Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
29. srp 2009

Dobré ránko holky!

Barčo, co se děje? Cyrda přes den zlobí? Nechceš si dát nějakej relax? Jak píše Evča a nebo když ti někdo pohlídá, tak vyraž na nákupy, nebo někam, kde tě to potěší a nachvilku odreaguje. Neříkej mi, že by manža nachvilku nepohlídal.

Hele, my než se odhodláme koupit ty ecobagy, tak je vyprodají. Takže prosím vás se toho ujímám a pište mi kdo kterou chcete 🙂 Během příštího týdne bych je objednala 🙂

Jináč hlásím, že i když venku prší, tak jsem v noci byla zpocená jak myš. Ani holky nespaly klidně. 😠

A taky, že po sváče razíme ke tchýni. Fujtajbl. Tzn. že skříň tenhle víkend nebude a mě z toho asi brzy jéébne. Už tu ten binec nesnesu!!!! David chtěl jet až příští víkend, ale já volím menší zlo - budu to mít za sebou a druhej velkej důvod a hlavně důvod, kterým jsem to odůvodnila D. je, že příští víkend může přijet brácha se skříní a tím pádem nemůžeme jen tak odjet. A další víkendy by měl makat, takže tak.

petreva
29. srp 2009

Míšo, nemáš uloženej ten odkaz co házela Indi?? Já ho nemůžu najít 😅 na ty tašky, myslím...

cipisek007
29. srp 2009

Hihi, Evi, byl o stránku dál 😀

http://www.ecobag.cz/

indigo
29. srp 2009

Hezké ránko!

Baru pošli Cyrdu expres do v lastních rukou do Budějek, my si ho tu chvilku budem střídat, ale teda nejdýl tejden... 😀 No jo, já si dělám srandu a tobě asi do smíchu moc není... 😖 tak bojuj, děvče! 😎

Táda měl jet dneska s babi a dědou na chatu, no já jsem si říkala, že aby se mi poštěstilo, abych ho neměla 2 dny v tejdu, to by bylo moc... jasně že v tomhle počasí nejedou nikam... No ale pořád na tom budem líp než Míša u tchýně... 😀

Jo Míša je žena činu, tak to je fajn, ovšem vybrat bude problém, líbí se mi jich tam asi 7, těch tašek 😖 no něco vyberu, ale asi né tu do kuličky... 😝

cipisek007
29. srp 2009

Indi, já budu mít taky megaproblém 😀 😀 Uvažuju už i o vánocich, že bych jí koupila mamině. to je diléééma.
Haháá tady se někdo dobře vyspal a reje od rána 😀 No budu se snažit brát tchýni s nadhledem. Jde vo to, jestli mi to půjde 😀 😀 Jestli zase prohlásí, že jsem něco zakázala, tak se neudržíííím.

indigo
29. srp 2009

Jéžiš to už zase budou vánoce?!?!? 😲 😖 😝 no jooooo

petreva
29. srp 2009

Jéžiš, promiň, listovala jsem snad osm stránek...ale je fakt, že v rychlosti. Moc ď. Prostuduju a dám vědět.
Musím jít, E je už zase dávno dávno vzhůru a začíná být protivka. Nakrmíme a ač prší asi se půjdem projít, je tam krásnej vzduch!! Mějte se

inna12
29. srp 2009

Baru, taky na tebe myslím...potřebovala by sis fakt dáchnout 😒 a do toho začne podzim, to zase bude depresí, taky z toho mam strach... neboj , to zase přejde!!! 😉

Matouškovi gratulace k třetímu raťafáku!!!! tomu to jde nák rychle, Martínek má dva zuby už dva a půl měsíce a dál nic 😀

jinak hezký pršavý ráno 😒 já to jdu ještě zalomit, pavlici chrápaj zase, malej sosal v 8, tak jdu taky ještě, protože venku to je hnus 😒 né že bych musela ty vedra, ale toto taky ne

pa

petreva
29. srp 2009

Jo a holky, u některých tašek není rozměr, ale asi budou stejný ne? A taky není všude jak se balí? 😕 jestli jsou všechny do nějakýho obaru složitelný 😕 safra kdybych měla drobet času...už tu ječí tak jdem, čus.

cipisek007
29. srp 2009

Indi a u nás ještě holky a D. narozky 😠

Evi, nemáš zač, taky leccos přehlídnu 🙂

Já nás jdu pobalit, po sváče razíme ☹ Mějte hezčí den jak já 🙂

indigo
29. srp 2009

Evi všude jsou rozměry, to prostuduješ, až budeš mít víc času... 😎 a všechny jdou "sbalit".

