Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
2. čer 2009

Holky, už jsem přesně půl roku dvojnásobnou maminkou 😵 😵 😵

cipisek007
2. čer 2009

Ježiš, holky, jájsem v tý euforii našeho půlroku zapomněla vám napsat, že mi zítra přijde tchýně!!! 😠 😠
Dopoledne. Takže zase budu zamčená a se zataženým řetízkem na dveřích 😀
Ještě to není 100%ní, zavolá,a le když přijde, tak prý jen na chvilku, že zdrhne z práce. Budu dělat hroooozně zaneprázdněnou. Tu vyndanej lux, tamhle vytažený žehlící prkno a hromadu prádla u toho 😀 Pračka plná, lodžie plná pověšenýh prádla... 😀 😀

cipisek007
2. čer 2009

Tak jo, končím s monologama 😀

Jdu hají a luštit, zítra mě čeká velký grunt. Nejen kvůli tchýni, ale teď jsem to nějak zanedbávala a ani neměla čas.

Takže dobrou noc 🙂

petreva
2. čer 2009

Ahoj holky,
MÍŠO, půl roku 😵 moooc holčičkám gratulujeme 😵 upřímně si taky myslím, že pro princezny děláš víc než max, to že umí různé věci drobet se spožděním? Vůbec nic se neděje, sama vidíš, že Vojtovka má dobré výsledky a holčičky jsou šikovný! Ty jsi úžasná a to všechno dohromady přinese ourodu 😉
KROUPI!!!!!!! Mamino!!!!!! Všechny tři holky, držte se!!!! Přejeme moře moře zdravíčka a mooooc trpělivosti!!
KACKO, mi povídej!! Jeden den jakž takž dobrý, Elenka huláká nějak v mezích normy, ale další dva, tři dny je na prodej 😒 Holka jedna..taky řve snad jen tak..třeba se probouzí a nehorázně řve dokud se neprobudí uplně. Má zavřený oči a prostě vyvádí a není k utišení, jen ji musím rychle doprobrat nebo by zbořila barák. Nebo se směje hraje si a najednou děsnej řev, přijdu a ona celá rudá div se nezalkne...no je to prča 😠 Taky jsem trpělivosti moc nepobrala a moje chabý nevíky dostávají zabrat..heleď neslyšela jsi o homeo Chamomila Vulgtaris??? Prý je to pro miminka na sklidnění. Jsou ale různá ředění tak nevím, které by bylo vhodné. Nechtěla jsem nic takového, ale kolikrát už jsem jaksi na pokraji...musím sehnat nějaké info.
STRASPY, jsem moc ráda, že jsi tu. Jsihodná, fakt!! Manžel nepředčítal...manže se staral o E, a já taky jednou uvařila 😅 Dneska byl na sonu - všechy orgány má dobrý, svěrač nic moc, ale na operaci nepůjde, zatím. Histologie dopadla negativní 😵 , uf. Dostala další lék, takže bere dva 😒 a zase musí v červenci na hadici, chuděra. Uvidíme co dál.
DADU, užívej klídku 😉 Jistě ti tam je lépe než doma a o to jde 😉

I ostatní mooooc zdravím.....!!!! Mějte se všechny co nej...a dítka ať nezlobí!!!

zuzka84
2. čer 2009

Kroupinde strasne moc gratuluju k holcickam 😵 a preju hlavne to zdravi a at jsou brzo doma 🙂

Miso - vam gratulace k pulrocku 😉

Dadu - ty odpocivej a drze se at vydrzite jeste par tydnu 🙂

kacena00
2. čer 2009

evi tak to je hlína, ten můj zase řve protože chce spát a nejde mu to

jdu se napít a asi si dám na brounoc trochu toho vína normálně

tak pic

hele jájo, takový ty roztahováky co pak budeš mít ušní lalůček až k rameni????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si d+láš srandu ne? vyfoť sim sim

