Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
15. črc 2009

ježiš, to je elaborát! 😲 omlouvám se 😀
pa

kacena00
15. črc 2009

petruš poslala sem ti na mail, jaký miá došli odpovědi ohl. těch návleků, ta z MMB má ty krásný bambus.pandy a pak jen babylegs a ta z išátků zase nemá ty bambusákový, tak to assi vemem od ní s tím, že si někdy dopřejeme ty bambusákový, ale teď se na ně vykvákneme, ne? 😀

já mám prostě problém se nějak povznést nad tyhle kecyčky a pak z toho bulim, s tou holčinou co je společná známá sem teď mluvila, mámoc hodnou holčičku, tak mi řikala, že si prostě taky kolikrát myslí, že sem si to všechno udělala sama a že ví, že to je asi blbost, páč každý dítě je jiný..v pátek to dořeším, to ji bhudu vidět, jo a zejtra jedu do tab. pro chůvičku, ale ty stejnak nikam nemůžeš kvůli dádovi..

snad to pomohlůo to že mu to vypustily, teda ten si taky užívá, před prázdninama, o nich...

inna12
15. črc 2009

jsem zapomněla na naší těhulínu Jájíka !! Jájuš, co ty?? jak je? Zvládáš počasí??

menny
15. črc 2009

Jinak Matýskův druhej zub pořád nic...začínám z toho
už šedivět !! ☹
už 3 dny je to fakt na palici
permanentně fňuká, vzteká se...já husa mu na ty zuby ještě nic nekoupila 😠

menny
15. črc 2009

Ježiš!!!!! Právě mi prokous bradavku 😢 😢 Aaaa to bolí

kacena00
15. črc 2009

innuš je domááá, hurá!!!

auvajsky peťul...

indigo
15. črc 2009

Baru tak si doma drobet pobreč, ale pak to hod za hlavu. Aspoň trošku, jinak zcvokneš. Ty jsi máma a děláš pro dítě jen to nejlepší! Fakt!

Inuš - no vy se s Dadunkou přeestěhujte do září, fakt! 😀 Já na vás prdim a 27. července rodim! 😀 Jinak je mi fuj blééé, venku zase na umření, slibovaný bouřky jsou po celý repubice jen v Budějkách ne. Dneska jsem zazdila gyndu, musim tam zejtra, už mě to neba, normální těhule choděj ob měsíc a pak se to zkracuje, já tam už od 20. tejdne strašim tejden co tejden, sice třeba jen tlak + krev, bez vyšetření, ale člověk se tam musí táhnout... 😝
Harryho závidim... 😠 😠 😠 😠 😠

Peťul - hybaj do lékárny pro něco na ty zoubky! Nejhorší jsou pak stoličky, a jestli Máťu trápí už tyhle přední, stoličky propláče tuplem.... no tos asi slyšet nechtěla..... 😖

Zuzko - zas nic, jo? To si vás pozvou tak začátkem září, ne? A porodíš rovnou v Motole! 😠 😀 😝 Hele nemělas dneska poradnu a UZ? A nepochlubíš se? 😎

indigo
15. črc 2009

Jo a Inuš - BROSKVEEEEEE!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Koukej to zahlásit 26. večír, jasný?!?!? 😎

kacena00
15. črc 2009

žejo, já to dělám nejlíp a sem dobrý máma a prdim na to, akorát teda...v sobotu máme jít na svatbu a mě jak tvcyhně sejří s těmahle kecíčkama tak teda nevim nevim...jak to mám udělat s cyrilkem, se mi nechce ho dávat bábě na den a půl

a) je protivná a mě štve a tak už z principu nechci moc věcí po ní

b) ona mi ho opravdu den a půl bude nechávat vyřvat? 😕 😕 😕 😕 😕 z toho mám teda obavy

a svatba je v severních čechách, naši bydlej ve východních čechách a pojedeme z vysočiny a teď babo raď 😝

dadunka
15. črc 2009

Barčo, neumím si zatím představit, jaký je tohle asi těžký a i když píšeš, že to neumíš se na vysrat, tak se zkus na to nějak povznést. Mně pořád prostě přijde, že máma nejlíp bezpečně pozná, co je pro její dítě nejlepší a tak činí. Věřím, že to děláš instinktivně taky a je to to nej co jde. Věř si. 🙂

Peťo, brrr Davídek je teda statečnej, když to čtu. Plakal hodně?

achalteke
15. črc 2009

masakr, masakr, masakr, jdu do sprchy nebo zdechnu 😝 😝 😝 , pak napíšu 🙂

menny
15. črc 2009

No ty bláho to je bolest, to z něj jen tak nenakojim
mám to do krve ☹

inuš paráda, že jsi doma 🙂 🙂
jsem moc ráda, že jste ok, že jsi nemusela na vyvolání
jedete do Nasavrk?
Užijte si kino, taky bych šla.
Dáda na toho Pottera chce jít taky, ale nevim jestli by se nebál,
tak radši ne. Byl teď na transformers a jestli bude ještě v čebudkách
ta 3D doba ledová a nebo na ní půjdem tady i když nebude v tom 3D.

