Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
13. zář 2009

jo a evi máš pravdu, ale ty seš taky v klubu, co jim to přišlo aspoň vtipný před tim finišem ne 😀

kacena00
13. zář 2009

jako pravdu, že sem ráda, že se porod líbil 😀

kacena00
13. zář 2009

a to vám ještě musim říct 😀 doteď sem byla při představě druhýho dítěte napůl otrávená, napůl vyděšená, tak už mě to přechází 😀 😀 ale jako ještě si rozhodně chci nechat zajít chuť na pokusy, to leda až tak za 5-6 měsíců nejdřív, páčto kdovíjak dlouho to zas může trvat že 😀

(ale na druhou stranu, do náhody nevidím, že?! 🙂 )

kacena00
13. zář 2009

teda já sem debžon, za 5-6 měsíců nejdřív, páč náhoda je náhoda ale dýl ne, protože to může zase trvat, uffffffffff, přetížení systímu, už nic nevymyslím, teda nic co by mělo hlavu a patu a tak jdu do prčic, paaaaaaaaaa

achalteke
13. zář 2009

Holky díky za gratulky a přivítání, tak jako každá jiná bojuju s bolavejma bradavkama a podobný hity, jinak mlíka mám naštěstí dost 😀 , bolí mě prdka, sedim na kruhu (nástřih mě neminul, ale bylo to fakt v poho - dokonce mi doktorka prozradila jakou barvou mě vyšívá)...Plánička spí a já jdu taky lebo od úterý jsem naspala cca 7 hodin (nechápu že funguju), malej je zlatej, ale celej tejden byl takovej emociální nářez, že mě to přejelo jak vlak, ....jo a jak se mám konečně vys.at? Už bych jako i šla, ale nějak to nejde 😅 ...dobrou

indigo
13. zář 2009

Ahoj Jíčo!!!!!!!
I já ti ještě jednou moc moc gratuluju!!! K Pláničkovi a navíc ještě k manželovi, páč takovýho chlapa aby člověk hledal s lupou... 😎
Jen spi, dokud to jde, tiše závidím, všem co mají "jen" miminko a můžou si přes den schrupnout s ním.
Nějak na mě začíná dopadat spánkovej deficit, malá večer mručí, spát chodíme mezi 11-12, vstávám v 7 s Tádou a mezitím ještě 2x kojím. Není to tak hrozný, ale nasčítá se to. Už aby si babi zase vzala na jeden celej den Tádu... 😀 😎

Zdarec Barec! Jé Cyrďouš bude mít segru Cyrilku! 😎 no neměla bys čekat moc dlouho, páč teď tu sice jednu těhuli máme, snad přibudou další, ale než poroděj, potřebujem další těhuli! 😀

Tož dobrou, já si jdu dobrovolně nechast ožužlávat kozenky a houpat a chovat a ňuňat..... 😝

inna12
13. zář 2009

Jájo, vítejte s Šimonkem doma 😵

a neboj, kakáž taky dáš 😀 časem 😅 mě ty bradavky nebolely nikdy, s tim neporadim, ale purelan máš vid? hodně sprchuj chladnou vodou je a větrat, větrat. Neboj, to se všechno brzo spraví 😉

zuzka84
13. zář 2009

jajo - vitam te! a s tim kajdenim , tady pokud se nevy... tak te nepusti dom, takze pak do tebe rvou glycerinovy cipky 😀 . doma teda nevim 😅

jo , spankovej deficit nejak mam taky -ted se zrovna malej probral na prdy - jen co to starsi zapichnul konecne 😒

zuzka84
13. zář 2009

jo jajo ja hodne pila mliko a takovy ty probio mlika kdyz jsem se chtela vykajdit po cisari , taky jsem si rikala ze uz bych jako docela i sla a nic , ale pak se to zlomilo a slo to 😀

inna12
13. zář 2009

Zuzko,my všechny na pokoji lhaly, že jsme byly na velký 😀 😀 tam nebyl zámek na hajzlíku, a víš jak..cizí prostředí natož po porodu kajdit 😀 tak sme lhaly, že sme byly..ale ja pak stejně poslední den byla i tam

zuzka84
13. zář 2009

inni - aha, tak to jo 😀 . ale jo moc dobre to znam , ale ja uz jsem si tam holt musela zvyknout ty jo , a ze to po tom zelezu slo fakt na h..o 😀 😉 . a my po cisari jeste museli hlasit prdiky 😀 , ale ty streva jsou hrozny - bolelo me to asi tak stejne jako zavinovani delohy 😝

jinak hlasim nejake nove foto v albu "Danecek" - jsem se prekonala 😀
a ted tu cekam az se mladej pan uraci papat , uz se mi chce jako spat a on uz skoro tri hodky nebastil - tak nevim, predtim jedl po hodine, tak ze by se nastouchnul 😀 ?

