Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
20. únor 2009

Ahoj Jájo a Helčo!

Helčo, díky, trochu jsi mě uklidnila...já vím, že jsem nerv, ještě s tou mojí smutnou zkušeností, snad to je, tak jak říkáš a jen má nějaké klidové dny (v po a út tam měla asi diskotéku, to jsem naopak břicho cítila celé dny).Já jdu ještě před Čutkou 3.3. ke svému dr., to je už za 10 dnů. Odpočítávám to jak malá. 😝

Ještě jak nesvítí sluníčko, tak to na mě nějak dolejhá, máme tady sněhovou vánici, fakt paráda 😠

Kde pak máme Barču a Strašpy? Jestli pak už náhodou nerodí? Dnes o půlnoci začíná znamení ryb, jak na to Strašpy čekala. 🙂

straspytelka
20. únor 2009

AHOJ HOLKY a kluci 😀
Tak já včera dala vanu, dobré jídlo, sexík, poslíkovala jsem jako blázen a dneska ráno jsem oběvila na toaletním papíru tenounké červené nitky a hlen, ale jen trošičku 😀 😀

achalteke
20. únor 2009

Helčo počkám, ale svým způsobem jsem se i těšila, páč cítím, že mám asi kaz a když jím zmrzku tak mě zub zábne a je to nepříjemný a chtěla bych to mít v cajku.

Dadu, chápu, že máš nerv, ale určitě to nic neznamená. Ale pokud by ses měla nervovat, raději si k mudovi zajdi ať máš ty i mimi klid 😉

Jůůůů Strašpy tak že by už?

helik3
autor
20. únor 2009

ááá Straspy, že by nám odcházela hlenová zátka???? 😉 😉 že by se nám to zase o kousek přiblížilo??? 😉 😉 Hele a vy taky nevíte pohlaví?? Nebo to víte jenom pro sebe??

Jájo, já to furt odkládala a nakonec mi vrtal v 31tt-takže jsem stejně tomu neunikla....☹ no přežila jsem......

Dadu moc se netěš-měla jsem to podobně jako ty, těšila jsem se na kontrolul jako malá, že mi udělá UTZ a budu něco vědět, nežpojedu k ČUtkovi a gyndaž do mě jenom šáhla a řekl dobrý! A to bylo vše!! A já, jeslti by mi neudělal UTZ, že už je to dva měsíce, pohyby nikde a on: všechno je v pořádku, počkejte si na Čutku, to už vydržíte, není to zdravé čato dělat UTZ a byl se mnou hotový-pěkně s úsměvem 😀 😀 😀 Nechci Ti brát iluze, ale myslím, že dopadneš jako já tenkrát 😀 😀 😀 Ale za to to pak u Čutky stálo za to 🙂)))

dadunka
20. únor 2009

Strašpy, ahoj, neboj, však on u Tebe další měsíc rozhodně bydlet nebude! 🙂

Helčo, změna počasí má přijít se začátkem března.
No, on mi říkal sám na minulé kontrole, že "příště uděláme orgánový utz, tak bude trochu delší", on je v tomhle zlatej a ví, že to potřebuju já pro klid duše a on ode mě taky určo chce mít klid 😀 Takže mi utz dělá (do 12týdne á 14 dnů, kvůli tomu minulýmu zamlklýmu a kolikrát si ho ani nevykázal na pojišťovnu) a teď právě jdu až po měsíci, děs běs pro mě, bůůůůůůůůůůůů!

Jájo, jaký tam máte počásko v Loučovicích?

mon73
20. únor 2009

ahojky 🙂
Dadu, neboj, to je normál. Užívej si tohle období, kdy už ti neni špatně, a ještě ti to bříško a jiný potíže neztrpčujou bytí. Tohle sou opravdu ty nejlepší měsíce těhu. 🙂
Tady taky padaj trakaře. Už od rána. Tak nevim jak to bude dneska s prochajdou, abysme někde nezapadli. 😉
Straspy, tak že by už ? 🙂

jitulka1985
20. únor 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle lezu, jen chci pozdravit Helču 🙂 Helčo hrozně dlouho jsem tě tu "neviděla" jak se s prckem máte?Už ti svítí 33tt 😕 🙂 😵Koukala jsem totiž na hlavní stránce že se objevilo tvé jméno tak jsem ti musela napsat 🙂
Zajdi někdy k nám do diskuze do Č.Bud. nééé?? 🙂 😉 Mějte se pěkně a všem pohodové těhu přeji..... 🙂 😵

achalteke
20. únor 2009

Dadu počasí? Naprostej otřes - padaj sedláci a je tam zima jak v Rusku a ještě fučí ☹, šla jsem ráno do lékárny pro duphaston a myslela jsem, že snad ani nedojdu, dneska patu nevytáhnu
Dadu do kdy jso brala ten duphík? Nebo bereš ještě?

dadunka
20. únor 2009

Mončo, ahoj,

snad je to tak, teď jsem si dala slaboulinké kafe, jinak ho vůbec nepiju, tak třeba ho nějak rozproudím.
Já taky přemýšlím, jak zvládneme procházku s hafanama, ale s kočárkem to musí být mnohem těžší.