Psala mi před chvilkou pani z krámu, že Dádovi dorazila taška do školy 🙂
tak po 16h pro ni pujdem a koupim M něco na ty zoubky...asi homeo

dadunka
15. črc 2009

Jééé, Inuš, bezva, že si doma, na chajdě bude určitě líp, než se pařit v nemocnici v posteli!

Indi, proč chceš rodit 27.7., to je nějakej spešl termín????

menny
15. črc 2009

Dáduš vůbec neplakal, je to hrdina, já bych řvala jak blázen
brr zubař
ale bolí ho to dost, je zkleslej, chce se tulit, chce abych u něl ležela
mám tu bordel jako v tanku, ale čert to vem.
Radši budu u Dády...potřebuje mamku
tak se všichni tři válíme ve velký posteli 🙂
dostal ale prášek, tak by to mělo zabrat

Baru juknu na email...na pandy zatim prdíme 😀 😉
ty návleky budu mít asi 2-3 od DS a jedny asi zkusim M

dadunka
15. črc 2009

Jé, tak to je fakt malej velkej hrdina!!!!!!!! Jen ho hezky tul, to je nejmenší co pro něj můžeš udělat viď, zaslouží si to vrchovatě! Si vás představuju, jak se tam válíte 😀

inna12
15. črc 2009

holky to je dusno 😝 tak najednou mi přijde 😠 bleh se nedá ani zchrupnouti 😠

Dadu, jojo, 27.7. je náš termín s Indi 😀 😀 takže si ho taky zapamatuj, kdyby se ti líbil 😀

Indi, mně napřed ty broskve nedošli, jsem tupec 😀 chudák, jak si pak nemohla vzpomenout, já tam uronila i slzu, když porodila..jsem hrozná cíta ted 😖 😝
snad Pottera usedim, kdyžtak se pujdu projít chvílema...sedačky jsem zamluvila radši na kraji 😀 jinak kdo by chtěl jít, tak ještě jsem zamlluvila navíc a kamarádi nejdou, takže to zítra dopo odhlásím..tak kdyžtak řekněte...

Petul, jej, to musí bolet 😲 a malýho pěkně potuluj 🙂 je fakt šikula
do Nasavrk ne e, to už je docela daleko na mě ted, v autě je peklo, i s klimoškou, tak jedeme tady k temelínu k tatovi na chatku ..

menny
15. črc 2009

Hele Inuš a co zkusit zasexovat??

inna12
15. črc 2009

Petul, no asi zkusíme 😖 ježiš, to bude akce 😀 😝

inna12
15. črc 2009

když já na to vyhánění moc nevěřim, když se mu nechce, tak nechce 😀 ale švagrová je prej přesvědčená, že jí ta voda praskla po 37 tt, že lezla půl dne po štaflích... 😝 hned ráno jí to prasklo..takže po termínu zkusim hned štafličky 😀

achalteke
15. črc 2009

ty jo, tak tady se rodit nebude, jo? 😀 😀 😀 😀 😀

Dadu kontrola bezva 😉 , hele až teda porodíš, hodíš mi (nám) seznam co do porodky? Respektive co v Krumlově měli neměli, finišuju s taškou,čekám už jen na poporodní vložky, páč tady v prdeli se nedaj sehnat 😠

Jinak začnu se pomalu chystat na maliník a lněný semínko (který tady samozřejmě taky nikde nemaj 😖 ) a masírovat hrázku. Včera jsem ještě večer dumala o EPINU, ale ta investice - jauvajs

Baru to jsou prostě kecy, kecy, kecy. Prosim tě já ještě nemám dítě a už mě maj za exota - kvůli látkovkám a nošení v šátku - to víš tady je extrem i trojkolka kočárek 😅 . Když jsem jako bonus jedný holce řekla, že nebudu na otírání prdítka používat vlhčený ubrousky, tak na mě fakt koukala jak na blázna. Ale už to neřešim, jsem šťastná, že můj chlap to vidí stejně a zbytek mám u prdele i když je fakt že od někoho mě to mrzí ☹. Taky nikomu do ničeho nekecám, protože si myslím, že každá máma to se svým dítkem myslí dobře.