kacena00
14. zář 2009

hele jájo, nám bylo porazeno fruktolax..sice je v letáku, že by se to nemělo, ale v porodce mi to taky daly a doma sem si taky ještě nejmíň dvakrát skousla protože přes ten nástřih a ještě přes debilní ordinaci - 3 krát denně dva aktiferiny sem s prominutím srala kamení, takže vím, že fruktolax mě fakt pomohl 😉

kacena00
14. zář 2009

no indi, jestli bude tatínek i nadále tak zlatej, tak se fakt asi začnu už do půl roka plašit a tak 😀 i když kdoví, co bude za půl roku 😀 ale jako teď sou moji kluci zlatí, až na občasný debilní nápady pána tatínka jako že je nejlepší teď pořídit kamna do kuchyně aby se nemuselo topit v kotli 😠 (to je fakt supr nápad, když teď bude cyrduch lézt že?...a když na to řeknu, jestli se jako nezbláznil a ať jde do.... s takovejma nápadama, že se nemíním na mateřský zbláznit, tak prej půjde na mateřskou klidně sám 😀 )

no ale v poho, to ho pošlu prostě do prd..e a on mi s tím dá minimálně na 14 dnů pokoj, tkaže se fááákt máme prímově

kacena00
14. zář 2009

zuzi tak to koupání nemá chybu, jak je tam malej takovej ztracenej v tý vaně 😀 a pak s tím bráchou, to je supr!

carrinka
14. zář 2009

Ahoj holky, tak po víkendu zase funguju...

Jájo ještě jednou gratuluju k Šimůnkovi, doufám, že tu štafetu fakt přeberu a v pátek na UZ mě doktor potěší 🙂 Zatím je mi dobře, teda kromě šílený bolesti zubů, kvůli který nespím... ale do pátka to vydržím a snad se na mě zubař koukne a řekne, co se děje (byla jsem tam před měsícem a bylo vše ok... ale roste mi osmička, tak je to snad z ní 😕 )

Pořád se doma testím, abych měla jistotu, že je to tam... 😀 ... jsem blázen 😲 ... dneska je o dost silnější, tak to doufám, dospěje za 9 měsíců k vytouženému cíly...

menny
14. zář 2009

Ahojky
musim přivítat Jáju se Šimonkem 😵
ještě jednou gratuluju maminko!!!!!!!
Plánička je božskej !!!!!!
Tak máš doma čerstvý mimineško 😵 😵 😵
se mi po těch chvílích zastesklo, je to nádhera mít doma
takový novorozeně

to je krása zas vidět těhulinku v počátcích
budu mačkat palce na utz 🙂
snad budou 2 😉
na snažilkách jsem nebyla hrooozně dlouho, tak tě Carrinko
neznám. Písni o sobě nějaký info ať jsem v obraze sím 🙂

Baru bez plenek jo 😕
to si nedokážu dost dobře představit 😀 nebo možná až moc 😀 😀
je to super, že je váš režim lepší a lepší.
Dáváš už ovocný přesnídávky jo?
A to Cyrdovi chutí viď?
Co Helča s Majdou?

Inuš co šemík? Co vyrážka, lepší?

Indi co Miška? Jak spíte? a co Táda, nezačal žárlit?

Zuzko a jak to vypadá s Danečkem??? Dáda nežárlí?

Evi moc děkuju 🙂 🙂

Jak se maj ostatní: Pedík, Míša, Strašpy, Dáda...???

Holky mám auto!!!!!!
Jupí
včera jsem pro něj jela, ale ještě nemám hotovou elektriku, tak snad
nebudu vařit, ale venku je chladnějc, tak bych neměla a do týdne by to mělo
být zapojený.
Autíko mám 3-barevný 😒 do laku půjde asi až na jaře
jen mě sejří pěkně 2 věci: když dám blinkr, tak se mi po srovnání volantu
sám nevypne, tak jak nejsem zvyklá blikala jsem půl cesty do školy
a druhá věc, že nemám přední značku, tak dostanu nový...a já měla tak krásný číslo 😢
no hlavně že jsme mobilní 🙂

Jinak zoubek už máme skoro venku, tak spíme krapet líp
přemýšlim o znovu zavedení večerních kašiček (po těch nemléčných měl děsný prdíky,
tak zkoumám která mléčná bude nejlepší)
malej pokud nespí bojkotuje postýlku a dokonce občas i chování,
nejradši šmejdí po bytě a já kmitám za nim
vztekám se na Dádu, aby si uklízel, nacházim na zemi kousky lega
nebo jiné hračky a to pak šílim