petreva
3. čer 2009

KACKO, no ty my řveme taky, když nemůže usnout!! Ani nebudu psát jaký všechny situace vedou k breku. Kdyby aspoň brečela tak nějak normálně, ale ona řve div se nezalkne 😖 usíná téměř pokaždý s křikem. Kolikrát si říkám, jeslti je to teda na spaní nebo ne ☹ ona si nemne oči nebo ani moc nezívá nebo jak by ukázala, že chce spinkat, prostě začne být protivná a brečet. Tak to jdem zkusit uspat, to zvířátko..taky ti nemůže C. zabrat? A co ty homeo, neslyšela jsi něco?? A co ty tvoje ruce?? Už jsem se tě chtěla zeptat dávno a nějak na to vždycky zapomenu...je to lepší? Nebo aspoň stejný? Asi jsem ti ani neodpověděla na to, jestli Dr. dělal E. výtěr...nedělal. Zase ji jako obvykle prohlýdl a konstatoval, že je zdravá. Jen nám nabídl, že když se mi prý zdá, že tak moc brečí, tak si můžem jít lehnout na pár dní do nemocnice 😕 .
Normálně jsem doma řekla, že bych se tak opila. Tý jo, já bych tak potřebovala úúúúplně vypnout! Dala bych si nějakou baštu, k pití mňamku a slízla bych se...

Tak pádím na zuby, upravit se aspoň jak to půjde, abych neplašila okolí...mějte se.

cipisek007
3. čer 2009

dobré ránko!

Tak holky mi po snídani začínají vytuhávat a já snídám u PC a pak jdu uklízet, vařit a dopovat si nervy na tchýni 😀

Děkujeme za gratulky k půl roku 🙂 Až neskutečně rychle to uteklo!!

Evi, on by vás s pláčem poslal do nemocnice? Tý bláho, to slyším poprvé. Aby to ale nebyl pro tebe ještě větší záhul než doma. Co já vím, tak sestry na neonatologii zrovna moc k ruce nebyly, takže po měsíci tam jsem byla totálně bez šťávy a na dně. Ale to samozřejmě nemusí být všude a na všech odděleních. Jen mám prostě blbou zkušenost 😉

petreva
3. čer 2009

Míšo ahoj...já tomu všemu už ale vůůůbec nerozumím...nikam nejdem. Asi jsem prostě špatná, ale nejdem. Nevím, co bych tam s E celý dny děldala. Spinká více méně jen v kočárku venku a tam bych z ní zešedivěla úplně. Nehledě na to prostředí a mojí nečinnost...bych tam vypustila zbytek duše co mi zbývá...
Taky půjdem za chvíli baštit...E. jí kdy si řekne, nevím, jeslti je to dobře, nebo se snažit o nějaký režim, ale on stejně nejde dodržet. Jsem ráda, když usne na chvíli a v tu dobu ji budit, že už jsou to 3 hod od jídla se mi nechce. Ale pravidelně si moc neříká.
Holky v pátek máme jít na vítání občánků, v jedenáct. Už z toho mám týden trauma!! To bude nářez asi. No, jestli bude vyvádět, tak jak to umí tak prostě půjdu pryč.
Petra bolí v krku, tak jsem zvědavá, jestli to E. chytne. To by scházelo, ještě nachlazení k té její mrzutosti. Uvidíme.

achalteke
3. čer 2009

Brý ráno...dneska mám docela nabitej den...
Evi já bych to nehrotila - když to s Elenkou nepůjde tak tam třeba i nechoďte, já vim, že kámoška taky řekla, že ten čas se jim prostě nechodí, že malá v tu dobu chodí spát a že by tam byla jedlá a dělala by scény....U nás je to vítání třeba takový spíš trapný, na jednom jsem byla a byla to děsná křeč

Kačí, no já právě myslela, že mám v uších díry jak vrata do stodoly a že si je teda ještě o něco roztáhnu (ale zas žádnej extrem) a pak do nich šoupnu, pěkný, malý, elegantní flashe...no a ono prd 😀 😀 😀 uši mě bolí ještě teď jak jsem si to tam, já kravka rvala, kámoška mi včera říkala: čoveče máš to zapotřebí, provádět na sobě v těhu takovou torturu? 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to asi počká, nebo koupím menší