Jíťo, neva, no jo když Helča se furt někde fláká.

Holky, kolik jste za těhu přibraly?

helik3
autor
20. únor 2009

Nazdárek Jitul, ráda Tě vidím 🙂 Sis na mě taky vzpomněla, to je od tebe hezký 🙂 No jo utíká to, vždyť Vám už taky za chvilku bude půl roku, co?? Ti musím projet albíčko 🙂 vJá jsem od Ván oc poměrně dost zapykaná pracovně, takže zanedbávýám i holky tady v našem témátku, tak jsem se ani neukázala 😉 Vy jste ale zase o kus dál, že tam moc pozdravuju a dávejte všechny na sebe s těma prckama pozor !! 😉

Já jsem Dadu dio této chvíle přibrala 8kg a jsem za to moc ráda. Nebyla jsem žádný vižle, takže super-na to že jím vcelku dost sladkýho se až divím-ale hlídám si váhu, to jako jo 🙂)

jitulka1985
20. únor 2009

Dadu ahoj, gratuluji k těhu, koukám, že jsi už 17tt 😵 To je krásný 😵 Pamatuji si tě ještě z diskuze Snažilky z Č.Bud. a okolí 😉 No koukám, že na Helču fakt štěstí mít asi nebudu abych jí tu potkala 😀

mon73
20. únor 2009

Heli 8 kg? To si teda dobrá. Já měla 20 😅
Nové foto. Škoda že sem nejdou videa. Včera si tak bráchové pěkně povídali. Tobís byl pěkně ukřičenej. 🙂 A dneska ráno v postýlce usínal, oči přivřený, hrál mu kolotoč a on si zase zpíval. 🙂

jitulka1985
20. únor 2009

Helčo , tak jsem tě tu přeci jen "chytla" 😀 Jsem ráda, že jste v pořádku 😵 😵 Hlavně odpočívej a spi dokud můžeš jo? 😀 😀
No, nám už bude půl roku, hrozně to letí....... 😕 Ale Kubík je hrozně hodnej, tak je to fajn 😵
Tak se opatrujte a pozdravy vyřídím moc ráda 😵 A určitě někdy písni i k nám 😉 😵 Papa

achalteke
20. únor 2009

Holky v mým 13tt mám nahoře půl kila, dobrý, ne? Ale teď mi mužik řekl, jak už se pěkně začínám zakulacovat, tak mu za odměnu udělám k obědu řízky 😀

helik3
autor
20. únor 2009

no představ si to Mončo, držím se viď??? a jsem za to ráda, alespoň se můžunormálně pohybovat 😀 😀 😀 Jéé Moni to musí být nádhera, na ty kluky koukat 🙂

No Jitul ještě jse modpočívat nezačala, ani nevím jestli to stihnu, byto těhhotenství muselo trvat asi 50tt hehehe. Tak máte hodňoučkýho spokojenýho chlapečka, to je krááásnýý 😉 Toto utíká co?? Za chvilku začneš přemýšlet o druhém 🙂

To je pěkný Jájo, půl kilečka, to je krása 🙂 Já to mám i vypsané a chci to vepsat pod fotografie po pěti týdnech, ale nevím kdy to fakt bude haha

dadunka
20. únor 2009

Jitul, ahoj, děkuji, jojo tam jsem byla asi jen chvililinku a pak jsem přesídlila do snažilek z Artu a teď sem. Taky si tě pamatuju 🙂

Helčo, 8 kg, to jsi fakt dobrá, to bych potřebovala kvůli těm kyčlím! Moje máti přibrala u nás obou kolem 25-30 kg 😲 , já mám zatím +2,5 kg.

Mončo, jdu zkouknout fotku 🙂

helik3
autor
20. únor 2009

no jsem moc ráda, že jenom 8kg, ale zase moje výchozí váha 72kg není nejméně, takže takže........ 😀 jestlže ty jsi jak z kozy duch, tak asi přibereš víc, než když už jsem já měla základnu 😀 😀 😀