Všechny moc zdravim
zas jen co bude čas se tu ukážu...bych potřebovala aby ten
čas tak neletěl, nestíhám pak koníka 🙂
zatim se všichni mějte
pusu detičkám
...konec románu...pokračování příště 😀 😀 😀

kacena00
14. zář 2009

čao!!!
peťo, no ono bez plenek je torchu zavádející 😀 plenky samosebou ještě používáme ale jen se snažím,a by si začural mimo plenky

jK PÍŠEŠ o tom legu po dádovi, to sice doma nemáme, ale i tak tam je spousta nebezpečnejch věcí, tak sem fakt ráda, že mi zatim cyrdoušek nelozí

hela mi teď zrovna psala, že se jí majda na dva dny rozbila a dělala cyrdu, příbuzný nepomáhaj, tchyně se vrátila z dovči nastydlá a chovala majdu a prej snad nic nechytne...no takže psolední dny asi begobájo

tak v pátek budeme cyri držet palce 😉

straspytelka
14. zář 2009

Ahoj holky moc všecny zdravím... 😵
Nemám nějak náladu...dnes jsou to 2 roky co děti....omlouvám se,dnes nemohu ☹
Večer půjdeme pustit lampin přání za naše andílky 😔 😔
Přeju všem hezký den 😵

zuzka84
14. zář 2009

menny - dada asi nezarli ale ja jsem z nej obcas na prasky 😀

ty jo, psala mi kamaradka z nemocnice ze ta nase druha spolulezici sla rodit... tak jsem napjata copak bude mit. ale hlavne aby se ji podarilo normalne porodit a nemuseli jsme byt kuchnuty vsechny z ty "party"

zuzka84
14. zář 2009

straspy - to pro vas musi byt dneska smutny den ☹ , tak se drzte

inna12
14. zář 2009

Straspy, kočičko, drž se! je mi to líto ☹

inna12
14. zář 2009

Peťul, díky za optání, vyrážka na hrudníku je pryč! mam podezření na persil sensitive nebo mlíko od hippu 😠 nakoupila jsem konopnou kosmetiku a je výborná! Na obličejičku je to taky na velkém ústupu, už se mu to struhadlo olupuje, díkybohu, vypadá to mnohem líp 🙂

super, že máš auto!!! je mi jasný, že si štastná, taky takovou dobu 😠
já měla jako malá narvanou kuličku v nosu i uších, tenkrát byli ze mě prej v nemocnici hotový 😀 podstrčil mi to brácha na hraní, pak dostal pěknej sekec 😀 to abys měla už oči všude 😝

papa

achalteke
14. zář 2009

holky jen v rychlosti hlásim, že úspěšně kadim a zas běžim, nějak dnes nestíhám lautr nic a valim zas trochu schrupnout než se Sněžný žrout vzbudí... 😉

menny
14. zář 2009

Ty vo.e se picnu. Mame prvni poznámku 😠 😠 😠 😠 ☹
Dáda neřek, že si maj přinést míček na tělocvik, tak si ho nevzal
tak to máme pěkně červeně v notýsku!!!!!
No to brzo

dadunka
14. zář 2009

Ahoj, ahoj! 🙂

Jájo a Šimonku, vítejte doma a ještě jednoumoc gratuluji!!! Plánička je krasavec.Jájo, až budeš mít chvilku popiš prosím porod a pobyt na odd., ať mám co porovnávat. A gratuluju ke kadění, já šla už tam, asi 3.den, předtím jsem hodně pila kefíry, mléko, mléčné jogurty atd. Doma jsem použila asi 2 glycerínový čípky a dubovou kůru na hem. občas máznu i teď.

Díky za info o lehátkách, tož jsem ty od Fisher Price zkoukla a koupím ten typ FP learning patterns, líbí se mi, jak to jde pak do toho křesílka.Čekám každým dnem Manducu, už aby tu byla. 😉
Jinak jsem byla ve čt na gyndě, vše je ok, už tedy použil střední zrcadla, HA jsem nechctěla, nakoupila jsem dnes gumičky 😝
No a o víknedu proběhl i první sexík a byla jsem příjemně překvapená, jak to bylo ok, vůbec to nebolelo, jen přes to šití to je malinko nepříjemný, ale jinak ok. Gól ovšem byl, že to manžel stihnul jen tak tak ven, chyběla asi pidisekunda, ty woe, polilo mě horko... 😀
Ve st. jdeme s T. na kontrolu k dr., tak jsem zvědavá.Přešla jsem z Nutrilonu extra na N. obyč, tak čekám zda to něco udělá. Jak padlo 6tinedělí, jde mi mléko v prsou rapidně dolu 😠 Tadík už kaká dva dny pevná hovínka.Jinak má na obličeji asi nějakou vyrážku, nenéí vidět, ale jen cítít, když ho pohladím.
Tádovi nějak zarudnul ten vpich po očkování v porodce na TBC na ramenu. Doufám teda, že se to píchalo tam, jinak nevím od čeho by to měl. Píchá se to do ramene???
A chci se zeptat, které to očkování je nepovinné a můžu si ho připlatit?