My dneska asi budem celej den doma, jak to tak vypadá... kdybych aspoň taky mohla spát... 😠 😝

Myslela jsem, že bysme vyrazili na živitelku, ale v tomhle počasí bych neudržela ani jedno dítě suchý... Kdyby nepršelo, je na to ideální počasí, třeba odpoledne přestane... 😎

petreva
29. srp 2009

Míšo, hlavu vzhůru, zase bude na tejden klid 😉 ale fakt nezávidím...
Tudle si volal P s mámou přes skype a ona říká, že je prý E pěknej buřtíček 😠 😠 😠 mě ser..P na to, že to není pravda a že to teda říkat před ní nebude 😠 a ona že tomu E nerozumí...no mě takový kecy kdo jak vypadá fakt přivádí k amoku...mám blbý vzpomínky na dětství a na ironii, ponižování a poznámky o vzhledu jsem asi přecitlivělá...to teda mojí holčičce nikdo říkat nebude ani kdyby to byla pravda...

indigo
29. srp 2009

Se z toho asi pos**u, když už si konečně vyberu jednu tu tašku, tak je u ní dostupnost:vyprodáno. Mě šmejkne... 😀 😀 😀

Jdu dělat něco rozumnějšího než dřepět u pc... 😎

menny
29. srp 2009

Tak mám chvilku, tak hned jukám
krásné ráno
Baruš brouku, depka je prevít. To člověk zná. Mě štve nějak furt
manža, ale nemám čas se ani na něj zlobit, moc se teď nevidíme
Pokud bys chtěla písni kočko, pokecáme 😉

Děkujem moc za gratulace k zoubku. Špatně poslední dobou zas spal,
ale nebyl to zas tak dramatickej průběh jako u první h dvou.
Bere to všechno nějak hákem rychlík, kam pospíchá.
Otevřenou pusinou mi včera jezdil po ruce a ucejtila jsem ho zubana

Taky děkuju jak myslíte na Davídka, ten náš šudlík skoro nechce nic jíst, už teď je jak nitka.
Snad se to co nejdřív vyřeší, hlavně ať se mu to už neděje
děje se mu to tak 1,5roku, delšî dobu je to třeba v klidu a pak se to stává častěji, nezávisle na tom
jestli mu jídlo chutná či ne. Prostě pro mě je to záhada a ať se snažim sebevíc přijít na to proč...nevim
Matýska miluju řekla bych že víc než mě, žárlivost nepozoruju, tak nevim jestli by to mohlo být tim.
Teď ta škola by mohl být důvod, ale těší se, tak taky nevim.
Jsem bezradná ☹
je mi ho líto
na obědy ve škole zatim chodit bude, učitelku na to upozornim a uvidíme, když
by to nešlo, obědvad bude doma
no ale budu trnout. Pokud se začne dávid nebo mu to tam jen lehce uvízne, rozplače se, hned si potřebuje
jít lehnout a pomazlit, to ve škole nepůjde

Jakou tašku si budete brát, mě se líbí všechny, ale výběr jsem zůžila na světle modrou, zelenou
a hnědou a neumim se rozhodnout...žádné překvapení u mě

Innuš co Pája je to lepší??

Koukám, že o Zuzce a Danečkovi nic 😕
snad je s Danečkem vše ok

Prosím kdyby Jája začala rodit, písněte mi někdo sííím 🙂 !!!!!!!
moc na tebe myslim kočko!!!!!!!!

Malý píďalce nedali naušničky a Peťul se těšila viď

Musim jít připravovat oběd a dát byt do pucu. Tchánovci a švagrovci v pondělí
ráno dorazí a já ty budu jak jinak než se dvouma dětma na ně sama 😠 ☹
Dnes odpo jedem ke známým a zítra celej den na chalupě, tak musim mákbout dnes!