Míšo tchýně dneska co? To zas bude ejchuchu....tvůj plán s vysavačem, prádlem atd. je dobrej, ještě bych pořádně zamastila vlasy a nasadila totálně zdrchanej a nasranej ksicht 😀 a ta milá pani se otočí ve dveřích a velice ráda odejde 😀 😀 😀 😀

cipisek007
3. čer 2009

Jájo, ty voe, já si tu hlavu před chvílí umyla, tos nemohla vstát dřív?? 😀 😀 😀

cipisek007
3. čer 2009

Evi, já myslím, že to děláš dobře. Kdyby mi holky taky takhle ječely a pak konečně usnly a byl čas krmení, tak je taky nebudu budit. Potřebuješ si odpočinout ty i Elenka, takže jen tak dál. Třeba se to fakt časem zlepší a budete mít režim. My ho už pár měsíců máme a jsem za to neskutečně ráda. Nedovedu si představit, že bych s dvojčatama neměla režim ☹
Vítání - zkuste to a uvidíš. My byly a myslela jsem si, že holky budou nejhodnější a nakonec tam jediný plakaly a to normálně nedělají, takže třeba Elča bude v poho 😉 JInak jak píše Jája - v ČB taky hrozná křeč, o ničem, nuda na entou. Jede to tam jak na běžícím páse 😒

Jáji, ona přinese prej něco holkám, když měly v pondělí svátek. Já na ní, jakej svátek. Ona: "No matko?!? den dětí byl." Já na ní, že tohle sledovat fakt nemám čas a navíc se tohle u nás nikdy neslavilo. Jo, den dětí ve škole byl vždycky, nějaká sportovní akce, ale doma jsme nic nedostávali, prostě den jako žádnej jinej.
A ještě jak mi říká to její "No matko?!?!" Fuj, to je HUMÁČ!!!! 🤐 🤐 🤐

cipisek007
3. čer 2009

Jdu připravovat holkám papu a pak opět kolotoč - svlíknout, zacvičit, oblíknout, nakrmit, odkrknout poté znova s druhou - svlíknout, zacvičit, oblíknout, nakrmit. Pak snad zase usnou. Aspoň většinou po sváče vytuhávaj.
Tož jdu na to papa 🙂

straspytelka
3. čer 2009

Ahj holky, předem musím pogratulovat Kroupině a holčičkám 😵 tak ať je všechno v pořádku a mamince i tatínkovi hodně pevné nervy a všem moře zdravíčka 😉
Evi, Kačko, teda posílám vám kousek klídečku od nás 😉 mě by asi piclo, mít takové děti uřvané 😨 MÁTE MŮJ OBDIV 😉
Evi, tak aspoń že manža je tak NĚJAK v pořádku 😕 ale že si užijete nervů teda 😵
Cipísku, myslím na tebe, co tychně a tvoje nervy ? 😀
Včera jsem nepřišla, páč jsme se dívali na filmík, hezkej o upírech, to můžu 😀

cipisek007
3. čer 2009

Strašpy, ona ještě nedorazila. Říkala ale že se ozve, protože to neví na 100% ještě nevolala. Má docela smůlu, jestli nedorazí do jedný, to půjdeme ven a vrátíme se až večer. Kéž by nepřišla. Ale to bych se zase neměla nad čím bavit 😀 😀

Terka ječí hlady, jdu na ní, zatím papa

cipisek007
3. čer 2009

zachvíli je tady koza jedna. zamčeno mám, řetízek na dveřích taky. tož nervy, připravte se 😀

indigo
3. čer 2009

Hezké ránko!
Míšo já z tebe mám pocit, že se na tu tchýni snad i těšíš?!? Přiznej se! 😀 Však bys nám tu neměla co líčit a my se neměly čemu smát, kdyby nedorazila..... 😀
Tak to nějak přežij..... 😝 A copak asi holkám přinese? Tipuju něco strašně nepotřebnýho, třeba pastelky... 😀

kacena00
3. čer 2009

brýráno!