Peťo, super, že máš autíko, můžeš zase drandit!

menny
14. zář 2009

Terez moc na tebe myslim a kdyby to šlo tak bych ti
dnes poslala všechnu sílu co mám!!!!
Tohle je nezkutečně těžký...
Nevim co říct 😔

Innuš no to je dobře, že je to lepší.
Konopná kosmetika je prej super.
V Persilu jsem nikdy neprala tak
nevim. U nás se jede v lovele a v palmexu...oboje gel
ty bláho tys byla s bráchou případ 😀 😀 😀 snad
mě tyhle věci minou

😀 😀 Jájo to je úleva což
je super, že máš dost mlíčka
ať si nechá Šimonek mlaskat 🙂

dadunka
14. zář 2009

Jo a pytlíkový dětský fenyklový čaj jsem sehnala i v Rossmannovi, tak dávám denně 1dc, protože prdí a prdí a řve a řve, Sab pomalu dochází, tak jsem dnes koupila Baby calm, třeba bude lepší.

Taky jsem dala nějaký nový fota do alba.

Zuzko, ta fotka, kde jsou 3 chlapi, to je tvůj muž?! Jestli jo (ale kdo jiný by to asi byl..), tak vypadá děsně mladě! Kolik mu je? 🙂

menny
14. zář 2009

Dáduš ahojky, tebe jsem neviděla ani nepamatuju
to je mi líto, že mlíčko mizí...co laktační poradkyni??
Jj TBC je do ramene 😉
jinak mi si platili Prevenar, ale ještě je jedno na pneumokoky, ale nevim
přesně název, (od písmene S 😅 )
někdo ho tu dával, nevim jestli strašpy nebo evča

jdu dělat véču, tak zas mizim
papa

dadunka
14. zář 2009

Peťo, myslím, že ani laktační poradkyně už nic moc nevymyslí, dělala jsem pro to všechno možný, aby mlíko bylo.
Jinak kříž s kapsou je mnohem lepší než kolíbka v kříži, díky za radu!

Uff, no ještě že tak s tím ramenem, ale radší to dr. ukážu.
Takže Prevenar a to druhý je ten Sinflorix nebo tak nějak ne? Kdy se to dává a kolik to stojí?

Teda poznámka za to, že něco nepřinesl jo? To mi přijde divný, já myslela, že poznámky se dávaj kvůli chování.

indigo
14. zář 2009

Hezký večer přeji!

Teri - posílám pohlazení!!! (Teď mi tu chybí to srdíčko z BC... )

Letmo jsem přečetla a vím prdlačku... 😀

U nás se asi začíná marodit, obě dítka mají rýmu, kéž by to tak zůstalo a nepřidalo se nic dalšího 😖 Ať žije odsavajda na vysavač, Táda se nenechá, ale Miška drží a ani necekne, ani po akci nezapláče, vychválím jí pokaždý před Tádou až do nebe 😀 tak snad se Táda dlouho nenechá zahanbovat a nechá se pořádně odsát a nebo začne smrkat, on to totiž moc neumí, drobátko jo, ale pořádně se nevysmrká, neměl zatím moc příležitost se to naučit, je to jeho asi třetí rýma... 😝

Dadu - to ramínko by mělo trošku... teď netuším jak to popsat... "reagovat", prostě je to známka toho, že ta vakcína v těle pracuje a je to k něčemu platný. Kdyby tam nebylo nic, znamená to, že vakcína nesplnila svůj účel a v nějakým věku (asi ve 2 letech, ale nevím to jistě) se musí přeočkovat. Jen dávej pozor, abys to třeba při koupání nebo osuškou nerozdrápla. Dr na to určitě bude koukat, jak to s tím vpichem vypadá... 😎

Petí - tak první poznámka? No jo, začal brzy, ale takových ještě bude... 😒 no aspoň že je to že něc zapoměl, než že pravítkem vypíchnul spolužačce oko a podobný chuťovky... a určitě ho to mrzí a bude pečlivější! 😉

Tak a jdu ještě "jinam", od rána mi nešel net, nějakej výpadek, tak musím dohánět resty... 😀 😎