Všechny vás mooooc zdravim

menny
29. srp 2009

Jo a dnes rekord...Matoušek spinkal 10h v kuse !!!!! 😵 😵

indigo
29. srp 2009

Tak už jsem na to přišla... 😠 ty nejhezčí tašky nejsou skladem 😠 a ty druhý nejhezčí nestojej 2 stovky ale 6, to už je na mě fakt moc, no tak budu vybírat mezi třetíma nejhezčíma... 😠 😎
Fakt už padám věnovat se dětem, jsou to chudáci, matka se o ně nestará a pije si kafíčko u pc... 😀 😝 Né že na mě pošlete sociálku!!! 😠 😝

indigo
29. srp 2009

Ahoj Peťo, ráda tě tu vidim! 😎
Snad to bude s Dádou ve škole ok, třeba se zlepší tou změnnou (jen aby se to nezhoršilo 😖 ). Zvládnete to! 😎

menny
29. srp 2009

Ty envirosax tašky jsou krásný, tak teď zas nevim
no nic jdu makat, mám skluz tak dokud M.spinká
mějte se

kacena00
29. srp 2009

ahojda, teda holky vy ste mě uplně upřímně dojaly a rozbrečely, ale tak hezky rozbrečely...navíc sem dnes poprvé po dlouhý době spala bez těch příliš živejch snů, který mě nenchaly odpočinout, takže o to víc sem byla z těch reakcí naměkko

všechno co ste radily, sme už s michalem řešily, ael jaksi to nikdy nedopadlo ta jeho pomoc, nebo jo, ale na chvilku, tak abych si jen vysála, vytřela a uklidila nádobí a měla po hehe a zbytek ležel na mě, moje dítě má asi s prominutím krámy nebo co

je najedenej vykaděnej, je v suchejch plenkáh, vyspinkanej a prostě prudí, ječí, kvičí a a vysává mě. navíc se zase vrátil problém s jeho usínáním, takže když jakžtakž jí, zase dělá problémy s usínáním a spaním, a nenechá mě chvíli jen tak čumět do zdi, pacholek, tuhle sem zase uspávala hodinu 😝

takže sme se s michalem dohodly an pevných termínech toho, kdy přebírá o malýho péči, protože nejasný domluvy naprosto nefungovaly

navíc sem si začala připadat ve vlastním "domově" jak vězeň, michal pracuje venku a já nemůžu a furt dokola jen cyril a jeho řev, takže včera odpo sem měla jen pro sebe pro zahrádku a tam sem si udělala radost a zkulturnila aspoň 1 záhon, kus cesty a vyčistila si hlavu
jako bonus malýho michal i vykoupal, takže paráda

navíc sme si promluvily i o nějakejch jinejch věcech, který mezi náma docela dost stály a motaly sme se kvůli nim v takovým bludným kruhun a byly na sebe čím dál víš naštvaný a ze sebe znechucený..

tak snad se to obrací k lepšímu, i když cyrda je prostě cyrda, ale nebude to jen na mě a občas budu mít i čas znovu se zžívat s tímhle místem jakožto se svým domovem a ne jen s místem, který mě okrádá o možnost být se svým vlastním chlapem (a to nemluvim o tom, že mě sejří, že chci, aby dítě vidělo tátu)

ještě jednou díky, díky díky holky 😵 😵 😵

kacena00
29. srp 2009

taky bych vám ještě chtěla říct, že sem moc ráda za tu možnost se tu trochu vykecat a pak i za to, že mě odpovídáte a píšete povzbudivý slova, je to jako lék, někdy si přijdu jako fňuknička avždyť každá tu máme nějakou potíž

děkuju

indigo
29. srp 2009

Baru jen se vykecej. Od toho nás tu máš! A i kdyby to šlo kolem nás (jako že nejde!) tak už jen to, že o tom napíšeš, tak ti aspoň drobet pomůže... 😎
Takže - hrň to na nás!!! 😎
Hele to tvoje dítě má fakt asi "svoje dny" jak to tak čtu... 😀 A vidím to jako první vlašťovku k lepším zítřkům, to že jste si pevně stanovili kdy se bude M. starat. Bude líp... 😎

cipisek007
29. srp 2009

Brej večír. Nemám slov. Jen hlásím, že bohužel žiju, jdeme koupat. pa ☹

kacena00
29. srp 2009

ajejej míša+tchyně...