týjo, evi já to víno nakonec nedala- sem šla radši chrápat 😀 ale povim ti že sem ráda, žes to s tim opitím taky napsala 😀 já moc dlouho kojit asi nebud, páčto zatvrdlina nemizí, cyrilek už čím dál víc preferuje levou kozenu a já teda nechci jednu rolovat a jednu mít normální 😀

a pak ať si s Cyrouškem kdo chce dělá co chce - ale nejspíš by si to měl vyžrat tatínek, páč se náramně diví, že nechci druhý (není mi moc k ruce, protože nemá čas, rodiče bydlej 2 hodiny cesty autem) takže myslím, že by si to měl vgychutnat tatínek a já přijedu do Hradce a vopijeme se 😀 😀 😀

kacena00
3. čer 2009

tyjo Míšo, jak dlouho ti tohle trvá?

a taky sem se tě zapomněla zeptat jestli si nakonec toho davida při cvičení hlídala nebo ne

evi o homeo sem neslyšela, zatim se mi do takovejch věcí taky nechce, nechci to nějak přehánět, protože teď mu dávám colinfant

jinak ty ruce no...přes den to brní furt a některý noci sou lepčí některý horší, v pátek nebo ve čtvrtek např. c. hezky spal ale já byla asi milionkrát vzhůru a seděla sem na posteli, ůrotože to tak bolelo..

dnes mě to vzbudilo naštěstí jen dvakrát včera jen v 5 hodin, což je už docela dobrý když musim 20 minut prosedět takhle nad ránem

dadunka
3. čer 2009

Ahoj holky, díky moc za podpůrná slova!

Gratuluju moc Kroupindě a holčičkám!!! Ať se pěkně dopečou a líbí se jim na světě! 🙂 Nevíte, jestli jsou v Písku nebo v ČB???

Jájo, byla už jsi v ČK v porodnici?

indigo
3. čer 2009

Holky já si musím postěžovat... 😠
V sobotu jsem byla na "velkým" nákupu, jenže jsem to drobet přepískla a když jsem u kasy platila kartou, tak jim to nešlo, byl tam zůstatek menší než byla hodnnota nákupu.
Tak jsem tam nákup nechala a vyrazila shánět peníze, kousek bydlí tchýně tak jsem si půjčila od ní. A došla to zaplatit. V krámě ostuda, ale co, to se stane....
No a dneska koukám na účet a ono se mi to odečetlo i z tý karty (přestože tam tolik peněz nebylo)! Tak jsem si nemalou částku zaplatila 2x... 😠
Kam to mám jít řešit, do banky nebo do toho krámu? 😖

cipisek007
3. čer 2009

je prýýýýč!

indi, já bych šla asi do bynky, máš ústřižky?

cipisek007
3. čer 2009

Takže tchýně přišla opravdu zachvilku - hodinu po zavolání. No pro každýho je chvíle jinak dlouhá.
V telefonu na mě - tak co? Tak jsem mlčela, protož ejsem nevěděla, na co se ptá. 😅 Furt opakovala, jak se na nás těší, tak jsem jí říkala jen "dobře" asi chtěla slyšet, že my na ní taky, ale to nikdá neuslyší 😀
jinak to šlo mlčely jsme, nemám si s ní co říct. Terezka ječela jak kráva, tak jí začala chovat a ta spustila ještě větší jekot 😀 Tak jsem si jí od ní vzala a ona okamžitě přestala a začala se na tu kozu smát 😀 hotovej výsměch 😀 😀

Indi, to víš, že se na ní těším jen kvůli tomu, co zse naplká 😀
naštěstí jim přinesla tisícéovku, že jim mám za to něco koupit. zrovna nic nepotřebujem 🙂

cipisek007
3. čer 2009

já jsem furt poletovala a dělala zbytečnosti, jen aby viděla jak jsem zaneprázdněná.
teď jdu vařit a věšet prádlo, pa

achalteke
3. čer 2009

Tak jsem právě zažila těžkej finanční šok - jela jsem do optiky si nechat udělat brýle. No nosim zásadně čočky, ale k porodu je mít nesmím a pak jsem je chtěla taky na noční vstávání k malýmu atd. A tak, že jako do litru se vejdu, protože nic moc extra nepotřebuju. No přijela jsem, slečna přeměřila, pohoda atd. a jaký prý chcete skla? Říkám ty nejlevnější, páč jí ty brejle stejně nevyužiju nijak moc....koukla a říká, no nejlevnější vás vyjdou jedno na 1470 s vaší vysokou oční vadou....Holky já myslela, že se tam vyvrátim ☹ takovejch pěnez!!!!!!! no prostě dopadlo to tak, že brejle budu mít sakum prásk za 4 tis......je mi zle ještě teď 🙄 🙄 🙄