Inuš dneska se mi o tobě zdálo - už jsem to teda docela zapomněla (i když jsem si samozřejmě říkala, že to nezapomenu)...ale jen vim, že jsem seděla v nějakým baráku s nějakou holkou a přiběhl tam tvůj chlap a že prej kde máš tašku, že rodíš 😀 😀 😀 😀

Jinak teda ten hic, to je fakt hnus, v bance jsem málem dnes omdlela - ještě že mi podali pití a pak se to zatáhlo, tak že půjdem se psem na Čertovu Stěnu (máme to cca 1km), že jsme mu koupili novej fešáckej obojek a jak jsme šli domů, tak jsem fakt myslela na to, že to snad nedojdu. Sem říkala, že v takovým hicu bych nechtěla rodit ani za nic, že bych jedině rodila ve sprše, aby na mě tekla studená voda

Peťo auvajs, až mě zabolela moje bradavnica 😖

Baru ještě malej dotázek: má smysl dávat do novoskladu (do čtverců) separačku novoškům?

menny
15. črc 2009

Já si řikala, že Nasavrky budou už dost z ruky
tulim tulim... Ta postel je nám malá Matýsek tu válí sudy 😀 😀
zatim pic ženy

inna12
15. črc 2009

Jájo 😀 si představ, že Pavlovi se prej dneska zdálo, že jsem porodila!!! sakryš, to je náký znamení asi..dva sny o tom 😀

indigo
15. črc 2009

Inuuuuuuuš!!! A na kolikátou to máte zamluvený? Já bych šla! 😎 Chlap taky... 😎

Dadu - jo jo, 27.7. je takový hezký datum... já chtěla i 12.7., to je Táda, ale nevyšlo to a do termínu mám táááák daleko, to nevydržím, kor v tomhle počasí..... tak 27.7. je kompromis, jdeš do toho s náma? 😎

inna12
15. črc 2009

Indi, na 19:15 😉 tak jo??

inna12
15. črc 2009

jestli jo, tak ti pošlu rezervační kod a jméno ju?? a čísla sedaček

inna12
15. črc 2009

číhnu večír, zatím papa!

indigo
15. črc 2009

Beru!!!!!!!! Právě jsem volala tchýni skrz hlídání..... 😀 Jéje ty jsi zlatíčko.....

indigo
15. črc 2009

...který mi zatím uteklo... 😀 No neva, každpádně budu čekat IP. 😎 Díky a za odměnu tě budu chválit kudy budu chodit, chceš? Třeba za chvíli u kámošky, kam se chystám na odpolední siestu... 😀 😀 😀
Zdarec ženy! 😎

dadunka
15. črc 2009

Inuš a Indi, dobrovolně vám 27.7. přenechávám, mně se víc líbí srpnový datum a každopádně bych chtěla, aby to byl alespoň lev, který začíná příští čt. No uvidíme, co se má stát se stane.

Jájo, já se teď nudím, tak ti napíšu, co mám teď sbaleno do porodky dle instrukcí kámošky, která tam rodila v únoru.
Mám jakoby 3 části: k porodu, poté pro sebe, pro mimi.

K porodu: čokoládu, hroznový cukr,vodu, levandulový olej, žabky, sprcháč, žiletku,ručník, porodní plán,průkazku, foťák, kameru.

Po porodu: 80-100ks porodnických vložek,5ks síťových kalhotek a 4 moje pohodlné bombarďáky alá Bridget Jones, gel z dubové kůry na hemeroidy, řapík lékařský na odvar, který si chci lít na pipi, pantofle, necesér s drogérkou (šampón, tělové mléko, krémy...), šminky (jistě využiji 😝 ), fén, kojící košile, kojící podprdy, vložky do koj. podprdy,malý ručník, psací potřeby, deník, nabíječku na mobil, homeopatikum Arnika,župan.

Pro mimi: 60ks jednor. plen (látkovky až doma), kartáč na vlasy, Bepanthen, Hipp olej po koupeli, vzorky krémů na obličej, štětičky do uší i čtverečky buničité vaty, žínku, ručník. 3 dupačky krátký rukáv, 2 dlouhý rukáv, 3 ponožky, kabátek, čepičku, rychlozavinovačku, dudlík. Teď mě napadlo možná přibalím i třešňové pecičky.

Hadry na dítě ti tam prý ale erár půjčí a stejně tak potřeby po koupeli, ale já chci svoje.
Psala jsem to z hlavy, takže je možný,že mi něco vypadlo.
Doma už mám připravený líh na pupíček a digi teploměr.

achalteke
15. črc 2009

supr Dadu díky 🙂

na co žiletku?
vložek (Samu) budu mít jen 40 tak kdyžtak dokoupím tam v lékárně. Žínku a tetra plenu si přibalím - ty mě nenapadly.
Kosmetiku na mimi si vezmu, hadry si půjčíme asi erár, protože nevim co s sebou bych mu brala...
Díkes 😉