Nic kočandy, jedu na pedikúru, přeci se k tomu nebudu ohýbat, ne??? hihi ba ne, jáí chodím, mám ploché nohy, docela dostávaj záhul, tak se jedu nechat rozmazlovat 😉 Pak nakoupím a odpo určitě zaskočím, protože manža bude v práci a já taky budu ještě pracovat, tak k večeru pa

kacena00
20. únor 2009

hoj holčičky, teď sem přijela a zavolala si na tu diabetologii, a výsledky sou supr"!!!!!!!i ten hemoglobin co ukazuje na kompenzaci za posledních 14 dní, oproti tomu prvnímu sem se trochu zhoršila, začínala sem na 3,6 a teď sem měla 3,9 ačkoliv sem večer před odběrama sežrala snickers

takže beru fakt jen jako nějakou chybu tamtu první hodnotu z OGTT já su tak šťastné, teď už na mě nemůžou uhodit že bude porod vyvolávanej, hezky to musej nechat na Cyrdikovi

dočtu vás pak, teď musim letět kekotli aby mi to nechcíplo a na oheň

straspytelka
20. únor 2009

Kačí gratuluju k výsledkům je to super viď 😵
Tak já jsem pořd doma holky, nic se neděje, ani bříško moc netvrdne, motýlek je až kupodivu hodně hodnej 😕 že by se připravoval na večerní vlet do světa????? 😀

kacena00
20. únor 2009

jé staršpy já doufám, že ten náš motejl se v noci nerozhodne, večer totiž ze sebe udělá dycky pravítko, přes noc nevim proč chrápe (mu to taky musí bejt nepohodlný) přes mý břicho nataženej a narovná se až někdy cca v 9 ráno odshora dolů

včera byl teda skvělej, to sem mu řekla, že je trouba a pak už sem se s ním nepáral, ono mu totiž nestačilo, že mi leží napříč břichem ale ještě současně začal natahovat ruce i nohy a přeci jen to břicho má ze strany na stranu dost omezenou kapacitu 😀 😀 😀

tak sem se s ním nepárala a na ten jeden bok si lehla a tak si dal říct, trochu se tam převrtěl a dal mi už pokoj 😀 😀 tyjo, v tu chvíli mě to štvalo ale teď když si na to vzpomenu..tahle legranda a hry na honěnou mi budou jako chybět...

tyjo, tak se uvidí, jak se ti to rozjede, sem zvědavá,.... když už to bylo i s nitkou krve 😕 😕 😕 dávej dyžtak zprávičky, mobil máš na Evču viď aby nás informovala!!!

kacena00
20. únor 2009

helčo!!!!! si tu!!!hlásím, že sem se rozhoupala a po poradě s Michalem sem konečně dnes v dětským domu u renty koupila kyblíček 😵 😵 😵 😵 😵 mám ho v albu spolu s opravdu uplně nejposlednějšími posledními nákupy předtím než Cyrda přijde na svět, už mám snad předporodní přípravu ve finiši a v albu zbývá poslední místo na poslední fotku...a pak už nás čeká nové albumko už s naším kloučkem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strašpy jak se tě někdo ptal - vy to ymslím víte ale tajíte ne? tyjo, už se nepamatuju co sem ti tipovala ale teď tipuju předporodně kluka jako my 😵 😉 😉 😉 😉

kacena00
20. únor 2009

holky ještě sem mrkla na chytré webovky - glykovaný hemoglobin do hodnoty 4,5 značí výbornou kompenzaci a já mám 3,9 haha, teď už nemám vůbec strach, nebojíme se vlka nic 😀 😀 😀

dadunka
20. únor 2009

Barčo, tak to je bezva gratuluju, jste přece oba zdraví jako správný rybky ne? 🙂

straspytelka
20. únor 2009

Jsem pořád v celku, doma, spala jsem, teď je mi blbě a lítám horem dolem na wc ☹ manžel navíc jde na noční, tak doufám, že mě nepoveze antonem pak 😀 ale slíbil, že kdyby jo, tak pustí majáky 😀 😀
Jinak víme co čekáme, pokud plodovka nekecala 😉 No šak se brzo dozvíte 😵 😵 Teda doufám v to, už je mi fakt šoufl dost dlouho 😖 🙄

cipisek007
20. únor 2009

ahojky holky, všechny vás moc zdravím 🙂 Máme konečně doma internet, tak se tu objevím častěji 🙂

achalteke
20. únor 2009

No neke Míša!!!!!!!!!!!!!!! Helou dvojnásobná matko 😀 😀 😀 😀 jak to jde?

cipisek007
20. únor 2009

Nazdááááááááár Jáji!! 🙂 Jak je ti?

achalteke
20. únor 2009

Hele pohoda, teď už si těhu užívám, válim se doma a mám pohodu 😀 navštiv arťácký snažilky budou mít radost 😉

cipisek007
20. únor 2009

Jáji, už jsme se zaběhli 🙂 holky jsou šikovný a pláčou jen při cviření a nebo když mají megahlad 🙂

cipisek007
20. únor 2009

určitě tam juknu, za půl hoďky jdeme cvičit, koupat a krmit, tak jen na skok. zítra bych zase vložila pár foteček.
Takže máš neschopenku?