v Artu, nám každej jinej přijde jako prdítko... 😀 😎

jaru30
15. říj 2009

to je fakt 😀 😀 😀 Mám z Artu takovej krásnej snímeček, a z dnešního utz u gyn jsem nechápala. Jen samé šmouhy, koukala jsem na to jak blázen 🙄 A trefila ses, bylas u Turkové 😀 Ona tam vlastně ani jiná gyndařka není....

cipisek007
15. říj 2009

Indi, Elluška minule taky nebyla!! 😀 😀 😀 Žádná přednost, komu já ty svoje dvě krasavice dám?? 😀 😀

indigo
15. říj 2009

Míšo máš pravdu, první slovo platí, druhý leze z gatí... 😀 Táda je váš. Mišce jsem dohodila Šermena. 😀

Jaru tak to jí vlastně znám... 😀 no uteč pryč, ale mám obavu, že jako těhotnou tě žádnej gyndař nevezme. Oni moc neberou ani normálně, natož těhotný. Ale nevim, zkus to obvolat a uvidíš, třeba budeš mít štěstí! 😎

cipisek007
15. říj 2009

Jaru, zkus zavolat gyndařce na Jihu, je tam prý úplně nová a bere pacošky, jestli má i UTZ netuším, ale myslím že jo. Sestřička z "naší" gyndy říkala, že je dobrá a funglovka 🙂 Dr. se jmenuje Bosáková 😉 http://www.gynekolog.cz/bosakova/

Indi, uf, spadl mi šutrák ze srdce 😀

cipisek007
15. říj 2009

Indi, a Šermeník je dobrá partie, bude to chlapák 🙂

indigo
15. říj 2009

Viď, no musela jsem kouknout po pořádným chlapákovi, Miška nejspíš taky nebude žádná modelka... 😀

Ta gyndařka vypapdá dobře, teda z odkazu, má to tam takový... nový! Akorát jsem se zasmála - hodinu a půl týdně poradna pro těhotný. 😀 Naše gyndařka by potřebovala 2 dny a stejně by to asi bylo málo, viď Míšo 😀

Jdu na VKV, zatím papa, popř. dobrou noc, pokud už se dneska nepotkáme... 😀 😎

cipisek007
15. říj 2009

Indi, tak to mě dostalo taky 😀 😀 Naše gyndařka by potřebovala ordinovat i o víkendu, aby to všecko stihla 😀 😀 a nejen těhule.

cipisek007
15. říj 2009

Já jdu do sprchy a do hajan, dobrou a klidnou noc všem 🙂

peda
15. říj 2009

Ahojky 😉 🙂
jsem zase stáhlá jak péro od budíku 😝 já se prostě nezastavím.Byla jsem v tom počasi dvě a půl hodiny venku,nevzala jsem si rukavice 😠

Tak já bych zítra mohla,ale až okolo půl 12,do 11 je cvičení.Ale jestli nikdo nemůže,tak klíďo příští týden,mě je to jedno.

Taky jsem dala o víkendu nějaký fotečky do albíka,konečně.

Jájo,tak to jsem zvědavá,jak to zvládnete,Ty i manža.Ale potřebuješ si odpočinout,to je jasný a když mimi je nespavý....

Jaru,vítám tě.Chodím občas šmírovat vedle,tak o tobě vím a blahopřeju ti 😵 😵 😵 a neboj,za pár dní už bude bít zvon jak o závod 😵 😵 .Ty jsi chtěla dvojčátka,vid?

A co Inník a Tery,jak jste holky cvičily s prckama?a co kyčle a Kolářová?to vás to tak zmohlo,že jste ani nenapsaly,jak jste dopadly?A Inní,co vysavač,sehnala jsi?a co reklamace?

inna12
15. říj 2009

ahoj všem, jako dneska byl den 😖
tak Pavlík byl poprvé za deset týdnů co je na světě protivnej a nasranej na celej svět 😀 😝 spinkal sice do dvanácti odpo, ale pak už mručel a mručel, vždycky půl hodiny poplakával, vyhazoval prso, vztekal se, pak se půl hodinu smál, pak půl hodky spal a tak furt dokola a zřejmě ho to řádně vyčerpalo, to zalomil v půl 6!!!!! a ted sem ho vzbudila, aby se napil na noc a hned totálně vytuhl..takhle ho vubec neznám, takovýho umrčenýho protivku 😀 ale je to tou rýmou, co on dělal u prsa, ja kojim, po minutě se musim zvednout a zapnout odsávačku, šílený 😝 on se nasere, protože koho by to bavilo, že 😝 a ani venku nebyl radši, tak to tomu dodalo, kurňa mě s..re ta zima!!!!!!!! a mezitim sem hlídala M. 😝 a byla na prohlídce dvou bytů a sem mrtvoš
a o vysavači ani nepíšu, to bych se zase nas.... 😝

Terez byla dnes u té Kolářové a prý dopadli dobře!!! 🙂

Jaru, ahoj, tak ja sice z Artu nejsem, ale i tak tě vítám!!!!!!!!!! 😀 😉
ä moc gratuluju! 😵 neboj, mimi napíná, ono se ukáže! 😉
a od Turkový bych ja osobně zdrhla 😖

holky, snad zítra dorazím, ale nic neslibuju, uvidim, co Pavlík v noci s tou rýmkou (on velkou nemá, ale ve spojení s kojením a protýkajícím mlíkem je to naprd, tam ho neodsaju 😖 ), pokud by to měl horší, tak ho do tý zimy tahat nebudu..jináč bych dorazila na 11 🙂

hezký večer všem!!! 🙂