upřímnou soustrast, no víc nenapíšu, kńoural zkouší usnout a nějak mu to nejde, tak se jdu kouknout, o co mu jde 😅 😀

míšo, tak co?...

cipisek007
29. srp 2009

Barčo, jsem moc ráda, že jste si to s manžou "vyříkali" a snad bude chvíli klid. Musíš mít chvíli i pro sebe, je to vyčerpávající se starat od rána do rána o mimino. Já se vždycky těším na víkend, kdy D. vezme holky po obědě do půl 4 ven a já se tu tak plácám, sem tam něco udělám, čtu si, nebo spím. Strašně mi to pomůže.

No u tchýně jako vždy masakr. Trapný a blbý kecy. Největší blábol - jééé já vidím zoubek. A dole, že jo mamko? Já - ty zoubky jsou tam dva a jinde než dole bejt nemůžou.
Ona - no to já nevím, dyť můžou růst kdekoli.
Já - ne nemůžou, dětem jako první rostou dolní jedničky. Nemůžou jim začít růst zuby od stoliček nebo osmiček.
Ona - a ona tam má fakt dva? A vedle sebe? ....
Jako mluv s debilem...

Pak mě nasral i tchán. My tam jsme téměř celej den a nemůže říct D. že chce od něj pomoct. Ne, on tam zítra musí D. dopoledne znova...

cipisek007
29. srp 2009

Jináč asi budeme mít rušnou noc. Holky jedna po druhý hezky totálně vyblinkaly kaši. Na maminku, samozřejmě.
Krmím Terezku, už jsme skoro na dně misky a T. se najednou začne kroutit a vyteče z ní strašnej gejzír kaše. Tak jí obracím na bříško, aby se nazadusila, poblila sebe, mě, přehoz na postel. David vrznul Barču do postýlky, já šla do sprchy, David mi tam přinesl Terku a umyli jsme jí pod sprchou (moooc se jí to líbilo 😀). Pak jí šel David obléct a já dokrmit Barču. Jenže Barča zachvilinku nemlich to samý co Terka. Jenže přehoz na posteli už nebyl, takže na prostěradlo a prosáklo to až na matraci. Znova do sprchy i s Barčou.
Šly spát hladový, ale počítám, že se dřív nebo pozdějc vzbudí. Dostanou jen mlíko. Asi jim nesedl oběd. Koupila jsem jim skleničku od Hami a tam byly už větší kousky a oni to ještě asi neumí strávit. Nebo jim nesedla kaše, byla hustá. Nevím. Přečetla jsem jím 2 pohádky a jsou tuhý. Jenže já spát moc nebudu, budu se bát, že se mi udusí ☹

cipisek007
29. srp 2009

Jsem vytočená!!! Koukám se na netu na složení skleničky, kteoru jsme jim dneksa dali k obědu a oni tam jsou žampiony!!!!!!!!!!!! Je to normální?? Dávat do jídla takhle malým dětem houby???
Dávali jsme jim tohle: http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse...
A já BLBEC jsem si nepřečetla složení. Nikdy by mě nenapadlo, že by do jídla pro kojence dali houby!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Kam se na tohle hrabe Hipp. Ten to "jen" osolí.

cipisek007
29. srp 2009

Jo a Indi, byli jsme v Tescu. Pytle stále nikde!! 😠

cipisek007
29. srp 2009

Tak jsem tak vytočená, že jsem napsala dotaz na nějakou jejich infolinku. Jsem zvědavá, co napíšou. Jestli vůbec napíšou.

Jdu pověsit prádlo a hají. Dobrou noc!

petreva
29. srp 2009

Ahoj holk,
MíŠO, to je hrozný, aby člověk nedělal nic jinýho než četl etikety!!! Kruci, proč se neřídí nějakýma zásadama!! To je to samý jako smetana ve špenátu, téměř všude rajský protlak, sůl, a taky jsem viděla broskev s malinama od 4 měsíce!! No hrůza!! Snad holkám bude dobře!!
Tchýni není nutno komentovat ☹ asi jako ta moje s poznámkou o buřtíku...

petreva
29. srp 2009

Chlubi chlub...https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a dále...
Míšo, písni pak co ti odpověděli.