A ženy budějické co děláte v pátek? Bych se tak na 10 dostavila do velkoměsta, což?

achalteke
3. čer 2009

Dadu v porodce jsem ještě nebyla, jednou jsem to nějak nestíhala a nedávno co jsem byla v Krumlově, tak jsem tam volala a že prej se jim to teď nehodí (nevim z jakýho důvodu to neřekli)

Jinak u nás včera proběhla docela vášnivá debata na téma nosítko......pořád jsme nevěděli jestli šátek nebo manducu no a nakonec teda bude manduca, musim najít kde ji mají nejlevnější....

inna12
3. čer 2009

ahoj,

Indi, to mě fakt mrzí, žes měla takovou smůlu blbou 😖 bych byla taky pěkně nasr...., tak zkus napřed zavolat do banky, co tam řeknou 😖 snad to nějak vyřešíš a penízky vám vrátí! 😉

Evičko, to ti věřím, že by ses nejradši opila ☹ na občánky jděte, uprchnout můžete vždycky 😉

jinak včera tady se mnou nikdo nemluvil, ošklivky zlé 😢 😀 nikoho nezajímá, že už vážíme skoro 2 kiláky!!!! taková událost 😅 fajn, fajn píšu si tetky 😀

večer se mi motila pěkně hlava, blbě se mi dýchalo, když sem venčila psouna, ráno jsem blila, tak asi nějaká viroza, stejně jdu ted k doktorce pro razítko, tak at mi zase radši poměří ten tlakoń, snad to bude dobré...nevíte, jestli je to Ekg povinné v tý těhot.průkazce? Na plicní nepujdu, tam ještě něco pochytat, ale to ekg nevím....ona ho v ordinaci nemá, tak se ještě asi někam posílá 😖

Pedíku, neporodils nám ??

Jajuš a ty se přestań mučit 😀

papa a pěkný den všem 😉 ja mažu, je tam nákej větr škaredej...

cipisek007
3. čer 2009

Jáááájooo, já v pátek nemůžu ☹ Kolem desátý je hodina krmení a pak razíme k našim, mamka slaví 50 a tak jí chci pomoct ☹ áááááááááááááchjo ☹

Zachíli jdu zase krmit, a pak jdeme ven, snad nás to neodfoukne, jinak by bylo hezky 😒

Barčo, no jak dlouho mi to trvá. CCa 45-60 minut celkem. 60 už je ale maximum 😉

Tak papa a hezký odpoledne!

achalteke
3. čer 2009

Inuš tak o EKG mi řekl, že mudr nemusím, ani ho nemám v průkazce označené, že bych měla (jako třeba blbýho zubaře).....No jo Inuš malej už je pěknej klacek (Pavlík teda?)....hele a tlak je nějakej na hovno, nevim mám jet odpo ještě do Rakous, ale asi na to hodim boba...

Míšo tak můžeme kdyžtak pak třeba v úterý, já bych vás ráda viděla 😉

indigo
3. čer 2009

Tak já to jdu teda napravit..... 😀 - Jé, Inuš, Pavlík už má skoro 2 kila, no to je teda chlapák! A nebude to teda Pavlínka? Určitě? 😀 😀 😀

Jájo můžem pátek i outerek, trefila ses krásně, páč nemůžem čtvrtek a pondělek... 😀 😎 Hele ty brejle, to je masakr, já mám nějaký obyč, skla mi platila pojišťovna (nemáš třeba taky nárok?!?), obroučky v nějaký megaakci, celekm mě to vyšlo na 6 stovek, v grand optical, tam maj pořád nějaký akce, jak te´d reklamujou, že kolik je ti let, tolik dostaneš slevu...

Míšo ty jsi teda snacha, ani neřekneš tchýni, jak moc se na ní těšíte! Chudinka malá, ještě aby k vám tak přestala chodit..... 😀 😝